eLeR

eLeR

Liv R.

Slovensko
my life is based on a true story ..

<< předchozí 1 2 3 4 22 42 63 83
    • 22.1.2018  23:42
    Tvář vody (2017)

Úžasne rozprávkové a sladko romantické fantasy ... a navyše to malo dokonalý vizuál, skvelú muziku a kvalitné herecké výkony.

• 21.1.2018  22:35

Človek sa v tom príbehu môže aj zamotať, toľko slov tam padne. A čakala som to určite lepšie, lenže má to niekoľko fakt vydarených scén (za mňa najmä tá s tou 8 percentnou šancou), kopec hlášok a Kilmera ešte v skvelej kondícii. 3,5* (Filmová výzva 2018 - hanagi)

• 19.1.2018  22:32

V podstate bez nejakého extra príbehu. Celý čas len sledujete Frankieho, ktorý sa necíti byť gayom, aj keď ním vlastne je ... a popritom rieši ešte kadejaké iné problémy. Film zaujme, je veľmi prirodzený a Harrison je sympaťák.

• 18.1.2018  23:32
    Newness (2017)

Ja by som v takomto vzťahu existovať nevedela, a evidentne ani Martin, ktorý bol pre udržanie vzťahu ochotný urobiť hádam všetko ... no a ako to dopadne s Gabi, ktorá mala sama so sebou problémy, to sa uvidí. Tak trochu otravná Gabi ... nuž, ale v tom filme nechýbalo nič z Doremusa, výborná atmosféra, nálada, kamera, hudba ... ja jeho filmy skrátka môžem.

• 17.1.2018  21:26
    Mudbound (2017)

Poctivá rodinná sága, nemám, čo by som vytkla ... a ešte aj Garrett a ten jeho úžasný hlas.

• 17.1.2018  08:53
    Uteč (2017)

Viete čo? ... aspoň ten chlapec prestal fajčiť. Nápad originálny, atmosféra slušná a herecky dobré, najmä teda Daniel a Catherine. 3,5*

• 15.1.2018  22:45

Celkom smutné pozadie mal príbeh medvedíka Pú .. vďakabohu, že sa otec nakoniec spamätal a aj za pestúnku Olive v podaní úžasnej a krásnej Kelly Macdonald. Zaujímavý príbeh.

• 12.1.2018  22:54

Za tvrdením, že Jolie je lepšia režisérka ako herečka si stojím. Rozpovedala nám kus smutnej histórie ... nie zle, ale v komentároch už spomínané Vražedné polia, ma teda zasiahli podstatne viac. Film mal mnoho skvelých miest, ale aj slabých ... a bol zbytočne dlhý. Tých záberov zhora bolo až príliš a hlavnú postavu nekomentujem ... výkon sestry malej Loung bol určite presvedčivejší. Hudba slušná. 3,5*

• 10.1.2018  23:50
    Soudce (2014)

Excelentný Duvall!

• 8.1.2018  23:21

Také prirodzené, že prirodzenejšie to už nemohlo byť ... úžasná hudba.

• 8.1.2018  21:47

Keby z tých dvoch spravili o kus sprostejších sedlákov, tak by to bolo hádam ešte lepšie ... strata času to rozhodne nebola. 3,5* (Filmová výzva 2018 - gegina31)

• 8.1.2018  19:14
    Sněhulák (2017)

Možno by som hromžila aj ja, keby Alfredson zmenil vo filme príbeh mojej obľúbenej knihy. Že chýbali dôležité informácie, že vynechal podstatné maličkosti, že nepoužil tú najlepšiu scénu z knihy ... lenže ja som výborného Snehuliaka čítala len zo zvedavosti, takže tá zmena mi až tak nevadila a čakala som ju. Na základe tých všetkých komentárov, ktoré film posielali do pekla som však čakala poriadnu sračku a nedočkala som sa. Príbehu je ľahko rozumieť, tie zábery na zasneženú krajinu sú veľmi pekné, herci hrajú dobre a muzika je skvelá. Ja tejto severskej kriminálke, ktorú by nezachránilo ani tých chýbajúcich 15% scenára, a ktorá nemá tú správnu atmosféru, dávam slabé tri hviezdy. ⛄

• 7.1.2018  21:31
    Anesthesia (2015)

Nie zlá mozaika zo života. Niektorí herci ma bavili viac ako iní, a to isté platí aj o jednotlivých príbehoch. 3,5*

• 7.1.2018  16:02

Výborne natočený film s originálnym príbehom, ktorého niektoré časti do seba zapadajú ako skladačka, ale ostatné zase vôbec nečakáte. Život je skrátka šialený. Frances, Woody, Sam ... Martin nemohol lepšie vybrať. Dokonalý soundtrack a opakovaniahodné scény.

• 7.1.2018  12:11
    Lady Bird (2017)

Príjemný a pohodový film, miestami trochu chaotický, drzý, úprimný, dojímavý .. išiel priamo k veci a rovnako tak, aj postavy. Spracovanie sa mi páčilo, herecky slušné a muzika skvelá. Výborne Greta!

• 4.1.2018  22:59

Fúha ... strašná hovadina. Nepomohlo, ani tých pár vydarených scén. (Filmová výzva 2018 - harfuska)

• 4.1.2018  11:22
    Glory (2016)

Keby mu tá krava nestratila tie hodinky, nič z toho by sa nemuselo stať. Koniec fakt sila.

• 3.1.2018  21:41

Príbehy rodiny Glassovcov a Holdena Caulfielda mi nie sú neznáme ... a teraz už približne poznám aj okolnosti, ktoré k ich vzniku viedli. Dobrý film a skvelý Hoult. Páčilo sa mi.

• 2.1.2018  21:47
    Já, Tonya (2017)

V období incidentu som krasokorčuľovanie sledovala celkom intenzívne. Jasné, že mi bola Tonya nesympatická, ale ako prvá skočila trojitého axela, a to sa cení. Spracovanie jej životného príbehu poňal Gillespie vskutku originálne, ja som sa kráľovsky bavila ... a podľa všetkého to ani Tonye extra nevadilo. Muzika tiež výborná a herci detto. Kto ale na seba strhol úplne moju pozornosť bol bodyguard a medzinárodný expert v boji proti terorizmu Shawn v podaní P. W. Hausera ... to teda bol zákuštek.

• 29.12.2017  23:04
    Shal (2012)

Krásne zábery skoro počas celého filmu a úžasná muzika. No a dedko bol zaujímavá postavička, takže nuda nehrozí. (Filmová výzva 2017 - Marky91)

• 29.12.2017  19:04
    Bright (2017)

Videla som už všeličo, ale Orka v policajnej uniforme a Elfa v obleku nie ... teda vlastne už áno. Ayerove filmy majú vždy šťavu, ale tu mi chýbala a ešte aj príbeh ma extra nezaujal.

• 28.12.2017  23:16

Dcéra ráno vstane, oblečie sa, ide po vodu, pomôže otcovi obliecť sa, uvarí dva zemiaky, obriadi koňa .. a vonku poriadna mela. Každý deň to isté, potom dve návštevy, a zase to isté, a aj tak som pozerala s očami dokorán a fascinovane ... a čakala na to, čo príde. A prišlo ... ten pocit musel byť strašný. Skvelo natočené, čo záber to kvalitná č/b fotka, tá hudba je úžasná a ten neutíchajúci vietor takisto. Bola som síce na vážkach, ale tú pätorku som tomu musela vypáliť. (Filmová výzva 2017 - Frajer42)

• 28.12.2017  21:52
    7 životů (2017)

Dobrý nápad a aj spracovanie sa mi páčilo. Noomi je žena tisícich tvárí, teda nepochybne aspoň siedmich. Na správny akčný film to malo kopec akcie cez čiaru, ale páčilo sa mi, že sestry nespravili tvorcovia nesmrteľné. Celkom slušná zábava, tak akurát na slabšiu štvorku. A ešte jedna vec ... Hagen hral teda sakra krátko.

• 27.12.2017  13:46

Šak to bol ale krásnučký romantický film ... úžasne predvídateľný. Vizuál vydarený a to isté platí aj o tých klavírnych vsuvkách. Pesničky a tance vôbec neotravovali a bolo ich tam málo. Ona pekná, on ešte krajší. Cestovanie v čase ako bonus ... a vravím vám, dôležitá je rovnováha.

• 26.12.2017  22:51
    Neviňátka (1961)

Skvelá atmosféra a hudba. Páčil sa mi aj prehnaný herecký prejav pani Kerr, takisto aj jej kostýmy. A mladý Stephens, ktorý nie je ani uvedený v obsadení, bol jednoznačne najlepší. Aspoň pre mňa. Zaujímavý film, ale ten príbeh a to rozuzlenie som čakala strhujúcejšie. 3,5* (Filmová výzva 2017 - kajda.l)

• 24.12.2017  12:09

Príbeh ako z červenej knižnice, ale Kate je vynikajúca herečka a do Idrisa by som sa zaľúbila asi aj ja. Film, ktorý neurazí a pod dekou a s čajom v ruke sa naň fajn pozerá ... šťastné a veselé.

• 23.12.2017  21:52

Nesmierne autentické ... a všetky tie úžasné postavičky v martenskách veľmi prirodzené. A Graham niektoré momenty dával na výbornú. A ešte aj film mal čo povedať. No, aj som si myslela, že takéto nejaké bolo to Anglicko. Muzička pasujúca.

• 23.12.2017  10:19

Dva zamilované páry a jeden Maggio. Na jednej strane fakt vydarené pasáže, na strane druhej trochu nuda. Taký zlatý stred .. ale hlavný plagát filmu, tak ten je parádny.

• 22.12.2017  11:42
    Love (2015)

Tam, kde iní vypínajú kameru, ju Gaspar nechal ísť ... zručne natočený obyčajný príbeh mladých ľudí ... o zamilovanosti a túžbe, o skúšaní nepoznaného a jeho dôsledkoch, o chybách a následkoch ... skrátka o živote a sexe. Fantastická muzika, a ani Karl nebol marný.

• 17.12.2017  21:47
    Silnější (2017)

Prečo by mal byť tento film zbytočný, však príbeh Jeffa Baumana určite mnohým pomohol. A určite nie je (ako každý očakával) o nezlomnej sile nejakého super hrdinu, veď väčšinu času bol ten chlapec na sračky. Je fajn, že sa z nich vyhrabal a tá trocha pátosu na konci mi vôbec nepokazila dojem z filmu. Spracovanie sa mi páčilo a Jake zase na jednotku s hviezdičkou.

<< předchozí 1 2 3 4 22 42 63 83