Zenithgirl

4 body

<< předchozí 1 2 3
    • 8.6.2018  22:49
    Backstage (2018)

Postrádám US feeling, který měl trailer. Nemůžu si pomoct, ale český dabing to zabil... dabovat slovenské herce, kteří navíc hrají Slováky a polovina děje se odehrává na Slovensku, to nechceš.

• 4.6.2018  08:28

Netradiční Colombovka.

• 27.5.2018  09:45

Byl by z toho super seriál a film působí jako hodně povedený dvoudíl.

• 14.5.2018  21:22

Česká verze Bridget Jones? Naivní lehká oddychovka. Hvězda navíc za Brutusáky.

• 11.5.2018  08:19
    Hastrman (2018)

Novinové titulky dokonale shrnují: - Pohádkový příběh ve folklórním obalu - Hastrman, drsný romantik - Člověk ve zvířeti, zvíře ve člověku - Více než dobrý Karel Dobrý

• 27.3.2018  15:13

Ani drama, ani komedie = ani hloubka, ani nadhled. Závěrečná katarze nula nula nic. Nevyužítý potenciál zajímavého námětu. Snad akorát pár vtipných momentů a hezké záběry z okolí Broumova potěší.

• 8.3.2018  11:04
    Tvář vody (2017)

Retro fantasy pohádka pro dospělé.

• 11.7.2017  20:42

Bailey, Bailey, Bailey... Kdo nebere psa jako člena rodiny, nepochopí.

• 1.6.2017  19:31

Tolik otravných "ryb" pohromadě...

• 12.10.2015  21:09
    Labyrint (TV seriál) (2015)

Výrazně horší než Ztracená brána, o stupínek lepší než Santiniho jazyk. Poslední díl je opravdu vynikající, šest předchozích průměr.

• 3.10.2015  12:04

Milá romantika na všední odpoledne.

• 24.11.2014  21:44

Star Lord, Gamora, Drax, Rocket a Groot, že vám tahle obskurní partička nic neříká? Nevadí, Guardians nabízí poctivý marvelovský nářez okořeněný velkou dávkou humoru a 80. soundtrack je už jen třešnička na dortu. Dokonce ani český dabing neškodí, naopak je výjimečně povedený. Pro mě nejvtipnější marvelovka vůbec. "I am Groot"

• 6.11.2014  17:43
    Zmizelá (2014)

Jedním slovem? Nálož!

• 10.7.2014  22:48
    Love song (2013)

Pro mě jednoznačně objev roku. Skvělá hudba, zajímavá práce s kamerou - kdy vás nutí slyšet, to co byste měli slyšet. Líbil se mi i způsob vyprávění, kdy se za "příběhem skrývá příběh" a píseň, kterou slyšíte podruhé nebo i potřetí, má uplně jiný smysl. Tři nezapomenutelné scény s Keirou Knightley, která jedním pohledem dokáže vyjádřit uplně všechno. Po dlouhé době konečně nějaký film, který určitým způsobem vybočuje z řady. Už se těším na soundtrack.

• 21.6.2014  23:30
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

První polovina výrazně slabší, druhá půlka první série příjemně překvapila. 3,5*

• 26.2.2014  17:18
    Sólokapr (2006)

"Dorky" Johansson, nařachanej Jackman a hláškující Woody, co víc si přát...? :)

• 1.9.2013  00:14

Sympatičtí herci, bezva hlášky, ale jinak jeden velký průměr, označení "komedie roku" je hodně nadnesené... Hodnocení: 3,5 *

• 24.8.2013  15:45

Dokud je na scéně Mádl a "zlatá osmdesátá" tak to vůbec není špatný.

• 20.7.2013  21:45

Ani po sedmi letech neztratil svoje kouzlo, naopak zraje jako víno.

• 14.7.2013  01:34

To, že je Quentin Tarantino "vyšinutej magor", tuším delší dobu, ale po zhlédnutí Panchartů, mu nemůžu upřít určitou známku geniality. Nemůžu se zbavit dojmu, že se mu konečně podařilo i přes jeho styl "skládání poct svým modlám" vytvořit divácky atraktivní film, pro mě zatím jeho nejlepší film (Nespoutaný Django zatím neviděn). Na mrazivě kultivovaného plukovníka Hanse Landu, Pitta s jižanským akcentem a do jisté míry specifickým smyslem pro spravedlonost jen tak nezapomenu, o Mélanii Laurent a Shosanině pomstě nemluvě. :)

• 12.7.2013  21:21

Milá retro romantika o tom, jak chudá písařka ke štěstí přišla, v hlavní roli s francouzskými Ewanem McGregorem a Audrey Hepburn. :)

• 23.6.2013  01:51

Když běží v tv neodolám. :)

• 14.5.2013  12:21
    Iron Man 3 (2013)

Já vážně nevím 4 hvězdy nebo 5? Asi se na ten film budu muset podívat ještě minimálně jednou... :)

• 7.5.2013  20:14
    Sněhurka (2012)

Komu se líbily Princezna nevěsta nebo Hvězdný prach bude spokojen :) Pro mě jednoznačný vítěz v souboji Sněhurek.

• 28.4.2013  13:52
    Stmívání (2008)

Rozhodně nejlepší díl ságy, funguje i jako samostatný film, bez další dílů, které kdyby nevznikly, tak by se nic strašného nestalo.

• 21.3.2013  21:39

Too much pressure for one little girl.

• 17.3.2013  22:13

Až do dvou třetin filmu jsem chtěla dát 4 hvězdy, zobrazení analytické mravenčí práce a dokumentární styl vyprávění, totálně pokazilo finále upravené na efekt ale takticky nevydařené. Jinak koho film alespoň trochu zaujal, doporučuji seriál Homeland.

• 8.3.2013  23:24

Po druhém zhlédnutí přidávám hvězdu.

• 29.10.2012  11:17
    Skyfall (2012)

Do kina jsem šla značně skeptická, protože v předchozích dvou snímcích mě Craig nijak zvlášť nepřesvědčil a odcházela jsem nadšená s vědomím, že ten film chci vidět minimálně ještě jednou. Líbil se mi od úvodního song od Adele, přes suchý britský humor, který považuji za největší plus tohoto filmu, charismatického záporáka a ne jen obyčejného slizouna, bond theme, geekovského Q, flirtující Moneypenny, bitku stínů, světlenou show v Šanghaji, varaní hnízdo až po drsné studené Skotsko a závěrečnou bitvu. Rozhodně nejlepší Bond v éře filmů s Danielem Craigem.

• 4.10.2012  20:28

Rychle a zběsile po německu? A proč ne... :) mě se to líbilo dokonce víc než americká verze. Asi to bude tím, že pro filmy, co se neberou vážně, utahují si z jiných, ale především sami ze sebe, mám tak nějak slabost. Kdo si oblíbil Kobru 11, bude spokojen. 3,5

<< předchozí 1 2 3