Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dobrodružný

Recenze (3 186)

plakát

Místnost sebevrahů. Hater (2020)

Schopný, chytrý, drzý, pohotový .. mohol by robiť toľko vecí .. veď aj robil, až do extrému. A ešte aj výborný herec to bol. A to isté sa dá povedať aj o Maciejovi. A Komasa tiež nie je vôbec marný. Je to dosť dlhé, ale zaujímavé a nenudí to.

Zátah: Vykoupení (2011)

Wau .. v tom baráku sa nikto s nikým nemaznal. Tie preukrutné bitky boli primerane prekladané malými chvíľkami kľudu, takže som sa mohla nadýchnuť .. celkom ma to bavilo. 3,5*

Hyeobsang (2018)

Príbeh nenudí, spracovanie slušné, Bin Hyeon skvelý.

plakát

Láska padá z nebe (2019) (TV seriál)

Moji dvaja obľúbenci nakope a láska ako hrom, a ešte všeličo iné na pozadí .. hádam ste nečakali nejakú vážnosť, ale prosím vás.

Po bouři (2016)

Obyčajný život, jednoduchým spôsobom, a vždy ma to rovnako baví.

Papírový život (2021)

Tá odvrátená strana Istanbulu je ako z katalógu na odvrátenú stranu Istanbulu, turecký folklór tiež nechýba, no a fešák Čátaj celkom prekvapil .. v dobrom. Príbeh, ale nie je ničím výnimočný, žiadne prekvapenie sa nekoná, a od polovice človek vie, na čom je.

Černý jezdec (2014)

Plný netflix gambitu, a o tomto zo Zélandu ani chýru, ani slychu, a pritom taký skvelý film. Zbožňujem tie novozélandské decká, tú ich angličtinu a ešte aj haka sa tancovala. Pomalé, smutné, so silným príbehom. 4,5*

Dirigentka (2018)

V prvej polovici skoro červená knižnica, v druhej už bolo viac tej driny a hudby, a to sa mi páčilo. Ja by som sa do filharmónie síce nedostala, ale flautu mám stále v skrini, volajte! Plnotučný film, taký ktorý svojim spracovaním sadne asi každému, ale žiadne veľdielo. 3,5*

Dating Amber (2020)

Nie zlé, ale na podobný štýl som videla už lepšie kúsky ... Fionn, ale zaujímavý týpek.

plakát

Výhody cestování vlakem (2019)

Tieto typy filmov zbožňujem, aj to spracovanie, a tá španielčina ... dobré bolo všetko.