eLeR

eLeR

Liv R.

Slovensko
my life is based on a true story ..

<< předchozí 1 2 3 4 23 46 68 90
    • 14.8.2018  22:43

Ono je to síce všetko pekné, ale chudák Joaquin .. toho si kto zoberie? 2,5* (Filmová výzva 2018 - gegina31)

• 14.8.2018  20:06

Neznášam Carreyho grimasy, môže byť aj zamaskovaný, aj tak sú očividné. Našťastie ho tu nebolo celý film, takže som to zvládla. Príbeh síce žiadne terno, ale vizuál dosť slušný. Mňa by len zaujímalo, prečo si Baudelairovi urobili tri deti, keď stále iba cestovali a doma boli minimálne. Ale aspoň sa tie nebohé deti vedeli o seba postarať a držali spolu. 2,5* (Filmová výzva 2018 - harfuska)

• 11.8.2018  20:00

Chorobná žiarlivosť ... a táto teda bola echt chorobná, lebo panička to v hlave veru nemala v poriadku. Pekne do extrému to dotiahla. Príbeh nenudil, ženy boli krásne upravené a kostýmy na jednotku. (Filmová výzva 2018 - misterz)

• 10.8.2018  23:36

Téma, ktorú sme tu už mali miliónkrát, a aj tak po nej siahnem ... a čakám zázrak. Na niektorých miestach dojímavé a ústredná dvojica sympatická. Umierajúca Abbie, ktorá sa snaží naplánovať budúcnosť pre svojho Sama len preto, aby aspoň tak zostala jej súčasťou. Ďalej tu máme vtipného priateľa Benjiho a skvelého Myrona. Lenže celé sa to snaží byť strašne nad vecou a cool. Pekný vizuál a príjemná muzika.

• 8.8.2018  22:31
    Líbánky (2013)

Na jednej strane tam bolo dosť hluchých miest, ktoré ma otravovali a ešte aj herci si mrmlali popod nos, takže som im dobre nerozumela. Na strane druhej ma zaujal ten pocit neistoty, čo sa bude diať, príbeh mal taký severský nádych a aj hudba bola zaujímavá. 3,5* Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 7.8.2018  22:01

Aj takto to môže dopadnúť, keď sa podpíšete pod nesprávne papiere. Chvíľu som si musela zvykať na Libora, a v podstate aj na jeho celú rodinu - možno to bolo samotnými dialógmi - ale dalo sa. Návšteva priateľov bola príjemným oživením. Hudba zaujímavá. Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 6.8.2018  11:08

Klasický romantický film bez pridanej hodnoty.

• 5.8.2018  00:50
    Červený stan (TV film) (2014)

Film predovšetkým pre ženy a o ženách. O Dinah, ktorá mala raz v rukách všetko šťastie a lásku sveta a inokedy mala ruky prázdne ... ale odpustiť dokázala všetko a v tom pramenila jej sila. Knihu som čítala už dosť dávno, ale mám pocit, že jej filmové spracovanie je slušné. Netradičné prostredie zaujme, páčili sa mi kostýmy a Rebecca bola nádherná. 3,5* (Filmová výzva 2018 - misterz) a Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 4.8.2018  09:59

Film, ktorý v lete poteší, ale nečakajte zase nejakú extra osviežujúcu zábavu ... je to milé, miestami vtipné, Amy niekedy tiež pobaví, romantiky akurát, nájdu sa tu aj trápnejšie miesta, no a jasné, že aj nejaké to posolstvo .. a nielen pre ženy. Zbohom.

• 2.8.2018  11:11

Kodaň, Paríž, Drážďany ... Redmayne a Vikander ... jednoznačne pastva pre oči a uši. Autobiografiu z roku 1933 som nečítala, čítala som len Ebershoffovu knihu, ktorý z autobiografie čerpal a musím konštatovať, že film tentokrát knihu jednoznačne predčil. 4,5* Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 1.8.2018  21:48

"Hovorí sa, že líšky sú mierne alergické na linoleum. Ale schladí labky. Skúste to." Dahl napísal milú a poučnú rozprávku pre ľudské deti a Anderson z toho urobil zábavu pre ľudských dospelých. Niektoré hlášky skvelé. 3,5* (Filmová výzva 2018 - kajda.l) a Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 1.8.2018  11:52
    Miss Stevens (2016)

Slečna učiteľka, ktorá potrebovala trošku pomôcť ... no a Billy chcel pomôcť. A pomohli si navzájom. Príjemný, malý film. Slušná muzika. Chalamet výborný. 3,5*

• 25.7.2018  23:34
    Jsem voják (2015)

Bez najmenšieho zaváhania naskočila Sandrine do kolotoča pašovania psov, ale akonáhle na ňu dočahuje ruka zákona, chce pribrzdiť. Lenže z rozbehnutého kolotoča sa ťažko vyskakuje, o to viac, keď vám to nechcú dovoliť. To ako všetko vyriešila, mi hlava moc nebrala, ale asi nemala inú páku na strýka. Toho mi bolo na sekundu aj ľúto ... ale obaja sa zachovali ako ľudia a to sa ráta. Louise ako Sandrine výborná. FILMOVÁ RULETA 2018

• 25.7.2018  23:22

O kus horšie ako jednotka, ale scenéria nádherná a muzika kapely Abba je hádam nesmrteľná.

• 21.7.2018  21:57

Hra, ktorá naozaj nemá pravidlá a človek s napätím čaká, kto zdvihne nad hlavu kufrík plný zlata. Nechýbajú ani mŕtvoly. A ani František Šťastný. A slečna blond podala nesmierny výkon .. priam uspávací. (Filmová výzva 2018 - MontyBrogan)

• 21.7.2018  15:03

Dúfam, že sa tie deti dostali do dobrých rodín, a nie do rúk svojim starým rodičom. Heigl výborná, ako aj niektoré scény, ale celkovo žiadna sláva. 2,5* (Filmová výzva 2018 - harfuska)

• 19.7.2018  21:27

To teda bola jazda. Až taká divoká, že H.I. mal neustále rozfúkané vlasy. V druhej polovičke to trošku stratilo šťavu, ale nevadí ... tie skvelé hlášky to pekne vyrovnajú na solídne štyri hviezdy. (Filmová výzva 2018 - harfuska) a Rok s najväčšími svetovými režisérmi 2017/18

• 19.7.2018  00:00
    Oklamaný (2017)

Čakala som vleklú nudu, ale na stretnutie nedorazila. Príbeh ma bavil, herecky to bolo slušné, pekná kamera a hudba. vskutku nádherné kostýmy a úžasná komorná atmosféra ... typická Sofia. Rok s najväčšími svetovými režisérmi 2017/18

• 18.7.2018  11:38

Príbeh všetci veľmi dobré poznáme, len tu ho máme možnosť vidieť očami Márie z Magdaly. Tempo je naozaj pomalé, ale mne ten film včera jednoducho sadol ... svojou atmosférou, výpravou, hudbou .. aj herecky to bolo vydarené, počnúc Ježišom, končiac Judášom a Rooney? .. tá hrala ako bohyňa.

• 17.7.2018  09:20

Skutočnosť, že sa Srulik musel zo dňa na deň postarať o seba sám je príšerná. V deviatich rokoch. No sranda to nebola. Toľko zabuchnutí dvier pred nosom. Ale je úžasné, koľko dobrých ľudí stretol na svojej ceste. Príbeh nenudí, páčila sa mi kamera a herecky to bolo tiež vydarené. Hudba miestami príšerná ... nehodiaca sa.

• 16.7.2018  00:48

Dať manželstvu druhú šancu je obdivuhodné. Pomáhať bezdomovcom je pekné. Zdolávať chorobu a tráviť posledné chvíle života v kruhu rodiny a priateľov je fajn. Vytvoriť si priateľský vzťah s bezdomovcom a upevňovať ho celý život je skvelé. Napísať o tom knihu a chodiť o všetkom kade-tade rozprávať .. no nech sa páči. Len film bol nemastný-neslaný a totálne bez iskry .. akejkoľvek. Katastrofálne dialógy. A prečo tam nehrala tá Renée?

• 13.7.2018  21:53
    Gigant (1956)

Naozaj slušná rodinná sága gigantických rozmerov. Taylor veľmi šarmantná, Hudson ohromný fešák, Dean tak trochu karikatúra, a ešte Hopper fajn. Pekná kamera, slušné kostýmy. Príbeh zaujal a vzťah Leslie a Bicka od začiatku do konca jedna rozprávka. Rok s najväčšími svetovými režisérmi 2017/18

• 13.7.2018  16:03
    Štvanice (1966)

Štvanica doslova a do písmena. "Správne" malomesto vám zaručene pohne žlčou. Tí dobrí sú aj na konci dobrí, tí zlí sú ešte horší. Veľmi pekná kamera, ešte krajší Marlon. (Filmová výzva 2018 - hanagi) a Rok s najväčšími svetovými režisérmi 2017/18

• 13.7.2018  10:40

Ani ryba, ani rak. Ani smiešne, ani vážne. A k Davidovi som si nedokázala vybudovať žiaden vzťah, a ako výchovný poradca ma veru neoslnil. 2,5*

• 12.7.2018  09:32
    Lady Macbeth (2016)

Slepá vášeň, po ktorej zostávajú len mŕtvoly ... aj keď hodilo by sa tej vášne ešte viac. Dvadsaťročná Florence podala slušný výkon, bavila ma predovšetkým ona. No a potom vizuál, kamera, výprava a kostýmy ... takéto niečo kedykoľvek.

• 11.7.2018  11:22

Smutno - veselý film do letného kina. Príbeh nenudí a neotravuje. Pekná kamera a vizuál. Hudba tiež nie zlá. Skvelé herečky zaručia, že aj to trápne, bude menej trápne. 3,5*

• 11.7.2018  11:16

Čas sa vrátiť nedá a výčitky svedomia nedajú pokoj. To sa potom ťažko žije. Túto tému sme tu už mali, a v lepšom prevedení. Dievku mám relatívne rada, ale po tomto filme prišli pochybnosti. Vypäté situácie jej teda dali zabrať, veľmi nepresvedčivé. A Tye to vie tiež lepšie. Nálada filmu ale nebola zlá. 2,5*

• 9.7.2018  10:04

Film síce podľa šablóny, s kopou klišé, útočiaci na city ... lenže ja som si tentokrát na ne brnknúť nedala, mňa predovšetkým bavili tí dvaja ako pár a ani príbeh ma neotravoval, a to je tak asi všetko. A tie ich vlasy ... tak to bola chuťovečka. 3,5*

• 5.7.2018  23:23

Film o tom, čoho všetkého je schopný rozvášnený dav ... teda, jednotlivec schovaný v anonymite davu. Veľmi nadčasové. Rok s najväčšími svetovými režisérmi 2017/18

• 5.7.2018  21:01

Detská duša je väčšinou veľmi krehká ... aj na chladnom Islande. Pocitovo skvelé, veľmi prirodzené a chlapci podali presvedčivé výkony. Evulienke3 dík za titulky. Majstrovstvá sveta vo filmoch 2018

<< předchozí 1 2 3 4 23 46 68 90