Shakers

Filmy, Soundtracky, Hokej & Bodybuilding

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 61 81
    • 16.12.2018  20:59
    Aquaman (2018)

Aquaman bol v Justice League len vodný zamračený cool frajer, kde bohužiaľ nemohol dostať moc priestoru, no aj tak ma bavil. Tu vo svojom vlastnom filme predčil moje očakávania a doslova ma strhol prílivovou vlnou rovno do útrob Atlantídy. Aquaman po tom čo pomohol poraziť Steppenwolfa, si žije na voľnej nohe, sem tam niekoho zachráni, skočí na pivko alebo si spraví pár selfíčok a o nejakú Atlantídu sa nestará. Aspoň po kým za ním nepríde Mera, červenovláska v zelenom kostýme, s modrými očami a povie mu, že jeho nevlastný brat Orm chce rozpútať vojnu a zároveň nosiť cool titul Ocean Master. Arthur preto musí nájsť bájny trojzubec kráľa Atlana s pomocou, ktorého sa stane kráľom a zabráni vojne. Príbeh je jednoduchý ako facka a takých komiksy prinášajú mnoho, no tým pádom sa ani Aquaman nevyhne istým klišé. Našťastie James Wan, trikový a výtvarný majstri ponorili príbeh do takej hladiny a na také miesta, ktoré mam pocit, že sme doposiaľ na platne ešte v žiadnom inom filme nevideli. Efekty rovnako ako v iných komiksovkach nadmieru drahé, ale zároveň užasne, premakané, okúzľujúce a hlavne vydarené. Celkovo čo sa týka výtvarnej stránky a dizajnu je Aquaman film, ktorý ponúka doslova vlastný svet! Inak by som to nazval, že si Aquaman cez seba prehodili kabát Avatara a Star Warsu. Akcia sa tiež vydarila a okrem perfektnej choreografie súbojov polahodí oku aj kamera. Jednoduchý príbeh je asi to najväčšie mínus, ale ako som už spomínal vymakaný dizajn a plejáda známych hercov (Patrick Wilson, Willem Dafoe, Dolph Lundgren, Nicole Kidman, Amber Heard) film posúva ďalej. Celkovo tieto prvky - vizuál, dizajn, casting, akcia - prekrývajú nevýraznosť príbehu. Čo sa týka atmosféry vo filme, tak je fajn, že si Aquaman záchova svojou vážnosť, nie je zbytočne vtipný ani trápny, a humor sa vskutku vydaril ("Pamätáš si s toho niečo ? " Len toľko, že niečo, niečo a trojzubec"). Nie je moc čo kritizovať, no keď už sme pri tom čo sa vydarilo nedá mi nepochváliť hudbu Ruperta Gregson-Williamsa. Tam kde to Jason Momoa neutiahne svojim suchým herectvom a jedným drsným výrazom, ktorý mu ide, mu James Wan poskytne cool scény a Gregson-Williams zas hrdinskú hudbu, s ktorou sa radi pridáte do boja aj zo sedačky. Dúfam, že Wan natočí aj druhý diel, mytológia a iné príbehy Atlantídy by boli určite zaujímavé v jeho ďalšom podaní. Rozhodne jeden s najlepších filmov od DC comis zo súčasnej série. Možno dokonca úplne najlepší! P.S.: počkajte si za titulky. Obľúbený soundtrack: Arthur, Kingdom of Atlantis, It Wasn't Meant to Be, The Legend of Atlan, What Could Be Greater Than a King, Reunited. 95% - 5*

• 15.12.2018  20:17
    Sestra (2018)

Rovnako ako Annabelle, tak aj The Nun je dosť nevýrazná v porovnaní s Wanovými démonmi. Ľúbilo sa mi, že sa to odohráva v minulosti a aj prostredie kláštora v Rumunsku tomu dodalo istý hororový nádych, ale okrem pekného prepojenia na V zajatí démonov, tam moc toho nebolo. Lakačky boli dosť nudné a celkovo bola sestra dosť nezaujímavá. Trochu sklamanie, s ktorého sa stalo iba priživovanie sa na značke. 60% - 3*

• 9.12.2018  22:57

Je to pecka, väčšia ako som očakával. Film krásne prezentuje nie len začiatky a slávu, ale aj pády a hádky. Tempo nikde nedrhne, viac menej je celý film postavený na výborných a najznámejších skladieb od Queen, čo je hodne veľké plus, obzvlášť pre fanúšikov týchto skladieb. Jeden s tých výrazných životopisných filmov, ktorý nenudí, Rami Malek je perfektný Freddie, Newton Thomas Sigel nádherne zaberá postavy s každých uhlov, finále je dych berúce a zimomriavkové a treba pochváliť aj réžiu Briana Singera, ktorý natočil väčšinu filmu, potom čo film zaňho dokončil Dexter Fletcher. 90% - 5*

• 3.12.2018  17:49

Ridley Scott znova trafil do čierneho. Silná dráma s jednoduchov zápletkou, ale s perfektnými hercami a postavy. Marky Mark a Christopher Plummer perfektne film ťahajú. Nechýba dusná atmosféra, prekvapivé, ale aj silne momenty a celkovo sa jedna o ďalší dobrý film od Sira Ridleyho, ktorý aj pri vyše dvoch hodinách nenudí. 80% - 4*

• 27.11.2018  22:24
    Black Water (2018)

Tak som si po dlhej dobe pustil nejaké to Béčko s hercami, ktorý boli najslávnejší ešte v dobe, keď som skúšal robiť kop s otočky. Tak tajne som dúfal, že keď spojili sily JCVD a Lundgren, tak to bude niečo viac a nie obyčajný akčný a hlavne nudný výplach. Výsledok je fakt biedny po dobrých akciách ani chýru ani slychu, Lundgren tu je len na okraj (a aj tak je najväčší frajer) a dialogy sú ešte horšie ako môj sloh zo slovenčiny. Velke sklamanie. 40% - 2*

• 27.11.2018  17:23

Nebolo to zlé. Ľúbil sa mi príbeh, ktorý mapuje frontu 2 sv. vojny od Afriky, cez Normandiu až po Československo. Lee Marvin je drsňák, ktorého by ste nemali problém nasledovať, spoľahlivo ťahá film v pred a obvykle za sebou necháva mŕtvych náckov, nádhernú výpravu, či frajerské hlášky. No problém vidím hlavne v celkovom strihu. Ako vidím tak sú dve verzia a ta druha ma dokonca o hodinu viac. Mal som pocit, že sa v tejto kino verzii dosť strihá a celý ten strih mi prišiel niekedy dosť rýchly. Nemal som s tým vyložene problém, film mal aspoň spád a dobré tempo, ale niekedy by niektoré scény chcelo trošku viac predlžiť. 70% - 3*

• 26.11.2018  00:53
    Creed II (2018)

Chcel som dať menšie hodnotenie, ale akosi sa ten film od polky prebral a stal sa rovnakým kvalitným filmom ako je prvý diel. Séria Rocky už toľko toho ponúkla, že už vymyslieť príbeh, ktorý by nebol otrepaný je naozaj ťažké, preto Creed dvojka skĺbila udalosti s Rockyho dva, tri a hlavne štyri, na ktorú sa tu najviac odkazuje. Adonis Creed je už tento krát šampión, ktorý už ma niečo za sebou, zakladá rodinu ako Rocky v dvojke, prehráva zápas v polke filmu ako Rocky v trojke a v závere vyhráva nad Dragom ako v Rocky štvorke. Ako vidieť nieje tu nič, čo by tu už nebolo, no Creed alebo Michael B. Jordan vie potiahnuť film a na druhu stranu mu tu mentorsky stále kryje chrbát Rocky, ktorý vždy vie čo ma povedať v dôležitých okamihoch (a stále to znie super, nie trápne). Oproti jednotke mi tento krát prídu lepší Creedový vyzývatelia, ktorý lámu všetko okolo seba a čo je najdôležitejšie a na čom film stojí - jeden Drago už jedného Creeda zlomil. Lundgren ma v roli Draga potešil a nebyť tu jeho na opačnej strane, zrejme by ma to toľko len tak s nejakým neznámym súperom nebavilo. V skratke povedané, je to opäť kvalitne natočená športová dráma, ktorá je tento krát osobnejšia, viac prepojená s Rockyho sériou a podobne akčne nabuchana ako štvrtý diel. Hudba od Göranssona mixnuta Contiho legendárnym motívom je znovu fantastická. Obľúbený soundtrack: Wheeler Fight, Drago's Walk Out, It's Your Time. 90% - 5*

• 23.11.2018  13:25

Zatiaľ čo jednotka ma dosť nebavila, je zaujímavé, že uletená dvojka mi prišla (síce blbá rovnako), ale aspoň zábavná. Bruce Willis je tu fakt magor, ale bavilo ma to tento krát o čosi viac. 65% - 3*

• 20.11.2018  22:30
    Filmmaker (1968)

Aj Lucas si potreboval niečim privyrobiť a kedže nemal prachy bral každú prácu a jeho kamoš Francis Ford Coppola, ktorý mu vždy zo všetkým ochotne pomohol, ho zavolal nech ide natočiť film o filme. https://www.youtube.com/watch?v=A2qqIzwjiIQ&list=PLbFbLvJse3mra8WCX0_6sPNCCyAQlOsBW&index=1 50% - 2*

• 20.11.2018  22:27
    6-18-67 (1967)

Po dokončení školy bol Lucas prizvaný na natáčanie jedného westernu a mal o tom natočiť taký ten dokument zo zákulisia. No a natočil napriek tomu toto - https://www.youtube.com/watch?v=OqFOUioAz6k 50% - 2*

• 20.11.2018  22:22
    Anyone Lived in a Pretty How Town (studentský film) (1967)

Je to lepšie ako niektoré iné študentské filmy od Lucasa, ale obsahom je to dosť nuda. Na THX to nemá - https://www.youtube.com/watch?v=QR2gs3qASsw 20% - 1*

• 20.11.2018  22:16
    The Emperor (studentský film) (1967)

V niektorých momentoch pekný strih a pesníčky, inak nuda - https://www.youtube.com/watch?v=c9FN5U50kuk 20% - 1*

• 20.11.2018  22:08
    Elektronický labyrint THX 1138 4EB (studentský film) (1967)

Jeden s prvých "väčších" a dlhších filmov, ktoré George v škole natočil. Ma to zaujímavý príbeh, nechýba dobra atmosféra a už tu Lucas ukazuje, že točiť vie. Neskôr rozpracoval THX do podoby celovečeráku. No jeho prvý film, bol tak zle prijatý, že len horko ťažko natočil ďalší a producenti ho otočili s každým scenárom. Chvíľu bol na mizine a s trošku dávky šťastia a kamarátskej Coppolovej pomoci, Lucas svoj vysnený Star Wars o 10 rokov aj tak natočil. https://www.youtube.com/watch?v=GB3fbtUYgRE 65% - 3*

• 20.11.2018  15:02

Mám rád sci-fi žáner, obzvlášť keď je ten žáner obohatený o akčný. A tento film je parádna jednohúbka. Banda drsňákov spojí sily, aby sa vydali do pekla medzi mutantov, kde majú zničiť stroj a zachrániť svet. Luxusná bečková zápletka, kopec známych tvárí (Jane a Perlman suverénne najlepší), kopec explózii, nábojov a hlašiek, plus k tomu zaujímavá vizuálna stránka, ktorá celkom pekne buduje atmosféru. Je to béčko, ale luxusne krvavé, zábavne a hlavne dobre obsadené. Škoda, že sa toho nechytil šikovnejší režisér. 70% - 3*

• 18.11.2018  00:44
    Extinction (2018)

Bavilo ma to. Aj keď to mohlo byť lepšie. Veľké mínus je to, že nízko-rozpočtový film a že to točil neskúsený režisér. S lepším režisérom by to mohlo mať fakt namakanu atmosféru, pretože príbeh je dosť dobrý a pekne sa v závere rozplieta. Herci sú v pohode, Peña utiahne film, no keby to malo trošku lepšie efekty a hlavne atmosféru, tak by to bol fakt výborný filmík. Každopádne ma bavil Extinction aj tak, film plynie ako voda a príbeh má čím upútať. Keď vidím to hodnotenie ja si jednu * pridám. 75% - 4*

• 17.11.2018  21:03

Nebolo to zlé a bavil som znova aj pri dvojke. Zatiaľ čo v prvom diely sme sa zoznámili hlavne s postavami a všelijakými tými fantastickými zvermi, pokračovanie je trochu iné. Chýba mu ťah na bránku, priamočiarejší a priehľadnejší príbeh a aj nejaké pamätihodné akcie, ktoré mala séria o Potterovi snáď v každom diely. Osobne si myslím, že s tohto hľadiska dvojka nebude väčšine po chuti, ale mňa to bavilo, mám rád tento čarodejnícky svet a aj keď tomu chýba lepší príbeh, bavil som sa aj tak, pretože postavy spoľahlivo ťahajú film v pred. Na postavu Mloka som si v prvej časti trochu zvykal no tu mi už prišiel viac v pohode. Čo sa týka nových postáv zaujme hlavne Grindelwald, ktorý vyzerá byť podobne silným protivníkom ako Tom Riddle a aj atmosféra celého filmu sa zmenila viac v temnejšiu. Humor sa s filmu nevytráca, kedže je tu stále vtipný tučko Kowalski, ale jeho pomenej. Vela ľudí si to možno nevšimne, no Grindelwaldovú mladšiu verziu hral v jednej scéne ten istý herec, ktorý stvárnil mladého Grindelwalda aj v daroch smrti. Osobne som rád, za takéto drobné prepojenie a nie je to len jedno. Fantastické zvery sú tentokrát viac prepojené s Potterom a žral som každú omrvinku, ktorá sa objavila a že tých omrviniek bolo dosť. Hlavne Dumbledore, Rokfort, Flimel a ďalšie veci, miesta a postavy, ktoré nebudem menovať, aby som nekazil prekvapenie. Bolo osviežujúce byť späť na niektorých miestach. Podobne osviežujúca mi prišla aj hudba od James Newtona Howarda, ktorý zložil fakt výborný soundtrack a s orchestru preniesol emócie až na plátno. Grindelwaldove zločiny sú skôr o hľadaní a vysvetľovaní postav. Inými slovami povedané si Rowlingová v tomto filme buduje pôdu pre ďalšie časti a vyvrcholenie série. Prirovnal by som to skôr k darom smrti časť 1, ktorá tiež bola taká vyplňovačka. Na jednu stranu je to škoda, no na druhú film skončil zo zaujímavým koncom a verím, že v ďalších dieloch už pôjde viac do tuhého a bude to vzrušujúcejšia čarodejnícka zábava ako dvojka, ktorá hlavne prepájala starú sériu s novou. Obľúbený soundtrack: Dumbledore, Newt and Jacob Pack for Paris, Queenie Searches for Jacob, Spread the Word, Wands into the Earth, Fantastic Beasts- The Crimes of Grindelwald, Leta’s Theme (Solo Piano). 75% - 4*

• 14.11.2018  23:33
    Outlaw King (2018)

Dalo by sa povedať, že je to volne pokračovanie Statočného srdca a to ma v celku teší, pretože po smrti Williama Wallacea sa udialo ešte dosť vecí. Už koniec statočného srdca naznačoval, že sa Robert Bruce postavil na odpor anglickému kráľovi, no a toto je vlastne ten príbeh. Režisér a scenárista David Mackenzie nám naservíroval drsne prostredie Anglicka, kde meče, krv a blato majú svoje miesto. A to je veľké plus. Nechýbajú odseknuté ruky, roztrhané brucha, rozštvrtený Wallace po kútoch anglická, či prepichnuté alebo nabodnuté kone, ale nič tu nieje len tak pre efekt, všetko spadá do príbehu, ma tu svoje miesto a práve aj touto brutalitou si Outlaw King buduje drsnú a zaujímavú atmosféru, ktorá upúta. Začiatok filmu bol trochu mätúci pre mňa, dosť sa vysvetľovalo a nevedel som presne o čo kráča, no ako sa film rozbehne vám to všetko začne zapadať do seba. Verím, že na druhý krát už to bude ono. Čo sa týka hercov, tak Chris Pine ako Robert Bruce nieje zlý, ale jeho postava mi prišla trošku nevýrazná, čo je menšie mínus. Inak povedané nemal som s ním chuť vyraziť do boja, tak ako s Gibsonom. Viac ma zaujal v roli sira Jamesa Douglasa Aaron Taylor-Johnson, ktorého som na prvý pohlaď ani nespoznal. Čo sa týka technickej stránky, tak je to lahôdka pozerať, výprava, kostýmy, hrady, dobová atmosféra je zvládnutá na jedničku. Kamera tiež oku polahodi hlavne úvodným dlhým záberom, ale aj v akciách je priehľadná, no taká hudba by mohla byť aj výraznejšia. Outlaw King sa nedá porovnať s Gibsonovým srdcom, zatiaľ čo tu sa stava na odpor škótsky ľud na čele s Robertom Bruceom proti anglickému kráľovi a je to výrazne drsná zaležitosť, tak statočne srdce ide viac cez emócie a pomstu milovanej ženy. Každopádne oba filmy sú výborne a zatiaľ čo jeden je dnes už klasika, druhý je viac ako príjemným volným pokračovaním. 85% - 4*

• 14.11.2018  14:01

Krasinski prekvapivo ako režisér, natočil niečo, čo tu už dlho nebolo. Kvalitný sci-fi horor s výbornou atmosférou. Keď sa na to pozrieme detailnejšie, nieje to nič čo by tu už nebolo, príbeh je v podstate bečkovy a takých tu už bolo, no nie každý ma tak skvelú atmosféru, ktorá vás zarazí do sedačky. Tým, že sa tu moc nehovorí, o to viac sa divák lepšie vžije s prostredím a cele je to nie len napínavé, ale vlastne aj smutne a aj hudba Beltramiho tomu dosť pomáha. Ticho, zvuky, hudba a mimozemšťania robia film predovšetkým napínavý. Postavy sú fajn, herci taktiež, no chcel som vedieť trošku viac o tom čo sa presne stalo a čo sú vlastne zač, na to mi film odpoveď žiaľ nedal, čo je škoda a záver ma tiež sklamal. Dúfam, že dvojka bude stáť za to. 85% - 4*

• 10.11.2018  22:06
    Pilíře Země (TV seriál) (2010)

Mam rád toto storočie, v ktorom sa seriál odohráva, no nepatrím medzi tých seriálových fetišistov, aby som na to "len tak" pozrel. Skutočnosť je taká, že až po dlhej dobe som sa dozvedel, že The Pillars of the Earth produkovali Ridley a Tony Scottovci a to je niečo čo ma už donútilo sa na to pozrieť. Čo sa týka samotného seriálu, tak som videl tu 4 dielnu časť a musím povedať, že ma to celkom chytilo. Postavy majú čo ponúknuť a postupne vyťahujú esa s rukávu v zaujímavom príbehu, ktorý je čo raz viac napínavejší a v závere ponúkne dobre rozuzlenie a zároveň aj krásny záver s katedralou v celej kráse. Na druhu stranu poteší aj pekná výprava, pár bitiek, ale aj známe tvare - Rufus Sewell, Ian McShane, Eddie Redmayne, Donald Sutherland, Sam Claflin či krasna Hayley Atwell. Za zmienku ešte aj stojí dobra hudba Trevora Morrisa. Serial, ktorý odporúčam. Obľúbený soundtrack: Main titles, love theme. 80% - 4*

• 6.11.2018  21:04
    Formule! (2001)

Sly sa mi moc ako pretekár do formule nehodí, za to jeho rola mentora mu sadla, to je niečo čo dokáže zahrať. Problém je len v tom, že je tu tak trošku na vedľajšej koľaji, kedže Til Schweiger a nevýrazný Kip Pardue to majú viac priestoru. Dalo sa na to pozerať, ale kto čaká, že si pozrie film od Slye bude sklamaný, kedže on tu veľa priestoru nemá, napriek tomu tu bol on to najlepšie s filmu. A možno par soundtrackov ešte. 50% - 2*

• 1.11.2018  22:19

Podobne zábavne ako predošle diely, až na to, že tento bol najslabší. 55% - 3*

• 1.11.2018  22:18

Dvojka ma bavila asi ešte o chlp viac by som povedal. Postavy ma nenudili, príbeh bol dobrý, no predovšetkým ma zaujala akčná stránka v kontraste s dobrou hudbou. A tiež slovensky dabing znova stal za to. 65% - 3*

• 1.11.2018  22:18

Príjemná rozprávka s ruských končín s produkcie Timura Bekmambetova. Nič prevratne nečakajte, ale príbeh, postavy, hudba, pekne zasnežená vizuálna stránka a slovenský dabing tiež dokážu potešiť. 60% - 3*

• 26.10.2018  00:21
    Máš ji! (2018)

Komédie ma moc nebavia, ale toto bolo dosť dobre. Príbeh, herci, humor, skratka ma to bavilo, fakt pohodová zábava, kde som sa prijemne zasmial, narozdiel od niektorých iných komédii, kde sa treba chytať za hlavu s tých trápnych blbostí. P.S. mal som pocit, že Renner hraje Hawkeya aj tu :). 80% - 4*

• 21.10.2018  23:17
    Halloween (2018)

Tento rok sa vrátili dve známe filmové série znovu na plátno a zatiaľ čo jedna sklamala (The Predator), druhá príjemne prekvapuje nielen pekným nadviazaním príbehu, ktorý sa odohráva po 40 rokoch, ale priniesla si s prvého dielu tu istú hlavnú postavu (znova skvelá, ak nie ešte lepšia Jamie Lee Curtis) a predovšetkým aj napätie, atmosféru a skvelú Carpenterovú hudbu. Halloween je jeden s tých vydarených sequelov, ktorý nerobí hanbu predchodcom, ale práve naopak, v niektorých momentoch je ešte lepší. Michael Myers je späť a to v dokonalom lahodnom podaní, znova šíri strach okolo seba a výborne tomu dopomáha aj skvelá atmosféra a hudba. Tak isto aj tempo filmu je presne, nikde nič nedrhne, nieje čas sa tu nudiť a zároveň je vždy čas na pár dialógov a pár dobodaných mŕtvol. Viac ako pár. To sú predovšetkým silne stránky tohto filmu. Príbeh je dobrý, pochopí ho aj ten kto nevidel žiaden diel Halloweenu a zároveň poteší, že sa nadväzuje priamo na prvý diel a zbytočne sa nič nekomplikuje vysvetleniami ohľadom iných dielov. No problém alebo respektíve mínus tohoto filmu je to, že je to vlastne upgrade jedničky a tak nič moc zasadne sa tu vlastne nestane (okrem lahodne dobre nervóznych, brutálnych a krvavých scén s Michaelom Myersom). Inak sa znova jedna o klasický slasher. Niektorí budú možno sklamaní, iný budú búchať od radosti šampanské, ja osobne som si spokojne vychutnal kvalitný horor, frajerka si vychutnala kvalitné lakačky a kamoš ? Ten otváral to šampanské, čo som spomínal. Obľúbený soundtrack: Halloween Theme, Prison Montage. 80% - 4*

• 19.10.2018  18:44

Tento typ vojnového filmu mam osobne celkom rád. Zachrániť sa pred nacistami a utiecť do neutrálneho švajčiarska, takých filmov už bolo, no tento je výborný hlavne svojím prostredím. Škoda, že bol úvod filmu v zajateckom tábore taký dlhý. Tam by som to trošku skrátil. Keď už naskočíme na vlak tak už začína práva akčná jazda, prestrelky, prezliekanie kabátov, vymýšľanie plánov a zároveň aj nádherná výprava hor, vrchov, talianska, v ktorých sa v závere strhne výborne finále. Frank Sinatra výborne zapasoval a jasne ťahal cely film v pred. 75% - 4*

• 17.10.2018  15:16

Moc ma to nebavilo. Príbeh bol celkom dobre vymyslený, ale keby to bolo lepšie napísane, v rámci postav, tak som spokojnejší. Na to, že to ma byt komédia vela krát som nezasmial a ani Matthew Perry mi sem nezapasoval (aj v priateľoch som ho mal najmenej rad) a Bruce je tu celkom nevýrazný, len tu chodí ako šéf a to je tak všetko, ničím sa nepredvedie, nepotiahne vpred film ako to býva uňho zvykom, ale zrejme aj preto, že tu hraje dosť odlišnú postavu, skratka tu mi vôbec nesadol. 50% - 2*

• 15.10.2018  23:38

Náhodne som to objavil keď to dávali v telke, už som si myslel, že Chris hraje len toho kapitána a pozrime sa, medzi tými Avengermi si stihol odskočiť aj k takejto menej známej a nenápadnej komédii. Trošku romantickej. Hlavne teda v závere, ktorý je asi najväčšie klišé a mínus filmu, ale celkovo to bola príjemná zábava, kde film ponúkol aj niekoľko zaujímavých scén, Evans je sympaťák a s Michelle Monaghan im to celkom klapalo. 70% - 3*

• 13.10.2018  23:18

Čakal som, že ma to bude viac baviť, no asi som na niektoré animáky už starý, alebo to naozaj mohlo byť aj lepšie. Nebolo to zlé, keď sa to konečne rozbehlo a odhalili sa tajomstva Yetiov, ale sklamali ma postavy. Občas to malo nudne pasáže, kde to ani vtipy nezachránili a horšie na tom je, že ani postavy za moc nestali. Celkovo sa ale jedna o dobrú zábavu zo zaujímavým príbehom a zvykmi Yetiov, animácia ujde, hudba prijemne ladí a pekne doplňa aj emotívne momenty, no najväčší plusom tu pre mňa boli pesničky, ktoré sú dobre naspievané, pekne melodické a asi sa aj najviac vryjú pod kožu. 70% - 3*

• 11.10.2018  16:56

Volne nadväzujúci film na výborných Dannyho parťákov, len zo ženským obsadením, zo sestrou Dannyho Oceana (Clooney) a bez výborného zážitku. Herecké obsadenie potešilo a aj príbeh je vlastne celkom dobrý, ale chýbajú tomu lepšie a premakanejšie scény ako mali Dannyho parťáci. Toto je len taký slabší zlodejský odvar, ale bez vysokých očakávaní zabaví a obzvlášť obsadenie poteší. 65% - 3*

<< předchozí 1 2 3 4 21 41 61 81