Šarlatán (2020) odpad!

Mohl to být nádherný film, ale stal se z toho moderní unifikovaný film, který propaguje homosexualitu a to dost silně. A zase pokud by ten film měl být celosvětový, chybí tam černoch, asiat, osoba třetího pohlaví, lesba, atd.....

Robin Hood (2018)

Šílená slátanina, děj se odehrává v neurčité době, kde je vše moderní a vypadá to staře. Film by se dal sledovat, kdyby tam nebylo tolik blbostí nad kterými se musíte zamyslet. Vojáci nemají meče, ale pendreky a policejní štíty, ty další vojáci mají luky. Demonstrace, kde jsou lidé v ulicích se šátky přes ústa a mají zápalné lahve, moderní kanady a je tam spousta černochů, to dříve nebylo možné. Boj někde v arábii byl podobný dnešním moderním filmům, kde místo automatů mají luky. atd...........Ušetřete peníze a jděte raději na pivo.

Osm hrozných (2015)

Kecy, kecy a kecy, taky se může stát že během první hodinky usnete. Není nad klasický western, kde se aspoň něco děje, tady kecaj

Hurikán smrti (2013) odpad!

Musel jsem to vidět, nevěřil jsem, ale souhlasím s Nettrassem, u toho filmu se místy řežete smíchy. Během filmu začnete nesnášet jeho syna pro debilní kecy a pak jeho manželka mu neustále řiká zlato, pak už jen čekáte jakou volovinu ještě uvidíte. Při tomto filmu si najděte nějakou práci ať využijete čas, protože život je krátký a ten film je ztráta času, doporučuji účetnictví to mi šlo úplně samo.

Percy Jackson: Moře nestvůr (2013)

Viděl jsem a už se více nepodívám, efekty pěkné, prostě pohádka pro děti, ale pokud to bude někdo porovnávat s knihou tak je to strašná tragédie. Scénář je tady strašně nedodělaný, příběh je nezáživný, postavy opravdu neví co mají dělat, atd..

Já, padouch 2 (2013)

Doporučuji vidět, bylo to velmi zábavné a při dívání aspoň zapomenete na všední starosti.

Legie mrtvých (2005)

Zas tak hrozné to není, Anetet tam zabíjí, potom tam pobíhá pár mumií, trhají pateře a dělají ošklivé věci, je to švanda, já u těchto filmů dělám papíry a krasně mi to ubíhá

Bez dechu (2011)

Protože jsem neviděl Twillight ságu, tak mi nevadilo kdo hraje hlavní roli. Na film se dívejte jako na pohádku, což platí snad u všech amerických filmů a ono se Vám to bude líbit. Kdybysme měli rozebírat, co všechno je kravina, tak snad každý film propadne, prostě hlavní hrdina je nesmrtelný, nejlepší atd. a tak se na to dívejte.