Zenithgirl

okres Trutnov

<< předchozí 1 2 3
    • 23.12.2019  21:11
    Vlastníci (2019)

"Konečně to vezme někdo do ruky jako firmu." pun intended

• 16.12.2019  21:08

Nikdy by mě nenapadlo, že si užiju film se zombies :D

• 19.12.2019  13:25
    Špindl 2 (2019)

Nevím, co bylo horší, 1 nebo 2?

• 8.6.2018  22:49
    Backstage (2018)

Postrádám US feeling, který měl trailer. Nemůžu si pomoct, ale český dabing to zabil... dabovat slovenské herce, kteří navíc hrají Slováky a polovina děje se odehrává na Slovensku, to nechceš.

• 14.5.2018  21:22

Česká verze Bridget Jones? Naivní lehká oddychovka. Hvězda navíc za Brutusáky.

• 11.5.2018  08:19
    Hastrman (2018)

Novinové titulky dokonale shrnují: - Pohádkový příběh ve folklórním obalu - Hastrman, drsný romantik - Člověk ve zvířeti, zvíře ve člověku - Více než dobrý Karel Dobrý

• 26.9.2018  22:33

Situační humor A. Polívkové nemá chybu a s M. Hádkem tvoří skvělou dvojici. :)

• 27.5.2018  09:45

Byl by z toho super seriál a film působí jako hodně povedený dvoudíl.

• 24.9.2018  21:03

Scénář plný existencionálních sraček, až mi herců bylo líto, alespoň konec byl milý a obešel se bez citových výlevů.

• 27.3.2018  15:13

Ani drama, ani komedie = ani hloubka, ani nadhled. Závěrečná katarze nula nula nic. Nevyužítý potenciál zajímavého námětu. Snad akorát pár vtipných momentů a hezké záběry z okolí Broumova potěší.

• 19.7.2018  21:32
    Gangsterdam (2017)

Po nepovedeném Taxi 5 mi Francouzi spravili chuť hned 2x Láska bez bariér a Gangsterdam.

• 11.7.2017  20:42

Bailey, Bailey, Bailey... Kdo nebere psa jako člena rodiny, nepochopí.

• 1.6.2017  19:31

Tolik otravných "ryb" pohromadě...

• 8.3.2018  11:04
    Tvář vody (2017)

Retro fantasy pohádka pro dospělé.

• 12.10.2015  21:09
    Labyrint (TV seriál) (2015)

Výrazně horší než Ztracená brána, o stupínek lepší než Santiniho jazyk. Poslední díl je opravdu vynikající, šest předchozích průměr.

• 3.10.2015  12:04

Milá romantika na všední odpoledne.

• 24.11.2014  21:44

Star Lord, Gamora, Drax, Rocket a Groot, že vám tahle obskurní partička nic neříká? Nevadí, Guardians nabízí poctivý marvelovský nářez okořeněný velkou dávkou humoru a 80. soundtrack je už jen třešnička na dortu. Dokonce ani český dabing neškodí, naopak je výjimečně povedený. Pro mě nejvtipnější marvelovka vůbec. "I am Groot"

• 6.11.2014  17:43
    Zmizelá (2014)

Jedním slovem? Nálož!

• 21.6.2014  23:30
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

První polovina výrazně slabší, druhá půlka první série příjemně překvapila. 3,5*

• 14.5.2013  12:21
    Iron Man 3 (2013)

Já vážně nevím 4 hvězdy nebo 5? Asi se na ten film budu muset podívat ještě minimálně jednou... :)

• 10.7.2014  22:48
    Love song (2013)

Pro mě jednoznačně objev roku. Skvělá hudba, zajímavá práce s kamerou - kdy vás nutí slyšet, to co byste měli slyšet. Líbil se mi i způsob vyprávění, kdy se za "příběhem skrývá příběh" a píseň, kterou slyšíte podruhé nebo i potřetí, má uplně jiný smysl. Tři nezapomenutelné scény s Keirou Knightley, která jedním pohledem dokáže vyjádřit uplně všechno. Po dlouhé době konečně nějaký film, který určitým způsobem vybočuje z řady. Už se těším na soundtrack.

• 1.9.2013  00:14

Sympatičtí herci, bezva hlášky, ale jinak jeden velký průměr, označení "komedie roku" je hodně nadnesené... Hodnocení: 3,5 *

• 17.3.2013  22:13

Až do dvou třetin filmu jsem chtěla dát 4 hvězdy, zobrazení analytické mravenčí práce a dokumentární styl vyprávění, totálně pokazilo finále upravené na efekt ale takticky nevydařené. Jinak koho film alespoň trochu zaujal, doporučuji seriál Homeland.

• 13.5.2012  10:18
    Avengers (2012)

Nejvíc jsem se těšila, až přijde na scénu hláškující Tony Stark a nezklamal mě :D Mezi Natašou a Burtonem to pěkně jiskřilo, mohli by je třeba někdy dát dohromady :) Nejvíc mi bylo líto agenta Coulsona, vím, že se někdo musel obětovat za tým, ale on byl prostě sympaťák... Cobie Smulders pro mě byla milým překvapením. Celkově film super :) ale působilo to na mě jako taková předehra, která když se ujme, tak bude následovat druhý díl, který bude ještě nářezovější :) a to já doufám, že bude!!! Po prvním shlédnutí 4,5* :)

• 5.9.2012  18:09
    Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál) (2012)

Pilotní díl byl fajn. Uvidíme, jakým směrem se bude seriál ubírat. Pevně doufám, že se z toho nestane další nekonečný seriál. Stará garda v čele s Karlem Heřmánkem, Libuškou a spol, fakt válí, :) už jenom kvůli nim stojí za to, se na Gympl podívat. EDIT: Bohužel se stalo to, čeho jsem se obávala, Gympl začíná sklouzávat směrem k Ulici. Ubírám na hodnocení. Konkurenční Základka nemá chybu.

• 12.7.2013  21:21

Milá retro romantika o tom, jak chudá písařka ke štěstí přišla, v hlavní roli s francouzskými Ewanem McGregorem a Audrey Hepburn. :)

• 24.8.2013  15:45

Dokud je na scéně Mádl a "zlatá osmdesátá" tak to vůbec není špatný.

• 12.9.2012  22:08
    Signál (2012)

Nebyl to špatný film, ale vidět znova už ho nepotřebuji. Paradoxně posledních 15 minut bylo nejlepších. Tento snímek je důkaz toho, že ani sebelepší herci, a že jich tam bylo, nemůžou film zachránit, i když dělají, co mohou. Moc se mi líbila postava Jiřího Menzela :) a 80tková verze Tepláků. Hodnocení: 2,5

• 29.10.2012  11:17
    Skyfall (2012)

Do kina jsem šla značně skeptická, protože v předchozích dvou snímcích mě Craig nijak zvlášť nepřesvědčil a odcházela jsem nadšená s vědomím, že ten film chci vidět minimálně ještě jednou. Líbil se mi od úvodního song od Adele, přes suchý britský humor, který považuji za největší plus tohoto filmu, charismatického záporáka a ne jen obyčejného slizouna, bond theme, geekovského Q, flirtující Moneypenny, bitku stínů, světlenou show v Šanghaji, varaní hnízdo až po drsné studené Skotsko a závěrečnou bitvu. Rozhodně nejlepší Bond v éře filmů s Danielem Craigem.

• 7.5.2013  20:14
    Sněhurka (2012)

Komu se líbily Princezna nevěsta nebo Hvězdný prach bude spokojen :) Pro mě jednoznačný vítěz v souboji Sněhurek.

<< předchozí 1 2 3