Broad City (2014) (seriál)

Prostredie v ktorom sa odohráva dej je ideálne, ulice NY, bary, lacno zariadené byty... Hlavne postavy vyzerajú ako bežné dievčatá, žiadna Chanelka. Niektoré vedľajšie postavy sú aj vtipne a spríjemňujú atmosféru, ALE tie hlavné postavy? S každou epizódou si pripadám, ako by som sa boril hlbšie a hlbšie do bahna a pokračujem len zo zvrátenej zvedavosti ako hlboko sa dá klesnúť. Ilana a jej prehnane afektovaný (rozhodne nie vtipný) prejav. Dievča - queen, čo hubu má plnú kecov, ktoré nedávaju zmysel. Občas sa tvári ako moralistka. V jednej časti ju trápi, že nemá nič pre bezdomovca a hneď v ďalšej odhodí celú bagetu do koša lebo jej nechutila. V jednej časti sa snažila zabiť potkana bez mrknutia oka, zaplatila deratizéra, ktorý neuspel. Hneď ako zistila, že je potkan samička, tak sa stane jej maznáčik - to je ten novodobí feminuzmus? Tvorcovia dávajú jasne najavo, že Ilana je "so dope" Idú na to overenou taktikou - okolie ju zbožňuje, aj keď je maximálne iritujúca. Chlapi sa jej hádžu k nohám, stačí len žmurknúť... To bude asi ten realizmus, ktorý všetci ospevujú... Jej kamarátka Abbie je o niečo lepšie napísaná. Rozčuľuje ma o triedu nižšie, výnimočne aj úprimne vtipný moment - hlavne keď sa jej nedarí a trapoší svojou neschopnosťou... Všetko by som to hodil za hlavu, ale zaráža ma, že na tento serial nenájdete ani jeden zlý koment. Naopak. "Chcem byť ako Ilana" "Dievčatá mi zmenili pohľad na svet..." "Evolúcia komédie".... Ehm! Vzor pre decká? Tieto dve? Jdu bléjt velebnosti.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Prve dve - tri serie boli super, dalej som to dopozeral iba zo zotrvacnosti a zvedavosti... posledne serie boli az tragicke, ale zaverecna cast ma prekvapila (spolu s castou "How Your Mother Met Me")... pre mna osobne necakany koniec , ktory stoji za to si pozrtiet, aj ked clovek zanevrel na serial daaavno pradaavno

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Uplne zla atmosfera! Priliz sa snazia, aby to bolo ako lotr, miesto toho aby to malo nejaku svoju vlastnu prichut... napr. banda trpaslikov ide na cunder, ktory sa zvrtne v bitku piatich armad .... mam z toho proste zly pocit... Jacksonovy podla mna Hobbit vobec nesadol...a toto mal byt akoze temnohvozd? ale na druhu stranu chvalim smaka, jazerne mestecko... skoda ze sa v chalupke s chodiacimi zvieratkami nezdrzali dlhsie na to som sa tesil....a mohli spravit aj nejaku vlastnu hudbu :S

Tatry bez limitov (2012) odpad!

Každý debil každý ľaz, nosí značku ADIDAS :)) (nasmial som ale na tom ale riadne)

V zajetí démonů (2013)

Jedine co vycitam filmu je: hned v uvode tvrdia, ze je to podla skutocnej udalosti...ja netvrdim, ze je to nemozne, lebo o svete viem este priliz malo a nikdy nebudem vediet dost... ale dop**i, aj keby to bola pravda, tak by som nikdy nenapisal, ze je to podla skutocnej udalosti, lebo su ludia co sa potom budu doma bat pri "zahadnom" vrzgani nabytku asi tak o bzilion krat viac!

Mrtví a neklidní (2013)

",ale strachem začínají všechny velké veci, nebo ne?" .....Kto z nás si sem tam necíti ako tento zombík?

Gravitace (2013)

Ryan bude daka pribuzna s Eso Rimmerom -- Nachystejte mi uzenáče, na snídani jsem zpátky. :) ...kto si potrpi na vizual tak kludne moze pridat 1-2 hviezdicky

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Ked sa porotca nachadza v stave nerozhodnosti...ktora volba je lepsia: pustit na slobodu vraha alebo zabit nevinneho?

Pozemšťan (2007)

Krasna filozoficka rozpravka na dlhe zimne vecery :) ...mozno by sa mi viac pacil taky neurcity koniec ako "Svet podla Prota" Ale inak, ako uz bolo pisane, radim ludom, ktorych film nezaujme do 10tich minut dalej nekukat ;)

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

1. seria 90%:v celku serious mess, pacil sa mi aj koniec, len mohol byt trosku viac napinavy /// 2. seria 65%: pribeh bol trosku moc prekombinovany /// 3. 60% čarodejky nezaujali