Mustaffa

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 22.1.2019  17:46
    Deadpool 2 (2018)

O něco slabší než první díl...

• 3.4.2018  19:17

No kravina všech kravin, ale že to dělali Němci, tak to nedopadlo úplně nejhůř. Určitě bych film nedoporučil vůbec nikomu.

• 23.2.2018  18:17

Taková hezká pohádka pro malé a možná i pro velké fanoušky nenáročné podívané.

• 30.1.2018  18:49
    Dunkerk (2017)

Skvělý válečný snímek! Především jsem rád, že jsem se nedíval na nějaké přihlouplé love story á la Pearl Harbor. Díval jsem se na minimalistický, hudebně skvělý válečný film o jedné evakuaci.

• 20.11.2017  18:05
    John Wick 2 (2017)

Brutální akční nářez!

• 22.6.2017  13:00

Pokud budu věřit tomu, že přesně takto to chtěl Mel natočit, že prostě film rozdělí na dvě kýčovité půlky, tak asi v pořádku. První půlka je tedy červená knihovna jak z TV Barrandov a ta druhá je dost brutální válečná vřava. U ní bych především vyzvedl perfektní až mrazivou atmosféru. Příjezd vojáků na Okinawu a první setkání s zdevastovanou rotou, kdy kolem všech přejíždí náklaďáky plné mrtvol padlých vojáků nebo první výstup na útes k obranné linii Japonců, kde panuje tak hustá atmosféra, že na místě bych se z ní asi pos*al a do toho lehce hororové prvky čti lekačky jako Desmondův sen nebo bloudění v tunelech Japonců, tak za mě jednoznačně palec nahoru!

• 20.4.2017  18:08
    Pasažéři (2016)

2,5* - Začátek je zajímavý, prostřední část film romantický a konec je klasický.. Každopádně jako film jednoho večera poslouží dobře.

• 20.4.2017  18:04
    Příchozí (2016)

Moc nechápu ta vysoká hodnocení, ale to je fuk, je to čistě subjektivní pohled. Za mě každopádně nudné, neoriginální sci-fi, které je úplně o ničem. Sto% ztráta času. Tečka.

• 24.3.2017  13:24

Za mě klidně 4*! Knižní předlohu jsem nečetl a Zmizelou jsem neviděl (v komentářích hodně zmiňovaný film), takže ničím nepolíbený a nezaujatý divák jsem se nechal snadno pohltit zajímavým thrillerem se slušnou atmosférou.

• 7.3.2017  19:03

Docela slabota. Sice jsem původních Sedm statečných neviděl (western není můj šálek kávy) a i tak jsem pochopil, že se nejedná o nějaký remake, ale jen spíše o převzetí námětu. A to dost asi nevyužitého námětu, protože nic moc hlavní padouch, slabá zápletka, tak trochu absurdní motivace té divné skupinky (ano samozřejmě nechybí negr, Asijec, běloch, tlusťoch, ženská atd.) sedmi pistolníků, nic moc akce, tak nějak předvídatelný konec apod. Pro mě je to přesně ten typ filmu, který už vidět nechci.

• 17.2.2017  19:19
    Čtyři lvi (2010)

Já nevím, britské komedie mám moc rád, ale u téhle jsem se moc nezasmál.

• 14.2.2017  18:09
    Holky na tahu (2012)

No hnus.. škoda slov...

• 14.2.2017  18:01

Lehce podprůměrný film.. Ne, že by byl nápad na námět s mladým Hannibalem špatný, ale dalo se z toho určitě vytřískat daleko více. Hannibal působí prostě laciným dojmem.

• 10.2.2017  09:57

Za mě skvělá podívaná (přemýšlel jsem o pěti *)... Akce, tempo, pocta bondovkám, ten anglický šmrnc, který v amerických filmech nikdy neuvidíte... Prostě parádní film, který ovšem nemusí všem padnout do gusta a můžou za tím vidět pouze hodně pubertální záležitost. Já měl taky takové pocity, když jsem viděl galerii fotek z filmu... Omyl, tohle je jízda!

• 5.1.2017  16:11
    Pečený sněhulák (TV pořad) (2014)

Já to tedy v TV neviděl, ale pouštěl jsem si několik scének na YT a musím říct, že zase tak špatné to není. Ano, jsou tam scénky vyloženě o ničem, ale většinou je to ok. I všeobecně opěvovaná Česká soda nebyla vždy perfektní a měla své slabé scénky, asi jako všechny seriály tohoto typu.

• 5.1.2017  16:04

Docela mě překvapuje takto slabé hodnocení... Podle mě se jedná o nadprůměrný animák pro nejmenší, který přišel s originálním tématem. Nápad je to skvělý a pro ty malé caparty velmi zajímavé, co dělají ti naši mazlíčci když nejsme doma. Já tedy rozhodně doporučuji!

• 5.1.2017  15:55
    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)

Já vážně nechápu, že se na to může někdo dívat... :-(

• 25.12.2016  17:56
    Princezna a písař (TV film) (2014)

Opravdu hrůza. Jedna z nejhloupějších pohádek, které jsem viděl. Hloupé dialogy vyloženě trhají uši, zápletka tak špatná, že snad pětileté dítě by ji vymyslelo lépe, otřesná princezna a hrozné herecké výkony snad úplně všech, kdo se na obrazovce objevil. Tohle už nikdy nechci vidět.

• 19.8.2016  14:52

3D kino, velký popcorn, velká Fanta, drahá vedle mě, na mobilu sledující probíhající zápas Slavia vs. Anderlecht, no nemělo to chybu. Na nejnovější Star Trek se dívá velmi dobře, děj pěkně odsýpá, popcorn rychle mizí, Slavia prohrává a je konec. Podle mě nejlepší díl z nové trilogie.

• 16.8.2016  21:32
    Noční směna (TV seriál) (2014)

Naprosto otřesné.

• 12.4.2016  17:49

Dobří herci, dobrá atmosféra, dobrý film a dobrý je za tři..

• 26.2.2016  17:42
    Odpočívadlo (2006)

No já vím, že je to nízkorozpočťák, ale i tak.. Ani jako slušná komedie to nefunguje a to vznikl i druhý díl, na který neseberu odvahu se podívat.

• 6.2.2016  19:34
    H2O: Stačí přidat vodu (TV seriál) (2006)

No hrůza non plus ultra! Ale hodnotit nebudu, protože nejsem cílová skupina, tedy holka ve věku 8 až 10 let.. Nebo absolutní debil.

• 26.1.2016  12:03

Docela dobrá blbost. Přesně jak se píše u popisu k filmu... Uděláte si pop corn, obejmete starou a vypnete mozek..

• 19.1.2016  18:38
    Co ty jsi za číslo? (2011)

No je to sra*ka... Dementní námět se předhání s dementním scénářem. Podle mě je to absolutně hrozné a vůbec nechápu, že se u tohoto ho*na může někdo bavit..

• 12.1.2016  18:50
    Lovec trolů (2010)

Neuvěřitelná kravina non plus ultra! Po Norsku běhají trolové velikosti empire state building a nikdo o nich nemá ani páru. Až na lovce, který je má lovit, ale nebaví ho to, protože je to mizerná práce a pár vyvolených na které jsem už zapomněl. Vůbec jsem ten film nepochopil i když vím, že na tom nic není a děj je blbý jako tágo, ale i tak pořád nevím proč se takovéto kraviny točí!

• 23.12.2015  19:12

Asi takthle.. Když na to půjdete do kina na 3D, tak se asi slušně pobavíte.. Akční podívaná bez příběhu, mozek nechte před vstupem do kinosálu, kupte pop corn a pohodlně se usaďte..

• 3.11.2015  16:48
    Super Tanker (TV film) (2011)

Super Odpad!

• 6.10.2015  20:36

Slušná akční jízda, škoda jen, že Max tam hraje jaksi druhé housle..

• 4.5.2015  17:50
    Games TV (TV pořad) (2014)

Jako dobrý, ale ta stopáž je skutečně minimální..

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11