Herr_Flick

okres Ostrava
The Coon

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 1.11.2017  17:05
    Policie v akci (TV pořad) (2017)

To je ale srágora...

• 13.2.2017  20:08

V jedné ruce lidské torzo, ve druhé BAR a ještě v běhu trefí tři Japonce. Tak to mě teda dostalo XD. Celkově nic moc. Na akci si pěkně počkáš, půl filmu se dost táhne a střídá se v něm násilí a dost laciný sentiment s prkenným Vaughnem v čele. A pak to přijde. Střeva lítaj, prší krev, ale s detaily a efekty si vůbec nepohráli (některým Japíkům nebo vlnícím se gumovým bajonetům se, pravda, aspoň zasměješ), k tomu ještě přidej typicky americké podání. Jako chlapi chlubící se délkou přirození, i skála se sítí nám přinejmenším 4x vyrostla :( A já se tak těšil.... Velký respekt Desmondovi.

• 27.12.2016  15:58
    Vaříme s Mírou (TV pořad) (2016)

Není to legrační...

• 30.11.2016  22:46
    Orange Is the New Black (TV seriál) (2013)

Trump nový Obama XD Asi spíše záležitost pro něžnější pohlaví... Přítelkyně to baští, já až tolik ne :)

• 30.11.2016  22:36

Tohle přece ukázal už Burton v Marsu, co platí na emzáky XD ... Celkově dost těžký průměr se spoustou děr, na takový materiál.

• 30.3.2016  17:46

Nechápu. Děj se nehýbe, příběh skřípe, navíc je každému jasný s minimálně půlhodinovým předstihem, s logikou je to na pováženou, vyústění řekněme dosti nepovedené. A ten výběr herců?! No taaak....

• 30.3.2016  17:39
    Ill Manors (2012)

Film vyloženě pro ty, kterým nevadí nadsazená story, prostředí ghetta a rýmování, kteří se nevyžívají v nekonečně dlouhých uměleckých scénách. Ill Manors je nebývale intenzivní a šikovně promyšlený od startu do konce, v tom je jeho kouzlo.

• 15.2.2016  12:52

Totální absurdita, zpočátku opravdu sranda, pozdějc dost bizarní. 70%

• 3.1.2016  16:26
    Stážista (2015)

VAROVÁNÍ: Shlédnutí snímku může přivodit Diabetes mellitus! Tak přecukrovaně totiž působí každá scéna aneb De Nirova proměna z Raging Bulla na Sugar Bena a já jen kroutím hlavou. Jedna * za mě, 3 od přítelkyně... takže za 2.

• 11.11.2015  17:37
    Divošky (TV pořad) (2013)

Říkaj tomu "zprávy"?! Jen o málo "lepší" zhovadilost než jejich ostatní senzacechtivé a neobjektivní sralodajství

• 11.11.2015  17:34

80% ode mně, přesto jako VELKÝ fanda žánru jsem trošku zklamaný. Přišlo mi to jednoduše přikrášlené, a to ve většině scén. Plynulý a nezkreslený příběh by z toho vyšel líp. Velký palec nahoru za pecky, které nám promítli, velký palec nahoru za výběr herců. Ice O'Shea Cube jr. rules :)

• 11.11.2015  17:28

Příjemně pozitivní, fajn prostředí, perfektní herci... až se divím, že byli v tomhle filmu ochotni účinkovat. Klišé, klišé, holky a zase další trapné klišé. Zklamání

• 23.9.2014  22:05
    Očima Josefa Klímy (TV pořad) (2014)

Zbytečné reportáže, nešťastně rozkouskované...

• 31.3.2013  15:02
    Polívka na víně (TV pořad) (2013)

Nechápu smysl těchto pořadů. Není to ani vtipné...

• 11.2.2013  13:58

Slabý horor, mizerná komedie, stupidní scény, špatní herci, ještě horší efekty. Jediné plus snad česká hláška: "Přišel tvůj čas, Christine.", jinak pro mě zbytečný film

• 17.1.2013  17:14

Skvěle obsazený krvák, takřka perfektní v každém ohledu, ale na můj vkus by se jej slušelo kapánek prostříhat. Za vše vyzdvihnu skvostnou anabázi KKK, a i když QT obvykle nevyhledávám, tentokráte to za to opravdu stálo. PS Díky CSFD za projekci

• 15.3.2012  14:12
    Soudní síň (TV pořad) (2008)

Já se pobavil, ale být to reál, bylo by to za ★★★★★

• 15.3.2012  00:36
    Mučedníci (2008)

Moderní horor! Na začátku to jde vcelku pěkně, objeví se i nějaké to strašidýlko a pořádně ještě nevíš, o co půjde. Jenže v polovině se to celé kousne a promění v chuťovku ála Babica a na to já nemám kufr. Když máš vnímat lidskou bolest, najdeš stovky jiných filmů, kde to bude fungovat líp. Fujtajbl!

• 14.3.2012  23:22

Scénu s "baterkou" mám v hlavě i po všech těch letech...

• 8.3.2012  12:08

Zdánlivě ztracený případ před vojenským tribunálem, jak to asi dopadne? Některá místa, u soudu i mimo působí vyloženě směšně. Seriálová alternativa JAG to mnohokrát dokázala v padesáti minutách daleko, daleko lépe jen o tři roky později. Pár správných chlapů nabitý hvězdami - šílená stotřicetiminutová nuda! Vyústění tragické!!!

• 8.3.2012  11:56

Sem by se možná hodil Matonohův dopis. Nedovedu si představit, jak těžký to může být život, při pomyšlení, jak obrovsky nepříjemná je obyčejná rýma (holky, nesmát se). Určitě jeden z nejsilnějších filmových zážitků o málo známém handicapu, plný nádherných záběrů, s famózním Florianem Davidem Fitzem. Taky rozhodně něco jiného, než když si Touretta vezmou do parády Parker a Stone v South Parku :)

• 8.3.2012  11:42
    Babicovy dobroty (TV pořad) (2008)

Nechápu, proč dáváte všichni odpad! Náhodou můj děda podle Babicy vaří šlichtu pro zvířata v ZOO a jak jim chutná!

• 8.3.2012  11:33
    Hawkingův paradox (TV film) (2005)

Nikdy jsem přesně nevěděl, do čeho pan Hawking fušuje a raději to mělo tak i zůstat. Tyhle matematicky dokazované fyzikální teorie na mě působí jako z dob Galilea a skálopevně jim nelze věřit. Takže docela nezáživné, tedy pokud se nechceš jen koukat na nejslavnějšího vozíčkáře na světě nebo nejsi šílený fanoušek Star Treku a Stargate.

• 8.3.2012  11:12

Jó, baseball je nádherně nudný sport, o kterém se točí spousty ujetých filmů, nařezat pálkou by ale tentokrát zasloužili především čeští dabéři. K tomu šíleně velkolepá hudba podkresluje celou tuhle ztřeštěnou americkou pohádku okolo blonďatého farmářského synka. Ve výsledku tu máš tak přeslazený film, u kterého si radši předem připrav inzulín (není divu, že si ho vzal do parády i Matt Groening). 75%

• 7.3.2012  23:53
    Anuvahood (2011)

Stupidní gangsta-nigga-komedie, jenže já mám pro tohle těžkou slabost. Dizzeeho Rascala nebo New Era 59Fifty mám v hlavě už 15ti let. A že to umí rozjet, děcka z Anglie. Úplně mi stačí pozorovat ty jejich xichty natož Tyronovi hlášky s tím šíleným akcentem. „A teď si tlochu salíšeme.“

• 7.3.2012  23:13
    Senna (2010)

Ayrtona jezdit nepamatuji, ale F1 jsem sledoval pravidelně a moc rád (Formule show – Prima rána Jana Kovaříka bohužel na CSFD chybí). No a tenhle film ve mně dokázal vzbudit strašně emocí. Obdiv Ayrtona a rozhořčení vůči všem ostatním. Při dalším bádání se ale dozvíš, že vynášet Ayrtona do nebe jako svatého není úplně na místě. Objektivita je rozhodně lepší, než oslavná óda. Chybějící druhá strana mince znamená chybějící pátou hvězdičku. 80%

• 7.3.2012  21:28
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Mrdací realityshow aneb nic horšího jsem neviděl. Pět kokotů s pokérovaným žaludem, jejich jediným úkolem je zasunout a naplno ukázat svoji imbecilitu. K nim pět slepic, abys dostal celý kurník. Třicet deka paštiky na ksichtě, zaschlý jogurt v prdeli, jejich jediným úkolem je roztáhnout, odhalit všechno a předvést vrchol trapnosti. 10 lidí - IQ 114 dohromady. Žaludek se mi svírá při pomyšlení, jakým existencím jdou všechny ty peníze. Potěš koště!

• 7.3.2012  16:25

Sice jsem nikdy neseděl, ale tohle je spíš jako dovolená a ne vězení. Takový model by u nás nefungoval, tam bych si snad i na tu dovolenku normálně zajel… A k samotnému dokumentu: Rozhovory s vězni jsou víceméně stejné a nikterak zásadní, nicméně stále zajímavý dokument a z těch pár minut pozornosti stojí.

• 7.3.2012  10:44

Ve škole toho naspím víc, než doma a poezie by mi mohla posloužit snad jen při akutním nedostatku toaletního papíru. Jsem naprostý barbar. Poselství básníků o smyslu a chuti do života je ale moc fajn, nehledě na dobu a místo, kde se vše odehrává. Příjemná podívaná, tedy 80%

• 3.3.2012  19:15

Tak jsem koukal na úplně jiný film. Ke každému filmu patří nějaký úvod, u Deer Huntera je tím úvodem svatba, kde si dávají kozáčka a děcka breakdance. Hodina ve znamení naprosté zbytečnosti. Po svatebním dni jen pár jiných záběrů a než bys řekl švec, flambujeme týpka z Vitkongu. Ani jsem se nerozkoukal a už si drží pistoli u hlavy! Nevadí, aspoň že přišel nějaký zásadní zvrat a akce. To jsem ještě nevěděl, na čem celý film stojí a že kvér už prakticky do konce borci od hlavy neodloží. Přitom vietnamská anabáze z tříhodinové stopáže zabrala možná čtyřicet minut a ve zbytku opět hledejme kamarády a sama sebe s ruskou ruletou. Možná je to těmi hroznými filmy Přežij! nebo 13, které jsem měl možnost vidět, možná je to tím, že mi celý film nejde dohromady a tvoří hodně rozháranou mozaiku. Ve třech hodinách kladli důraz na spoustu zbytečností a to nejzajímavější zůstalo trestuhodně odbyté. Čím jsem si to zasloužil?!

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11