eLeR

eLeR

Liv R.

Slovensko
my life is based on a true story ..

<< předchozí 1 2 3 4 24 47 69 92
    • 15.12.2018  15:10

Veľmi milá a svižná záležitosť, ktorá ku koncu trošku stráca dych, ale Gregory je fešák až do úplného záveru. Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 12.12.2018  09:38

Myslím si, že tento film si právom zaslúži byť v rebríčku najhorších čsfd filmov. Tú 1* dávam za všetky vety, ktoré vypustil zo svojich úst ten učiteľ/výchovný poradca. Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 5.12.2018  19:01
    Barbara (2012)

Presne ako Barbara, tak aj film si celý čas drží odstup. Príbeh je vyrozprávaný priamo, jednoducho, bez odbočiek. Petzold to dobre natočil, páčila sa mi aj výprava/kostýmy, herecky slušné ... a potom prišiel ten predvídateľný koniec ako z učebnice ... no nič, tentokrát za 3,5* (Filmová výzva 2018 - DwayneJohnson) a Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 28.11.2018  11:59

To, čo zažil Charlie za pár mesiacov v meste, to niekto nezažije za celý život. Veľmi milé. Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 28.11.2018  09:51

Výborný nápad .. pošli to ďalej .. a aj výber hercov bol dokonalý. Lenže dialógy ma extra nebavili, celé mi to prišlo veľmi vlažné a ten koniec? síce mi vypadla jedna slza, ale to vážne? .. na čo to? 3,5* (Filmová výzva 2018 - gegina31)

• 27.11.2018  17:28

Willard, Willard ... ako jeho matka bola spomínala, mať solídnejšie meno, možno by si chudák chlapec našiel aj dievča a nejakých priateľov. Ale kdeže, museli mu stačiť potkany. Starý, dobrý Remy .. ten aspoň variť a rozprávať vedel. 2,5* lebo neumrela som pri tom od nudy. Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 22.11.2018  20:37
    Climax (2018)

Trošku sa nám to na tom večierku zvrhlo ... také menšie peklíčko. Climax je zručne natočený, vizuálne zaujímavý, hudobne podmanivý, tanečne skvelý ... ale Gaspar to vie aj lepšie.

• 22.11.2018  14:48

Sierra a Jamey .. no jasné, snívajte ďalej ... pekná rozprávočka. Tak ale nádej dávajúca. Aj napriek pár klišé a predvídateľnosti to bolo trochu iné ako býva zvykom. Aj vizuál a hudba sa mi páčili. A kostymérke, ktorá vybrala záverečné Sierrine šaty, zrážku zo mzdy. A poriadnu.

• 22.11.2018  10:06

To komorné spracovanie tomuto japonskému príbehu svedčalo. Plusom je netradičné prostredie a pekná muzika. A príbeh? ... však kadečo sa stáva na služobných cestách. Slovenský názov filmu úplne cez čiaru. 2,5* Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 9.11.2018  09:00

Queen, ale predovšetkým Freddie fucking Mercury. Ich príbeh, ale predovšetkým ich nesmrteľné songy. Bohemian Rhapsody určite áno .. a najlepšie v kine.

• 4.11.2018  23:03

Životy niektorých ľudí žiadny vrchol nemajú ... myslím, že títo postarší chlapíci ten svoj zažili ... a nielen jeden. 3,5* Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 31.10.2018  09:44
    Ostrov (2005)

Herecké obsadenie sympatické, tempo slušné, nápad nie zlý, cením aj muziku, ale v konečnom dôsledku celkom blbinka, teda hlavne v druhej polovici .. no ale zábavná. 3,5* (Filmová výzva 2018 - gegina31)

• 29.10.2018  11:23

Začiatok vlažný a celkovo som to čakala vtipnejšie ... no dobre, tak miestami to pobavilo. Neviem, či by som si skôr nepozrela príbeh tej druhej partie, tiež tam boli výrazné typy. 2,5* (Filmová výzva 2018 - gegina31)

• 29.10.2018  11:16

Lepšie ako jednotka. Pre mňa určite. Tá havária na začiatku excelentná, a vôbec páčila sa mi technická stránka. Fakt zábava. Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 26.10.2018  22:33

Kto je ďalší na rade? ... vskutku originálna vecička, trošku slabšie spracovanie. 3,5* Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 18.10.2018  11:54
    Parade (2011)

Sedem statočných v uliciach Belehradu ... a ešte pár fakt vydarených hlášok, dojemný koniec a nejaké to ponaučenie. 3,5* Majstrovstvá sveta vo filmoch 2018

• 16.10.2018  14:42

Zaujímavé a fajn prepojené. Claire, ktorá zápasila s časom, lebo biologické hodiny bohužiaľ neúprosne tikajú. Whit, ktorému chýbala láska, a pritom tá je všade a vo všetkom, len treba oči otvoriť. A Simon, ktorému stúpala na päty smrť, už to len prijať. A Howard, ktorý sa musí popasovať so stratou vlastného dieťaťa. Nič veselé. Hudobný motív slušný, len sa stále opakoval. Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 16.10.2018  09:18

To čo bolo toto? Prehliadka divných charakterov? Alebo som ja divná? Asi. Už už, keď mi začínala byť nejaká postava sympatická, tak niečo urobila, alebo povedala, že som len pozerala. Ani poriadna komédia, ani poriadna romantika, nedotiahnuté ... kašlať na to, k žehliacej doske postačujúce. Zbohom. Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 10.10.2018  08:45

Gaga veľmi prirodzená, výborne spievajúca. Bradley veľký fešák, jedna z jeho naj rolí. Páčilo sa mi, že to nebolo presladené ... dojemné áno. Vskutku vydarený rimejk.

• 9.10.2018  10:07

Má to skvelý vizuál, príjemnú muziku, kopec hlášok, štýlovú matku a roztomilých malých hercov ... a má to švih. A jazda malého kozmonauta v aute nemala jedinú chybičku, pobavila výborne.

• 9.10.2018  08:42

Novodobé High School Musical, ale menej sladké. Bez basketbalu, ale s hokejom. Pesničiek zaznie len pár a Kyle má určite lepšie vlasy ako Troy. A jasné, je tam tá zápletka s mobilom. Keď nič iné, tak hurá do toho.

• 6.10.2018  21:35
    360 (2011)

O rozhodnutiach, ale už menej o následkoch, ktoré s nimi súvisia. Celkom slušný prepletenec príbehov, od ktorého som nič nečakala, ale ktorý ma bavil. Herecky veľmi slušné a páčilo sa mi aj spracovanie. Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 5.10.2018  13:05
    Spoutej mě! (1989)

Pre Pedrove filmy ja mám asi nejakú slabosť či čo. Začne muzika, začne sa rozprávať po španielsky a je mi zrazu fajn Tušila som, že tie boľavé zuby budú problém, ale netušila som, že tomu dá Pedro taký romantický koniec. Antoniovi španielčina veľmi svedčí, nemal sa nikdy sťahovať do Ameriky. A kráska de Palma bola očarujúca.

• 5.10.2018  08:52
    Beze stop (2018)

Herecky dokonalé, kamera pekná, príbeh zaujímavý, tempo vyhovujúce ... z mojej strany veľká spokojnosť.

• 2.10.2018  09:17
    Tvář (2018)

Stať sa to môže každému. V hocijakej dedine. A ľudia budú možno reagovať presne takto. A medzi idiotmi sa vždy objaví aj nejaká "sestra", ktorá má srdce na správnom mieste. Pani Małgorzata sa viac venovala ľuďom ako samotnému Jacekovi ... nevadí. Na komédiu tam bolo pomenej humoru, no a na drámu to mohlo ísť viac do hĺbky. Muzika slušná. 3,5*

• 1.10.2018  11:33

Asi budem rozdavačná, a predsa len tomu dám tie tri hviezdy. Aj napriek tomu, že som bola často na pokraji výbuchu smiechu, že to bolo podľa šablóny na akčné žraločie filmy, že to bola taká pukancová blbina ... ale zase na druhej strane od začiatku do konca žiadna nuda. 2,5*

• 1.10.2018  11:21

Pravdupovediac mi tí chlapíci smrdeli až do obývačky, ale dávali výborné hlášky. Príbeh extra nezaujal, bolo mi jedno, či ten poklad nájdu, ale vizuál slušný a výborná hudba. 3,5*

• 1.10.2018  09:31

Veľmi príjemná romantika, ktorá nenudí a zabaví. Odvážnejšia než na akú sme zvyknutí. A ešte hlavný hrdina je celkom fešák, a to nám povrchným niekedy stačí. Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 30.9.2018  21:07

Príjemná romantika, o kus lepšia ako jej novšia americká verzia ... možno preto, že je od Kórejcov, a tým ja zožeriem všetko .. slzy, plač, sentiment, neutíchajúci klavír ..... Videné v rámci Season Challenge Tour vol. 3

• 30.9.2018  09:57
    Be Here Now (2015)

Krásny, silný a odvážny Spartakus. Ale aj pokorný, nežný a milujúci Andy. A veľký bojovník. Spolu s ním jeho rodina, a predovšetkým jeho statočná žena. No a my ... pretože nám dovolil nahliadnuť do jeho života v tej najťažšej chvíli.

<< předchozí 1 2 3 4 24 47 69 92