honajz2

honajz2

Jan Lipšanský ml.

okres Praha


8 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Pod zemí (2014)

  Found footage filmy mi nevadí. Blbý je, že na polovinu z nich se nedá dívat. Tohle je však něco jiného. Ze začátku se nic moc neděje a po 20 minutách se podíváme do katakomb. A nyní to začíná... Atmosféra skvělá, jedna z nejlepších. Napětí je zde všude. Nápad je velmi zajímavý. Takových slabých 5 hvězdiček si to podle mne zaslouží. A nepřeháním. Zase oproti tomu je zde pár divných scén, ale jinak to stojí za podívání.

 • poster

  Sexmise (1983)

 • poster

  Kostka (1997)

  KOMENTÁŘ MŮŽE OBSAHOVAT SPOILERY! Popravdě, čekal jsem nějaký film s nulovým dějem, dementníma postavama, hodně brutálníma způsoba smrti a taky jsem tak nějak očekával, že se celý film budu nudit a jenom čekat, kdy kdo jak brutálně zemře. Ne. Byl to úplný opak toho, co jsem napsal v první větě: děj to má, postavy jsou v pohodě, hodně brutální smrti jsou tam snad jenom dvě a ne, nenenudil jsem se, celý film mě už od začátku (a to se stane u málokterého hororu) udržoval v napětí. Je tam komu fandit, je i zajímavé, jak poznávají ty kostky s pastí, je to zajímavé už samo o sobě. Abych jenom nechválil: konec je zklamání, čekal jsem nějaké vysvětlení, kterého se mi nedostalo, naopak mě ale překvapilo, kdo z nich to přežil. Chtěl jsem dát jenom 4*, ale už jenom ten fakt, že mě film udržoval v napětí od začátku až do konce, což se mi stalo snad jenom u čtyř hororů, je pro mě znamením, že si to těch 5* přece jenom zaslouží.

 • poster

  Nezvratný osud (2000)

  Tak tohle je velmi zajímavý nápad. Když jsem sledoval film Paranormal Activity a další jeho pokračování, říkal jsem si, že teď bych se chtěl podívat na nějaký pořádný horor. A to se mi v tomto filmu taky dostalo: napětí od začátku do konce, postavy se tam nechovají jako blbci... Prostě to stojí za podívání.

 • poster

  Polednice (2016)

  Koukám jak blázen. Touhle že je český film? A k tomu všemu horor? Bylo to naprosto skvělý! Jako ano, jsou zde věci, které mi vadili, ale jinak to bylo skvělý! Celej film jsem se udržoval napětí, lekačky byly skvělé, nemám tomu moc co vytknout.

 • poster

  Věc (1982)

 • poster

  S tebou mě baví svět (1982)

  Podle mě hezká komedie.99 %

 • poster

  Vetřelec (1979)

 • poster

  Vratné lahve (2007)

  Já jsem překvapenej! Tohle že natočili Češi? Tohle byl skvělý film! Pobaví, trošku dojme, vydaří se. Zvažuji i nad přidáním do oblíbených filmů.

 • poster

  Pokoj 1408 (2007)

  Stupňující se napětí a atmosféra, zajímavý příběh, který nebyl debilně zakončen, co víc si přát? Bylo tam pár divných scén, ale to je tak všechno, co bych filmu vytkl.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace