Expedice: Džungle (2021)

Cesta do stredu zeme skrížená s pirátmi a múmiou v obsadení spomalenej skrine Dwayne a hravej 'blbky' Emily. Celkovo fajná oddychová akčná komedia-jedna z lepších za posledný rok, aj keď vypaseny Plemons plaviaci sa pod hladinou rieky v ponorke tu nesedel ani to tu nepasovalo čo sa týka reálnosti vôbec. Fakt som sa bavil, naproti ostatným hlwd minulorocnym srackam to bolo ozaj vynikajúce. ws

Showgirls (1995)

Viac ako slušný príbeh, svižné tempo, dievčatá úplne bez, krásne nalíčené, Elizabeth si to užíva plnými dúškami, privátny tanec a scéna v bazéne, skoro z toho chlapa vyšukala dušu zvodne a zmyselne. Polonahé predstavenia s viacerými slečnami a chlapmi s vynikajúcimi postavami, ako inak s intrigami a podrazmi.

Kingsman: První mise (2021)

Nebolo to zlé, ale ani dobré. Záhadná postava v stodole na skale medzi kozami zaujala, ako aj Rasputin a ostatní záškodníci. Kingsman polovicu filmu vyplakáva za ženou a dotahuje sa so synom, ktorý chce do vojny. Dialógy sú strašné nudné, slabé, nedomyslene, málo humoru a akcie, starý dobrý vtipný a svižný Kingsman je preč. Rovnako ako nezmyselná smrť v zákope a debilná scéna na kolmej stene. Rasputin bol vynikajúci, aj sarajevský atentátnik. Takto zohyzdiť potenciál výzvednej služby. ws

Krotitelé duchů: Odkaz (2021)

Co to kúr*va bylo? Po 20 minútovej totálnej nude som to vypol a pustil si radšej 2 a pol chlapa.

Hot Girls Wanted (2015)

Dokument sľuboval veľa, ukázal málo. Akurát tak dlhé oholené nohy v nohavičkách a rozopnutú košeľu bez podprdy bez odhalenia intímností. Zamerané na jednu pornoherečku: Stella May, ktorá neskôr oľutovala svoje rozhodnutie, hlavne, keď jej jej priateľ naznačil, že je vlastne kurva, aj keď ona si to nechcela priznať, lebo šukací život plný večierkov sa jej zdal byť najlepším únikom z reality a asi ju to aj bavilo. Zaznejú tu mená ako: Stella May, Brooklyn Daniels, Ava Taylor. Všetko mladé hviezdičky, ktoré za letenku na Miami sú ochotné oddávať sa rozkoši, ale hlavne divákov, lebo ako samy priznávajú neskôr: každá "robota" sa ti zhnusí, hlavne, keď za lepší zárobok musíš povoliť stále viac... Trvácnosť majú 3-6 mesiacov, vek 18-20. Za natáčanie dostanú 800$, ktoré všetky rozflákajú na večierky a hovadiny. "Za pol roka som zarobila 40 000 $ a ušetrila som 80$..." vymazala účet na instagrame, ale jej xicht z videí nevymaže už nikto. Slová pasáka: o dievčatá nieje núdza, jedny odídu, hneď mám v poradovníku ďalšie...ws

Tajné hrátky (2013)

Nie najhorší thriller, keby úvod nebol taký nudný, bolo by aj lepšie hodnotenie. Žena sedí v aute v umývarke, potom sedí u terapeutky a splietajú jedna aj druhá nejaké psycho kraviny a vám už sa chce spať. Potom príde mladá blond opatrovateľka a trochu sa dej rozhýbe. Všetko dopadne tak, ako sme predpokladali, uvidíme dve posteľné scény, v jednej prsia a chrbát mladej herečky. Neoslnilo.

Barb a Star jedou do Vista del Mar (2021)

Nebolo to zlé, ale ani dobré, taký stred sem tam s vtipnou hláškou: obšťastnuješ mně; posledne mis ho vrazil hlboko, poškádlil mě až u srdce; miluju tě celým prcem,...Parádna záverečná scéna kozatej morskej Trish (duch oceánu) medzi želvami. Súboj dvoch žien v strednom veku a pekného chlapa, bohužiaľ "zábava" sa rozbehne až neskôr, úvod zbytočne natiahnutý a nudný. Zopár plážových vášnivých bozkávačiek. Potitulková scéna.

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Peckový lúpežný seriál s geniálnym profesorom a jeho partou vydedencov, kde má všetko super premyslené a vždy sa môže niečo posrať. Prvé dve série bohové, ďalšie 3 po kúpe Netflixu už zakopávajú na kvalite, pribudnú homoši, lezby, transky a podobné americké sračky. Uvidíme aj nejaké posteľné scény v spodnom prádle alebo holé chrbty. Dá sa prehliadnuť zopár nezmyselných počínaní hercov a scenáristu ako Tokio vracajúca sa na crosse pomedzi špeciálne jednotky ap. Profesor má charizmu, spolu s vyšetrovateľkou tvoria iskriaci pár - geniálne.

Mrazivá past (2021)

Ach jáj, rok 2021 nam prináša nespočetné množstvo sračiek, ako aj túto. 2* dávam za Neesona (fakt sa snažil) a feťáčku šoférku. Bol by to super film, keby sa dotiahli detaily a priplatili triky. Ako Fishburne s kamionónom to bolo ozaj moc lacné, ako aj prepichnutá šoférka stromom z lavíny, obviažu jej ruku a ide ďalej - WTF!. Aj také detaily ako miznúce reťaze na kolesách, to by sa nemalo stávať. Film má veľa nezmyselných chýb: výbuch na ľade, vedľajší kamión sa nepoškodí, iba jeden, aj to sa potopí iba náves, ťahač nie, rukou iba tak roztrhne pretlakovú palivovú hadicu, ktorá iba tak visí pod ťahačom (problém ju rozrezať nožom), Neeson driftuje zákruty hore kopcom s plným nákladom po snehovej ceste....až je vidieť, že to je model a nie kamión. záver fajn smutno veselý aj s direktom. Skôr odporúčam pozrieť seriál Trucky na lede. Tam je vysvetlené nebezpečenstvo ľadových ciest podrobnejšie. ws

Jekyll and Hyde (2021) odpad!

Obal upútal, obsah a prevedenie už nie. Inscenácia: kancelária, Jekyll pivnica, izba prostitútky, Scotland yard a dvor před Jekyll sídlom. Tam sa to všetko odohráva s úplne slabým hereckým prevedením, prostitútke uvidíme nahé predlaktie, akcia žiadna, počuť iba zvuky, bez záběru, kamera stacionarna v pozadí miestností, otras.

Ovládací panel
3 body