Wolvie

Wolvie

• 24.7.2011  11:27

Hezké,nápad zajímavý,ale ve výsledku stejně nemá tento film výraznější smysl.A sny o krásném dárku youtube generaci se rozplynuly.

• 24.7.2011  11:24
    Hlava 22 (1970)

Jako milovník knižní předlohy jsem mírně řečeno zhnusen.Kniha totiž filmovou adaptaci nejen nepotřebovala,ale přímo se jí vzpírá.Mike Nichols je sice dobrý režisér,ale tohle by důstojně nzfilmoval ani Kubrick.Zploštěné,nedůstojné,zbytečné.

• 24.7.2011  11:19

Krásně zábavná satira,bezvadně zahraná,která sice během let ztratila něco ze své původní zábavnosti,ale svým sžíravým přístupem ke kariérismu mě pořád fascinuje.Mike Nichols neztratil po Absolventovi režijní cit,jen už nebyl tak vidět.

• 24.7.2011  11:13
    Andělé v Americe (TV seriál) (2003)

Podobný televizní projekt nemá obdoby.Famózní herecké obsazení,velký režisér,řádně sponzorované.Nic jiného než absolutní pecka z toho vzejít ani nemohlo.

• 22.7.2011  11:29

Naprosto nezasloužený propadák,na který se ale aprosto nezaslouženě hází špína.Přitom je to atmosférická a velmi dobře zahraná žánrovka,která mě hodně bavila a zanechala chut podívat se podruhé.Nevím,proč ten film tak pohořel,ale já sám ho můžu jen doporučit.

• 22.7.2011  11:22

Typický Carrey.Relativně zábavný,člověk se až stydí,že se baví a rychle to uteče.A pak si ani nevzpomenete,že jste něco takového viděli.Nemám problém.

• 21.7.2011  12:43

Zasloužený a osvědčeý kult s kouzelnou Audrey a šarmantní Edwardsovou režií.Můžu vidět kolikrát chci a stejně si mi ten film neomrzí.

• 21.7.2011  12:40

Blake Edwards nemá jen Růžového pantera.V 60. letech točil i další kvalitní snímky,třeba tuhle výtečnou komedii s parádním Coburnem a bohužel trochu nedotaženým závěrem.

• 20.7.2011  13:10

Jeden z nejzásadnějších akčních filmů 90. let.A to je co říct,když si člověk uvědomí,že devadesátky byly zásadními akčními filmy přímo přeplněné.Á propos,tady byla Sandra Bullock ještě zatraceně sexy!

• 20.7.2011  13:08

Otřesné.Doteď nechápu.co vedlo všechny ty skvělé herce,aby kývli na účast v tomto odpadním béčku.

• 20.7.2011  12:54

Terrence Malick je režisérský mág,který dokáže obrazem,zvukem a hudbou vyprávět naprosto dechberoucí příběhy dechberoucím způsobem.Práce s herci nemá obdoby,přepečlivost každého záběru ohromuje,síla celkového obrazu je přímo symfonií pro všechny divákovy smysly.Malickovy filmy nejsou pro každého,uznávám.Že to ale velká část publika stále nechápe,vytrvale se na ně dívá a pak na ně hází špínu,to je věc,kterou nepochopím asi nikdy.

• 18.7.2011  12:36

Nevím,co se stalo se Simonem Westem poté,co natočil Con Air,ale od té doby nedokázal natočit skutečně dobrý film.Vrcholem jeho tvůrčí krize je tento nedomrlý horůrek,ve kterém není ani náznak děsu nebo napětí.Od začátku je to jen prázdná nuda,další z řady zbytečných remaků japonských hororových kultů.A jsem vůl,že jsem čekal něco jiného.

• 18.7.2011  12:33

Věřte nebo ne,tohle byla ještě docela zábava.West se opájí Angelininými křivkami,akci zvládá slušně a dovolí divákovi se kochat.Jinak naprosto hloupé,z hlavy to vyprchá rychleji než letní kocovina,ale jako čistá popkornovka je to přijatelné.

• 18.7.2011  12:28

Velké zklamání.Mechanik měl potenciál,ne že ne a myslel jsem,že Statham narazil konečně na šťavnatější projekt,ale ten film je jen rutina,která není dostatečně zábavná,akce nemá spád,je to prostě nuda.A to je to nejhorší,co se akčnímu filmu může stát.

• 17.7.2011  12:16

Obvykle mi na filmu nestačí pouze sexy hlavní představitelka a sympatický hlavní představitel.Ale když jsem si po pěti minutách ujasnil,že tohle bude zábavná blbinka,uteklo mi to překvapivě rychle.A mezi náma,ona je Jennifer fakt kost.

• 16.7.2011  13:35

Otřesná kastrace vynikajícího anime seriálu.Za něco takového by si tvůrci zasloužili doživotní zákaz jakékoliv filmové práce.

• 14.7.2011  12:59

Obrovské tvůrčí selhání,které si pořád nedovedu tak úplně vysvětlit.Nevěřím,že tohle produkoval Spielberg,nevěřím,že režíroval Clint,že hlavní roli hrál Matt Damon.Nevěřím,že tento film vůbec existuje a jestli ano,bude nejlepší na něj bleskově zapomenout.

• 14.7.2011  12:55

Tahle komedie mi nikdy nepřišla extra vtipná,neustálým obehrávání v televizi se mi pak definitivně zprotivila.Jean Reno je skvělý herec,který si ale bohužel málokdy vybere skvělou roli.

• 13.7.2011  10:41
    REC (2007)

Naprosto fenomenální,nejlepší film točený "blair-witch stylem",který k této látce dokonale sednul a udělal z ní naprosto výjimečný počin.Nenacházím chyb.

• 13.7.2011  10:34

Zklamání pramenící hlavně z faktu,na který jsem se paradoxně nejvic těšil.Tedy,ona je to opravdu vpodstatě nonstop akce,ale díky tomu se tak nějak vytratila ona potterovská atmosféra.Kdo si stěžoval na pomalé tempo minulého dílu,mám pro něj vzkaz: Ještě ti bude chybět!

• 12.7.2011  11:03

Naprosto úžasný snímek,bohužel taky naprosto neznámý.Pokud budete mít příležitost jej vidět,neváhejte,jen stěží narazíte na mrazivější snímek o rasismu a násilí.

• 12.7.2011  10:55
    Appaloosa (2008)

Sice jen pozvolna ubíhající,ale nesmírně atmosférický a brilantně zahraný western.Takové filmy se už dnes moc netočí,o to více bychom za něj měli být edu Harrisovi vděční.

• 11.7.2011  19:08
    Warriors (1979)

Obrovsky vyhypeované,obrovský kult,obrovská nuda.Válečníci jsou příšerně monotónním filmem,který kromě lehké kontroverze z hlediska násilí nemá dnes absolutně co nabídnout.Takhle si kultovní film opravdu nepředstavuju.

• 11.7.2011  18:54
    48 hodin (1982)

KULT! Praotec buddy movie,podle kterého by se tento žánr měl začít vyučovat na filmových školách.

• 10.7.2011  12:09

Kdysi jsem měl tenhle film rád,ale neustálé omílání v televizi s kámoši,kteří ho přímo milují,mi ho pořádně znechutilo.Sorry hoši,další projekce už se nezúčastním.

• 7.7.2011  12:23

Suverénně nejslabší Anderson.Místo okouzlující bizardnosti pouze křečovité pokusy o ni,film zachraňuje pouze brilantní Bill Murray a skvostný závěr,většinou stopáže jsem se ale pronudil.

• 7.7.2011  12:20

Nápadité,okouzlující a správně trhlé.Netušil jsem,co od kombinace Anderson-animace můžu čekat,ale nakonec z toho vylezlo příjemné překvapení,které okouzluje nápady a osvěžuje originalitou.

• 7.7.2011  12:18
    Sólista (2009)

Vzhledem k tomu,jak fenomenálně vstoupil režisér Joe Wright do světa filmu,musím Sólistu brát jako zklamání.Herci se snaží,režie je jistá,v podstatě se tomu filmu ani moc vytknout nedá.Ale přes abnormální výskyt talentovaných osobností a poctivý námět z toho stejně vznikla pouze úhledně natočená nuda,ve které se za ty dvě hodinky v podstatě nic nestane.Respekt za řemeslné kvality,ale pocitovka roku z toho nakonec opravdu není.

• 6.7.2011  11:14
    Ženy sobě (2011)

Ve všech směrech sympatická appatowka,která dokazuje,že žánr hrubozrnných komedií se ještě rozhodně nevyčerpal,jen potřebuje zajímavé náměty a dobré obsazení.Jedno z nejpříjemnějších letošních překvapení.

• 6.7.2011  11:09

Strašlivá sračka,která hanobí artušovskou legendu víc,než kdy mohl zvládnout Král Artuš.Naprosto nepatřičně obsazený Gere,nudící se Connery,prostě příšernost,která si zaslouží zmizet v odpadu filmových dějin.