Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Horor

Poslední recenze (197)

plakát

Diktátor (2012) 

Ne že bych se u filmu občas nezasmál, to jo... ale snaha pobavit diváka v každé možné i nemožné situaci byla místy tak vtíravá a přízemní, že jsem se toho přežral stejně jako cukroví o Vánocích

plakát

Méďa (2012) 

Při jedné opilecké hře probodne plyšák nechtěně frajerovi ruku a prohlásí: "... a co bys chtěl od sjetýho medvěda?!" Já dostal co jsem chtěl. Šel jsem na komedii, na které jsem se docela dobře bavil. Komedie s nepříliš složitou romantickou zápletkou, kde hnacím motorem je oživlý méďa. Má odpověď úplně na všechno a miluje svůj bohémský život, kdy se může jen tak poflakovat s Johnem, jeho nejlepším zevl parťákem. Druh humoru, který film používá, je úderný a místy exceluje trefnými hláškami. Komu se líbí trailer, určitě zklamaný nebude

plakát

Iron Sky (2012) odpad!

Nejde mi do hlavy, že se někomu vůbec chtělo vytvářet tak absurdní, nudný a zbytečný brak. Jistě, chápu že béčkové filmy mají své diváky, ale copak můžu natočit takovou blbost a chtít po někom uznání? Schovávat trapnost podobných snímků za fakt, že je tak všechno udělané záměrně, mi přijde jako až moc jednoduchý argument pro neschopnost, natočit něco lepšího

Poslední hodnocení (630)

Temný rytíř (2008)

01.11.2012

Skyfall (2012)

01.11.2012

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

01.11.2012

Nedotknutelní (2011)

17.09.2012

Diktátor (2012)

19.08.2012

Méďa (2012)

17.08.2012

Nejkrásnější věk (1968)

17.08.2012

Lásky jedné plavovlásky (1965)

17.08.2012

Bronson (2008)

17.08.2012

Reklama

Poslední deníček (5)

Holidays in Hell

Tak třeba zrovna dneska jsem si v duchu dělal prdel z těch, které jsem ráno potkával s batůžkama na zádech. A že jich bylo... takové vylodění v Normandii oproti tomu bylo jen soukromou akcí pro pár nadšenců. Humor ale došel ve chvíli, kdy mi docvaklo, že i mě něco podobného za cca 14 dnů čeká. No co, ještě stále není důvod si něčím takovým zatěžovat hlavu... a co to znamené pro CSFD?

Konečně končí okurková sezóna a blížící se podzim přinese nové série pro plno seriálů. A protože na školní lavici si to zatím vyškrábat nemůžu, poznačím si to tady... s následujícímy seriály bych rád držel krok:

 

Dexter - už 6. sezóna, která je naplánovaná na 23.9. Sice si už pořádně nepamatuju čím končila ta předchozí, ale vím že si seriál po celou dobu vysílání umí udržet moment překvapení, rafinovanost a napětí, kdy si divák říká: "tak z tohoto se už určitě nedostaneš Dextere..."

Misfits - zvědavost. Zvědavost je slovo, které vystihuje důvod, proč se chci na 3. sérii začínající 11.11. podívat. Minulé epizody byly přinejmenším zajímavé a seriál přišel s docela zajímavým nápadem. Tak uvidíme jakým směrem se v listopadu vydá...

Top Gear - klasika, která nikdy nezklame! Z nedočkavosti si budu muset asi občas pustit pár starších dílů, protože kdo ví, zda se letos nové sezóny vůbec dočkáme. V Británii teď bude nějakou dobu řádit X - Factor a BBC usoudila, že by se to mezi sebou asi mlátilo nebo co. Takže nezbývá než počkat, až se ve faktoru vystřídají všechny opičky.

Californication - po třech sériiích vidím jedinou chybu seriálu v tom, že si zahrává s mojí trpělivostí. Na další pokračování si budu muset totiž počkat až do 8.1.2012 Ale co, jestli hodlají vysílat další a alespoň stejně kvalitní sérii jako ty předchozí, klidně si ještě počkám!

Broadwalk Empire - seriál, jehož první a doposud jediná série byla sice dobrá na zabíjení času, ale moc mě nenadchla. Cítím však, že má tento seriál velký potenciál a je už na tvůrcích, zdali ho využijí nebo ne. Druhá série pro mne bude klíčová. Jo a začínáme 25.9.

To by bylo tak všechno - jak vidno, asi nejsem žádny seriálový maniak, jak se mohlo z mých úvodních keců zdát. Sám jsem ale zvědavý, s kterým seriálem se rozloučím a zda se neobjeví nějaký nový, který se nebude bát mě oslovit. 

 

"... jo a ještě něco... ale ne.... nechci už otravovat, určitě máte hodně práce, tak já zase půjdu....  .... víte co mi ještě vrtá hlavou? málem bych na to úplně zapomněl..."  Ještě jsem zapomněl na dva české seriály, které zkouknu. První je Ano, šéfe! a za ním následuje Den D. Těžko říct, jestli posílá lidi do prdele líp Pohlreich nebo investoři, ale oba seriály mají spád! Na zasmání a zabití času se to určitě hodí. Takže: "... jestli něco nového zjistím, budete první komu to řeknu"

Ovládací panel
4 body

Reklama

Reklama