Jonash87

Instagram: jonasvohrna
Google+: +jonasvohrna

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 17.6.2019  19:47

Takové práce za tím vším, a stejně to většinu podle komentářů neuspokojí. Mně přišla 8. řada v pohodě (vyjma pár wtf momentů) a tenhle vhled do natáčení stojí určitě zato, hlavně pro ty rejpaly, protože je znát, jak to šťáb i herci prožívali a že všichni věřili tomu, že to bude důstojné zakončení GoT.

• 14.6.2019  22:25
    Noční hra (2018)

Humor dobrej, děj slabej, celkově ne víc jak průměrná komedie.

• 8.6.2019  22:51

Tupější, než jsem čekal.

• 24.5.2019  12:38

Ještě lepší jak pilot, z toho běhá mráz po zádech. Jen škoda, že autoři měli potřebu přidat vymyšlenou ženskou postavu namísto skupiny vědců a fyziků. Ale i to na hodnocení nic nemění.

• 5.5.2019  20:39
    Kempování (TV seriál) (2018)

Hodně divnej seriál, ale dali jsme 8 dílů za tři dny. Pár míst vtipných je, má to své momenty, ale jednotlivé postavy a děj jako takový příliš dobře napsané nejsou.

• 26.4.2019  21:17
    Edie (2017)

Vizuálně úchvatné, ty záběry kamery byly fakt vymazlené. Příběh příjemný, tempo dost pomalé, hlavně v úvodu, ale ono to k tomuto tématu sedělo, jen s tím musíte počítat. Závěr pak nebyl příliš kýčovitý, jak jsem se bál. Negativní vyznění by mi k tomu nesedlo.

• 10.4.2019  12:30
    Brooklyn 99 (TV seriál) (2013)

Zábavnej seriál, podobně jako Scrubs, jen v jiném prostředí. A český dabing je velice slušný, bych řekl (znám i ENG verzi). Charaktery jednotlivých postav, časté až absurdní situace, minimum trapnosti a absence "umělého sitcomového smíchu" jsou jedny z kladů. Na pět hvězd to není, ale velice příjemně strávený čas, který u toho se ženou trávíme.

• 31.3.2019  10:56
    The Circle (2017)

Zrovna před týdnem jsme se bavili, že Hanks a DiCaprio nemají skoro žádné špatné filmy. Mno, tenhle slabý teda je. Postavy, vývoj děje a ten (ne)konec? Čekal bych rozjezd, ale ten nepřišel. Na Watson se dívá hezky, ale jinak těch pozitiv bylo pomálu.

• 30.3.2019  21:58

Na plnej počet to nemám, ale rozhodně dobrej film. Pořád nechápu, že tohle se v USA běžně dělo ještě před ani ne 60 lety. A vlastně že vůbec někdo dokáže, i dnes, někoho posuzovat a hodnotit na základě barvy pleti (nebo víry, nebo orientace).

• 1.3.2019  23:07
    VALL-I (2008)

Jeden z vizuálně nejhezčích a nejroztomilejších animáků.

• 25.2.2019  18:44
    Bird Box (2018)

Je nový trend, že hlavní hrdinkou v dnešních post apo filmech je těhotná žena nad pětatřicet? Ono podobností s Tichým místem je více, těžko říci, kdo měl nápad na takové téma dříve a kdo později. Ale tenhle snímek mě bavil více, hlavně část, kdy vše vypuklo, to mě zaujme vždy nejvíce. Konec až moc happy end - a proč vždy dávno víte, kdo přežije a kdo ne? Výsledné hodnocení není lehké, kor kvůli nešťastnému hodnocení pomocí pár hvězdiček. Oba zmíněné filmy hodnotím kvalitou dost podobně, na každém bylo něco a je to můj oblíbený žánr, ale tady se přece jen přikloním k tomu vyššímu obodování, už jen pro menší množství na první pohled patrných logických děr a nesrovnalostí.

• 24.2.2019  15:12

Nápad super, realizace horší včetně děr v logice chování postav. První půlka tišší, pomalejší a vlastně docela fajn, pak - jak píší i jiní - to sice přitvrdilo a tempo šlo nahoru, ale je fakt, že to filmu spíše uškodilo, protože to rázem bylo béčko se vším všudy. Neuzavřený konec ok, aspoň v daný moment to sedlo, ale když o tom začnete více přemýšlet...

• 15.2.2019  21:26
    Twister (1996)

Podobný filmy mám rád. Už z anotace je jasný, že nepůjde o žádnou áčkovou věc, ale člověk se nenudí a není nouze o napínavé momenty. Je to sice trochu unreal, ale když není příliš hluchých momentů, tak to i opustíte.

• 10.2.2019  14:18
    MOST! (TV seriál) (2019)

Skvělé herecké výkony, dobře, ač předvídatelně napsaný scénář, výborný výběr písniček a hlavně ta zábava, kdy se fakt bavím od začátku do konce. Nejlepší díl prozatím čtyřka. Na českou tvorbu něco vyčnívajícího. 90 %

• 11.1.2019  18:09

Tohle mi 20 let unikalo? Luxusní film - skvělé téma, herci a v závěru mráz po zádech...

• 24.11.2018  22:32
    San Andreas (2015)

Když už béčko, tak pořádný! Film plný klišé, kdy víte, co se v každé scéně stane, ale stejně vás to baví, demolice Friska docela působivá, logiku ale nechte v šuplíku. V rámci katastrofického akčního dramatu zábavná podívaná, klidně za 70 %.

• 18.11.2018  00:08

Tyjo já nevím, film jsem viděl podruhé, po 10 letech, a stejně to pro mě na 4 hvězdy není a dost se divím tomu kultu a vysokému hodnocení. Spacey je sice skvělý, a další taky nejsou vůbec zlí, ale jinak mě to příliš nezasáhlo. To že to skončí nedobře tušíte už delší dobu a postavy a jejich jednání nebyly tak hluboce prokreslené, jak bych čekal.

• 11.11.2018  13:07

Pro mě nejlepší film od Zachraňte vojína Ryana. Obě půlky filmu jsou povedené, vše se postupně stupňuje a ty syrovost a a chlad války je zde vykreslen dost realisticky a drsně. Vaughn v roli seržanta dost potěšil, vůbec není na škodu, že jej znáte především z komedií.

• 27.9.2018  09:59
    Alice a čarovné zrcadlo (TV film) (1987)

Oblíbená pohádka mého dětství, viděli jsme ji s bráchou mnohokrát.

• 14.8.2018  22:58

Moc mile prekvapeni, humorny pribeh s horkymi prvky v podani jedine, respektive dvou kamer, kdy neni nouze o mnohe zajimave zabery, napr. odrazem zrcadel, uvnitr tasky apod. Necekal jsem nic, a dostal prijemne zrezirovanych 90 minut bez patosu ci trapneho humoru. A to se v ceske produkci zase tak casto nevidi.

• 29.3.2018  22:01

Nostalgie, hrdost, dojetí.

• 28.3.2018  13:07

Jako zvuk, střih a tempo skvělý... ale je to takový monotonní. Pořád se opakuje pár scén jen v bleděmodrém, příběh skoro žádný (on při tomto pojetí nebyl moc třeba). Moc nechápu, jak tohle může mít víc % než legendární 2. díl. V kině to určitě bylo o něčem jiném. Takhle 70 %. PS: ten šílenej styl, použitý v předchozích filmech, je ale bájo, dobře, že ho Miller zachoval. Viz kytarista na voze, to bavilo hodně.

• 16.3.2018  15:01

Jednička by lepší, ta šlapala od první minuty až do konce, tady je rozjezd pomalejší a do tuhýho jde až od 5. dílu. Ale nové postavy, výběr písniček, opět skvělá kamera výkon (nejen) mladých herců, to je prostě něco, co v seriálech jen tak nevidíme, a ani ve filmech. 90 %

• 14.3.2018  11:44

Skvělý, napínavý, parádně zahraný, s atmosférou, dobrou hudbou a kamerou... celá série zhlédnuta během 24 hodin.

• 2.1.2018  18:02

Co že Francouzové umí dělat takovéhle komedie? Po Nedotknutelných a Co jsme komu udělali? další pecka, u které jsem se bavil od začátku do konce. Navíc dost zajímavých (ač pro mě neznámých) hereckých tváří, příjemná hudba, nějaké ty emoce a příběh, který mě ničím neurazil. Film jako takových za pěkné 4*, ale protože se podobných komedií moc nedělá - a časy těch bláznivých od Zuckera či Abrahamse, které miluju, jsou dávno pryč - musím dát za plný počet.

• 23.10.2017  15:27

Klasika z mého dětství. Akce, humor, skvělí herci. Co víc si od podobného filmu přát?

• 27.9.2017  20:51
    To (2017)

Detsti herci skveli, ozvuceni paradni, vizualne bez chyby. Ale moc jsem se nebal a nejsem priznivec toho, kdyz se film od knihy lisi. Sice tam byly zasadni momenty, ale taky nektery veci jinak. Takovy sesekany. Ale dustojne ztvarneni.

• 27.8.2017  11:06
    Kouzelníci (2013)

Ujetina! Carrey skvelej jako vzdy. Slabsi 3*.

• 3.7.2017  13:41

Predvidatelne, presto pohodove, vtipne a se sympatickym hlavnim hercem.

• 19.6.2017  22:45

Tohle se povedlo! Drama, které mělo vše potřebné: gradující atmosféru, napětí, věrohodné herecké výkony, příběh, kterému věříte, povedenou hudbu a hlavně skvělou kameru, která vás vtáhla přímo do děje. Posledních 10 minut pecka. 90 %

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15