DrawRubb

Jan Oujezdský

okres Přerov

2 body

• 14.6.2014  17:21

pouze oddechovka...žádný velký zázrak, ale ani průser ;) Po grafické stránce opravdu brutálně naboucháný a moc pěkný, 60%

• 16.10.2012  11:35
    Chvění 3 (2001)

Pro mě série začala a zároveň skončila prvním dílem. Tento snímek už mi jednoduše hlava nebere. Tupost tady opravdu nezná mezí. Prdící graboidi? To mělo být proboha jako co? Mysleli to tvůrci skutečně vážně, a nebo si udělali srandu i s lidí, co se na to budou dívat? Možná jednoho z nich kousl graboid do zadku když psal scénář. To jsou otázky, na které si musí každý odpovědět sám. Tento díl doporučuji pouze lidem, kteří neviděli jedničku. 20%.

• 11.10.2012  14:01

Hodnotit tento film jako pokračování série Chvění je tak trošku zavádějící, protože kromě názvu to společného s jedničkou moc nemá. Nápady jakoby vyšuměly naprázdno, místo toho jsme se dočkali jen klasické zábavy se špetkou humoru. Je škoda, že se tvůrci tak málo zaměřili na děj a kromě "plazounů" nám ještě naservírovali jakési tvory připomínající opelichané kachny bez křídel. Jako samostatný film to ovšem není úplně špatné a dá se u toho docela dobře zabavit. Rozhodně to ani nevnímám jako ztrátu času.55%.

• 1.7.2012  15:41
    Westernstory (2011)

Viděl jsem sotva 5 minut filmu, ale stačilo to na to, abych se k němu už v životě nevracel, což taky udělám!

• 21.7.2011  09:34
    Noci hrůzy (1981)

Ne, ne, ne a ne......jsem opravdu velice zklamán. Z dob největší slávy italských hororů jsem čekal tedy lepší dílo. Vůbec mě to nenatchlo, a to mám zombie horory celkem v oblibě. Jako masky celkem fajn, ty vypadají opravdu dobře, ale ten zbytek? Příběh žádný, neuvěřitelná tupost hlavních postav a k tomu až příliš "lidský" pohyb zombie. V jednu chvíli se pohybují tak pomalu, že by jim člověk s přehledem unikl pomocí válení sudů po zemi a jindy, jakoby z ničeho nic vyskočí z křoví, že ani nejde poznat jestli se jedná o zombie, nebo splašenou srnku. A k tomu všemu mě opravdu hodně zklamala poslední scéna filmu. Že by už chyběly prostředky v rozpočtu ? Alespoň by to bylo obstojné zakončení filmu, ale bohužel, smrt posledního živáčka už jsme neviděli. Takže sečteno podtrženo 30%. Škoda.

• 5.7.2011  16:51
    Tekken (2010)

souboje jsou celkem slušné, ale to je bohužel vše, co film může nabídnout....a to je opravdu škoda.

• 13.4.2011  00:09

Opravdu comeback jak má být. Rambo je zpět a mizerná trojka je rázem zapomenuta. Kvalitou bych to zařadil po boku jedničky. Film mě bavil více než nejnovější Rocky Balboa, který mimochodem taky není špatný :-)

• 12.4.2011  23:56
    Mosquito Man (2005)

Průměrný horror s vydařenými triky a obstojnou porcí zábavy. Nutno dodat, že vraždy hmyzího chlapíka byly na solidní úrovni (zvláště vydařená byla useknutá hlava). Abych pravdu řekl, tak až do dnes jsem si o původu tohoto filmu nic nezjišťoval, a tak mě celkem zarazilo celkové hodnocení :-) Určitě to nebylo tak špatné. 50%

• 20.3.2011  00:17
    Ultraviolet (2006)

1* za ty perfektní souboje, kterých je zde opravdu úctyhodné množství :) a 1* za Millu Jovovich...zbytek raději nebudu rozebírat.

• 11.11.2010  21:10

1* je za ty svíčky...jinak je to NEUVĚŘITELNÁ BLBOST, která nemá obdoby!!

• 24.7.2010  00:21

šílené, ujeté, místy kapánek nechutné, ale ve výsledku naprosto fantastická komedie se spoustou svělých písniček, které film doprovází od začátku do konce.....hlášky typu : Vždyť, vždyť Pééťa neměl hlavu...Harry to jsem zařídil, Hele námraza, Jakou má kluk jako ty a holka jako já šanci, že jim to klapne? a samozdřejmě kupa dalších, které bych tu psal celý den...prostě perfektní...film totiž baví i po několika zkouknutí a stále dál a dál...opravdu bláznivá komedie, u které se člověk zabaví a hezky nasměje :D

• 9.7.2010  23:53
    Karcoolka (2005)

Průměrný animák, který neoslní, ale ani neurazí :) Sem tam se člověk zasměje, sem tam se zamyslí. Sečteno podtrženo 3*

• 9.7.2010  23:44
    Kameňák 3 (2005)

Bohužel už opakující se humor...jednička je jednoznačně nejlepší z celé série, ale i na trojku se dá dívat.

• 9.7.2010  23:36
    Kameňák 2 (2004)

Na jedničku to určitě nemá, ale některé vtípky byly nové a zasmál jsem se.

• 9.7.2010  23:31
    Kameňák (2003)

Jak už zde bylo psáno " dát odpad je až příliš snadné, ale proti mé mysli ". Kameňák je pěkný český průměr a 3* si určitě zaslouží !

• 9.7.2010  14:33
    Zelenáči (1995)

takové filmy musí brát člověk s určitým nadhledem.....já osobně jsem to viděl přibližně před 10-ti lety a dodnes na to rád vzpomínám, tehdy jsem se totiž jako malý kluk hrající fotbal opravdu bavil :)

• 9.7.2010  00:03
    Suprhrdina (2008)

V dnešní době natočit vydařenou parodii je už nejspíš nadlidský výkon. Superhrdina je jen jeden z mnoha dalších, kde se neustále dokola objevuje jeden a ten samý humor, jen v trošku jiné podobě.Škoda 50%

• 8.7.2010  23:54

akční scény jsou perfektní a Yumiko Shaku je s mečem opravdu roztomiloučká :-)

• 30.6.2010  00:49

4* jsou čistě z nostalgie! A to proto, že se mi ten film jednoduše líbil. Hltal jsem seriál a proto mi ani film nemohl uniknout.

• 26.6.2010  00:38

viděl jsem to už dávno a co si pamatuji, tak se to dalo dodívat do konce.

• 26.6.2010  00:19
    Kyklop (TV film) (2008)

1* za to, že jsem to neviděl od začátku! po grafické stránce je to opravdu otřes a po té dějové, tak na to odpověď neznám, já jsem žádný smysluplný děj totiž nezaznamenal...ovšem co jiného čekat za tak mizerný rozpočet.

• 22.12.2009  03:43
    Avatar (2009)

Já tomuto filmu nemám co vytknout. Jako fanoušek fantasy jsem byl naprosto nadšen. Fantastická hudba, překrásná grafika a jednoduchý děj, díky kterému má fantazie mohla pracovat naplno. Avatar mě jednoduše úplně celého pohltil a já se cítil jak ve snu, ze kterého se člověk nechce probudit. Děkuji pane J. Camerone. 100%

• 17.9.2009  22:23

Tak to byla vážně jíííííííízda. Na co nestačí vtipné scény, to bez problémů dohání Wayneův hlas alias Vilém Čok. Bavil jsem se od začátku do konce. 4*

• 17.9.2009  22:21

Oproti jedničce je to trochu zklamání, ale dokoukat se to dalo.

• 17.9.2009  22:07

Film nemá naprosto nic společného s prvním dílem, který alespoň za něco stál. A kdo čeká, že se při této rodinné komedii zasměje, tak ten bude opravdu zklamán. 1* za to, že jsem to dokoukal do konce.

• 17.9.2009  19:27

I přesto, že je film přes 30 let starý, tak je to jeden z nejlepších hororů, co jsem kdy viděl. Má tak neuvěřitelnou a mrazivou atmosféru, že i při pouhém pomyšlení na něj mi naběhne husí kůže. Hudba je prostě a jednoduše naprosto fantastická, což v dnešních hororech bohužel často chybí ( a to jsou v dnešní době už takové možnosti ). Toto dílo si rozhodně zaslouží 5*.

• 16.9.2009  22:58
    Mamut (TV film) (2006)

já jsem se bavil, ovšem trochu v jiném slova smyslu......kdyby byl film prezentován čistě jako komedie, tak ode mě dostane hodnocení 3 nebo 4* ovšem ve videopůjčovně byl uveden pod titulem sci-fi horor a tomuto žánru dělá jen ostudu.1*

• 16.9.2009  22:34

Popravdě řečeno to až tak strašné není. I když je tedy fakt, že film působí místy opravdu více nechutně než by bylo zdrávo, ale dívat se na to dá. Párkrát jsem se i zasmál a tak dávám 2*.

• 16.9.2009  22:33

S. Spielberg ukázal, proč vlastně patří mezi nejlepší režiséry na světě. I další pokračování slavného archeologa Indyho se mu totiž povedlo. Herecké obsazení mě osobně tedy sedí a H. Ford hraje jak před 20-ti lety. Atmosféra je výborná a film doprovází od začátku až do konce. Například scéna v poušti na jaderných zkouškách, nebo na vrcholu skály s vraždícími mravenci jsou prostě vynikající. Tudíž nemám co bych tomuto filmu vytknul a rozhodně doporučuji shlédnout.

• 16.9.2009  22:23
    Vítej v džungli (2007)

film s nejdelším úvodem na světě ! jestli čekám cca 1hod a 15min na to, abych viděl úplně na konci 4 mrtvá těla lidí co se vydali do džungle na návštěvu kanibalských kmenů, tak to je opravdu velká cena za závěr, který za to ani nestojí. Byl jsem čekáním na konec filmu natolik znechucem, že jsem už uvažoval co si pustit na zpravení nálady. Úplně zbytečný film.0%