A1.cartman

okres České Budějovice
Ay Caramba!

homepage

• 24.9.2009  19:57
    Beze stopy (TV seriál) (2002)

Beze stopy je pro mě příjemná změna týkající se kriminálních seriálů. Protože na rozdíl od ostatních kriminálek se tu většinou neřeší vražda. Je to dobrý pořad, s dobrými nápady a skvělými herci. :)

• 20.9.2009  21:10
    VALL-I (2008)

Na vall-i se mi nejvíce líbilo, že je na rozdíl od ostatních animáků velice dojemný, ale i přes to tam bylo dost vtipných scének. Pro mě jasně patří mezi oblíbené animované filmy.

• 20.9.2009  20:11

Svou nepříliš logickou sránkou se stává tento film tipickým americkým sci-fi. I když je to poněkud cliché, hrají tam skvělí herci, kteří se navzájem báječně doplňují. U hlášek a akčních scén z tohoto filmu se pobaví snad každý.

• 20.9.2009  18:42

Velice zábavný film, který by nebyl ani z poloviny tak povedený, nebýt ztřeštělého Jima Careyho, který tvoří dokonalý pár s bezchybnou Courney Cox.

• 20.9.2009  18:34
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Velice zábavný sitcom na který se dá opravdu dívat každý den. Herci se navzájem doplňují a vytvářejí pro film tu skvělou atmosféru, která do zábavných pořadů patří. Pro mě je to jeden z nejlepších sitcomů,který je nabitý vtipnými hláškámi a scénami.

• 20.9.2009  18:30

Doba ledová patří mezi mé nejoblíbenější animáky. Je to humor který neomrzí a v tomto novém dílu se objevilo spoustu nových a zajímávých nápadů. Byla jsem opravdu mile překvapena, že mi tento film nepřišel nijak nudný a okoukaný, jako například Shrek 3.

• 20.9.2009  18:30

U Mr. Beana se nejde nesmát. Opět Rowan Atkinson předvádí svůj herecký talent na humor všeho druhu. Nechápu proč tu má tato komedie tak málé hodnocení, protože mě nenapadá nic co by se mu dalo vytknout. Ikdyž se tam nacházejí okamžiky podobající se seriálovým scénkám, vždy se u nich ráda zasměji.

• 20.9.2009  18:29

První díl, který začal skvělou sérii četníků. Louisovi skvěle sedla role protivného a nešikovného četníka, který má stálou potřebu někoho buzerovat.

• 20.9.2009  18:28
    Rallye smrti (2008)

Skvělý akční trhák s výborným Jasonem Stathamem v hlavní roli. Myslim, že Jason v tomto filmu předvedl báječný herecký výkon, jako nikdy předtím a vydal ze sebe maximum.

• 20.9.2009  18:28

Tommy Lee Jones a Will Smith tvoří v této sci-fi komedii luxusní dvojku. Film je nabitý vtipnými hláškami a scénami. Pro mě jasných 5*.

• 20.9.2009  18:27

Velice dojemný film, který prožíváte od začátku až do konce. Jsou tam scény, při kterých by člověku ukápla ne jedna slza, scény které vám vykouzlí úsměv na tváři a i scény při kterých vám dolní čelist zůstane někde hodně dole. Ve filmu jsou samozřejmně i excelentní herci, kteří dělají film společně s malou myškou dokonalým.

• 20.9.2009  18:27

Dokonalý, opravdu dokonalý akční film na který jsme všichni čekali. Mé očekávání rozhodně naplnil. Jsou tam skvělí herci, akční, ale i dojemné scény s trefnou muzikou a to vše je doplněno skvělým dějem. Nenapadá mě nic, co by se dalo tomuto trháku vytknout.

• 20.9.2009  18:24
    Forrest Gump (1994)

Pro mě je Forrest Gump jasná jednička. Tento film umí pohladit na duši a přesto je zábavný :). S Hanksem v hlavní roli a se skvělým soundtrackem si získává stále více fanoušků. Samotný děj Forresta je dokonalý. A v neposladní řadě musím zmínit herce ve vedlejších rolí, kteří si mě rovněž získali.