eLeR

eLeR

Liv R.

Slovensko
my life is based on a true story ..

<< předchozí 1 2 3 4 24 47 69 92
    • 18.10.2018  11:54
    Parade (2011)

Sedem statočných v uliciach Belehradu ... a ešte pár fakt vydarených hlášok, dojemný koniec a nejaké to ponaučenie. 3,5* Majstrovstvá sveta vo filmoch 2018

• 16.10.2018  14:42

Zaujímavé a fajn prepojené. Claire, ktorá zápasila s časom, lebo biologické hodiny bohužiaľ neúprosne tikajú. Whit, ktorému chýbala láska, a pritom tá je všade a vo všetkom, len treba oči otvoriť. A Simon, ktorému stúpala na päty smrť, už to len prijať. A Howard, ktorý sa musí popasovať so stratou vlastného dieťaťa. Nič veselé. Hudobný motív slušný, len sa stále opakoval. Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 16.10.2018  09:18

To čo bolo toto? Prehliadka divných charakterov? Alebo som ja divná? Asi. Už už, keď mi začínala byť nejaká postava sympatická, tak niečo urobila, alebo povedala, že som len pozerala. Ani poriadna komédia, ani poriadna romantika, nedotiahnuté ... kašlať na to, k žehliacej doske postačujúce. Zbohom. Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 10.10.2018  08:45

Gaga veľmi prirodzená, výborne spievajúca. Bradley veľký fešák, jedna z jeho naj rolí. Páčilo sa mi, že to nebolo presladené ... dojemné áno. Vskutku vydarený rimejk.

• 9.10.2018  10:07

Má to skvelý vizuál, príjemnú muziku, kopec hlášok, štýlovú matku a roztomilých malých hercov ... a má to švih. A jazda malého kozmonauta v aute nemala jedinú chybičku, pobavila výborne.

• 9.10.2018  08:42

Novodobé High School Musical, ale menej sladké. Bez basketbalu, ale s hokejom. Pesničiek zaznie len pár a Kyle má určite lepšie vlasy ako Troy. A jasné, je tam tá zápletka s mobilom. Keď nič iné, tak hurá do toho.

• 6.10.2018  21:35
    360 (2011)

O rozhodnutiach, ale už menej o následkoch, ktoré s nimi súvisia. Celkom slušný prepletenec príbehov, od ktorého som nič nečakala, ale ktorý ma bavil. Herecky veľmi slušné a páčilo sa mi aj spracovanie. Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 5.10.2018  13:05
    Spoutej mě! (1989)

Pre Pedrove filmy ja mám asi nejakú slabosť či čo. Začne muzika, začne sa rozprávať po španielsky a je mi zrazu fajn Tušila som, že tie boľavé zuby budú problém, ale netušila som, že tomu dá Pedro taký romantický koniec. Antoniovi španielčina veľmi svedčí, nemal sa nikdy sťahovať do Ameriky. A kráska de Palma bola očarujúca.

• 5.10.2018  08:52
    Beze stop (2018)

Herecky dokonalé, kamera pekná, príbeh zaujímavý, tempo vyhovujúce ... z mojej strany veľká spokojnosť.

• 2.10.2018  09:17
    Tvář (2018)

Stať sa to môže každému. V hocijakej dedine. A ľudia budú možno reagovať presne takto. A medzi idiotmi sa vždy objaví aj nejaká "sestra", ktorá má srdce na správnom mieste. Pani Małgorzata sa viac venovala ľuďom ako samotnému Jacekovi ... nevadí. Na komédiu tam bolo pomenej humoru, no a na drámu to mohlo ísť viac do hĺbky. Muzika slušná. 3,5*

• 1.10.2018  11:33

Asi budem rozdavačná, a predsa len tomu dám tie tri hviezdy. Aj napriek tomu, že som bola často na pokraji výbuchu smiechu, že to bolo podľa šablóny na akčné žraločie filmy, že to bola taká pukancová blbina ... ale zase na druhej strane od začiatku do konca žiadna nuda. 2,5*

• 1.10.2018  11:21

Pravdupovediac mi tí chlapíci smrdeli až do obývačky, ale dávali výborné hlášky. Príbeh extra nezaujal, bolo mi jedno, či ten poklad nájdu, ale vizuál slušný a výborná hudba. 3,5*

• 1.10.2018  09:31

Veľmi príjemná romantika, ktorá nenudí a zabaví. Odvážnejšia než na akú sme zvyknutí. A ešte hlavný hrdina je celkom fešák, a to nám povrchným niekedy stačí. Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 30.9.2018  21:07

Príjemná romantika, o kus lepšia ako jej novšia americká verzia ... možno preto, že je od Kórejcov, a tým ja zožeriem všetko .. slzy, plač, sentiment, neutíchajúci klavír ..... Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 30.9.2018  09:57
    Be Here Now (2015)

Krásny, silný a odvážny Spartakus. Ale aj pokorný, nežný a milujúci Andy. A veľký bojovník. Spolu s ním jeho rodina, a predovšetkým jeho statočná žena. No a my ... pretože nám dovolil nahliadnuť do jeho života v tej najťažšej chvíli.

• 29.9.2018  23:15
    Siworae (2000)

Pekný film, ale moje srdce už niekoľko rokov patrí americkej verzii ... Keanu je skrátka Keanu. Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 29.9.2018  11:12

Ten koniec za to fakt stál. Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 28.9.2018  23:00
    Idioti (1998)

No dobre, idioti to teda neboli, ale v poriadku tiež neboli. A nebola to vôbec sranda .. presne ako povedala Karen .. ale partička ma bavila.

• 28.9.2018  22:53

O obyčajných životoch obyčajných ľudí medzi regálmi jedného supermarketu. Pomaly, citlivo, po európsky.

• 28.9.2018  08:31

Príjemná vec, taká typická kórejčina. Prvá polovica trošku pošibaná, druhá brnkne už viac na romantickú strunu. Schému - rebel, slušné dievča, neznášajú sa, musia tráviť spolu čas, zaľúbia sa do seba - mám rada. Obaja hrdinovia veľkí sympaťáci ... a áno, aj klavír zahrá niečo pekné. Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 27.9.2018  21:42
    Zloději (2018)

Niekedy sa vám viac lásky dostane od cudzích, ako od tých vlastných. Myslím, že som práve zhliadla doteraz najlepší Kore'edov film. Pre mňa určite. Skoro skutočný, veľmi prirodzený .. výborný.

• 27.9.2018  08:27

Pocitovo príšerné .. uf. Neviem si predstaviť ten strach, zúfalstvo ... ťažobu na hrudi. Mne osobne toto spracovanie sadlo, som zvedavá s čím príde Greengrass.

• 26.9.2018  08:53
    Truman Show (1998)

To by jeden nepovedal, prvých 15 minút, že to bude taký fajn film. Páčil sa mi originálny námet, aj hudba nebola zlá a ani Jim ma až tak neiritoval. (Filmová výzva 2018 - gegina31) a Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3 a Rok s najväčšími svetovými režisérmi 2017/18

• 25.9.2018  12:01

Zručne natočené, výborný vizuál, slušná hudba, štandardné herecké výkony ... ale že by ma príbeh a atmosféra snímku posadila na zadok .. to veru nie. Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 20.9.2018  11:28
    Kobra 11 (TV seriál) (1996)

Z tohto seriálu som videla asi tisíc úryvkov. Vždy, keď druhorodená zoberie pastelky, skicár a pustí si ku tomu telku, dávajú Kobru 11. Jednu hviezdu dávam jednoznačne Semirovi a tú druhú tomu psovi. Aha, to je iný seriál ... tak sorry. 1*

• 19.9.2018  09:35

Celkom jednoduchý príbeh, len ten návrat z vojny a život po nej nie je jednoduchý. Páčilo sa mi. Skvelá atmosféra a hudba. A bavil ma aj Jon Voight, ten postarší slizký pán, ktorého nemusím ... tentokrát veľmi prirodzený, skoro perfektný. Rok s najväčšími svetovými režisérmi 2017/18 a Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 18.9.2018  09:03

Zlý si moc nezahral, škaredý bol skôr smiešny a dobrý bol naozaj dobrý a ešte aj fešák. Vynikajúca hudba a príbeh tiež nie na zahodenie. Vidím to na poctivé štyri hviezdy. (Filmová výzva 2018 - MontyBrogan) a Rok s najväčšími svetovými režisérmi 2017/18

• 17.9.2018  10:52

Vojnová dráma, špionážny thriller, čistokrvná romantika ... všetko namiešané tak, že nie je čas na nudu. Má to spád a pekný vizuál. Rok s najväčšími svetovými režisérmi 2017/18

• 17.9.2018  10:42
    Mzda strachu (1977)

Kúzelníci na šiestich kolesách ... doslova. Počiatočné zoznámenie s jednotlivými postavami a s tým, ako sa dostali tam, kam sa dostali, bolo celkom nudné, lenže potom to bola iná jazda ... som konečne pochopila, že prečo mzda strachu ... skvelo natočené, dobrý príbeh, ešte lepšie ukončenie. Rok s najväčšími svetovými režisérmi 2017/18

• 14.9.2018  10:09

Jasne dané charaktery postáv a tiež jednoduchý príbeh, ktorý vieme kam bude smerovať .. ale moja vnútorná bohyňa mi hovorí, že tie dámy (aj páni) dali Knižnému klubu eleganciu, gráciu a úroveň. Súhlasím s emmou 53, že Andy bol super štramák. 3,5*

<< předchozí 1 2 3 4 24 47 69 92