dadinka

dadinka

Dádinka Dádinka

Česko


2 body

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Dr. House (TV seriál) (2004)

  "Being miserable doesn't make you better than anybody else, House. It just makes you miserable."...Hugh Laurie je dokonalý. Jeho House je neuchopitelný - nešťastný, protivný, sžíravě kritický a pak najednou, když už si říkáte, že i nesnesitelnost má své meze, odrovná vás některou ze svých dobrých stránek. Jeden z nejlepších seriálů. (Ovšem není pro hypochondry:))

 • poster

  Vraždy v Midsomeru (TV seriál) (1997)

  Oblíbená otázka - Kdo ještě žije v Midsomeru? Kromě Barnabyho (který lehce odevzdaně snáší další a další mrtvoly stejně jako společenské akce s manželkou) a Troye (který to, co mu chybí na důvtipu, vyrovnává roztomilostí) a Barnabyho manželky s dcerou (které nepřekvapuje počet sousedů snažících se je čas od času zabít) ještě (překvapivý) počet starousedlíků = budoucích obětí nebo zločinců. Stejně je to ale stále napínavé a zajímavé. A když se ozve úvodní znělka nánáánanánáánánáááááááááánááááááá..., vím, že další dvě hodiny strávím u obrazovky.

 • poster

  Zoufalé manželky (TV seriál) (2004)

  Jó, kde jsou ty časy, kdy jsem dokázala několik hodin v kuse vyprávět trpělivým posluchačům historie všech postav. Ty časy, kdy jsem trávila jednu půlku dne horečným sledováním jednoho dílu za druhým a druhou půlku přemýšlením o nich...Snad žádný seriál mě nikdy tolik nedostal. Dokonalá kombinace vtipu, smíchu, radosti, romantiky, smutku, vážnosti, tragédie, detektivky...Třeba u dílu "Naštvaná paní v supermarketu" nebo u prvních minut prvního dílu třetí série (Orson a jeho (bývalá) manželka) jsem se bála víc než u kdejakého thrilleru. Postavy jsou všechno, jen ne černobílé, a vyvíjejí se. Navíc děj nemá nelogická místa a často se např. v páté sérii rozvine problém naznačený v sérii první. Je pravda, že šestá série už mi přišla malinko předvídatelná, ale sedmičku a osmičku jsem si pro jistotu prozatím zakázala a hodlám se do nich ponořit až v důchodu;)

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

  Sheldon: "Don't you think that if I were wrong, I'd know it?" Leonard: "Would someone please turn off the Sheldon commentary track?" Penny: "Because I like peppermint, and it's fun to say schnapps!" Raj: "I don't like rabbits. They always look like they're about to say something, but they never do." Wolowitz: "No, wait! That's the future Mrs. Wolowitz." A stovky a stovky dalších skvělých momentů z tohoto báječného seriálu, který na kvalitě neztrácí ani po čtyřech sériích.

 • poster

  Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

  1. a 2. série - pět hvězdiček, 3. a 4. série - čtyři hvězdičky, 5. série - tři hvězdičky, 6. série - radši nic. První dvě tři série byly úžasně vtipné a okouzlující. (Chtěla jsem sem dát nějaký citát, ale nemůžu si z té spousty a spousty vybrat...) Pak jsem to sledovala hlavně kvůli vývoji mezi Barney a Robin. A šestá řada je už taková (místy vtipná) slátanina, postavy mění svůj charakter díl po dílu a Ted se nezdá být o moc blíž poznání budoucí matky svých dětí, než když poprvé uviděl Robin. Vím, že je těžké netočit další a další řady u populárních seriálů, ale většinou už to není "to ono", co to bylo. Mé nejoblíbenější díly: Robinina sestra v NY, Lilyina a Marshallova svatba, Let´s go to the mall, Robinin druhý klip

 • poster

  Sherlock (TV seriál) (2010)

  3x01 70 % "Oh please, killing me. That´s so two years ago." Tvůrci rozjíždí velkolepý devadesátiminutový škodolibý mejdan na účet fanoušků. 3x02 60 % "Ah, Hudders..." Dafuq did I just watch? Bolí vás břicho od smíchu a přitom přemýšlíte, jestli nemáte spíš plakat nad tím, že se ze Sherlocka stává soap opera. 3x03 85 % "The East Wind takes us all in the end..." A zas je to téměř (téměř) ten starý dobrý Sherlock plný propracovaných zvratů a černého humoru, až se vám z toho hlava točí, ale chcete víc a víc a víc...Yes, we missed this.

 • poster

  Taková normální rodinka (TV seriál) (1971)

 • poster

  H2O: Stačí přidat vodu (TV seriál) (2006)

 • poster

  Podivuhodná dobrodružství Vladimíra Smolíka (TV seriál) (1972)

 • poster

  Krok za krokem (TV seriál) (1991)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace