Aristokratka ve varu (2024)

Určitě jsem se bavil víc než při prvním dílu. Denisku jsem si představoval podle knížky jinak, ale to je můj problém. Takže celkově příjemná zábava a rozhodně excelentní pěvecká vystoupení pana Krásy :⁠-⁠)

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Film jsme si užili celá rodina. Akce super, nechyběly tradiční jonesovské vtípky. Potěšilo herecké obsazení (ať už "tradičního" parťáka nebo fakt dobrého záporáka) a v neposlední řadě i to, že film není po těch letech o supermanovi Jonesovi, ale o Jonesovi, který právě odchází do důchodu. Za mě důstojné 5hvězdičkové rozloučení!

Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)

Pěkné propracované, zajímavé zvraty a zas o něco temnější než předchozí díl. Líbilo se mi nové ztvárnění Bradavic a nový Brumbál byl rozhodně zajímavý, hravější - no líbí se mi víc jako rošťák než jako důstojný ředitel.

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Je to celkem dost dlouhé, ale líbilo se mi to a vydržel jsem koukat. Scéna v lese je dost hrozná a to se těch stvoření nebojím :) Druhý díl se posunul od dětského filmu trochu dál a řekl bych, že to rozhodně filmu prospělo.

Fantom Morrisvillu (1966)

"To byla šílená facka..." Kdo umí, ten umí. Moc se mi film líbí, dialogy jsou také vyšperkované: "Smrt...Smrt...Smrtící plyn..."

Rodina Nessových (1984) (seriál)

Super seriál, moc se mi líbil a líbí. Původní dabing je super. A u dětí také boduje :-)

Hry bez hranic (1965) (pořad)

Zrovna koukám na reprízu na ČT3. Krásná nostalgie... Oproti současným hrám je nutné jim přiznat, že i s jednoduchostí se dá dojít k velké popularitě. I po letech prostě za 5*!

Dannyho parťáci 3 (2007)

Jednička super, dvojka zmatená a překombinovaná, trojka se vrací ke kořenům. Super akce, krásně zkombinované a závěr s neměl chybu, fakt to člověk Bankovi přál.

O poklad Anežky České (1993) (pořad)

Tahle soutěž se mi vždycky moc líbila, asi i kvůli mému vztahu k historii a oblibě návštěvy hradů a zámků. Ale také kvůli jejímu zpracování. Za mě 5*!