• Thriller

Creed II (2018)

Určite sa v dvojke rozdávajú tvrdšie rany ako v jednotke a ten záverečný box mal fakt silu. No a ten ostatok, pekne ako v Rockym, brnká slušne na city ... aj slza sa mi tlačila do oka. A keď je na plátne Sly, to akoby som sa vrátila do minulosti. Odo mňa nostalgická štvorhviezda.

Ohjik geudaeman (2011)

Ja viem, ja viem ... ale tak nepomôžem si. Kórejci udrú na klávesy, sláky rozozvučia struny a som celá ich. Takže bez zaváhania dávam tejto romantickej romantike a sympatickej dvojke 5* napriek všetkému.

You Instead (2011)

Príjemná zablatená oddychovka s kusom romantiky .. ako bonus super festivalová atmosféra.

Policejní divize Rampart (2011)

To, akože netradičné spracovanie mi tentokrát celkom kazilo zážitok z filmu. Nemala som naň náladu. Príbeh bol totiž výborný, charaktery jednotlivých postáv zaujímavé a herecky, hlavne Woody, skvelé. 3,5*

Osmička ve vztahu (2008)

Kvalita jednotlivých príbehov kolísavá. Jeden dobrý, druhý celkom trápny. Miestami dobré hlášky a španielski herci veľkí sympaťáci. Mne osobne sa najviac páčil Chesusov príbeh, druhý v poradí. Tri hviezdy s kľudom.

Erasmus a spol. (2002)

Ten Erasmus je riadny bordel a nie každý je na to stavaný, ale otvára brány do sveta. Jasné, že sa dalo z toho vytrieskať aj viac, no a ešte Romaina ja moc nemusím, ale všetka tá multi-kulti mládežnícka spleť a tá atmosféra okolo, to mňa baví.

Svobodní se závazky (2011)

Kamaráti so spoločným dieťaťom .. no jasné. Hlavné herecké duo mi vôbec spolu nepasovalo a niektoré reči vskutku otravné. Ale ináč fajn karikatúra, kde od začiatku viete kam to všetko bude smerovať. 2,5*

Ženy v běhu (2019)

Svieže a príjemné ... a neustále v behu.

Buchty a klobásy (2016)

Nápad originálny, niektoré hlášky vskutku vydarené a ešte kopec dvojzmyslov, ktoré ma po chvíli už otravovali. No a ten koniec? ... môjtyboh, ešteže to nevidela moja mama.

Fast Girls (2012)

Svieža oddychovka z prostredia bežeckej trate, obsahujúca asi všetko športové klišé, aké existuje. Prisahám ale, že zajtra ten bežiaci pás v posilňovni rozdriapem. Ženské osadenstvo bolo príjemným osviežením, no a poriadne fyzio tiež treba.