MeGab

Skype: megabovo

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 2.7.2019  21:26
    Lucifer (TV seriál) (2016)

Člověk se musí vyloženě protrpět tři série, aby si nakonec (konečně!) mohl užít tu poslední. Proč?

• 16.5.2019  10:01
    Lásky čas (2013)

Film jsem byl schopen dokoukat teprve snad na popáté, a to jen kvůli tomu, že jsem to měl puštěné jako kulisu při práci. Děj mne nebavil.

• 7.5.2019  22:32

Pokud člověk film nepochopí, je to vina režiséra nebo diváka? Ten film by mohl být skvělý. Jenže autor ten příběh z nějakého důvodu evidentně nedopsal. Nejspíš ho psaní už nebavilo, tak s tím prostě seknul a řekl si, že si s tím divákova hlava nějak poradí. Kalkuloval evidentně s tím, že to bude považováno za umělecký záměr. Jenže prdlajz.

• 2.5.2019  13:34

Typický představitel „feel-good“ filmů, s poměrně slušnými hereckými výkony a celkem jednoduchým dějem založeným na skutečné události, návratu puštíka vousatého neboli strašící sovy do Estonska po více než sto letech. Usadit se do křesla a přiblble se usmívat. Jo, tenhle film mi sedl. Česky by se film měl jmenovat Eiiny Vánoce na Strašící sově.

• 18.4.2019  13:46
    Záskok (1994)

Ta nadsázka, s níž byl film natočen, mě celý film vytáčela a já věděl, že to bude za jednu, maximálně dvě hvězdy. Ale ve chvíli, kdy se tam objevil ten andělskej úchyl, už to prostě nešlo vydržet a sklouzlo do odpadu.

• 24.12.2018  21:00
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Princezna mrká jak o život, nejspíš trémou z kamery, její partner je snad zfetovanej, Neklan buď ožralej nebo ho to (pochopitelně) nebaví. Zbytek dělá zkrátka jen to, co má napsáno ve scénáři, aby dostal zaplaceno, čert vem, jak to ve výsledku bude vypadat…

• 29.11.2018  23:09
    Malev (2005)

Úchvatně střelená komedie natočená nejspíš podle vzoru Života Briana. Přehlídka tupců, debilů, kreténů a naprosto vyrabovaných hovad jak v řadách Estonců, tak i jejich protivníků z Řádu německých rytířů i církve. Ono přecejen tehdy byl v Evropě vrcholný středověk a v samotném Estonsku v průběhu filmu dokonce teprve doznívá a na konci dozní pozdní doba železná, takže chytrost a vzdělanost se tam na vidle jen tak napichovat nedala, že ano. Kostýmní podívanou nečekejte. Kostýmy jsou totiž někde na úrovni vesnických čertů a Mikulášů. Trikové záběry dělali snad Ukrajinci v pauzách při sběru cibule kdesi u Peipsi. Výprava? No… jak to říct? Točilo se nejspíš tam, kde štábu zrovna došel benzín. Co je ale důležité, že film je hustě prošpikovaný od začátku až do samotného konce kouzelnými hláškami.

• 26.10.2018  00:28
    Den cvoka (2002)

Tohle má být komedie? Tak proč se u ní kurwa jen mračím a čím dýl na ni koukám, tím víc? Co tam je směšného? Hm, čekal jsem komedii, dostal něco totálně jiného. Brutálně depresivní nálož.

• 2.9.2018  00:03

Až si Indové odpustí všechny ty upocené tanečky a kreténské popěvky, možná na to půjde koukat. Protože ty z toho filmu dělají českou kulisovou pohádku 4. cenové skupiny.

• 21.6.2018  09:40
    Sabrina (1995)

Poměrně povedený remake (sláva!) příšerného originálu, protože do hlavní role je tu obsazena herečka a ne to dřevo sebrané kdesi na ulici kvůli ksichtu tehdy považovanému za líbezný.

• 7.3.2018  15:55
    Aladin (1992)

Tady bylo špatně snad úplně všechno. Infantilní odporný děj (ani dětský film nemusí být infantilní, proboha), odporná hudba, odporné písničky (ty jsou v každém filmu hnus zelenej) a neskutečně odporný dabing.

• 4.1.2018  01:02

Kdyby tam nehrála Qi Shu, nebyl by důvod na to koukat. Nevím, proč rozpatlává svůj talent v takové blbosti bez děje i myšlenky.

• 14.11.2017  22:29
    Hrdinové (2017)

Tvůrci se nebyli schopni rozhodnout, co vlastně točí, zda komedii (začátek), drama (prostředek) či melancholický film (konec). Filmu lehce ublížilo, že nebyl přeložen z originálního znění, ale anglických titulků. Pointa některých vtipů zanikla v překladu.

• 6.10.2016  23:23

Je půl dvanácté v noci, za pět a půl hodiny vstávám, ale tohle jsem prostě musel dokoukat do konce. Neskutečně dobrá kamera, úžasný námět, vynikající výkon všech herců ať v hlavních nebo vedlejších rolích. Dosud jsem neviděl lepší východoasijský film. I do nebe vynášená Láska nebeská se vedle tohoto možná může jít zahrabat.

• 6.10.2016  11:44

A kecaj, kecaj a kecaj. Nejdřív kecají v autě, pak u stolu, cestou do hotelu, v hotelu a celé to uzavírá kecání v baru. Nůůůdááá…

• 3.10.2016  13:49
    Muž bez minulosti (2002)

Odpad jsem dal nejspíš kvůli tomu, že jsem čekal komedii a dostal film v podstatě úplně o ničem. Jeden něco říká, všichni ostatní prkenně stojí a čumí, někdy na hovořícího, jindy doblba.

• 3.10.2016  12:03

Podle dabingové verze, kterou jsem našel, je to naprosto nekoukatelný škvár, v němž se nevyskytuje snad ani jedna jediná normální postava.

• 30.9.2016  09:41

Kvůli idiotsky napsané a zahrané postavě, kterou představuje Stanley Tucci, je ten film totálně nekoukatelný. A ani ostatní se v něm neumí chovat aspoň přijatelně normálně.

• 25.9.2016  16:02

Po shlédnutí tohoto filmu celkem chápu, proč Američani dělají remaky i moderních fimů z neamerického prostředí. Americký remake má mnohem větší švih, není tak utahaný a rozvláčný jako tenhle původní snímek.

• 12.9.2016  10:03

Dvě příjemná překvapení. Basingerová dokáže výtečně zahrát i dramatickou roli. Basingerová byla schopna i v 51 letech hrát smutnou (sic!) sexbombu.

• 26.8.2016  22:12
    Cashback (2006)

Až neskutečně poetický film opěvující krásu ženského těla.

• 6.8.2016  18:31
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Shlédl jsem celou první řadu, takže jsem u toho strávil deset hodin svého času. Během celé série se nestalo absolutně nic, co by stálo za zmínku. Děj veškerý žádný, aspoň ne takový, který by někam vedl. Dá se říct, že první série skončila tam, kde začala, jen během ní bylo zavražděno pár postav, zřejmě naprosto přebytečných. Nevím, co z první série by mě mělo přimět koukat na druhou.

• 2.6.2016  08:52

Vynikající Oldřich Nový, který si tu zahrál pro sebe zcela netypickou roli zahořklého, ženami neobletovaného muže.

• 10.5.2016  13:35

Všichni lidé v tomto filmu hrají jak roboti. Kdybych Plachtu neznal z jeho pozdějších filmů, pak bych byl nejspíš toho názoru, že to je nějaký blbec náhodně sebraný na ulici.

• 25.2.2016  13:52

Od dokumentárního filmu neočekávám jen výpovědi svědků a propagandistické záběry německých vojáků z bitvy o Stalingrad. To, co jsem viděl, by mohlo být docela dobrou rozhlasovou reportáží. Obraz je přebytečný. Člověk se kromě výpovědí přeživších nedozvěděl prakticky žádné informace. * Film byl vytvořen evidentně jen pro Lotyše nebo jejich sousední národy, kteří jsou samozřejmě obeznámeni s takovou tou omáčkou historických faktů, která tomuto dílu chyběla.

• 14.1.2016  13:11

Plno postav majících dle scénáře povinnost hrát identickou postavu naprostého trotla házejícího debilní ksichty na všechny kolem. Kdyby za celou tu indickou rodinu, majitele hotelu, jeho podřízené a kolegu Grangera angažovali jednoho ksichtaře typu Stillera, možná by ještě ušetřili na honorářích.

• 12.1.2016  12:19
    Šestnáctiletá matka (TV film) (2005)

Docela blbý instruktážní film pro puberťáky. Žádné větší umění než jen ten výchovný podtext v tom nehledejte. Být puberťák, tak si z toho filmu možná dělám srandu.

• 10.12.2015  08:49

Kdyby se ty tři příběhy rozdělily na tři stránky, dalo by se hodnotit. Takhle bych buď nadhodnotil první dva příběhy nebo podhodnotil třetí.

• 27.11.2015  10:30

Coby zdroj informací je tento dokument pro české a slovenské obecenstvo v současné době v podstatě jedinečný.

• 10.8.2015  20:39

Netuším, za co bych tady měl dávat víc hvězdiček než tu jednu, která je oceněním toho, že jsem byl ten film vůbec schopen dokoukat. Za pár legračních záběrů z nepovedených záběrů přilepených na konci filmu, které jako jediné z celého filmu byly legrační?

<< předchozí 1 2 3 4 5