honajz2

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 29 58 86 114
    • 30.5.2020  00:53
    Jackals (2017)

Začátek docela slušný, ale pak z toho začne být nuda, která postupně přeroste v tuctové home invasion. Zase tu máme nějakou fanatickou sektu, tak jsem trošku doufal, že konečně zase narazím na horor, kde bude mít režisér tu sektu pořádně promyšlenou - a prd, tady byla nepromyšlená tolik, jako snad ještě nikde. Víme jen, že jejich členové nosí zvířecí masky, zabíjejí a asi jsou blbí, když se ve 20 nebo kolik jich bylo nedokážou dostat do domu, kde je 5 lidí. V co věří, proč nosí ty masky, co je jejich cíl, to se samozřejmě nedozvíme. Proč na tom pracovat, proč se nějak odlišovat, když je mnohem jednoduší natočit něco, co tady už tisíckrát bylo, lidi se na to stejně podívají. Ale já bych rád věděl, co byli zač. Tohle mě zklamalo nejvíc, ale nejen to. Sice ke konci tam je nějaké napětí, ale celkově z toho prostě je jenom horor typu "neurazí, nenadchne", na který i člověk poměrně rychle zapomene. Ani tu 3* nemohu dát, nevím za co. Sice je to dobře natočené a zahrané, sem tam napínavé, ale blbě vedené a nepromyšlené. Lepší 2*

• 29.5.2020  22:52

Další z filmů, co jsem bůhvíproč nehodnotil. Tahle pohádka je sice úžasně animovaná, ale jinak mě nikdy nedokázala zaujmout, děj mě strašně nudil, sympatie k postavám jsem moc velké neměl a moc mi to prostě nesedlo. 2*

• 29.5.2020  22:49

Skvělý nápad, ale zbytečně utahaný, bez atmosféry a ne zrovna promyšlený. Tenhle typ hororů mám rád, moc jich neznám a ne každý se povede, byť potenciál je u každého. House Hunting ho měl dost, ale selhalo to na těch bodech, které jsem již vypsal. Fakt, kdyby to Eric Hurt aspoň pořádně vymyslel a nějak to zakončil, ne tak, jak se dá odhadovat od začátku, mohla z toho vzniknout dost zajímavá věc. Ale líbilo se mi, že i když je znát jak to bylo levné, tak i přes to to má celkem zajímavý vizuál. Každopádně jako povedený bych ten film neoznačil a v rámci tohoto subžánru taky ne. To bylo Enter Nowhere jediným z těchto filmů, kde to měl režisér skutečně promyšlené? 2*

• 29.5.2020  20:48
    Malá lež (2019)

Tak tohle pro mě bylo strašně milé překvapení. Filmy produkované studiem A24 mám rád a většinou mi sednou. Jsou sice výjimky (Slnovrat, Přízrak, Zabití posvátného jelena a určitě jsou i další), ale i tak se tam najde dost těch zajímavých. Malá lež je jedním z nich. Zprvu to celé vypadá jako film o umírání na nevyléčitelnou nemoc (což je téma, které nemusím), jenže umírání není ve skutečnosti stěžejním tématem. Tím totiž je střet východní a západní kultury a jejich přístupu k životu, který se odehrává v příběhu mladé Billi, která kvůli oné události přijíždí do Číny za svojí početnou rodinou, kterou od dětství neviděla a ani si je pořádně nepamatuje. Proto tradicím svojí rodiny tolik nerozumí, nechápe, proč je v Číně zvykem lidem neříkat, že zemřou a celý film se všechny zvyky její rodiny snaží pochopit a dostat se do nich. Do toho zde máme linii s umíráním babičky, které její rodina nechce říct že umírá a její až nakažlivou radost ze života. Což je vlastně další linie filmu, že si člověk má vážit svého života a svých blízkých - dokud je má, protože jednou může být pozdě a ani je pořádně nepozná. Do toho zde jsou velmi zajímavé a realistické dialogy, které někdy mají větší hloubku, než se na první pohled zdá. Třeba je zde vidět, že otec Billi začal víc pít alkohol, ale jen v jedné větě je zmíněno, že normálně takhle nepije - a když se nad tím člověk zamyslí, dojde mu, že je to z žalu. Překvapivě tenhle film má co říct a neříká toho zrovna málo, což dost cením. Navíc Wang je evidentně talentovaná režisérka a pro filmařinu má skutečný cit, jelikož takhle krásně promyšlené statické záběry jsem už nikde dlouho neviděl. Navíc měli poněkud podmanivou atmosféru a já si užíval každý záběr (jen některé bych prodloužil, aby více vynikly). Co je však na Malé lži nejlepší je to, že se vyhýbá všem kýčům, přehnaně emočním scénám a nesnaží se člověka v každé scéně rozbrečet, jako to dělá spousta amerických filmů o neléčitelné nemoci. Naopak, tenhle film téma pojímá komorně, s příjemnými chvílemi, nesnaží se z diváka dolovat city co minutu, místo toho vše postupně buduje, aby ve finále vynikl. A přesně takový typ filmů mě dokáže dojmout a taky že dojal, protože zase po dlouhé době mi pár slz na konci filmu ukáplo (naposledy to bylo snad film O Schmidtovi). Když si teďka vzpomenu na film Vzpomínky na lásku, který jsem viděl v úterý a který se strašně snažil o to, aby u filmu vybrečel oceán, o to víc cením Malou lež, která nepotřebuje srdceryvné kýče, aby dojala. Možná jen na té hudbě mohli ubrat. Jinak ale už nemám co vytýkat, navíc se mi strašně líbil konec a ta scéna v titulcích, která mě docela překvapila. Fakt se mi to líbilo a sám jsem z toho dost překvapený, jelikož jsem se prostě obával kýče. 5*

• 29.5.2020  00:20
    Jablko (1980)

Takových chujovin ve stylu Jablka se jen tak nevidí. A moje očekávání to naplnilo dokonale, protože něco tak šíleného se jen tak nevidí - disco muzikál, ve kterém jsou všichni oblečení jako magoři, zápletku má jak z 1984 či podobných filmů, do které jsou přidané náboženské odkazy s Adamem a Evou a jablkem (s čímž je spojené strašně bizarní hudební číslo odehrávající se v pekle - podpořené jak jinak, než veselou estrádní hudbou) a celkově je to vizuálně i dějově tak strašně bizarní, že se tomu člověk prostě směje. Vrcholem je však jeden z nejlepších závěrů v historii kinematografie, odkazující na Zázrak v Miláně (a teď bych rád věděl, jestli cíleně nebo ne) - Adam a Eva se přidají k hippies, kteří žijí krásným nezkaženým životem a když je po roce (!!!) najde policie ze zlého disco světa, ale pak z nebes přiletí vesmírná loď, teda auto, z něj někdo vyleze, asi Bůh (nebo Aštar Šeran, vlasy mě stejné) a odvede hippies na lepší planetu, kde nebudou muset dělat písničky podle populárních trendů. Krása. A tohle pan režisér fakt myslel vážně. No, nevím co čekal, protože výsledek je strašně směšný a brát vážně ho nejde ani náhodou, byť je vidět, co tím chtěl říct. Tak jako tak se z toho stal kult mezi všemožně bizarními filmy, protože takový sci-fi muzikál (ono už jen to žánrové spojení je šílené) se jen tak nevidí. Kam se hrabe Rocky Horror Picture Show! 4*

• 28.5.2020  22:44

Asi jsem si měl protentokrát přečíst obsah, protože filmy o gayích fakt nemusím. Tady na mě ale naštěstí nečekali žádné sexuální scény, tak to bylo v pohodě. Každopádně i tak se mi Tom na farmě nelíbil. První čtvrt hodina vypadá celkem slušně, ale pak to jde dost dolů. Celé je to takové chladné a bez atmosféry, hlavní hrdina Tom se chová strašně nelogicky (už po tom pohřbu, kdy se pořádně ukáže, co je rodinka jeho přítele zač bych v nejvhodnější a nejbližší chvíli zdrhl k jakémukoli autu a jel pryč (obzvlášť, když na té farmě byla auta dvě a on uměl řídit) nebo bych aspoň využil šance a zavolal policii, ale to Toma vůbec nenapadne, místo toho poslušně poslouchá magora Francise - a že těch příležitostí neměl málo), byl mi nesympatický a jeho jednání jsem vůbec nechápal. Resp. chápal bych ho, kdyby Dolan pořádně přitlačil snad na všechno, hlavně na psychiku postav, která je zde hodně slabá. Vlastně o Tomovi víme jen to, že chodil s Guillaumem (jak se poznali a jak umřel Guillaume film samozřejmě neřekne, to by bylo moc práce se scénářem) a že pracuje v reklamce - btw, to v té reklamce nebylo nikomu divné, že se Tom tak dlouho neozval? Prostě to je celé blbě vymyšlené a po stránce psychologického thrilleru sakra slabé. Přitom natočené a zahrané je to dobře, ale nedrží to pohromadě a ve scénáři je spousta mezer. A to z toho námětu šla vyždímat dost, ale Dolan na to evidentně neměl koule (což je u gaye celkem blbý, hehe) a tak z Toma na farmě zůstává jen zmršený a nevyužitý potenciál. Bohužel. 2*

• 28.5.2020  19:39
    () (2003)

Tenhle film člověk stěží přes vyhledávání na ČSFD najde a když už na něj nějakou náhodou narazí a zapomene nebo si nepřečte jméno režiséra, s největší pravděpodobností už ho nenajde. Každopádně, co se filmu samotného týče - Fisher měl celkem dobrý nápad (který zde rozepisuje Radko), jenže to zpracování se podle mě moc nepovedlo. Podle toho, co jsem četl, má mít nějakou strukturu, ale i tak se pořád nemůžu zbavit dojmu, že to byly jen nahodile poskládané záběry z různých filmů. Navíc je to celé strašně nezáživné a těch 20 minut trvalo fakt dlouho. Možná kdyby tam byla nějaká hudba, zaujalo by mě to, takhle bez ní (a i bez zvuku) mi to nic nedalo. Ale osobně bych rád viděl volné pokračování (které neexistuje) s názvem )(. To by bylo teprve zajímavé. () ale ode mě dostává 2*, na víc ho bohužel nevidím.

• 28.5.2020  17:55

Vize světa, ve kterém jsou všichni šťastní, ale naprosto bez nějakých reálných emocí či vzrušení v životě, měla podle mě být kritickým podobenstvím konzumního života (aspoň na něj jsem zde našel nejvíc odkazů). A popravdě celkem promyšlenou a zpočátku docela podmanivou, později mě to začalo poněkud nudit, protože mi to připadalo jako námět spíš na středometrážní film (nebo na 70 minut max). I tak se mi ale Otravný chlap líbil, kameru ten film má skvělou, akorát mě ještě zklamalo, že tomu chybí pořádný konec, protože to, co tady bylo, je nedostačující a i poněkud chabé, jako by se Lien bál to nějak pořádně zakončit. Fakt škoda, jelikož kdyby byl, dám tomu i tu čtvrtou hvězdu. Takhle je to jen za silné 3* A proč je tu žánr fantasy moc nechápu, to spíš podobenství, nebo - když už by nebylo nic jiného - sci-fi.

• 28.5.2020  16:23
    Bez konce (1985)

Nemůžu si pomoct, ale ze všech Kieslowského filmů (a to jsem viděl už skoro všechny) mi tenhle připadá jako nejslabší. Je to zvláštní - kamera je zde opět brilantní, stejně jako herecké výkony, ten film rozhodně má co říct a není blbý, ten film má dvě linie - politickou a psychologickou, ale i tak mě to celé poměrně nudilo, hlavně teda ta politická linie. Spíš by se mi líbilo, kdyby to celé bylo založené hlavně na té psychologické, mohl by z toho být skvělý film, protože ta je tady velmi silná. Jenže ve srovnání s tou politickou mě to poměrně nudilo, ani tolik nezaujalo a víc jak slabé 4* dát prostě nemůžu. A ta čtvrtá hvězda je snad jenom za to, že je to Kieslowski.

• 27.5.2020  23:24

Sandlera moc nemusím, ale tady mi překvapivě sedl. A vůbec - celkově se mi ten film docela líbil. Sice mi chvíli trvalo, než jsem se do něho dostal, ale pak už jsem se příjemně bavil. Dokonce i ten humor je zde celkem inteligentní, až na pár trapných výjimek, takže proč ne. Klidně bych si to i pustil znova, byť jsou tam hluchá místa, ale i tak je to příjemný film a jako komedie funguje dobře. 4*

• 27.5.2020  00:49
    Titeuf (2011)

No, na můj vkus tam bylo až příliš fekálního humoru, který osobně fakt nemusím a celý můj dojem dost shazoval dolů, ale byly tu i dobré hlášky a tak nějak se to celé střídalo dohromady, až z toho mám rozporuplné pocity. Titeufa znám, v dětství jsem to asi četl jako komiks, protože jak jsem si film zapnul, všechny ty postavy jsem (alespoň od pohledu) poznával. Jak moc se mi ty komiksy v dětství líbily už si přesně nevzpomenu (asi špatné nebyly, pamatuju na ně spíš v dobrém), každopádně když jsem tady objevil tenhle film, rozhodl jsem se, že si to po těch letech připomenu. K humoru jsem se už vyjádřil, vynechal jsem snad jen to, že se mi hodně líbily ty vtipy na pozadí (+ ten odkaz na Super mini mě dost potěšil, v dětství jsem ten seriál miloval - ale zajímalo by mě, kolik lidí si ho všimlo?), ale i po těch ostatních stránkách, příběh blbě vymyšlený není, až na pár scén to utíká celkem rychle a až na pár postav, které mě iritovaly, už na tom filmu neshledávám nic špatného. A výjimečně - i když to s mým hodnocením nijak nesouvisí - musím pochválit český dabing, který zde - nějakou strašně šťastnou náhodou - velmi povedený. Což je jenom dobře, když k tomu neexistují české titulky. Nemůžu úplně říct, že jsem s tím filmem spokojený, ale jedno vím určitě - rozhodně nebyl špatný. 3*

• 26.5.2020  23:12

Škoda, že celý film nevypadá jako posledních 3 minut. Ty totiž měly atmosféru, napětí a fungovaly, na rozdíl od toho zbytku. Ten totiž působí dost utahaně, pořádně nepředstaví postavy (ty se tam jen tak zničehonic objeví), trvá strašně dlouho, než se objeví proslulý zabiják a postavy se chovají strašně debilně, navíc Leatherfaceovi lezou do domu po jednom, aby je tak mohl jednoduše zabít... Sice je to už od začátku perfektně natočené a ozvučené, ale jenom to nestačí. Naštěstí to dost zachraňuje posledních 30 minut, které v sobě mají to, co mám na podobných filmech rád - silnou atmosféru, šílené zabijáky a jejich strašně odporná obydlí. Přesně tohle jeden horor rozvedl na celý film a přidal do toho psychologii záporných postav - Storm Warning. Ten mi připadal o dost povedenější a hlavně napínavější. Navíc tady i tu povedenou část dost zkazí ta závěrečná demence na silnici, která z toho všeho udělala komedii. Až jsem zapochyboval, jestli to vůbec Hooper myslel vážně, jak směšně to vypadalo. 3*

• 26.5.2020  22:57
    Ariel (1988)

Ano, Ariel má své chyby (třeba tam chybí, jestli to děcko vůbec chodí do školy), ale nemůžu si pomoct, Kaurismäki mě opět dostal. Na jeho nejlepší filmy to nemá (Muž bez minulosti, Děvče ze sirkárny), ale i tak je Ariel skvělý a až na pár drobností dokonale promyšlený film, se zajímavým (a též promyšleným) dějem, příjemnou stopáží a typickou Kaurismäkiho atmosférou, díky které mám jeho filmy tak rád. Funguje to prostě dokonale. Navíc já bych ten film označil jako jeden z - a myslím to vážně - nejnapínavějších filmů o SPOILER útěku z vězení KONEC SPOILERU. Jinak téma je zde podobné, jako v Calamari Union, ale v Ariel je víc promyšlené a vážné. I proto si přes své chyby slabých 5* rozhodně zaslouží, hodně se mi to líbilo a Kaurismäki prostě umí. Možná mi i vystřídá Herzoga v oblíbených režisérech.

• 26.5.2020  20:04

Sorry, ale viděli jsme všichni stejný film? Já měl dojem, že sleduji nějakou lépe natočenou a zahranou libovolnou argentinskou telenovelu, ale s jihokorejskými herci. Navíc se to celé nesnesitelně táhne (viděl jsem Director´s Cut, dvouhodinovou verzi jsem bohužel nenašel) a nějaké emoce to ve mě kvůli tomu nedokázalo probudit. Ono to ale hlavně je kvůli tomu, že to je celé strašný kýč. Navíc ten film se ani nesnaží, aby vypadal jinak, on se snaží vypadat jako telenovela - kamerou, hudbou, vývinem děje, který je mimochodem ze všeho nejklišovitější, co se snaží z diváka dojit slzy kde může. A když to vypadá, že se tam nic neděje, tvůrci do něj přihodí téma nevyléčitelné nemoci, což zabere na spousty diváků, aby ani jedno oko nezůstalo suché... Jenže mě prostě klišé nedojme, navíc když vypadá jak telenovela. Vsadil bych, že kdyby úplně to samé vzniklo ve Venezuele, má to tak 15% a je to v žebříčku nejhorších filmů. Jenže tohle točili Korejci a hodně lidí se u toho z nějakého - pro mě záhadného - důvodu rozbrečelo a Vzpomínky na lásku dohnali k 85% a do žebříčků nejlepších a nejoblíbenějších filmů. Nechápu. Teď do mě určitě bude někdo rýt, že jsem cynické hovado, úplně bez citů a podobné věci, ale musím zde zmínit, že i já se dokážu u filmu rozbrečet (příkladem budiž Paříž, Texas, kde jsem brečel asi 15 minut - bez ironie) a je i hodně filmů, které mě dojali a měl jsem u nich na krajíčku, třeba Silnice, Sloní muž, Tlumočník, Krátký film o zabíjení, Herečka tisíciletí a zdaleka to nejsou všechny. Takže ano, i já se dokážu u filmu rozbrečet - jen to nesmí být klišé, kýč a nesmí to strašně tlačit na city diváka. Vzpomínky na lásku jsou hlavně o tom. Mě evidentně korejské filmy nesednou. Viděl jsem čtyři, z čeho dvěma jsem dal slabé 4* (3-Iron, Jaro, léto, podzim, zima... a jaro), ale znova bych se na ně nepodíval a celkově mě zas tolik nenadchly a pak jsem viděl ještě Parazita, ten se mi nelíbil a připadal mi slabý, nudný a bez nějakých pořádných zvratů. A teď jsem viděl tohle, na což mám stejný názor jako na Parazita, jen tohle bylo nudnější a o trošku hůř natočené. A přitom filmy z Asie mi cizí nejsou - thajskou kinematografii přímo miluji, čínská a japonská většinou má něco do sebe a mám rád i těch pár filmů, co jsem viděl z těch asijských zemí, které zrovna netočí filmy, které by měli všeobecnou oblibu - mám na mysli třeba Mongolsko nebo Kambodžu. Jen těm korejským filmům jsem ani na počtvrté nepřišel na chuť. Každopádně v seznamu filmů, které chci vidět jich mám ještě hodně, tak třeba změním názor. Vzpomínky na lásku jsou však jenom uslzenou kýčovitou telenovelou, která si ode mě víc jak lepší hvězdičku nezaslouží. Vidět tu dvouhodinovou verzi, slabé 2* bych nakonec asi dal, ale takhle fakt ne, strašně mě to nudilo. Lepší 1*

• 26.5.2020  18:35

Tentokrát za slabých 5*. Sice jsem se bál, že z toho vypadne nějaký speciální volební díl, ale naštěstí se tak nestalo. Atmosféricky i příběhově se však jedná o skvělý díl a protože je to jeden z mála seriálů, kde mě zajímají VŠECHNY postavy (což se stává málokdy), užíval jsem si všechny ty posuny v jejich vyvíjení, tady hlavně Jen a Pauly. Čím dál tím víc mě štve, že tenhle seriál byl po jedné sérii ukončen, protože takhle skvělých seriálů je velmi málo. Co je však dobré je to, že poslední dva roky mám celkem štěstí na výběr seriálu, takže až dokoukám Defying Gravity, možná mě čeká alespoň z poloviny něco tak dobrého... O co, že jsem si to teď zakřikl. Každopádně - už se těším, až se dostanou na Venuši. Jsou od ní fakt kousek a zbývají tři díly, tak snad aspoň v tom posledním se to uskuteční... Slabých 5*

• 26.5.2020  14:43

Já se přiznám, že jsem se tady jednou málem pousmál - a to tomu, jak strašně trapné to celé bylo. Chápu, o co tvůrcům jde a na co všechno ty dva díly měli být satirou, ale když to vůbec neumí podat, jak to pak může nějak fungovat, natož aby se u toho člověk smál? Já bych hlavně strašně rád věděl (a i viděl), jestli se u toho baví alespoň sami tvůrci, protože to dost vypadá, jako by si to celé tvořili sami pro sebe. Od prvního dílu je nějaký pokrok minimální - sice to tolik nenudí, ale ostatní chyby jsou pořád stejně. Hlavně mi připadá, že všechny záběry byly natočené na první dobrou a podle toho tak i vypadají. Dva díly jsem viděl, na třetí a ostatní kašlu. Nejen, že je to ztráta času, ale šance, že se to zvedne nahoru a bude z toho něco povedeného je asi tak vysoká, jako že na mě spadne meteorit. A možná i to je reálnější. Opět za odpad!

• 26.5.2020  14:17

Tak jsem se na ten průser musel podívat osobně a moje očekávání to naplnilo. Celý seriál začne "akční" a "epickou" úvodní scénou, aby pak najednou přešel v něco strašně nezáživného, nezajímavého a nudného. Absolutně tady nefunguje humor a hodně to vypadá, jako že to točil člověk bez smyslu pro humor a filmařinu, co někde na internetu sebral pár hlášek z nějakých diskuzí a pokusil se je přetvořit v komediální seriál. Jenže ono to fakt vůbec nefunguje, ani nic k pousmání tu není a ten většina toho je trapná. Navíc těch hlášek - které jsem tedy identifikoval, že mají být hlášky - je sakra málo. A všechny neskutečně špatně podané. Obdivuhodné zde jsou ale dvě věci - 1. dokáže to člověka unudit za (ani ne) 10 minut, 2. Vyorálkův výraz typu "co tady proboha dělám, proč v tom hraju?". Asi bych se na to už vykašlal, ale jelikož u každého seriálu chci vidět aspoň dvě epizody, ještě tu jednu zkusím. Ale nečekám nic dobrého. Pilot je za odpad.

• 26.5.2020  01:06

Kdybych mohl dát jedné jediné epizodě z celého seriálu šestou hvězdu, byla by to nejspíš tahle - pokud nepřijde lepší. Děj se posunul opravdu hodně a všechen potenciál, co v sobě Defying Gravity má, se zde rozvíjí v plné kráse. Navíc takhle atmosférickou, takhle skvěle vedenou a takhle napínavou epizodu jsem tu snad zatím ještě neměl. Nemám co vytýkat, krom pár nepodstatných drobností. 5*, tu šestou sem připíši, pokud opravdu nepřijde lepší.

• 26.5.2020  00:54

Po minulé epizodě přišla další naprosto skvělá, ve které zas fungovalo vše jak mělo, stejně jako ve většině dosavadních epizod. A taky došlo k nejepičtější závěrečné scéně (za těch 8 epizod), která děj konečně posunula o dost dál. 5*

• 26.5.2020  00:49
    Stav beztíže - Fear (E07) (epizoda) (2009)

Fakt bych nečekal, že se u tohohle seriálu dočkám halloweenské epizody... Je teda ze všech nejslabší a děj se v ní zas moc nepohne, ale zase na druhou stranu - "halucinace" zde řádily mnohem intenzivněji, než kdy dříve. Takže ty slabší 4* dám.

• 26.5.2020  00:45

Oproti první sérii žádné zhoršení, pořád je to stejně dobré. Těch pár slabších epizod se sice stejně objevilo, ale na slabých 5* to za celou sérii zase je. Nejzajímavější na téhle sérii je ale to, kolik se zde představí vedlejších postav. Podrobnější hodnocení mám v komentářích k jednotlivým epizodám. Slabých 5*

• 26.5.2020  00:41

Tak tohle byla snad ta nejdivnější epizoda ze všech. Částečně je to clip show, která se postupně mění v něco dost bizarního, co mě sice bavilo, ale ne na plný počet. A taky je tady ten snad (schválně, samozřejmě) nejutnutější konec nejen v historii Gumballa, ale i snad všeho, co jsem kdy měl tu možnost vidět... 4*

• 26.5.2020  00:38

Epizoda se strašně bizarním námětem a i celkovým průběhem. A i když jsem se tady u něčeho pobavil, i tak mi tam chybělo něco, kvůli čemu bych z ní byl nadšený, Možná to chtělo ještě víc nápadů, nevím. 4*

• 26.5.2020  00:35

Dobrá epizoda, ale oproti těm minulým třem je zatraceně slabá. Přitom nápadů zde nebylo málo, ale celkově mě ta epizoda prostě neoslovila tolik, jak mohla... Slabé 4*

• 25.5.2020  21:11

No... na jednu stranu tahle epizoda nenudila, na tu druhou nebýt moderátorů, tak je to celé bez humoru a vážné jak prase. Jak by si bez nich ten seriál poradil? Slabší 3*

• 25.5.2020  21:08

Míň zábavné než první dva díly a celkově to bylo poněkud slabší. Ani na tu třetí hvězdu to nevidím, takže jenom lepší 2*.

• 25.5.2020  20:58
    Idem Paris (2013)

Osmiminutová a nijak zvlášť zajímavá černobílá reklama, která je poměrně nudně natočená a ani z ní není poznat, že by ji vůbec točil Lynch.

• 25.5.2020  20:18

Lynch vytvořil soudný den. Atmosférický, podmanivý, výtvarně vyhraný a dost... no prostě lynchovský. Rozhodně je to jedna z jeho nejlepších věcí po roce 2006 - spolu s What Did Jack Do?, Bug Crawls, Early Experiments a i Blue Green. Silné 4*, k té páté hvězdě mi přece jenom něco chybělo.

• 25.5.2020  20:12

Zase moc dlouhé, už jsem viděl i lepší reklamy z té doby. Ale výtvarně to opět bylo zajímavé, takže ty slabší 3* dám.

• 25.5.2020  20:03

Příliš dlouhé, ale jinak po filmařské a výtvarné stránce velmi povedené. 3*