CamperCz

CamperCz


student

10 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 17.2.2007
  Phil Alden Robinson
  (režisér)

  Režisér a scénárista Phil Alden Robinson se narodil 1. března 1950 na Long Beach v New Yorku. Vystudoval Union College v newyorském Schenectady s bakalářským titulem a roku 1966 obdržel čestný titul Doctorate of Letters.

  Robinson začínal pro americkou televizi CBS, a to režií komediálního seriálu GEORGE BURNS COMEDY WEEK… (více)

  • 15.2.2007
  Guy Pearce
  (herec)

  Guy Edward Pearce se narodil 5. října roku 1967 v anglickém městě Ely. Ve věku tří let se ovšem s rodiči přestěhoval do jihoaustralského přístavního městečka Geelong. Jeho otec, novozélandský pilot, zemřel při letecké nehodě když bylo malému Guyovi devět let, a tak vyrůstal pouze se svojí matkou, učitelkou angličtiny. V… (více)

  • 14.2.2007
  Rory Culkin
  (herec)

  Rory Hugh Culkin se narodil 21. července 1989 v New York City. Jako nejmladší syn početné rodiny Culkinových (otec Christopher „Kit“ Culkin je znám především jako herec na Broadwayi) stál vždy ve stínu svých starších, v mnohém slavnějších bratrů - a to především Macaulaye, který se proslavil již v roce 1990 se snímkem SÁM DOMA… (více)

  • 31.10.2005
  Robbie Coltrane
  (herec)

  Skotský herec a bavič Robbie Coltrane (pův. jménem Anthony Robert McMillan) se narodil 30. března 1950 ve městě Rutherglen v Jižním Lanarkshiru. Jeho dědeček byl proslulý podnikatel Thomas W. Howie, otec doktorem. Mladý Coltrane studoval na Glenalmondské vyšší odborné škole v Perth a Kinrossu (jedna ze Skotských správních… (více)