Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Dokumentární

Recenze (328)

plakát

Policie v akci (2017) (TV pořad) odpad!

To je ale srágora...

plakát

Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny (2016) 

V jedné ruce lidské torzo, ve druhé BAR a ještě v běhu trefí tři Japonce. Tak to mě teda dostalo XD. Celkově nic moc. Na akci si pěkně počkáš, půl filmu se dost táhne a střídá se v něm násilí a dost laciný sentiment s prkenným Vaughnem v čele. A pak to přijde. Střeva lítaj, prší krev, ale s detaily a efekty si vůbec nepohráli (některým Japíkům nebo vlnícím se gumovým bajonetům se, pravda, aspoň zasměješ), k tomu ještě přidej typicky americké podání. Jako chlapi chlubící se délkou přirození, i skála se sítí nám přinejmenším 4x vyrostla :( A já se tak těšil.... Velký respekt Desmondovi.

plakát

Orange Is the New Black (2013) (TV seriál) 

Trump nový Obama XD Asi spíše záležitost pro něžnější pohlaví... Přítelkyně to baští, já až tolik ne :)

plakát

Star Trek: Do neznáma (2016) 

Tohle přece ukázal už Burton v Marsu, co platí na emzáky XD ... Celkově dost těžký průměr se spoustou děr, na takový materiál.

plakát

Odpočítávání (2010) 

Nechápu. Děj se nehýbe, příběh skřípe, navíc je každému jasný s minimálně půlhodinovým předstihem, s logikou je to na pováženou, vyústění řekněme dosti nepovedené. A ten výběr herců?! No taaak....

plakát

Ill Manors (2012) 

Film vyloženě pro ty, kterým nevadí nadsazená story, prostředí ghetta a rýmování, kteří se nevyžívají v nekonečně dlouhých uměleckých scénách. Ill Manors je nebývale intenzivní a šikovně promyšlený od startu do konce, v tom je jeho kouzlo.

plakát

Zbrusu Nový zákon (2015) 

Totální absurdita, zpočátku opravdu sranda, pozdějc dost bizarní. 70%

plakát

Stážista (2015) 

VAROVÁNÍ: Shlédnutí snímku může přivodit Diabetes mellitus! Tak přecukrovaně totiž působí každá scéna aneb De Nirova proměna z Raging Bulla na Sugar Bena a já jen kroutím hlavou. Jedna * za mě, 3 od přítelkyně... takže za 2.

plakát

Divošky (2013) (TV pořad) odpad!

Říkaj tomu "zprávy"?! Jen o málo "lepší" zhovadilost než jejich ostatní senzacechtivé a neobjektivní sralodajství

Reklama

Reklama