Zenithgirl

Daniela Okopská

okres Trutnov

1 2 3 následující >>
    • 27.3.2018  15:13

Ani drama, ani komedie = ani hloubka, ani nadhled. Závěrečná katarze nula nula nic. Nevyužítý potenciál zajímavého námětu. Snad akorát pár vtipných momentů a hezké záběry z okolí Broumova potěší.

• 23.12.2019  21:11
    Vlastníci (2019)

"Konečně to vezme někdo do ruky jako firmu." pun intended

• 19.12.2011  21:44
    Vánoční duch (TV film) (2010)

Byla to docela sranda, i když film mezi své oblíbené vánoční favority asi nezařadím.

• 19.12.2011  21:43
    Vánoční polibek (TV film) (2011)

Trochu mě mátl dabing, přišlo mě, že některé věty nezapadají do kontextu a nedávají smysl, takže bych ráda viděla film s titulky. Film na mě působil celkově dobře, pěkná předvánoční atmosféra, mezi herci to jiskří. Dokonce mám chuť si přečíst Vánoční koledu a podívat se i na zmíněné vánoční filmy.

• 19.12.2011  21:31

Pro mě je to srdeční záležitost a vánoční klasika :)

• 3.10.2015  12:04

Milá romantika na všední odpoledne.

• 4.10.2012  20:28

Rychle a zběsile po německu? A proč ne... :) mě se to líbilo dokonce víc než americká verze. Asi to bude tím, že pro filmy, co se neberou vážně, utahují si z jiných, ale především sami ze sebe, mám tak nějak slabost. Kdo si oblíbil Kobru 11, bude spokojen. 3,5

• 20.4.2011  10:49

Klasická Sandlerovina, ale určitě patří k jeho lepším kouskům. Bavila jsem se celou dobu a nejlepší byla představitelka Maggie neměla chybu, hlavně ten její přízvuk :) a musím dodat, že po druhý jsem se bavila ještě víc než poprvý :)

• 6.11.2014  17:43
    Zmizelá (2014)

Jedním slovem? Nálož!

• 16.12.2019  21:08

Nikdy by mě nenapadlo, že si užiju film se zombies :D

• 13.9.2012  13:20
    Základka (TV seriál) (2012)

Je to krátký, svižný a vtipný. Na nic si nehraje, nemoralizuje, netlačí cíleně na city, prostě jen baví. Škoda jen těch 10 dílů, pevně doufám, že přibudou další, protože vidět Evžena ředitelovat, to si nechci nechat ujít. :D Po Comebacku další česká pecka.

• 21.3.2013  21:39

Too much pressure for one little girl.

• 19.12.2019  13:25
    Špindl 2 (2019)

Nevím, co bylo horší, 1 nebo 2?

• 3.1.2012  20:01

Garry Marshall navazuje na styl, který si už vyzkoušel ve filmu Na Sv. Valentýna. Osobně mám ráda propletence, které se pak spojí a vytvoří celek, takže film se mi líbil. Nejlepší je Hector Elizondo jako i v ostatních Marshallových filmech :) Trvalo mi strašně dlouho než jsem poznala Michelle Pfeiffer a přestože Zefrona moc nemusím, tak tady se mi překvapivě líbil, téhle dvojici jsem fandila nejvíc. Za zmínku ještě stojí Sofia Vergara, která je jako Ava výborná. Lea Michele ukázala, že není jen seriálová hvězdička. Alyssu Milano jsem na poprvé úplně přehlídla a že Carry Elves hraje doktora (poslední dobou je hraje nějak často - Hlavně nezávazně) jsem zjistila až z imdb :D Nejlepší z celého filmu je závěrečná titulková sekvence.

1 2 3 následující >>