Mustaffa

okres Praha

Skype: mustaffa.al.akbar

3 body

• 10.3.2010  17:12
    Diagnóza vražda (TV seriál) (1993)

To je tak blbé až je to docela dobré. Tento seriál nemůže vůbec nikoho urazit, Dr. Sloan je taková Jessica akorát s koulemi. Taky do všeho strká rypák, všem se snaží pomoci atd., no prostě dobrák od kosti.

• 9.3.2010  21:23
    Na stojáka (TV pořad) (2004)

Je to dobrý, jen sem tam teda. Hodně to zachraňuje Iva Pazderková se svojí výbornou blondýnkou. Někdy opravdu trapná vystoupení někdy zase hodně povedená...

• 9.3.2010  15:33
    Odpadlík (TV seriál) (1992)

Jednu hvězdičku dávám za Bobbyho Sixkillera, protože jako on, vypadá úplně stejně nevlastní fotr jednoho mého kámoše. Říkáme mu Zdeňa Sixkiller :-)...

• 8.3.2010  13:34
    Deník zasloužilé matky (TV seriál) (2001)

Typicky klasický americký sitcom, pro mě tedy podprůměr. Já nějak ten americký křečovitý humor, kterému se smějí stejně jen oni sami, nemusím.

• 8.3.2010  12:38
    Můj přítel Monk (TV seriál) (2002)

Taková podprůměrná oddechovka skoro pro všechny. Monk je magor o tom žádná, asi bych nedokázal sledovat díl po díle, protože ty jeho fóbie nebo co to má za haluze po čase pěkně začnou člověku lézt na nervy. Herecké výkony taky žádná hitparáda, je to prostě taková ptákovina.

• 8.3.2010  01:10
    Televizní noviny (TV pořad) (1994)

Hrozné, nejlepší jsou reportáže, když venku napadne v zimě sníh (jak překvapivé že), ale mě připadá, že celá redakce na Nově se tomu každý rok strašně diví a tak popadnou kameru a jedou natočit reportáž jak to klouže. Do toho pustí hudbu z Čelisti aby přidali na dramatičnosti a dokážou s tím zaplácnout 10 minut, no paráda. Na konec nějaké to zvířátko, dementní výrazy všech moderátorů a máme tu odpad jak vyšitý!

• 8.3.2010  00:54
    Game Page (TV pořad) (1998)

Tři hvězdičky dávám za pořad, který mám rád už pár let a jednu hvězdičku na víc dávám za Marii Málkou :-) nebo jak se jmenuje ta černovláska. Na to, že se to vysílá už dvanáct let a v dnešním světě internetu, kde je takových podobných pořadů tři prdele a to nemluvě o tom, že většina recenzí her už není úplně nejaktuálnější, protože na internetu si recenze přečtete s velkým předstihem, tak se drží stále dobře.

• 8.3.2010  00:34
    Víkend (TV pořad) (2005)

Lucie Borhyová, strašné.

• 8.3.2010  00:04
    Kriminálka Miami (TV seriál) (2002)

Jednu hvězdičku za Davida Carusa, jinak seriál stojí za starou belu. Takový MTV styl, všechno uhlazené a navoněné, všichni se tam tváří jako by sežrali svět. Případy nejsou bůhví jak propracované na kriminálku, spíš zase sází na geniální vševědy a jejich postupy ve vyšetřování. Kriminálka Miami = popcornová zábava.

• 7.3.2010  23:35
    Zvíře (TV seriál) (2009)

Tak jsem zrovna viděl první díl a super. Uvidím jakým směrem se budou další díly vyvíjet a jak se základní zápletka bude dál rozvíjet.... Co se týče Patricka Swayzeho, tak to zatím vypadá, že mu role agenta FBI v tomto seriálu sedna jak ušitá. Rozhodně má Zvíře dobrý základ, na kterém se dá udělat při nejmenším dobrý seriál.

• 7.3.2010  00:41
    Oběť zla (2007)

Film vypráví o jednom mileneckém páru na výletě kdesi v lesích a o takové normální americké rodince, čti silně věřící úchylácká famílie, která má jistý problém se započetím potomka a právě milenci jim v tom mají jaksi pomoci. No, ze začátku je to docela fajn, ale s přibývajícím časem zjišťujete, že se díváte na jakýsi béčkový klon Texaského masakru motorovou pilou. Takže tu máme tu rodinku ještě s nějakým zjizveným magorem , který má koníček v sečných, řezných a bodných zbraních a ten mladý milenecký pár, který se provinil tím, že si zašukal ve stanu. No něco nehorázného pro pobožnou famílii, takže je unesou a snaží se je donutit k souloži, mazec co, ale to už jsou po svatbě, kterou jim přichystali, takže je všechno v nejlepším pořádku. Samozřejmě se jim to nepodaří a tak je tu čas na útěk z hnízdečka lásky, který se jim podaří a co víc, podaří se jim i úchyláckou rodinu vyvraždit. Takže tatíkovi ustřelí hlavu brokovnicí, mamině tu hlavu pro změnu useknou a toho magora zapálí. Takže happy end jak má být, po roce se jim narodí dítě a dokud nezemřeli, tak žijí šťastně doteď.

• 6.3.2010  12:28
    Volejte Novu (TV pořad) (2003)

Fuj, dneska jsem viděl díl s těma dvěma voli, jak pořád spolu někdy "hrají", ale bohužel nevím jak se tito dvě herecká esa jmenují a vážně je to pořad jen pro náročné. Nejvíc mě dostal dotaz, jestli by nebylo fajn opakovat přes den seriál Ulici. No to by bylo hrozně fajn...

• 2.3.2010  21:21
    Hlas smrti (2005)

Ohodnocení tří hvězdiček je pro mě třeba typický tento film. Průměr se valí ze všech filmových front od zápletky přes scénář, režii a až po ne zrovna dotažený konec. Michael Keaton se snaží, ale na můj vkus až moc. Hlas smrti je taková one man show v uvozovkách, protože vedlejší postavy nedostali moc prostoru, vyjma snad Deborah K. Unger. Co je pozitivní, tak to rozhodně některé scény, které dokáží nahnat lehce mráz po zádech. Prostě za tři jak vyšitá.

• 21.2.2010  01:04

Takový pěkný film, který mě lehce, ale opravdu jen lehce, tématem připoměl film Amreická krása. Jenže Americká krása byla vypilovaná do dokonalosti. U Horší už to nebude k té dokonalosti přece jen něco chybělo. Asi uškodil konec, který jsem tak nějak čekal a to je vždycky u filmů to nejhorší co se může stát. Takže si myslím, kdybych to viděl po druhé a pak po třetí, tak hvězdičky půjdou dolů...

• 20.2.2010  21:39
    Nebe (2002)

Hudba, kamera, herci, zápletka to všechno je v tomto filmu více jak skvělé. Scény bez zvuku, jen poletující kamera, která vyjadřuje úplně všechno i beze slov, no pecka, to jsem už dlouho u žádného filmu neviděl. Hodně pozitivní je i to, že do poslední chvíle netušíte jak celý příběh skončí.

• 20.2.2010  16:30

Devátá brána má dobrý začátek, vypadá to na slušný mysteriózní thriller, ale po čase upadá do hlubin ničeho a spíš se z ní stává taková pohádka o ničem. Jediné, co stojí za vyzdvižení, je Johnny Depp. Hodně mi neseděla hudba, která celý snímek ještě víc srážela a několik nelogičností v chování postav. Suma sumárum, je to pekelná nuda, kterou nezachrání ani tradičně dobrý Depp.

• 14.2.2010  23:49

Od první do poslední minuty fikce, která se tváří velmi reálně a musím říct, že ji to jde velmi dobře. Nenásilně, bez zbytečně přehnaných sci-fi scén, které by celému filmu stejně jen ublížily, doplněné o dokumentární záběry z ruční kamery. Zapomeňte na všechno, vypněte mozek a nechte se unášet dějem jako Milla Jovovich mimozemšťany a je úplně jedno jestli věříte na UFO nebo ne a jestli se vám líbí/nelíbí sci-fi filmy, protože Čtvrtý druh je typem filmu, na který se může podívat snad úplně každý.

• 8.2.2010  17:39

Dávám za tři a víc ani mrď i když za Kevina Spaceyho bych klidně jednu hvězdičku na víc dal, ale to bych dal snad vždycky. Rozhodně dobrá kriminálka, ale něco mi tam vadilo a to něco bylo, že člověk do poslední chvíle pořád čekal na nějaký zvrat v ději a on vždycky nějaký "nečekaně" čekaný přišel. Co stojí za vyzdvižení, tak to jsou rozhodně herci a herečky, ti jsou vážně top a scénář. Každopádně kdyby se tak to dobrých, poctivých kriminálek točilo víc, hned by ten filmový život byl lepší.

• 7.2.2010  17:57
    9. rota (2005)

Rozhodně překvapení z Ruska, sice po vzoru Hollywoodu (kýč, patriotismus a velkolepé bojové scény), ale díky zatím moc neprobádanému tématu afghánsko - ruského konfliktu je 9. rota zajímavým snímkem. Byť obsahově velmi prázdný, špatní herci nebo spíš hodně nesympatičtí s chabým scenářem jsou rozhodně mínusem a mají na svědomí častou nudu. Čekal jsem rozhodně větší zásah do hloubky tématu, místo toho jsem se díval na snahu natočit mainstreamový film, který by se měl dobře prodávat bez ohledu na obsah. Z této stránky je 9. rota rozhodně (ne)povedená, ale na stranu druhou, když ji neuvidíte, tak vůbec o nic nepříjdete.

• 7.2.2010  00:52
    Muž v ohni (2004)

Váhal jsem mezi třemi nebo čtyřmi hvězdičkama, ale za kvalitní výkony Denzla Washingtna a Dakoty Fanning plus parádní hudbu dávám čtyři. Vadila mi asi jen ta kamera, která se snažila být efektní, ale ve výsledku byla spíš rušivá. První půlka filmu je parádní i když se tam nic moc neděje, ale za již zmíněné herecké výkony posílají Muže v ohni na hodně vysokou úroveň. Podle mě film začne lehce uvadat paradoxně po únosu malé Pity. Začne předvídatelné vyvražďování členů gangu a děj spěje ke konci bez nějakého většího překvapení. I tak je to skvělý film, který rozhodně stojí za vidění.

• 1.2.2010  23:56

Tak tohle byla vážně sranda. Sean Penn je výborný, fakt mě bavil. Já teda moc nemusím americké komedie a ještě k tomu právě třeba z prostředí středních škol, ale Zlaté časy na Ridgmont High jsou skvělá komedie, která vůbec neurazí hloupostí jak to některé komedie moc dobře umí. Na 82 rok jsem teda nečekal tolik erotiky a jen škoda, že jsem si nevšiml Nicolase Cage ve svém filmovém debutu. Ne jedna scéna mi připomněla moje vlastní časy na střední a to já už na ni chodil v jiném století :-)))

• 30.1.2010  17:42
    Rady ptáka Loskutáka (TV pořad) (2001)

Odpad dávám jen a jen za Gondíky, ti dva jsou něco děsivého. A jak si vylepšit zahrádku nebo si přitlouct poličku mě fakt nezajímá.

• 30.1.2010  17:22
    5 proti 5 (TV pořad) (2007)

Petr Lesák je strašný komentátor. Pořad sám o sobě není až taková stupidita, věřím, že u hodně rodin má úspěch, že se u toho "pobaví". Opravdu u tohoto pořadu asi člověk může vypnout mozek a tlemit se kravině. Jednu hvězdičku dávám za finále, která je vážně hardcore, jako odpověď Fabka na otázku jmenujte nějaký český zámek je mazec. A že podobných odpovědí je tam spousty.

• 30.1.2010  17:13
    Novoty (TV pořad) (1997)

Stupidní jako celá TV Nova.

• 30.1.2010  17:03
    Gamer (2009)

Strašně hloupé a strašně o ničem. Ve filmu Gamer není nic co by člověk vyzdvihl. Strašná kamera má za následek zmatenou akci, která vypadá opravdu špatně. Do toho stupidní scénář a děj slabý jako čaj. Gamer je ztrátou času, naštěstí 95 min není až tak moc.

• 25.1.2010  17:47
    Avatar (2009)

Tak jsem se konečně podíval na ten, podle mnohých, dokonalý filmový zázrak roku 2009 od režíséra filmu Titanic, jak se snad na všech flyerech píše. Nevím proč, ale příjde mi to úsměvné, ale je pravda, že 13 let je dlouhá doba a hodně diváků by na tento fakt mohlo zapomenout. A to je asi tak všechno, co mě nejvíce na celém Avataru pobavilo. A co mě nepobavilo? Tak rozhodně příběh samotný s neuvěřitelně chabou zápletkou. Jestli je budoucnost filmů ve vizuálním zpracováním a na příběhy se bude prdět, tak potěš pán bůh. A jestli to má vzbudit v lidech zamyšlení nad sebou sama ve věcech Matky přírody a jejím ničením a nevážením, tak taky potěš pán bůh. Jo jasně, určitě se má připomínat lidem a světu, že děláme něco špatně a to má nějaké důsledky, ale proč tak kýčovitě a jak pro blbé jako tomu je u tohoto díla? Vážně se mi Avatar nelíbíl a jeho všudy přítomná snaha šáhnout divákovi do svědomí a moralizovat pod love story je něco, co fakt nemusím. Abych jenom nekritizoval, tak se mi hodně líbila postava Neytiri, byla roztomilá a měla charisma i když to byla taková vytáhlá, modrá fujara.

• 24.1.2010  02:29
    Skryté zlo (1995)

Ale jo, určitě se dá na to podívat. Něco mi u tohoto snímku chybělo, ale nedokážu říct přesně co. Má to dobrou atmosféru s minimalistickou hudbou, která dodává příběhu šmrnc. Flashbacky jsou dobře načasované, Peter Gallagher je vynikající. Ale že by to byl film, který vás dostane a posadí na zadek, tak to rozhodně ne.

• 24.1.2010  00:35

Kdybych byl ve škole, tak bych dal filmu Dokonalý přítel asi trojku, možná dvě mínus. Docela dobře natočené zajímavé drama o chlapíkovi jménem Julien, který se rozhodl, že začne žít nový život. Bude dělat to, co mu předtím bylo cizí a docela se i Julienovi daří. Má to ovšem svoji daň a to v podobě ztracené práce, rozchodu s manželkou nebo ztrátou nejlepšího přítele. Vše jde podle plánu jen do té doby než se Julien probudí v nemocnici s kátkodobou amnézií, takže si nepamatuje poslední 2 měsíce svého života. Zrovna ty 2 měsíce života, ve kterých se událo tolik nových událostí. A tak nastává pátrání po své vlastní identitě a hlavně hledání odpovědí na hodně podivných otázek okolo článku, který sám Julien napsal.

• 23.1.2010  23:50
    Nejsmrtelnější úlovek (TV pořad) (2005)

Dokumentární film o drsných podmínkách rybářů v ledovém moři. Žádný med, takovéto lovení krabů, sice za slušný peníz, ale za to pěkně vydřený. Jeden známý mi dokonce říkal, že lovení krabů na Aljašce patří k nejnebezpečným zaměstnáním na světě. A podle toho co jsem měl možnost vidět v Deadliest Catch, tak měl asi pravdu. Loď s sebou háže ze strany na stranu, ledové vlny dopadají na palobu, kde se snaží parta rybářů vytahovat těžké klece s krabama z moře. Rybáři jsou často několik dní bezespánku, bojují s drsným počasím, kapitán na ně řve ať s sebou hnou, jinak si nevydělají. Do toho přicházejí zprávy z jiných lodích o tom, že jim přepadl muž přes palubu a jeho šance na záchranu jsou většinou nulové.

• 23.1.2010  22:30
    Cutter (2005)

Sebral jsem se všechny síly a značnou odvahu a podíval jsem se na film s Chuckem Norrisem v hlavní roli. Chuck nezklamal...všechny kulky ho minuly, minimálně tak 8 kopů z otočky za vteřinu, ve všech scénách jeden a totéž dementní až tupý výraz v obličeji a spousty dalších Chuckových originalit a genialit, které umí snad jen on sám. K tomu přidejte "výborný" scénář, ještě lepší kameru, brilantní herecké výkony ve vedlejších rolích a nesmím zapomenout zápletku, které není až tak zlá, ale je to zrežírované tak špatně, že Vás to prostě nebaví. Snad ve všech akčních filmech, kde se objeví Norris, fungují alespoň jako komedie, ale The Cutter nefunguje ani jako to.