mackyns

Martin Hejtmánek

okres Bánovce nad Bebravou

1 bod

• 28.2.2014  13:31

Nádherný film od ktorého ma z počiatku odradzovala stopáž ktorá však po jeho zhliadnutí vôbec nebola záporom ale práve naopak. Ďalej sa nezhodujem s názormi v ktorých je spomínané že bol film v niektorých častiach nudný ja osobne som žiadne nudné pasáže nepostrehol a celé takmer štyri hodiny som nedokázal odtrhnúť oči.

• 2.11.2013  19:37
    Nová holka (TV seriál) (2011)

Pilot ma takmer odradil, po jeho zhliadnutí som zvažoval či dať odpad alebo jednu hviezdičku ale s každým ďalším dielom prichádza zlepšenie. Zatial 45%

• 21.7.2013  22:35
    2 $ocky (TV seriál) (2011)

Videl som len v slovenskom dabingu, ale prekvapivo nebol zlý. Jediná výhrada, prečo som vlastne aj ubral jednu hviezdičku bola, že sa scenáristi snažili takmer do každej vety vložiť nejakú hlášku a aj keď to znie skvele, tak naozaj čoho je veľa, tak toho je až príliš.

• 12.7.2013  00:19
    Veronica Mars (TV seriál) (2004)

Prvá séria nabudila v celku príjemný dojem, ale hneď prvý diel druhej zničil všetko podstatné prečo by som mal druhú sériu vôbec sledovať a tretia, z vody varená už ani radšej vychádzať nemala. Škoda značného poklesu kvality, pričom verím, že ak by si ostatné dve série udržali kvalitu prvej prišli by určite aj ďalšie.

• 7.7.2013  10:26

Netradičný dokument ktorý vás musí strašne baviť veľmi príjemnou atmosférou, vynikajúcimi hudobníkmi a po ktorého zhliadnutí budete mať nevyčerpatelné množstvo pozitívnej energie do celého dňa.

• 29.6.2013  14:42
    Akta UFO (TV seriál) (2004)

Zatial som videl len Chupacabru a aj keď si autor myslel, že sú ľudia ktorí to budú pozerať asi úplne blbí tak sa dá na hláškach toho "ufológa" slušne zabaviť. Niečo na ukážku: "ako sa može zviera bez vrtule alebo trysky vznášať vo vzduchu - opäť veľmi podivné" alebo "niektorí mimozemštania majú červené oči, takže keby nemali slnečné okuliare boli by medzi ľuďmi hneď nápadní" a vďaka tomuto dávam 1*.

• 26.6.2013  17:32
    Banditi (2001)

Príjemný film, len škoda konca v ktorom sa by som viac uvítal prekvapivé a nečakané objasnenie finty hlavných hrdinov pri úteku, ako keď vám postup servírujú popri akcii. 75%

• 26.6.2013  11:37

Nijak zvlášť výnimočný film, ktorý má však určité pozitívne čaro ktorým vie zaujať a prekrásna Alessandra Martines na tom nesie zrejme najväčšiu zásluhu. 60%

• 25.6.2013  23:04

Neviem pre koho sa tieto filmy vôbec točia a nikto v akejkoľvek vekovej skupine pri pevnom duševnom zdraví tento alebo jemu podobný film určite vyhladávať nebude, snáď len ak obdobne ako v mojom prípade nechá bežať TV a venuje sa inej činnosti a aj keď mu bude tiecť krv z uší z toho aká je hlavna hrdinka trúba bude lenivý zobrať sa a ísť prepnúť na niečo priatelnejšie, i keď pri súčastnej ponuke v TV by to zrejme nedopadlo o mnoho lepšie. Horšie ako film bol len štýl akým poslovenčili prekladatelia tupé teenegerske výrazy.

• 24.6.2013  15:59
    The Runaways (2010)

Mám rád Rock a rovnako tak aj Joan Jett, ale tento film je hlboko pod priemer a pani režisérka/scenáristka by mala aspoň ak ide o písanie radšej zvážiť inú profesiu ku ktorej má kvalitnejšie vlohy.

• 1.3.2013  17:29
    Sinister (2012)

Film ktorý keby mal iný lepší koniec by mohol mať odo mňa plné hodnotenie.

• 15.2.2013  13:53
    Sekerovci (TV seriál) (2010)

Ku slovenským seriálom mám veľmi veľký odpor a keď si kamarát na intráku zapol Sekerovcov tak som si len ťažko povzdychol, že budem musieť počúvať tie strašné kydy ktoré vyliezli z pera nejakeho slovenského superscenáristu a mal som čiastočne pravdu seriál je dosť hlúpy a pomerne dosť trápny ale mimo toho všetkého som sa na ňom pár krát slušne zasmial a určite si pozriem aj dalšie diely aj keď len v tom prípade ak na ne narazím pri prepínaní televízie. A osobne si myslím, že tento seriál je v slovenskej tvorbe krôčik vpred aj keď len veľmi maličký. + Alena Ďuránová ja strašne sexy baba.

• 26.11.2012  22:10

Lepšie dve hviezdy.

• 1.8.2012  20:25

Pohodovy film a naviac ma potešil Led Zeppelin na konci :-!

• 22.6.2012  20:58

Ťažko písať niečo k filmu ktorý vám po pozretí vyrazý dych, áno nepreháňam. Od začiatku do úžasného konca kedy ma scéna s nástenkov tak zaujala, že keby my vŕtali do kolena ani by som si to neuvedomil.

• 10.6.2012  13:34
    RocknRolla (2008)

Guyovi to opäť vyšlo, síce je to znova skoro o tom istom ale nikdy to neomrzí a dobre pobaví.

• 9.6.2012  23:07

Neviem prečo som pozretie tohoto filmu tak dlho odkladal, asi pretože sa my moc nepozdávali obrázky z filmu ale to bola velká prevelká chyba. Lebo toto je vážne veľmi príjemný film proste super charakteri, kopec srandy a super muzička a Kinks hneď na začiatku ou jeee. no proste RocknRoooool

• 7.3.2012  17:48
    Jack a Jill (2011)

Aj ako velký fanúšik Sandlera som mal dosť a tento film sa určite pokúsim vymazať z pamäte. Nechápem ako dostali Al Pacina do tohto filmu. Asi mu mäkne mozog lebo pozerať sa na toto bolo vážne zničujúce. Odpad som nedal len preto že Sandlera mám veľmi rád.

• 25.2.2012  18:10

No čakal som viac. Nie práve najlepšie spracovaný dobrý námet. Aj keď tie dve hviezdičky sú asi málo, ale premáhal som sa a aj tak som tú tretiu dať proste nemohol

• 29.1.2012  15:09

Na začiatku filmu som nechápal čo to vlastne pozerám a nebolomy jasné ani prečo a jakto, že ma film také dobré hodnotenie, ale keď sa film už rozbehol, čo chvílku trvalo nastal zvrat a nadšenie, niečo podobné som vážne nečakal. Autor vo filme ukázal ako málo stači človeku k neznášanlivostí ostatných ludí ktory ešte včera boli vašimi priatelmi, susedmi alebo rodinou. A ako sa ľudia bránia zmenám vo svojom okolí a strachu z niečoho nového. No som veľmi rád, že som na tento film narazil a všetkým ho vrelo odporúčam.80%

• 29.1.2012  14:52
    Kráska mezi muži (TV film) (2010)

Romantické komédie mám veľmi rád a v podstate aj Hilary Duff ako herečku, ale tento film je biedny až trápny a nechápem kto by mal záujem o ženu s podobnými vlastnosťami ako tie ktore má hlavná postava. Už od prvej minúty, no vlastne od prvej vety čo vyslovila my bola nesympatická a v priebehu deja sa stala až na toľko odpudivá že som si myslel že ten film vypnem. A skoro som zabudol- toto je jeden z najpredvídatelnejších filmov čo som kedy videl.

• 30.12.2011  23:43
    Zita na krku (TV seriál) (2011)

Ja to už vážne nedokážem pocopiť ako môže niekto bez hanby prezentovať tento a jemu podobné seriály s tým že to je nový sitkom pre náročneho diváka. No pre mňa bolo náročné dopozerať aspoň jednu epizódu a po ňej som sa sam sebe zaprisahal ze so slovenskou Tv tvorbou nadobro končím. Takže v kocke určite sa tomuto nevtipnému a trápnemu serialu radšej pokúste vyhnúť.