Podfukáři (2013)

Pro mě příjemná zábava. Občas trochu moc ukecaný, člověk pak moc nestíhá číst titulky a anglicky to tak švihaj, že taky trochu nestíhám. Ale jinak super

Insidious (2010)

Tohle má 73 %, jo? :D...Ok... No takže nejdřív klasika - moje žena blázní z baráku, o co jí jako jde...tak se teda přestěhujem, ať nehysterčí. Když už jim z toho začne moc hrabat, pozvou si domů Krotitelé duchů se super barevným viděním, predátor hadr...Pak babča s plynovou maskou!! A pokud máte rádi bubáky, tak k čertovi chybí už jenom Mikuláš.. Ke konci to je spíš komedie, než horor :D

Někdo to rád blond (2004)

To snad ani netřeba komentovat. Takhle blbýmu filmu se můžou smát snad jen v Americe..

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Přestože je to konverzačka natočená v jedné místnosti, nic tomu nechybí. Je to napínavé, stupňující, dramatické..super! Rozhodně doporučuji všem, kdo ještě neviděli. Herecké výkony na jedničku!

Don't Move (2013)

Dobrý :). Pěknej démon. Těchto pár minut si myslím bohatě stačí. Kdyby z toho někdo natočil film, mohlo by to spadnout tak na 30%, takže oceňuju, že to natočili jako kraťas...kecy navíc netřeba.

Osudový dotek (2004)

Pro mě tak 3 a kousek *. Nemyslím, že by měl být v první stovce nejlepších filmů. Zas taková pecka to není. Jinak docela zajímavý námět, ale dalo se z toho vytřískat víc, než toto...Beru to spíše jako příjemný film na poklidný večer doma. Víc moc ne..

Howlův kráčející hrad (2004)

Krom dokonalého a naprosto bezkonkurenčního ohnivého démona :), mě také nadchnul hlavní hrdina, čaroděj. Takový můj srdcový princ. Pohádka je náramně kouzelná, má hezký příběh a plno parádních nápadů.

Polojasno (2009)

Prostě nádherné a dojemné!

Parfém: Příběh vraha (2006)

Během filmu stále dobrý...sem tam mi něco vadilo, ale líbil se mi herecký výkon hlavního představitele...Ale ten konec? Nemůžu to říct jinak, ale ten je fakt doje*anej! :(