Temný případ (2014) (seriál)

Pilot zaujal rozhodne sa teším na ďalší diel,má to atmosféru, retrospektívny štýl rozprávania je veľmi dobrý nápad, herecké duo veľmi dobre funguje Harrelson a McConaughey dokonale sedia do rolí... Čo viac chcieť ? Som zvedavý ako sa príbeh ďalej rozvinie a či autori dokážu udržať kvalitu.

Kapitán Phillips (2013)

Úžasne strhujúce sedel som v sedadle ako prikovaný , perfektný Tom Hanks ktorý možno si vyslúži aj tú zlatú sošku ...

Kouzelný meč - Cesta na Camelot (1998)

Rozprávka môjho detstva... Videl som ju asi 1000x ale stále si ju kedykoľvek môžem pozrieť znovu a bavím sa ako by to bolo len včera čo som ju videl prvý-krát a bol som z nej unesený

Život Adèle (2013)

Výborný film, obidve herečky dali do filmu všetko neviem aká bude zostrihaná verzia ale musím povedať že vôbec mi to neprišlo ako 3 hodiny film odsýpal vcelku rýchlo a koniec koncov som len chlap ... (Artfilm 2013)

Ai (2012)

Pekná romantická komédia ... čerpanie z Lásky nebeskej je zjavné ale to nič nemení na tom že je to výborný film. Chyby ľahko odpustím. Len tak ďalej Taiwan :)

Call Girl (2012)

Film s tiaživou atmosférou ktorý sa rozbieha vcelku dlho a zo začiatku možno príde nudný ale pokiaľ to dokážete prekusnúť tak sa to vyplatí. Funguje aj ako odraz dnešnej spoločnosti a ukazuje čo dokáže moc. Herecky zvládnuté tiež veľmi dobre a ku koncu už poriadne naberá na obrátkach. PS: Ja osobne by som vystrihol pár scén s obnaženými už ,,postaršími'' ženami.

Stoker (2013)

Film na ktorom je vidieť nezameniteľná Parkova réžia no zráža jej kolená scenár, herecky tiež výborne obsadené + Mia Wasikowská by mohla byť v kľude Dexterova žena ...

Hra o trůny (2011) (seriál)

Jeden z najlepších seriálov aký som kedy videl, výborne vykreslené postavy, úžasné prostredie a dialógy, len už by mohli prestať zabíjať moje obľúbené postavy ( naštastie moj najobľúbenejší Tyrion je stále v hre ) 100 %

Hon (2012)

Neuveriteľný film, pri ktorom sa divíte aký my ľudia dokážeme na seba byť a čo dokáže jedna lož . Film ktorý predčil všetky moje očakávania. Mads Mikkelsen bol výborný.

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Vtipný a brutálny vymeták ktorý si určite chcem pozrieť znovu. Tam kde ma Gilliam nezaujal Wirkola boduje ... PS: Gemma Artenton je neskutočne sexi

Ovládací panel
6 bodů