eLeR

eLeR

Liv R.

Slovensko
my life is based on a true story ..

<< předchozí 1 2 3 4 21 40 60 79
    • 21.9.2017  22:54
    Megan Leavey (2017)

Bol by to obyčajný príbeh o láske človeka k psovi a naopak ... ale nie je, lebo Rex je strašný sympaťák. 3,5*

• 17.9.2017  23:17
    Rosita (2015)

Príjemné prekvapenie z Dánska ... také zo života a s koncom ako zo života. Skúste.

• 17.9.2017  20:36
    Baby Driver (2017)

Prepojenie muziky s dianím vo filme bolo super ... a vlastne celé to nebolo marné, aj keď si osobne myslím, že to mohlo byť ešte lepšie ... slabšia štvorka pre túto oddychovečku ... https://www.youtube.com/watch?v=wC17Qv1_HP4

• 17.9.2017  14:41

Romantický príbeh zakázanej lásky, ktorý je zasadený do druhej svetovej vojny ... bez toho správneho fílingu a hlavné postavy bez charizmy ... vďakabohu za Plummera.

• 17.9.2017  00:09

Žiadne vážne veci, iba šialená jazda ... mikrospánok nehrozí ... mada faka.

• 15.9.2017  22:44
    100 Streets (2016)

Londýn, 100 ulíc, traja mŕtvi, jedno zlomené srdce, jeden napravený život, jeden skoro spackaný a jedno zmierenie sa s osudom ... na 95 minút možno veľa, ale je to fajn spracované, herecky slušné a hudba veľmi počúvateľná. Jedna z tých slabších skladačiek, ale nenudila. 3,5* FILMOVÁ RULETA 2017

• 15.9.2017  20:18

Kráska Shannyn, sympaťák Josh, jeden debilný nápad, niekoľko trápnych pasáží, ale ináč to bolo zlaté.

• 15.9.2017  19:33
    Divočina (2014)

Ak máte úžasný vzťah s mamou a prídete o ňu veľmi zavčasu, o domov, o rodinu, môže vám to narobiť problémy, ktoré vám začnú prerastať cez hlavu. Je fajn vedieť, že Cheryl tá jej očista pomohla. Priznám sa, čakala som to ďaleko horšie, takže ja som spokojná a prihadzujem pol hviezdy ... 3,5* (filmová výzva 2017 - Marky91)

• 15.9.2017  16:31
    Temné nebe (2013)

Film si pokojne plynie, rodinka si žije svoj obyčajný život a hneď prvá ľakačka ma nájde nepripravenú. A vôbec, skoro všetky .. a pritom boli na miestach, kedy sa dali čakať. Na mňa to vaše hororové klišé fungovalo, takže ja som sa bavila tak na slabšiu štvorhviezdu ... idem ja radšej skontrolovať všetky tie čmáranice mojich detí, lebo mám pocit, že mi včera niekto vyžral chladničku. (filmová výzva 2017 - Marky91)

• 15.9.2017  14:11

Tento film si skrátka užijete, rovnako ako si užívate skvelo napísanú knihu ... má výborný príbeh. Odporúčam. (filmová výzva 2017 - misterz)

• 13.9.2017  23:10
    Až tam nezbyl žádný (TV seriál) (2015)

Temná, pochmúrna, tajomná ... skrátka vynikajúca atmosféra. Celý čas som bola v napätí, aj napriek tomu, že som čítala predlohu a poznala príbeh. Spracovanie výborné, herecky kvalitné, výprava sa mi tiež páčila ... no a hudba? tá bola fantasmagorická. Ak som ruským černoškom dala štyri hviezdy, tak tu musím jednu prihodiť ... až na pár maličkostí si ma totiž títo anglickí získali na svoju stranu.

• 12.9.2017  10:02

Ako ukážka indických zvyklostí týkajúcich sa príprav svadby a samotnej svadby to fungovalo výborne, aj tie rušné ulice v Dillí ma zaujali ... bohužiaľ príbeh už menej a ani herecky ma to neoslnilo. FILMOVÁ RULETA 2017

• 11.9.2017  21:29
    Svatba o Vánocích (TV film) (2012)

Ona a on sa na konci filmu pobozkajú a okolostojaci ľudia im zatlieskajú ... tak toto by som chcela zažiť aj ja ... chacha. Ja už fakt bársčo pozriem.

• 11.9.2017  21:22

To, že nám obrazovka ponúkla viacero záberov jedného momentu bolo zaujímavé, páčila sa mi aj strohosť a priamočiarosť snímku, aj Curtis podal dobrý výkon. Už menej sa mi páčilo, že tie naivné paničky, aj napriek tomu, čo sa v Bostone dialo, otvárali dvere na počkanie.

• 10.9.2017  18:42

O láske ... úprimnej a nepochopenej, ale aj tej skutočnej, ktorú márne hľadáte. Pôsobivé. FILMOVÁ RULETA 2017 a Rok s najväčšími svetovými režisérmi 2017-2018

• 10.9.2017  09:43

Trochu mi vadil herecký prejav Jennifer, príbeh tiež žiadna sláva, ale zase hudba bola fantastická, Mark tiež potešil (len bolo ho málo) a úplne super bol tanec mladého Matta a začiatok striptízu toho jej hokejistu. Taká oddychová blbinka. FILMOVÁ RULETA 2017

• 9.9.2017  22:37
    Šaráda (1963)

Tak čo to tu máme. Romantiku, komédiu, drámu, krimi ... štyri v jednom. A Adama, Alexa, Briana, Petra ... štyri v jednom a vždy skvelú Reggie. Bavila som sa výborne. FILMOVÁ RULETA 2017 a Rok s najväčšími svetovými režisérmi 2017-2018

• 9.9.2017  13:18
    Gideon's Daughter (TV film) (2005)

Páčil sa mi ten smútok, čo išiel z toho filmu. Páčilo sa mi ako Billy, Miranda a Emily zvládli svoje role. Príbeh skoro obyčajný, ale pocitovo veľmi fajn. Hudobne tiež. 3,5*

• 8.9.2017  09:56

Vskutku milá romantická záležitosť v čiernobielej farbe .. síce viete ako to skončí, ale aj tak baví. Cukrík, ktorý nie je protivne sladký. 3,5* Rok s najväčšími svetovými režisérmi 2017-2018

• 7.9.2017  09:38
    Manhattan (1979)

Trošku viac vtipu mohlo byť a menej tých premúdrelých rečí ... ale stále je to skvelý Woody a mňa tie jeho reči bavia. New York a hudba tiež. A Issac? ... ešte aj vyberať si mohol, neuveriteľné. FILMOVÁ RULETA 2017 a Rok s najväčšími svetovými režisérmi 2017-2018

• 7.9.2017  09:31

Musím konštatovať, že toto bol zatiaľ najslabší a aj najobyčajnejší film od pána Rainera. Chýbali mi vo filme tí jeho týpkovia .. aj keď Veronika v bežnom živote tie jednotlivé herecké výstupy dávala na jednotku s hviezdičkou .. úbožiačka. FILMOVÁ RULETA 2017 a Rok s najväčšími svetovými režisérmi 2017-2018

• 4.9.2017  23:06

Takéto hovadiny mám celkom rada a niektoré momenty boli vážne skvelé, kamera a hudba na jednotku, len ten príbeh ... ako celok to bolo slabúčke ako čaj.

• 30.8.2017  23:39
    Brodeuses (2004)

Kúzelná vec ... jemná ako tie výšivky. Smutná, ale nie bezvýchodisková. Nič v tom filme nebolo navyše, Lola hrala výborne a Galassova hudba zase raz skvelá. 4,5* (filmová výzva 2017 - kajda.l)

• 30.8.2017  17:23
    Mine (2016)

Mám pocit, že čo som čakala, to som aj dostala ... napriek všetkému som sa výrazne nenudila a Armiemu Hammerovi to v tej púšti vskutku pristalo.

• 30.8.2017  11:06

Páči sa mi, keď na konci filmu dostanete pekné vysvetlenie toho, prečo sa vo filme dialo to, čo sa dialo. A keď je to dobre urobené .. o to viac. Páčila sa mi muzika, hororové vsuvky boli asi dobré, keďže som pozerala tradične medzi prsty ... ale to ostatné bola celkom nuda. Chápem prečo bola dievka v liečebni, nechápem prečo sa nepresťahovali ... takto ju chuderku trápiť. 3,5* FILMOVÁ RULETA 2017

• 28.8.2017  22:44
    Paprika (2006)

Tie snové šialenosti boli vskutku nápadité, prelínanie sna do skutočnosti a naopak skoro nepostrehnuteľné, vizuál farebne podmanivý ... bohužiaľ ma to ale väčšinu stopáže nebavilo. FILMOVÁ RULETA 2017

• 24.8.2017  13:22

Krásna ukážka toho, čo dokáže alkohol prebudiť v ľuďoch. Čo všetko dokážu chrstnúť druhým do tváre a na čo všetko dostanú odvahu. Mám rada takéto konverzačky, kedy si ľudia nedávajú servítky pred ústa. Bohužiaľ mi ale táto partia opilcov liezla neskutočne na nervy, tým pádom sledovať film, bolo pre mňa menšie utrpenie. Herecky ale skvelé, uznávam. FILMOVÁ RULETA 2017

• 22.8.2017  22:06
    Ledové sny (2010)

Ohraný príbeh, iba trošku pozmenený.

• 22.8.2017  22:04
    Inkognito (1995)

Úžasná premena .. ten chlapík to zahral na jednotku s hviezdičkou ... hudobne skvelé.

• 21.8.2017  10:16

Na rozdiel od tvorcov v tom 1989-om, ktorí to hádam mysleli vtedy aj vážne, to títo nebrali ale absolútne vážne. Vďakabohu. Niektoré vtípky síce vydarené, ale ostatné dosť nuda a niekedy celkom trápna. A neviem ako vy, ale ja som to mala miestami strašne spomalené ... muhaha. Slabúčka trojhviezda.

<< předchozí 1 2 3 4 21 40 60 79