Bratr

3 body

1 4 6 8 9 10 11 následující >>
    • 24.9.2008  22:42
    Renesance (2006)

Na Renesanci jsem se moc těšil, protože už od různých preview nešlo nefandit originálnímu výtvarnému zpracování. V tomto směru jsem nebyl zklamán, možná i naopak, ale protože jinak jsem se v příběhu tak nějak ztratil, nebyl jsem nakonec z výsledku dvakrát moudrý, no co už.

• 4.9.2008  22:03

Viděno neuvěřitelně úzkým pohledem nevzdělaného američana....nebo jsem to nepochopil?? Zlaté supersize.

• 12.8.2008  10:07
    Hancock (2008)

Na tuhle taškařici jsem se hodně těšil, ale místo perfektní zábavy přišlo strašlivé zklamání. První část je jakž takž, ale po polovici filmu se lehká parodie hrdinských filmů promění v neuvěřitelnou hovadinu. Hrůza děs.

• 24.6.2008  23:59

Ačkoliv mě to zklamalo méně, než seriál z osmdesátých let, nedosahuje film kvalit knižní předlohy.

• 1.11.2005  16:28
    Kill Bill 2 (2004)

horší než první díl a to o dost.

• 9.1.2010  21:37

Nudné, trapné, neoriginální, tedy až na jednu výjimku....scénu s tangy, ta mě dost pobavila.

• 11.10.2009  15:37
    Happy Feet (2006)

Přes očekávanou originalitu kopa neosobních s*aček.

• 7.10.2009  09:55
    Rocky V (1990)

Jako portrét stárnoucího boxera je mnohem lepší díl následující - Balboa. V pětce není vlastně nic, co by stálo úplně za to.

• 6.10.2009  22:55
    Walker, Texas Ranger (TV seriál) (1993)

Jedna hvězda, aby na mě Chuck nepřišel.....učitelka jednou řekla Chuckovi, že neumí ... Chuck ji naučil.

• 6.10.2009  22:36

Nudnější nuda.

• 6.10.2009  22:24
    Hitman (2007)

Proč se snažit zfilmovat solidní počítačové hry??? Nikdy to nepochopím. Dám jednu hvězdu za solidně natočené akce.

• 6.10.2009  22:17
    Jumper (2008)

Nelogická trapnost. Špatný výkon v hlavní roli a nulový obsah. Špatný.

• 5.10.2009  21:45

Ne tohle opravdu ne, už nikdy více...nikdy! Na odpad to sice neníale aspoň hezčí baby mohli vybrat, když už se to muselo natočit

• 23.2.2009  22:02

Původně jsem myslel, že je to enviromentalistická reklama financovaná Microsoftem, Mcdonaldem a Alem Gorem, bral jsem to s nadsázkou a litoval, že jsem si od začátku nezapisoval postřehy. Potom jsem ale zjistil, že jde o remake slavného sci-fi a jalo se mě upřímné zděšní. Kdybych byl hodně milosrdný a jako že budu, napsal bych pouze, že se jednalo o sérii nesmyslně a nelogicky vršených pitomin s podpůměrnou digitální stránkou a jsem moc rád, že jsem byl u projekce připitý (nakonec málo). Vlastně za filmem Al Gore musel stát, protože si neumím představit, jaká jiná moc by mohla přesvědčit Johna Cleese k účasti na podobném projektu (no fuj).

• 20.11.2008  22:11
    Comeback (TV seriál) (2008)

nehoráznost!! to je jediné slovo, které vystihuje tuhle trapnost. Jsem milovníkem sitcomů, tenhle žánr je pro mě svatý a nova tento můj grál potřísnila neskutečným výkalem. Co musím vypíchnout, jsou interiéry! Nevím, kdo dělá v nově architekta, ale je zřejmé, že není schopný vytvořit věrohodné prostředí, jak bytu, tak třeba toho krámu s osmi cédéčky, takže vlastně nosného atributu žánru. Sitcom s hnusným gaučem postaveným uprostřed ikea interiéru prostě musí stáhnout celý seriál ke dnu, ač Martin Dejdar šlape vodu jak o život, ze dna se asi neodrazí. Odměňuji ho ale hvězdičkou.

• 1.11.2005  16:25

Jak se může chudý, neznámý kovář ze zapadlé vísky kdesi v Anglii stát veleváženým a uznávaným ochráncem křesťanství v Jeruzlémě? Podle Ridleyho Scotta klapnutím kouzelné klapky! Tato uměle vykonstruovaná velepodívaná je důkazem, že překrásné záběry a bezchybné kostýmy nedokážou vytáhnout film z podprůměru. Přesto si ode mě vysloužily jednu hvězdičku.

• 2.1.2010  18:21
    Mortal Kombat (1995)

Odmítám trpět falešným sentimentem k legendární hře. Tenhle film je prostě naprostá lůza od začátku do konce. Kulisy jak v power rangerech, herecké výkony naprostá hrůza a ten scénář......raději nekomentovat. Jediný světlý moment vidím v průvodu dětí s modrými fáborky, škoda jen, že je tahle scéna ukradená z rekamy na UNICEF:-)

• 8.10.2009  12:45
    Tuxedo (2002)

Já v tom ten nadhled prostě nenašel.

• 6.10.2009  16:53
    Scooby-Doo (2002)

To už raději nějaký film z prostředí americké střední školy.

• 2.10.2009  20:29
    Velmi křehké vztahy (TV seriál) (2007)

Proč proboha!!!! Proč??????

• 31.8.2009  08:42
    Daredevil (2003)

Usnul jsem u toho, což o mnohém vypovídá, vzhledem k tomu, že bylo půl deváté večer. Celkově to na mě působilo tak, že dva týpci seděli u scénáře a vepisovali do něj všechny hustý věci, který je napadly. No prostě blbost nad blbosti!

• 24.1.2009  12:59
    Rallye smrti (2008)

Fakt jsem se utoho vlastně hodně bavil, dost se mi to vlastně líbilo, ale spíš než jako film to na mě působilo jako mezifilmy z need for speed brutal underground. Takže zařazuju mezi osobní kultovky ale odpad! je hodnocení, které si tenhle film prostě zaslouží. :-)

• 6.12.2008  11:02
    Doktor z hor (TV seriál) (1992)

Zářný příklad úrovně německé a rakouské filmové produkce!

• 6.11.2008  08:50
    10 000 př. n. l. (2008)

Budu drsnej. Podstata filmu je zvrácená, reálie nevěrohodný, hrdinové dokážou přemýšlet jako moderní člověk. Prostě špína hrůza děs. Tvůrci myslím měli kouknout na Apokcalipto, které by jim jako mustr rozhodně pomohlo.

• 14.10.2008  12:31
    Lemra líná (2006)

Nevím, jestli je fér hodnotit film po shlédnutí jedné scény, ale musím. Viděl jsem pouze fantastický paintballový zápas proti třetímu týmu národního šampionátu. Co to do p..... bylo???? Naprostý výsměch inteligenci diváka posílá tenhle film do pekel, ačkoliv jsem ho vlastně ani neviděl.

1 4 6 8 9 10 11 následující >>