eLeR

eLeR

Liv R.

Slovensko
my life is based on a true story ..

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 67 89
    • 24.6.2018  21:29

"Môj syn a ja sme zabili 35 ľudí. 19 mužov a 16 žien." .. no, celkom slušný výsledok. Na jednej strane nesiahnem po piatich hviezdach, na strane druhej ale tvrdím, že toto je skvelá vec po všetkých stránkach. Majstrovstvá sveta vo filmoch 2018

• 24.6.2018  21:19

Jak balit holky na mejdanech, Elle Fanning a punk ... okrem tohto, som nič iné o filme nevedela, takže to čo prišlo, ma našlo nepripravenú. Hlavné tie divné sci-fi veci ... ale to ostatné boli výborné dialógy, sem-tam skvelá hláška, slušné herecké výkony, ale predovšetkým ma bavila trojica mladíkov. Vskutku zábavná divočina.

• 21.6.2018  22:33

Veľmi milý film, ktorého príbeh netreba brať až tak vážne a nádherne oblečená Hepburn. Rok s najväčšími svetovými režisérmi 2017/18

• 20.6.2018  08:31
    Offender (2012)

Zápletka a príbeh sú jasne dané. Násilie a ešte raz násilie. Joe Cole a ten jeho drzý ksicht pobavili, English kreatúra Frank totálne cez čiaru. Spomalené zábery ma niekedy už otravovali, ale rýchlo to ubehlo a hudba tiež miestami slušná. FILMOVÁ RULETA 2018

• 19.6.2018  09:21

Myslím si, že Fljora aj oľutoval, že sa pozeral, lebo to čo sa dialo v Bielorusku bol pekný hnus. Kravčenko podal fantastický výkon, chválim aj výpravu, hudbu ... celkovo spracovanie. Bohužiaľ prvá hodina filmu celkom nuda. (Filmová výzva 2018 - kajda.l) a Rok s najväčšími svetovými režisérmi 2017/18

• 18.6.2018  10:17

Pekných 64 rokov sa dožil Robin Cavendish ... a on to chcel hneď na začiatku vzdať. Vďakabohu za manželku a za partiu skvelých priateľov ... a samozrejme aj za toho technicky zdatného. Film má peknú kameru a hudbu skoro rozprávkovú ... také príjemné spestrenie nedeľného dopo, prípadne popoludnia. 3,5*

• 17.6.2018  21:49

Celkom potenciál, tie veci čo sa diali v Nigérii. My ale v prvej polovici sledujeme pletky ako v Beverly Hills 90210 - každý s každým. No a do toho sa všetci chovajú tak nejak teatrálne. Od polovice to ale nabralo na vážnosti, tak na tie 2,5* to vydá. Majstrovstvá sveta vo filmoch 2018

• 16.6.2018  08:50
    Rock of Ages (2012)

Už mi tam chýbal len Troy Bolton s basketbalovou loptou ... Cruise si ale svojho Staceeho Jaxxa užíval.

• 15.6.2018  13:53

Hankov život a jeho šesť rokov na country výslní síce neboli žiadne terno, ale uspávalo ma predovšetkým to mdlé spracovanie ... aj napriek zlepšeniu v druhej polovici, som to zvládla bez újmy len kvôli Tomovi. 2,5*

• 13.6.2018  22:31

Chlapci moji ... vaše problémy, "dobabrané" životy a vašich démonov ten chľast a drogy neprevalcujú, a to teda doktorko miešal bombastické koktejly, ale ešte viac umocnia. A do toho ten starý sľub, ktorý rozoberať nemienim. Muzika fantastická, spolu s ňou z toho išiel ten správny fíling ... žiadna sranda. (Filmová výzva 2018 - hanagi)

• 12.6.2018  09:09
    Den co den (2018)

Originálny námet, ale utopený v tom, že sa tu kladie hlavný dôraz na romantickú linku, no a mne by sa žiadalo väčšie zameranie sa na tú anomáliu - budiť sa každé ráno v inom tele. Romantický film pre mladých, ktorý neurazí, ale ani nenadchne.

• 12.6.2018  09:02
    Jsem vrah (2016)

Rýchlo, rýchlo ... len aby boli výsledky. A za akú cenu. Slušne natočené, výborné odohraté.

• 9.6.2018  22:21
    Empire State (2013)

Tak tento skutočný príbeh vôbec nestál za natočenie. Film síce neurazí, ale ani nenadchne, a asi aj nudí. Ak by som pri ňom nežehlila, tak by to bolo oveľa bolestivejšie. 2,5* FILMOVÁ RULETA 2018

• 9.6.2018  22:12

Smutný, ale zároveň komický. Drsný, ale miestami jemný. Šialený, ale vskutku pravdivý film o vojne a bláznoch. O vojne, ktorá robí z ľudí bláznov. A je ich plný dom. Slušná trojhviezda.

• 8.6.2018  09:13
    Tomb Raider (2018)

Lara Croft je majsterka sveta vo všetkom, všetko šťastie sveta stojí pri nej, všetci anjeli strážni nad ňou držia stráž a ten zoskok padákom môže prežiť fakt len ona. Nuž, je to taký Indiana Jones v sukni .. pardón, sukňu nemala. Vďakabohu za to, že Alicia je dobrá herečka a Walton tiež potešil, takže dalo sa.

• 7.6.2018  00:04

Zvláštna žena táto Marie-Louise. Celý jej príbeh je vyrozprávaný bez zbytočných odbočiek, priamo k veci. Nezostáva veľa priestoru na zamyslenie, prípadne ľutovanie. Myslím, že Chabrol to tak chcel. Isabelle hrá skoro stále podobné typy žien, ale toto bola ďalšia rola, v ktorej som sa na ňu nevedela vynadívať. Rok s najväčšími svetovými režisérmi 2017/18

• 6.6.2018  20:21

Šak teda ... jedna moja polovica hovorí, že tu máme ďalšiu tínejč blbinu, a tá druhá tvrdí, že je to milé a very freš.

• 6.6.2018  18:07

Špinavosti z rúk polície, štátnej bezpečnosti a z rúk vysokopostavených funkcionárov, plus pár vrážd nevinných, no a ku tomu exotické prostredie, ponurá atmosféra a jeden detektív, ktorý si na malú chvíľku myslel, že zmení svet. 3,5*

• 4.6.2018  09:08
    Hardball (2001)

Tento film obsahuje všetko to, čo má obsahovať správny športový film na nedeľné gaučovanie. Pekne podľa šablónky ... nič výnimočné. 2,5* FILMOVÁ RULETA 2018

• 3.6.2018  19:40

Tá osádka hercov si určite zaslúžila lepšie hlášky ... takto to je len priemerná záležitosť.

• 2.6.2018  18:54

Bohuvďaka, že som na to nešla do kina. Ak by niekto jedol vedľa mňa pukance, tak by bolo po nás. Tentokrát kritizovať nemám chuť, takže ... zaujímavý nápad, výborná atmosféra a hudba, herecky vydarené a Krasinski s bradou môže byť.

• 2.6.2018  14:06
    Já, Simon (2018)

Dosť zmien oproti knihe. Niektoré sa mi páčili, iné menej ... trošku divadielko. Ale film má presne taký dopad ako kniha. Je príjemný pre oko aj ucho a veľmi pohodový. Príbeh smeruje len k jednému ... všetko sa na dobré obráti. Ak to teda bolo vôbec zlé. A muzika? ... mám pocit, že tieto mládežnícke knihy a filmy vznikajú preto, aby z toho mohol vypadnúť zakaždým skvelý soundtrack.

• 1.6.2018  11:30
    First Light (TV film) (2010)

Neurazí, zaženie nudu, priblíži históriu, niektorí chlapci fešáci, film presne do televízie. 2,5 * ... ale milovníci vojnového letectva budú mať iný názor.

• 1.6.2018  09:04

Veľmi vkusne natočené, jeden by povedal, že sa to ani nedá, fakt klobúk dole. Výborne sa na to pozerá. Myslím, že skrátenie o časti, ktoré v knihe neboli, by tomu veľmi prospelo .. veľa zbytočných rečí, ten samotný príbeh a posolstvo z knihy potom trošku zaniká. Hudba nie je zlá, ale spievané časti mi kazili celkový dojem. Gýč? .. v žiadnom prípade. 3,5*

• 31.5.2018  15:43

Pocitovo v pohode, tá muzička je miestami celkom relax, teda keď jej nie je veľa. Zac mi nevadil, partia chlapcov ma bavila, naopak Emily vôbec. A príbeh bol tiež taký slabší ... Cole je vlastne August Rush electro hudby.

• 29.5.2018  23:07
    Sunlight Jr. (2013)

V tomto filme sa nič poriadne nedeje, len sa v ňom obyčajne žije, možno živorí. Nie príliš šťastne, ale aspoň s trochou lásky ... a šiškami. FILMOVÁ RULETA 2018

• 29.5.2018  08:53

Celkom dobrá atmosféra, Sarah Bolger a ksicht Lily Cole sú vlastne tri atribúty, ktoré ma bavili ... divný film, ale výrazne som netrpela. 2,5*

• 27.5.2018  22:58
    Ony (2011)

Veľmi sa mi páčil vizuál a kamera. Aj napriek tomu, že Binoche extra nemusím, som si jej prítomnosť vo filme užila. A dievky? Za všetkým hľadaj peniaze a ich nedostatok. A ak žena nemá peniaze, vyzerá k svetu a má dobrý žalúdok, najrýchlejšia cesta ako ich získať je stať sa štetkou. A nie je na škodu, keď si to väčšinu času užívate. A na tých pár zlých zážitkov sa rýchlo zabudne, lebo však peniaze.

• 27.5.2018  19:33
    Noční hra (2018)

V podstate to šlape celý čas, niektoré hlášky výborné, vedľajšie postavy ma bavili ďaleko viac ako ústredná dvojka ... minimálne policajt a blonďák - inteligent. Muzika skvelá, Cliff ma zaujal už v Neon Demon a toto tu je podobný prípad. 3,5*

• 27.5.2018  09:25

Dobre to tá Pilčerová napísala ... ... a žili spolu šťastne až na veky vekov.

<< předchozí 1 2 3 4 23 45 67 89