Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Harry Potter bol brutalny, opat si uvedomujem, ze to uzasne sa opat skoncilo a nebude nic pokracovat :( Filmy sa kniham vobec nedaju porovnat, no tato posledna cast je najemotivnejsia a zaroven najakcnejsia. Dostal ma :D

Kudykam (2010) (divadelní záznam)

Tu mozem naozaj hodnotit super hudbu a dobrych hercov - za co davam tri hviezdy. Inak pribeh nie je na hodnotenie. To, ze tam hlavny hrdina hlada lasku je ok, ale inak je dej dost psycho...

Single Man (2009)

Citala som knihu "Je to inak mami", ktora mi strasne pripominala tento film, aj ta kniha a aj tento film su velmi pekne. Bohuzial v obidvoch pripadoch nastane smrt :(

Ať vejde ten pravý (2008)

Už dlho som sa takto nenudila v kine ako práve dnes. Od začiatku až po koniec nuda. Film je zbytočne natiahnutý. Pomalý dej pri ktorom neviete čo máte robiť. Hudba vo filme bola dobrá, preto si film zaslúži aspoň jednu hviezdičku.

TRON: Legacy 3D (2010)

uz len za tu hudbu musim dat o hviezdicku naviac :)

Marley a já (2008)

Film pri ktorom som si odpočinula. Posledných 10 min. mi tak príjemných neprišlo a skončilo to plačom (keďže som niečim podobným prešla v detstve - bola to pre mňa veľmi smutná scéna :(( ).

Klub osamělých srdcí (2009) (TV film)

Človek od začiatku čaká, kedy si nechajú ostrihať tie parochne, ktoré sú hrozné (v dnešnej dobe). Zaujímavý koniec ...

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

Tento film som si chcela pozrieť hlavne preto, lebo som bola zvedavá na to ako režisér dokončí film, keďže zomrel Heath Ledger počas nakrúcania. Prekvapilo ma aké dokončenie bolo vymyslené vďaka podobe iných slávnych hercov. Počas filmu som sa dosť nudila (čakala hlavne na koniec a jeho vyvrcholenie) a všimla som si, že aj ľudia odchádzajú. Dej bol zvláštny, chýbalo mi v ňom dostatočné vysvetlenie.Čo k tomu viac dodať moje očakávania boli nadmieru sklamané :(

Prokletý ostrov (2010)

Film je zaujímavý od začiatku, aj keď má občas slabé chvíle, pretože sa človek niekedy nudí vďaka dlhému deju, no koniec je naozaj super, ktorý by som v tomto filme nečakala. Oplatí sa počkať až do konca ;)