Wolvie

Wolvie

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33
    • 19.2.2012  15:19

Nevěřil jsem... Hanba mi! (K)lamač srdcí je skutečně tou nejsvěžejší,nejromantičtější,nejvtipnější a nejoriginálnější romantickou komedií posledních mnoha let.Naposledy mě romantika takhle dostala snad u Samotáře v Seattlu.Duris je štramák,Vanessa strašlivě roztomilá,Hříšný tanec nikdy nebyl tak cool... a Francouzi se vytasili s filmem,který se okamžitě po zhlédnutí stal mou osobní srdcovkou a který nepochybně ještě mnohokrát uvidím.A ani trochu se za to nestydím!

• 31.10.2014  15:44

Nejméně inspirativní McQueen určitě. Ale taky jeden z nejvíce inspirativních oscarových vítězů poslední desetiletky. Smutné? Možná, každopádně jde o výborný film.

• 2.2.2011  16:42
    127 hodin (2010)

Naprosto strhující výtěství řemeslně dokonalé filmařiny.Viděl jsem zatím pouze pětici filmů nominovaných na Oscara za nejlepší film a už teď bych si nevěděl rady.Volit Fincherovu dravě moderní sondu nebo Boyleouvu nesmírně působivou rekonstrukci jednoho skutečného a mrazivého příběhu? A co až přijde Aronofsky a jeho baletní drama? Colin Firth se svým koktavým králem? Někdy jsou chvíle,kdy bych nechtěl být akademikem.James Franco je ovšem oscarový jednoznačně.

• 18.12.2011  10:33
    20.000 mil pod mořem (TV film) (1997)

Zdlouhavý,trapný a na pohled ošklivý přepis legendární verneovky,kterou ani jinak dobří herci nemají šanci zachránit.Další z kariérních přehmatů Michaela Cainea.

• 16.12.2010  12:48

Naprosto halucinogenní zážítek,který se nedá absolutně s ničím srovnávat.Kdo neviděl,ten ať to okamžitě napraví,tady se psaly dějiny kinematografie.

• 13.11.2010  11:04
    2012 (2009)

Emmerich už asi definitivně zapomněl,jak točit blockbustery,které budou nejen velkolepé,ale i zábavné.2012 je zbytečně přetažený a nudný úlet,ve kterém je všech těch demoličních lákadel,které sliboval trailer,mnohem méně než jsem čekal.A jen proto,že je to lepší než 10 000 př.n.l. tady víc jak dvě dávat nebudu.

• 17.5.2012  19:33

Velkoryse vtipný mix buddy movie a appatowek,který krásně využívá talent svých režisérů k parádnímu vršení gagů,díky čemuž jsou některé sekvence filmu vpravdě ďábelsky vtipné.Jsou tu i slabší momenty a nepovedené fóry,ale celek je natolik fajn,že ty čtyři jsou prostě nutnost.

• 7.8.2012  10:12
    24 hodin (2002)

Typicjý příklad podprůměrného a nezajímavého thrilleru,který láká na hvězdy v hlavních rolích,ale není schopen nabídnout cokoliv navíc.Jedna velká slabota plná klišé.

• 4.9.2011  09:52
    25. hodina (2002)

Spike Lee zase jednou poukazuje na problémy americké společnosti.Naslouchejte pozorně a těžko odejdete nepoznamenaní!

• 9.4.2011  09:55

Postmoderní perla v záplavě tuctových krvavých fláků a dost možná nejlepší horor desetiletí.Danny Boyle přesně namíchal poměr mezi nervydrásajícím žánorvým kouskem a kousavou společenskou satirou,v čemž mu značně pomáhá koncertující Cillian Murphy a perfektně navolená hudba.Parádní kousek,který bude kultem.

• 9.4.2011  09:52

Výborné pokračování geniálního filmu.Stačí to? Mě osobně ano,je ale vidět,že série 28... later je spíše rozporuplnou a sedne jen určité skupině filmových fanoušků.Já osobně patřím mezi ně,těším se na třetí díl a Juan Carlos Fresnadillo pro mě rozhodně zůstává jedním z největších příslibů do budoucna.S napětím vyhlížím,co si pro nás příště přichystá.

• 13.11.2010  11:23

Výtečně zahrané,emoce nepostrádající a technicky skvěle ošetřené 3 sezóny v pekle mají jen jediný nedostatek.Nejsou tak osobité a pohlcující jako vrchol domácí tvorby posledních let,tedy Protektor.Jinak ale nemám výhrad.

• 29.1.2012  10:24

Zkusil jsem to a neměl jsem.Zatímco 30 dní dlouhá noc pod vedením Davida Sladea představovala světlý bod v současné hororové mizérii,její video-sequel je prachsprosté béčko toho nejhrubšího zrna,který zabíjí vše,co bylo na prvním dílu dobré.Fanoušci původního filmu,myslím to s vámi dobře,proto zapomeňte,že něco jako tenhle film vůbec existuje.

• 13.11.2011  11:57

Čekal jsem nekompromisní komediální nátěr,který naplno využije eRkového ratingu,dostalo se mi slaboduché řachandy,která ani na okamžik nedává znát,že je od tvůrců parádního Zombielandu (občas to zachrání rychlomluvka Eisenberg,ale ani on není všemocný).Jedno z velkých letošních zklamání,které nudí i při stopáži 83 minut.

• 23.2.2013  10:09

Čistě subjektivně MNOHEM lepší než nevyčnívající Hurt Locker. Brilantně herecky odvedené, režijně naprosto precizní řemeslo, kterému stále poměrně aktuální téma neslouží jako laciná prodejní berlička, ale dokáže jej prodat jako nosný příběh o zarputilosti a důležitosti informací v dnešním světě. Škoda že Kathryn dostala Oscara před třemi lety, kdyby si Akademie počkala, mohla jí dát sošku skutečně zaslouženou.

• 5.1.2014  14:07
    47 róninů (2013)

Nedokážu pochopit, proč se na látku, která mohla být epickým a výpravným historickým dobrodružstvím, musel nabalovat fantasy přebal. Místo uměřeného velkofilmu tak vznikl nesourodý mišmaš všeho možného, který nefunguje snad v žádném směru.

• 11.7.2011  18:54
    48 hodin (1982)

KULT! Praotec buddy movie,podle kterého by se tento žánr měl začít vyučovat na filmových školách.

• 30.9.2012  14:27
    60 sekund (2000)

Sena je solidní realizátor a chemie mezi Cagem a Angelinou funguje,takže ve výsledku bez problémů zkouknutelný popcorn.Bez jakékoliv přidané hodnoty,samozřejmě.

• 21.11.2011  16:40
    8 žen (2002)

Hravý,hřejivý multižánrový snímek s partou naprosto brilantních hereček a pod taktovkou režiséra,který svému řemeslu moc dobře rozumí (nebo přinejmenším rozuměl).Velká osobní srdcovka.

• 25.10.2011  08:16
    8. míle (2002)

Jako film je to velmi dobré,žel bohu,nesnáším Eminema a jakkoli jsem si před zhlédnutím myslel,že se přes to dokážu přenést,není to zdaleka tak lehké,jak by se mohlo zdát.Ale film za zkoušku každopádně stojí,už jen pro připomenutí si památky Brittany Murphy.

• 9.6.2012  16:00
    9. rota (2005)

Ruský válečný velkofilm? Ano,prosím! A ať jich je klidně víc,když všechny budou tak neprůstřelně kvalitní,jako 9. rota.

• 5.10.2012  16:36

Dopadlo to asi tak,jak jsem čekal,tedy jako zbytečné pokračování filmu,jehož kvality stály na momentu překvapení,a který rozhodně žádné dovětky nepotřeboval.Ovšem řemeslně velmi slušná akce s opět nekompromisním Neesonem.Megaton není tak zručný jako Morel,ale s danou látkou si dokázal poradit obstojně.Hate netřeba.

• 13.3.2011  10:41
    A co Bob? (1991)

Nevím jak by to dopadlo bez Billa Murrayho,ale s ním je tahle komedie skutečně skvělá zábava.

• 19.7.2012  18:29

Věřil jsem v podobné guilty pleasure,jakým byli loni Kovbojové a vetřelci.Proč? Protože Timur Bekmambetov natočil peckoidní Wanted,které stále považuji za jeden z nejlepších akčních filmů minulé dekády.Tenhle slepenec má v sobě pár solidních nápadů a opět se v něm ukazuje režisérova schopnost natočit za relativně malý peníz trikově zatraceně působivou podívanou.ALE... sračkovost námětu se tady bohužel zakrýt nepodařilo,takže před sebou máme jen nepovedenou brakovou slow-motion atrakci,která vyšumí pět minut po zhlédnutí.Timure,ty máš na víc hochu!

• 23.10.2012  19:08
    Acid House (1998)

Připomělo mi to Strach a hnus v LAs Vegas.Což vzhledem k mému vztahu k tomu filmu není moc pochvala.

• 18.1.2011  16:06

Zábavná černá komedie s naprosto přesným obsazením a tunou morbidit.Ale zároveň strašně laskavý film o rodiném souznění! Divná kombinace,ze které vyšel divný,ale kouzelný film.

• 21.10.2011  18:46

Vysvětlete mi jednu věc.Jak dokázal Furie natočit tento film a v posledních dvaceti letech má na kontě jedno béčko za druhým,která absolutně nikoho nezajímají a odvážlivcům,kteří se na ně podívají,můžou způsobit vážnou zdravotní újmu.Agent Palmer je špičkou mezi špionážními filmy,ve kterém eceluje Michael Caine,který má skvělý příběh a hlavně styl! Jeden z velkých paradoxů filmových dějin.

• 27.10.2012  14:31

Asi jediná Mooreova bondovka,která mě bavila.Vždy přeci musí být nějaká výjimka potvrzující určité pravidlo,ne?

• 11.12.2010  13:26

A nakonec zábava! V žádném případě inteligentní,už vůbec ne vkusná,ale rozhodně ne tak špatná,jak by se podle zdejších hodnocení dalo usuzovat.Agenti Dementi nejsou moc dobrý film.Ale házet je do odpadu,když se kolem potulují stovky mnohem horších a lépe hodnocených filmů? To bych si tedy vážně nedovolil,už jen za tu věrnost,kterou film prokazuje své předloze.

• 20.9.2011  16:32
    Alice (1990)

Jeden z nejslabších Woodyho filmů vůbec.Absolutně nezajímavá duchařská story,na které je dobrá maximálně Mia Farrow.Ve své době jedno z mých nejvýraznějších diváckých zklamání,protože do té doby mě Allen nezklamal ani jednou.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33