• Thriller

Jesus Christ Superstar (2005) (divadelní záznam)

Ide o to, že všetky spevácke čísla boli naozaj kvalitné ... a že Dan bol úplne famózny, ani netreba písať.

Partička (2009) (pořad)

Je to tak pol na pol. Niečo nudné a niečo naozaj vtipné. Štvrtú hviezdu dávam za Róberta Jakaba :-)))).

38 (2014)

Filmová pocta nielen hokejovej legende, ale aj dobrému človeku.

Americký sniper (2014)

Príbeh, ktorý napísal sám život ... výborne natočené a výborne zahraté.

Pořád jsem to já (2014)

Knihu som prečítala za pár dní. Príbeh Alice vás strhne. A tak je to aj s filmom. Natočené to bolo naozaj dobre, všetky tie zlomové okamžiky tam boli. Herci hrali naozaj výborne, všetci. Ak niekomu nevadí čítať knihu po pozretí filmu, tak vrelo odporúčam, je tam toho ďaleko, ďaleko viac.

John Wick (2014)

Akcia na diskotéke Red Circle spolu s hudbou bola vskutku parádna, Keanu je stále veľký fešák, Michael tu vyzeral a zahral výborne, ale celé to bolo len taký normálny bitkársky film.

Bílé peklo (2001)

Bernhard Bettermann to zahral naozaj bravúrne, veľmi mi niečim pripomínal Michaela Fassbendera. Príbeh bol zaujímavý, natočený dobre, ale malo to aj slabšie miesta, ktoré keby tam neboli, idem na štyri hviezdy.

Syn zmaru (2014)

U Brentona žiadne emócie, Alicia úplne obyčajná (čo ona teda nebýva), Ewan ma absolútne o svojej role zločinca nepresvedčil, ku koncu to nabralo trošku spád, ale na mňa to všetko pôsobilo ako béčkový film, a akoby herci len odrecitovali svoje repliky. Ale za to krásne pesničky.

Slib (2014)

Otec, ktorý si nenájde čas na svoju dospievajúcu dcéru. Mama, ktorá by vzťah s vlastnou dcérou mohla mať aj lepší. Chlapec, ktorý si vyčíta, že mal pletky s druhou a dievča, ktoré napadne jedna sprostosť a asi ju aj myslelo vážne. Prvá polovica filmu mi prišla o dosť slabšia ako tá druhá. Sympatická Eliza svoju rolu zahrala asi dobre, keďže mi totálne liezla na nervy ako drzá puberťáčka, a tak nejak som sa jej nemohla dostať do hlavy, čo vlastne to dievča chce. Mám doma tiež 14-ku, ale takto by sa v živote ku mne nemohla chovať a nechovala.

Moje ségra má prima bráchu (2014)

Vskutku príjemný film o dvoch stratených dušiach, výborní herci a dialógy ... a ako bonus jedna precítená spevácka vsuvka.