eLeR

Liv R.

Slovensko

<< předchozí 1 2 3 4 19 38 56 74
    • 29.5.2017  23:10

O stretnutí nevrlého Alfreda a jeho podivínskej susedky Belly, ktorí si svojim priateľstvom pomôžu navzájom. Ešte sa v tom filme varí, zahradničí a píšu sa v ňom aj rozprávky. A Bella sa stihne zaľúbiť do výrobcu mechanických hračiek. Taký trošku čarovný a magický film ... a tá britská angličtina tomu pridáva šarm. Šéfke knižnice udeľujem malé bezvýznamné plus, bola super. 3,5 *

• 28.5.2017  19:59

Od začiatku sa to rúti ohromnou rýchlosťou až do konca, ktorý príde ani sa nenazdáte. Zábava možno naozaj pre teen skupinu, ale ja som sa bavila. Hlášky vydarené. Je to osviežujúce a ... britské. FILMOVÁ RULETA 2017

• 28.5.2017  11:35

Ako celok ten príbeh nebol nič extra, uznávam ... aj keď malo to pár svetlých momentov. No a ešte skvelú muziku a vizuál, zaujímavé spracovanie, Shiu, ktorý ma baví čím ďalej viac a Mads to bola tiež nádhera. Hádam ste to nebrali až tak vážne. Dovidenia v Budapešti.

• 27.5.2017  20:46

Film som si chcela pozrieť kvôli mladému Sheridanovi a Lubezkiho kamere. Som spokojná .. nesklamali. Hudba pasovala, už menej Ewan a príbeh neposkytol nič výnimočné.

• 27.5.2017  20:30

V tom filme sa dialo kopec smutného, lenže všetko to tak ľahko plynulo. Herecky výborné. V podstate som spokojná.

• 27.5.2017  09:12
    Borgman (2013)

Aha .. tak o to im išlo, nabrať regrútov. No, v každom prípade to bol dosť zvláštny a divný film, ktorého devízou bolo to, že ste nevedeli, čo je na vás nachystané a kam sa to všetko bude uberať. Alex si jednoducho robil s nami čo chcel. Kopec otázok v hlave, už len nájsť tie správne odpovede. Treba si dať pozor, komu otvoríte dvere a pozvete ho ďalej. Nielen do domu. Výborne natočené, skvelý vizuál.

• 26.5.2017  21:47

No .. keby hlavnú rolu hral naozajstný herec a koniec by bol taký, ako by bol v skutočnom živote a bolo by tam trošku menej tej muziky, tak dám dve hviezdy. Alebo vlastne nie, ale niektoré zábery kamery veľmi pekné.

• 26.5.2017  08:21
    Slimák (2006)

Ak by som mala niečo vypichnúť, tak určite postavu starostu, ktorý sa odprezentoval hneď na začiatku filmu a celý čas si držal úroveň, a potom asi scénu, kedy sa zakotúľa granát do bazéna .. epické. Zábavná vec.

• 25.5.2017  11:14

Brať ľudské životy a spáchať pár zázrakov .. to bolo asi úlohou toho tajomného pánka. Ja som teda tento film asi absolútne nepochopila. Moje hviezdy dávam za to, že ma Dumont primäl vydržať až do konca, za druhú polovicu filmu, v ktorej sa začalo konečne niečo diať a za samotný koniec. To ostatné bolo len samé prechádzanie, vysedávanie, ukladanie hlavy na jeho plece, pokľaknutie a sem-tam nejaký dialóg .. a na toto neúprosné tempo som ja asi nemala tentokrát náladu. 2,5* FILMOVÁ RULETA 2017

• 25.5.2017  08:54
    Lawn Dogs (1997)

Devon .. vskutku zaujímavá slečna a Trent .. excelentný v skokoch do vody, no a ich priateľstvo v "dokonalom" svete a medzi "dokonalými" ľuďmi. Zvláštny film so skvelou hudbou. Videné v rámci 90 dní s deväťdesiatkami (2017)

• 24.5.2017  20:57

Ale áno .. toto je presne ten typ filmu na veľké plátno. Podmanivý vizuál a hudba, šialená akcia a tempo, no a dobre hrajúci herci. Páčilo sa mi ako to Ritchie natočil, páčil sa mi Charlie ako sebavedomý Artuš, ale najviac sa mi páčila samotná čarodejnica, bez nej by to ďaleko nedotiahli. Určite vydarené fantasy, ja som sa bavila.

• 23.5.2017  21:51

Ak vám nesedí Jesse Eisenberg, tak tento film radšej nepozerajte, pretože celé to stojí a padá na jeho hereckom umení. Mňa určite presvedčil a tá štvrtá hviezda je za neho. Muzika tiež zaujímavá. Tempo neskutočne pomalé, príbeh netradičný, možno by som aj ja prijala väčšiu sondu do Joshovej hlavy, ale na čo ... takýto bol a Jesse to celé uhral. Malo to niečo do seba. (filmová výzva 2017 - kajda.l)

• 22.5.2017  13:59

Nenápadný film, ktorý rieši obyčajný ľudský život. Prvú naozajstnú lásku a naozajstné priateľstvo. Nenápadný, ale pekný. FILMOVÁ RULETA 2017

• 22.5.2017  08:50

Fúha ... dlho to malo fíling nemeckých romantických filmov ... samozrejme tých novších .. ku koncu trochu lepšie.

• 22.5.2017  08:47

Profesor William Hundert. Hádam jeden z milióna. Trápil sa, že zlyhal pri jednom študentovi, ale skoro si nevšimol, pre koľkých bol tým najlepším profesorom. Veľmi pekný film, počas ktorého som, neviem prečo, mala stále slzy na krajíčku ... aj hudba mala na tom svoj podiel.

• 21.5.2017  19:44

To sú tie malé mestečká a príbehy ľudí z nich. Mestečká, kde každý pozná každého, ľudia sú na seba oprsknutí, ale pri tom sa majú radi. Humor nechýbal, Paul to zahral skvelo, muzika tiež príjemná .. pobavilo. Videné v rámci 90 dní s deväťdesiatkami (2017)

• 21.5.2017  16:12
    Pasažéři (2016)

Mňa by ten Jim mohol kľudne zobudiť. Potom by sme sadili stromy, stavali domy ... a tak. Celkom príjemná romantika v sci-fi kabáte s pekným vizuálom. 3,5*

• 21.5.2017  10:35

Úžasný pocit ... sledovať to všetko. Len bolo to sakra krátke. Andrea Arnold má výborný čuch na nehercov z ulice a tento film natočila fantasticky. Muzika to všetko krásne doplnila, Shia nenútene uhrančivý a kameraman akoby tam ani nebol .. to vy. Atmosferické!

• 20.5.2017  23:43

Rozprávka o Petrovi, Marii a malej Eme ... a o Edovi. Ále, dalo sa. 2,5*

• 20.5.2017  21:43

Božíčku .. bolo to také milé. No.

• 20.5.2017  19:22
    Vzmuž se (2015)

Šialene rýchlych 88 minút. Veľká Británia, neopozerané tváre a zaujímavý nápad ... pre mňa celkom lákadlo na zhliadnutie. Herci boli sympatickí, Simon ma naozaj prekvapil .. v dobrom. Trochu menej bláznivín a ubrať z toho komična - miestami dosť trápneho - a bolo by to lepšie.

• 20.5.2017  00:10

Klasický akčný thriller, v ktorom je tempo neúprosné a treba byť v strehu, aby vám nič neuniklo. Takže žiadne spanie. Videné v rámci 90 dní s deväťdesiatkami (2017)

• 19.5.2017  00:03

Ako vlastne dopadne rodič, ktorého dieťa zlyhá na celej čiare? Dáva si za vinu jeho zlyhanie? Snaží sa to všetko pochopiť? Prísť na to, kde urobil chybu? Zmieri sa s tým niekedy? Prestane svoje dieťa milovať? Alebo za všetkým urobí hrubú čiaru a tvári sa, že sa nič nestalo? Ako bolo spomenuté vo filme, to dievča nechalo s tými bombami vybuchnúť aj otcov život. Film nebol dokonalý, mal svoje chyby, ale mňa ako rodiča celkom zasiahol. Výprava a kostýmy úžasné.

• 18.5.2017  15:36
    Dust (2013)

a to nie zúbková víla? :-O

• 18.5.2017  11:30
    Viridiana (1961)

Špička svetovej kinematografie? Tou bola akurát tak tá posledná večera. Celkom sklamanie. 2,5* FILMOVÁ RULETA 2017

• 18.5.2017  10:49

Vo filme badať rukopis typický pre Manna. Atmosféru slušne umocňuje muzika. Kvalitné herecké výkony a v nepodstatnej rade ma bavil aj príbeh inšpirovaný skutočnosťou. Z mojej strany spokojnosť. Videné v rámci 90 dní s deväťdesiatkami (2017)

• 17.5.2017  23:08

Celkom zvláštna road movie, o tom ako jeden indiánsky chlapec potreboval pochopiť a odpustiť. S tou parochňou to ale pokašľali. Videné v rámci 90 dní s deväťdesiatkami (2017)

• 17.5.2017  17:49

"Neubližuj, ale keď to už urobíš, tak to urob elegantne. Neurážaj svoje obete tým, že ti to je potom ľúto."A.R. Bože ... tí dvaja sa ale naurážali navzájom a nevedeli čo so sebou. Zženštilý a teatrálny Paul a Arthur arogantný až na kosť. Na ten ich vzťah sa vskutku ťažko pozeralo. Zvláštne pocity ma opantali. Skvelé herecké výkony, slušná hudba a výprava, ale zaslúžilo si to viac poézie. Videné v rámci 90 dní s deväťdesiatkami (2017)

• 17.5.2017  11:10

"Klaustrofóbia a mŕtvola, to je neurotikov sen" .. povedal svetoznámy klaustrofobik v zaseknutom výťahu a pozeral sa pri tom na svoju mŕtvu susedu. Zbožňujem tie Allenove hlášky, ktoré z neho vždy výjdu len tak .. prirodzene, medzi rečou. Príbeh mal poriadnu šťavu až od polovičky, od polovičky sa na chvíľu zo mňa stala napätá neurotička. Bavila som sa. Videné v rámci 90 dní s deväťdesiatkami (2017)

• 17.5.2017  09:31
    Boxer (1997)

Priamočiaro a jednoducho vyrozprávaný príbeh, v ktorom nájdete z každého rožku trošku. Minimum športu, romantika tiež len tak okrajovo, nosnou témou je IRA a vzťahy medzi ľuďmi. Čakala som, že sa ma to dotkne viac. Ani zďaleka to nemalo na V mene otca, ale charizmatický Daniel hral úžasne a prirodzená Emily tiež nikdy nič nepokazí. Nehovoriac o tom, že Gavinovi F. tie úderné songy idú. Videné v rámci 90 dní s deväťdesiatkami (2017)

<< předchozí 1 2 3 4 19 38 56 74