.MJ.

<< předchozí 1 2 3 4
    • 15.7.2019  15:35

Teen komedie o nešťastně zamilovaném klukovi, který poznává své tělo. 50%

• 5.6.2019  03:12
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Jaký je význam lží? Na to asi nikdy nepřijdeme. Krutá realita sovětského systému, která donutila dělat z lidí pokrytce před sebou samými. Valerij Legasov však tento postoj odmítl, postavil se této realitě čelem a poslal na smrt desetitisíce, aby zachránil miliardy. Nejsilnější filmový počin co jsem kdy viděl. 100%

• 14.3.2019  02:06

Béčková fantasmagorie s podprůměrným vizuálem. Film se snaží posunout svou důmyslností o stupeň výš, ale místo toho spadl na dno a vznikla z toho příšerná slátanina. 15%

• 13.3.2019  17:43
    Kostka (1997)

Povedená únikovka s dobrý spádem a bez zbytečného patosu. 78%

• 11.3.2019  03:28
    Ant-Man (2015)

Je to pořád to samé dokola. Boj dobra proti zlu, akorát vždy v trochu jiném kabátku. Samotný příběh je v podstatě ta stejná nuda co všechny ostatní marvelovské filmy. Nicméně ta boží věc na těchto filmech je charakter a vývoj samotné postavy a Ant-Man je v tomhle ohledu špička. Naprosto krásně 3* a hodnocení 70%

• 23.1.2019  01:45
    Hladová hra (2009)

Tento film nabídl téměř maximum co mohl. Sice bych čekal, že po tolika týdnech hladovky budou aktéři vypadat přece jen trochu víc bídně a ne jako když mají kocovinu po propařené noci v klubu. A pak ty vlasy! Proč mají hlavní hrdinky po víc jak měsíci nemytí hlavy, tak krásné, čisté a svěží vlasy?! Proč?! Když přehlédnu pár nesmyslných věcí a jako skeptik prostě nevěřím, že se dá tak dlouho vydržet bez jídla, protože já bych si už nejspíš po dvou dnech pochutnával na vlastní noze, musím říct, že se mi tato nechuťárna docela líbila. 60%

• 3.11.2018  23:27

První režijní počin Bradleyho Coopera a tipl bych si, že z toho bude hned několik Oscarů. Co mě ale nejvíce překvapilo byl výkon Stefani (Lady Gaga). To, že je skvělá zpěvačka se dobře ví, ale na rozdíl od svého jinak extravagantního vystupování na mě působila velice sympatickým a přirozeným dojmem. Svým obyčejným vzhledem mě zaujala víc než její masový kostým a jiné úlety. Jo a ten její nos. Nádhera... 85%

• 23.3.2018  23:58

We are the Peaky fucking Blinders!!! 97%

• 27.12.2017  22:09
    Dunkerk (2017)

Na tento film jsem se velmi dlouho těšil až ho konečně uvidím. Musím říct, že jsem čekal úplně jiné pojetí a delší dobu mi trvalo než jsem se ve filmu vůbec zorientoval. Nečekejte tuny střev lítající vzduchem a potoky krve jako ve Vojínu Ryanovi ani hrdinský příběh jako Hacksaw Ridge. Připravte se na realitu ve které není třeba mnoha slov. Dunkerk je mimořádně intenzivní zážitek, který se bude stupňovat až při dalším shlédnutí, poté co se už budete orientovat v ději a časové ose. 92%

• 23.4.2017  23:56

Nejspíše nechápavý pohled na titulky bude ta první věc co budete dělat při dokoukání filmu. Pak přijde rozčarování.... "To nemyslíte vážně! To nemůže tak skončit! Tolik nezodpovězeného ještě zbývá!" Až pak si začnete dávat věci do souvislostí, přemýšlet o tom a vytvářet různé scénáře. A to je přesně to, co bylo záměrem Coenů. Naprosto neslýchané, drzé a skvělé. 80%

• 11.4.2017  23:28

Až po shlédnutí si uvědomíte, že jste takových filmů plných amerického patriotismu v hlavní roli s hrdinou jenž disponuje dech beroucími morálními zásady viděli desítky. A světe div se, ono to pořád funguje. 90%

• 11.4.2017  23:17
    Tajemství (2006)

Věřte mi, že takhle jednoduché to určitě není. Zajímavá myšlenka, ale jen ta stačit nebude... 40%

• 19.2.2017  21:36

Dávat tomu z principu nízké hodnocení mi přijde docela hloupé. Nicméně zdejší hodnocení okolo 50% je naprosto odpovídající tomu, že je tento film určen zejména pro něžnější část publika. K mému hodnocení: určitě to není můj šálek kávy, ale na rozdíl od zdejších machistů mě tento snímek nijak nepobuřuje. Za mě pěkných 40%

• 9.2.2017  20:50
    Švýcarák (2016)

Tenhle bizárek je asi hodně těžké pochopit, ale já jsem si v tom to svoje našel 75%

• 18.12.2016  23:16

Přiznám se, že jsem v první půli seriálu nedával moc pozor a děj mě tolik nepohltil. O to víc mě to na konci mrzelo když jsem si dal vše do souvislostí. Mrzí mě, že jsem si více neužil famózní výkon McConaugheyho a neméně skvělého Harrelsona, ale podruhé už to bohužel nebude ono. Za mě jenom 80%

• 18.11.2016  20:03
    Drive (2011)

Toporný Gosling s dvěma výrazy není zrovna ten pravý akční hrdina. Místy jsem se dost nudil a připadal si jak v němém filmu 40%

• 2.9.2016  00:18
    Marťan (2015)

Matt má zřejmě jisté nadání na maléry, protože ho v každém druhém filmů musí zachraňovat. Tahle záchranná akce byla jedna z nejlepších. Flegmatický labužník brambor nám ukázal, že i když se zdá být vše marné musíte to brát s humorem. A když se náhodou objeví nějaký problém, tak to nikdy není zas tak strašné a vyřeší to i průměrný absolvent vysoké školy zahradnické. 92%

• 31.8.2016  15:29

Ben vzal to režírování konečně vážně. Moc jsem si Waltera oblíbil. Krásné momenty i příběh. 90%

• 31.8.2016  12:37

Na rozdíl od Avengers si nechal Suicide Squad dost velkou rezervu a i přesto se mi líbil více. Charaktery jednotlivých postav jsou tak mega cool, že by i Iron Man měl problém zde zapadnout. Těším se na pokračování. 79%

• 22.8.2016  00:06

Největší chybu celého filmu vidím v prostředí ve kterém se odehrával. Vznikne vám pak z toho takový ten typický maglajz, který můžete vidět v každém apokalyptickém filmu. Populace panikaří, vzniká chaos a vy už se těšíte až tam zbude jen pár nejsilnějších jedinců, kterým můžete konečně začít fandit. Prostě blbost. Dějově jsme se posunuli minimálně. Dvojka je jen zbytečná omáčka k vynikajícímu hlavnímu chodu, který ale už Ridley Scott ukuchtil skoro před 40-ti lety. 20%

• 21.8.2016  23:48
    Deadpool (2016)

Humor mi až na výjimky moc neseděl. Paradoxně se mi více líbily vážné scény, kterých bylo bohužel málo. Celý ten humbuk kolem Deadpoola šel tentokrát mimo mě. 60%

• 24.7.2016  22:06

Skvělá atmosféra a dokonalá výprava. Takhle si představuji ten pravý kouzelnický svět. Nejlepší díl. 90%

• 11.7.2016  14:00

Oproti 1. dílů o něco "strašidelnější". Charaktery jednotlivých postav se dokonale vybarvily. Rupert Grint top výkon. Skřítek Dobby taky skvělý. 70%

• 30.6.2016  20:31
    Jackie Brown (1997)

Chyběla tomu šťáva. Dialogy jsou příliš suché a konec neměl ten typicky tarantinovský náboj, který vám shodí bradu dolů. Jeden z jeho nejslabších kousků 50%

• 28.6.2016  18:01

Pohádka o dobrých a zlých čarodějích a třech malých detektivech. Přesto všechno mám HP svým "úchylným" způsobem pořád rád i v dospělosti. 70%

• 7.6.2016  20:59

Denzel i Gene jsou oba výborní herci a opět nezklamali, ale nemůžu se ubránit dojmu, že se k sobě do této psychologické hry vůbec nehodí. Jinak nemám co vytknout. Je to přesně můj šálek kávy 75%

• 29.5.2016  20:56

Vím minimálně o třech filmech za které by si Leo spíš zasloužil Oscara, ale Revenant to teda rozhodně není! Průměrné drama, výborný Tom Hardy (opět mě nezklamal) a slabý Leo (opět mě, po Velkém Gatsbym, zklamal). Nepochybuji o tom, že si prošel při natáčení peklem (zima, špína atd.), ale buďme upřimní, herecké umění a tudíž i ocenění za něj je hlavně o hraném projevu a ne soucitu s hercem, který si musel během natáčení smočit nohy ve studené vodě. 51%

• 17.4.2016  15:07

Už celkem chápu za co dostali kluci Oscary. Zvlášť Matthew musel projít celkem razantní fyzickou proměnou. Jared je pro mě určitě jeden z nejvíce talentovaných herců a jsem moc rád, že si vybírá role kde může projevit svůj potenciál. 85%

• 23.3.2016  19:22

I když už jen z názvu je jasné jak to asi dopadne byla to místy velmi napínavá podívaná. 70%

• 3.2.2016  13:07

Tak a je to zase tady! Po sérii šesti epizod, které ovlivnili životy milionů lidí, ne však mě, přichází bezvýznamná trilogie, která více než svým dějem působí nostalgicky pro ty milióny Han Solů a Luků Skywalkerů. Navíc se nemůžu ubránit dojmu, že sedmička vytváří dějové paralely s menšími obměnami, které už tady byly. Nicméně ačkoli se mi nelíbí, že jsem opět nepochopil spoustu věcí nutí to mě, člověka, který SW fakt nemusí, těšit se na další díly a co víc uvažovat o tom, že celou tu "parádu" shlídnu znova. P.S.: Podle mě nejlepší díl, ale mohlo tam být více světelných mečů. Za mě pěkných 55%

<< předchozí 1 2 3 4