CamperCz

CamperCz

student

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 29.1.2012  13:14
    Battlestar Galactica (TV seriál) (2004)

Nejlepší seriál jaký jsem kdy viděl. 'nuff said.

• 29.8.2011  11:41
    Thor (2011)

3* za film a Natálku, + 1* za hudbu.

• 12.4.2011  14:54
    Sucker Punch (2011)

Nevim jestli mam dat Odpad nebo 5* Staci u toho jenom trochu zapnout mozek a je to to prve, kdyz ale clovek naprosto vypusti, je to to druhe... Dal bych tri, ale je to vazne hrozna picovina.

• 29.3.2011  11:05
    Borgiové (TV seriál) (2011)

Hodnocení po pilotu: Líbili se mi Tudorovci a jelikož mám příběhy z raně renesanční Itálie ještě radši než ty z anglického prostředí, tenhle seriál jsem uvítal s nadšením. A po zhlédnutí pilotu se žádné zklamání nekoná, rodina Borgiů se nám pěkně vykresluje a i když jsou mnohými považováni za největší padouchy jaké kdy Řím vyvrhl (ne nahodou je Mario Puzo nazval prvními "kmotry"), seriál je představuje tak, že se s nimi dá velice dobře sympatizovat - a to i když je už od začátku jasné, že tohle nejsou ti "good guys". Kdo čeká Spartaka bude zklamán - tohle ostatně není starověká aréna ale Vatikán, i když se tak někdy netváří - kdo ale čeká zábavné historické drama ve stylu Tudorovců, bude spokojen. V diskuzi jsem četl, že to má být "hambatější a drsnější" než Tudorovci, zatím mi to tak nepřipadá, ale uvidíme. Kostýmy a kulisy jsou na vysoké úrovni, CGI čpí digitálem a greenscreenem, ale iluzi se mu daří udržet. Jeremy Irons jako Rodrigo Borgia je skvělý, Francois Arnaud jako Cezare mu zdatne sekunduje, hodne se mi libi Sean Harris v roli vraha Micheletta. Hudba Trevora Morrise pěkně podkresluje dané historické období, tentokrát ale nemá tak chytlavé theme jako v Tudorovcích. Závěr pilotu jsem možná čekal údernější, i tak se to ale rozehrává hodně příjemně. 75% zatím, uvidíme co další díly.

• 19.12.2010  11:46
    Texhnolyze (TV seriál) (2003)

Nejdrive jsem daval za 4, ale po tretim zhlednuti se k tomuhle anime i nadale vracim a porad me vic a vic fascinuje. Genialni atmosfera, skvely svet, perfektni charaktery. Rozhodne to neni pro kazdeho, ale pro me urcite.

• 14.12.2010  12:23
    Ink (2009)

Ať už si jakejkoliv radoby expert rika cokoliv, tohle byl pro me nezapomenutelnej zazitek. Pata hvezdicka jde za hudbu.

• 12.12.2010  20:20
    Prázdniny (2006)

ZImmer...Jinak by to bylo za 2

• 18.8.2010  15:08
    Spartakus (TV seriál) (2010)

Po straslivem prvnim dile, ktery pusobil jako hodne spatna kopie 300, se cely serial naprosto zmenil. Misto hektolitru krve najednou do popredi vystoupily charaktery, jejich pribehy a motivace. Zaver me pak tak pohltil, ze ted nedockave vyhlizim dalsi sezonu. Za 4* - doufejme, ze pokracovani bude minimalne stejne dobre...

• 13.7.2010  19:59
    Souboj Titánů (2010)

Pro me osobne naprosto nekoukatelna zaliztost. Puvodni verzi jsem mel jako kluk rad a tak jsem se na film tesil, nicmene tak zbesile spatne postaveny pribeh, naprosta nelogicnost a tragicnost dialogu, spatne herecke vykony a obecne nuda a sed - to prekvapilo i me, ktery se rad podiva i na tupy film s dobrymi efekty (kdyby aspon tady byly kdovijake...). Mozna prehanim ale...ne, tohle je vazne urazka.

• 12.9.2009  09:29
    Špatné myšlenky (studentský film) (2009)

No, musim rict ze jsem cekal, vsechna ta supr hodnoceni jsou jen z kamaradstvi, ale musim rict - tohle je vazne dobrej film. Tema mi sice celkove moc nesedne, ale zpracovani a skoky mezi realitou a predstavami + nekolik casovych rovin jsou moje gusto. Ty jsi je navic zvladl ukocirovat pomerne dost dobre, chvili jsem se ztracel, ale to byl jiste zamer. Celkove jsem rozhodne nemel potiz dokoukat film na jeden zatah, spis naopak, porad bylo na co se divat (minimalne na lidi, co znam, hrajici krovi :-D ). Kamera skvela. Mozna bych si jeste vic pohral s gradingem, ale to je muj nazor. 4/5, na studenta vybornej film. Tesim se na dalsi. -M.Klekner

• 9.9.2009  08:53
    District 9 (2009)

Je zde mnoho mnoho logických děr v příběhu, přesto mohu říct, že mezi letošními filmy jeden z nejlepších kousků, které jsem měl možnost vidět. Skvělá režie, skvělý námět, chytlavý příběh, skvělí vetřelci a perfektní závěr, nemluvě o výborných efektech. 4/5

• 12.2.2009  07:22
    Wrestler (2008)

Mistrovska řemeslná práce plná jemného citu, který je v ostrém kontrastu s Rourkeho vizáží. A přesto to funguje a funguje to skvěle. Aronofsky zkrátka není jen Requiem a Fontána. A moto "bojovat až do konce" je mi náramně sympatické. 4.

• 12.2.2009  07:21

Na tento film existují dva druhy názorů - jedni ho nenávidí, další ho obdivují. Já jsem v té druhé skupině. Mé důvody? Mistrovsky rozehraná hra, která boří všechna kliše chladnokrevných vraždících maniaků, záměrně hraje na zneklidnění amerického diváka, ale dělá to náramně originálním a poutavým způsobem. Oba vrazi jsou zahraní geniálně, skoro až tak, že by jim člověk po celou dobu děje fandil.Všechny tři oběti naopak budí pocit, že všechno je doopravdy skutečné. A když i !!!! SPOILER !!!! poslední z nich zemře pod hladinou jezera...jako by se vlastně ani nic nestalo. Takhle jsme to přece chtěli. Takže 5.

• 3.2.2009  12:38

Opravdu mistrovský kus práce, který ale trpí stejným syndromem jako všechny mistrovské filmy roku 2008 - nepřirostl mi k srdci tak těsně, aby si zasloužil 5 hvězdiček. Přitom nedokážu popsat proč tomu tak je - na herce, příběh, scénář, výpravu, kameru, dokonce ani chytlavou akční hudbu s indickými motivy si nelze v ničem stěžovat. Ale tak nějak...nejde o srdeční film, na který bych už nezapomněl. Ale možná ještě změním názor. I to se stává. Každopádne nominace na Oscara plně zasloužená a rozhodně přeju, aby jich aspoň pár získal. Danny Boyle velice příjemně potěšil.

• 3.2.2009  07:15

Na ceskoslovenske pomery hezké 4/5, z obecneho hlediska bohuzel 3/5.

• 30.1.2009  12:12

Mistrovský kus práce, který mě ale bohužel neoslovil tak, jako se to povedlo Americké kráse. Bylo to vynikající, ale ne nezapomenutelné.

• 30.1.2009  12:11

Začátek a konec mě přesvědčily, že Rambo má i své světlé momenty. Jinak mě tohle béčko ale asi úplně minulo.

• 10.1.2009  20:08

Výborný film, krásné vyprávění, skvělí herci...ale z nějakého důvodu nebyl závěr tak působivý, jak by se na film podobného formátu slušelo. Ale i tak super.

• 10.1.2009  12:10
    Wolf's Rain (TV seriál) (2003)

Překrásné anime. Asi jsem ale udělal chybu, když první anime seriál, který jsem viděl, byl Death Note. Teď už můžu jen těžko najít jiný, lepší. Ale to nic nemění na tom, že Wolfs Rain je perfektni.

• 7.1.2009  16:46

Velmi dobře natočené a zahrané, ale nic to ve mně nenechalo.

• 1.1.2009  14:21
    Doodlebug (studentský film) (1997)

Zajímavý krátkometrážní snímeček. Ale mistrova velká díla ho teprve čekala.

• 1.1.2009  13:52

Ze stupidních teenagerských komedií je tohle ta nejlepší a nejpříjemnější. Zasmál jsem se, rozptýlil jsem se obdivováním Elishy a Hirsche je sympaťák, takže jsem mu samozřejmě fandil. A navíc je to svěží film plný pornohvězde. Co víc si přát? :-D

• 29.12.2008  16:32

Ne, Burton prostě není pro mě.

• 25.12.2008  21:33

Herecký koncert, který ve mně ale nezanechal stopu. Škoda.

• 24.12.2008  11:29
    Death Note - Zápisník smrti (TV seriál) (2006)

Naprosto fascinující seriál o souboji dobra a zla, přičemž oba dva protipóly se soustředí v obou hlavních postavách takovým způsobem, že nakonec nebudete vědět, kdo je v právu a komu vůbec fandíte víc. Námět možná není tak úplně originální, jak všichni tvrdí, ale provedení...provedení je dokonalé. O to větší je škoda, že okolo 22. dílu série zakolísá a kvalita poklesne, předně proto, že Light je zbytečně odstrčen do pozadí. Stačí si ale počkat a dostane se vám několika dílů, na které nikdy nezapomente... P.S. Po zhlednutí celého seriálu mohu říct jen jedno - při doznívání finálních titulků jsem cítil cosi, co ve mně dokáže vzbudit jen to nejlepší filmové dílo. Chtěl jsem křičet a prosit, aby příběh pokračoval.

• 9.12.2008  21:50
    Ergo Proxy (TV seriál) (2006)

Mozna neni prilis originalni, je to ale serial, diky jehoz atmosfere bych uz nemusel nikdy jist, jen se z ni zivit...:_)

• 8.12.2008  20:23

Hlavně za příliš naivní konec dávám 3. Krásná pohádka, která ale byla z těch Miyazakiho del, která jsem videl, ta nejhorsi...

• 3.12.2008  21:55

Překrásné. Na konci jsem byl tak dojat, ze jsem jen sedel a mlcel a sledoval titulky. Vyjimecne dilo.

• 20.11.2008  22:19

Někdo zde řekl, že musíme přistoupit na pravidla Shyamalanovy hry, abychom si tenhle film uzili. Ja na ne pristoupil - a s radosti. Jsem unesen. A stejne jako to rekla jedna postava ve snimku: "Chci byt zase ditetem. Chci verit, ze je neco lepsiho, nez ten hnus vsude okolo" - i ja jsem se na chvili znovu citil jako dite. Nechapu, jak jsem se tomuhle filmu mohl tak dlouho vyhybat, pritom jen kvuli nepriznivym kritikam, ktere jsem o nem cetl. Byla to krasna vyprava do nitra duse rezisera, ktereho si nejen vazim, ale beru ho za svuj velky vzor. Timto se Zena ve vode zarazuje po bok vyvoleneho a sesteho smyslu. Vsechny vytky, ktere se na ni snesly, jsou pravdive - ale jen pro ty, kteri je skutecne berou jako vytky. Chyby typu "postavy se chovaji nelogicky", "hledani klice v krabici od krupek je potrhlost" jsou do pribehu zapracovany naprosto umyslne, jejich cilem je, aby tak pusobily. Musite se naladit na to, jak Shyamalan přemýšlí. Nepovedlo se? Film se vám nelíbil. ...Mně se to povedlo.

• 30.10.2008  16:55

Neskutecne provedeny a napinavy nemy (!!!) film.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6