Shakers

• 20.11.2017  23:32

• 20.11.2017  19:13

70% - 3*

• 19.11.2017  01:07

Zrejme budem plávať proti prúdu, ale ja som spokojný. Práveže viac ako spokojný, ako fanúšik DC comis vlastne až príjemne prekvapený. Netvrdím, že je to dokonalé, to vôbec nie, ale po všetkých problémoch, ktoré Liga absolvovala (pretačky, odstúpenie Snydera pre rodinnú tragédiu) je to vlastne až prekvapivo dobré. Bál som sa toho ako bude po kope fungovať toľko postav, kedže polka z nich (Aquaman, Flash, Cyborg) nemala svoj film a pre obyčajného diváka sú neznámi. Nakoniec to funguje lepšie ako sa dalo čakať. Každý z nich vlastne len začína svoju "kariéru" superhrdinu a ich schopnosti, bežný život, či problémy sú stručné vysvetlené. Producenti sa rozhodli pre kratšiu dĺžku filmu, čo je škoda, no film ma aspoň lepšie tempo, ale na výraznejšie vysvetlovačky nie je čas a ako to už býva, postupne si k tým postávam cestu nájdete. Obzvlášť Aquaman a Flash dokážu zaujať, ale aj Cyborg je dobrý tímový hráč. Príbeh je dosť jednoduchý, ale fajn nadväzuje na Batman vs Superman. Jednoduchosť príbehu ani nevadí. V úvode sa dáva dokopy Liga. Stred patrí hľadaniu tzv. Mother Box a záver samotnému finále. Dokopy to celkom pekne baví a plynie. Chémia medzi postavami funguje, bavilo ma ich podpichovanie, spolupráca a celkovo bola radosť pozerať na akciu, ktorá mi prišla pekná, štýlová a priehľadne natočená. Záporaka Steppenwolfa by trebalo lepšie vykresliť a nie odbiť ho iba vetou, že je to ničiteľ planét, ale aj tak sa mi páčilo, že dostal celkom dosť priestoru a že sa nestretol s ligou až v samotnom závere. Keď už mu nevenovali dostatočný priestor na dokreslenie jeho postavy, tak mu nafasovali aspoň akciu a velku sekeru. Stručne a jasne, bavili ma postavy, bavil ma aj ten jednoduchý príbeh, ktorý je vlastne hrana verzia animáku Justice League: War. Efekty boli miestami trošku slabšie, ale zas vyložene, že by to prekážalo nemôžem povedať. Skôr ma mrzel menší priestor pre Jima Gordona. Celkovo je tu viac vecí, ktoré by potrebovali trošku predlžiť a dovysvetlovat, ale ako celok nemôžem povedať, že som sa nebavil, potešilo aj mihnutie Green Lanterna. Hudba od Dannyho Elfmana nie je zlá, ale chýbajú mi tu výraznejšie motívy. Tak tajne dúfam, že príde predlžená verzia. P.S: potitulkové scény sú dve a ta druha je super. 90% - 5*

• 18.11.2017  17:38

https://www.youtube.com/watch?v=n3TOw6r7ghc 50% - 2*

• 9.11.2017  21:02

80% - 4*

• 5.11.2017  23:08

Ani neviem čo k tomuto poriadne napísať, pretože takýto organizovaný farebný digibordel do Asgardu nepasuje. A je to tak nepasuje a napriek tomu je to dobré. Hlavne preto, že to nemá moc Thorovských prvkov s predošlých dielov (Thorovy pomocníci tu takmer ani nie sú a samotný Asgard tiež moc priestoru nedostane) a viac sa to zameriava na zábavný štýl strážcov galaxie. Thor je vyhostený s domova a tak ma režisér Taika Waititi volnú ruku ako uchopí tretí diel. Predovšetkým je tu kladený doraz na vtip a Thorovy tento vtipný ton celkom sedí. Niekedy je ho zbytočne moc, ale nemôžem povedať, že by otravoval, alebo kazil atmosféru filmu. V tomto smere je to nadmieru vydarené. Horšie je to zo samotným príbehom. V každom diely tejto série sa niekto snaží zničiť alebo si podmaniť Asgard, a aj keď až tretí Thor je k tomu najbližšie, niečo tomu chýbalo. Záporačka Cate Blanchett je zlá, štýlová, sexi a zaujímavá zároveň, ale nedostane nejako veľa priestoru, aby zamávala "základmi". V podstate ju vidíme len na začiatku a na konci, keď príde finálne, ktoré je aj po akčnej stránke trošku pre mňa slabé, mdlé a moc nestrhne. Viac menej má Thor: Ragnarok podobný problém ako jeho predchodcovia, no tento diel je o niečo zaujímavejší, kedže je to tu aj Hulk, stále štýlový a nekonečný zradca Loki, či Tessa Thompson ako Valkyria. Ako celok pobaví, ma to veľa vtipných scén, potešujúce camea, tradične dobré efekty, či akciu, ale aj hudba stojí za to. Bavil som sa, ale pre lepší zážitok niečo tomu chýbalo, zrejme lepšie finále. P.S.: po-titulkové scény sú dve. Obľúbený soundtrack: Ragnarok Suite. 85% - 4*

• 2.11.2017  23:25

Ani Mimoni ma už moc nebavili a trojka Ja, zloduch mi príde podobne slabá. Gruou brat ma moc nebavil, prišlo mi tu všetko také nasilu, ani toľko vtipných momentov a ani akcie tu toľko nie je, predošlé diely mali viac čím zaujať. 60% - 3*

• 2.11.2017  01:12

• 1.11.2017  16:44
    Přežít (1993)

Moc ma to teda neoslovilo. Ponúkne to pár zaujímavých scén, ale viac menej je to všetko. Prišlo mi to dlhé a rozťahané, príbeh a postavy to tu moc nepotiahnu, ale ako celok je to vlastne zaujímavé a celkom drsné a studené. 70% - 3*

• 31.10.2017  20:29

Lepšie ako som očakával. Clitn Eastwood a jeho výraz, za ktorým sa vždy niečo skrýva sa sem náramne hodí. V podstate sa jedna o taký pomalší film, ale výprava, väzenské prostredie filmu a dobra hudba pridávajú filmu zaujímavé atmosféru, k tomu si prirátajme Clinta a jeho šikovné nápady a dostane nadmieru vydarený film. 80% - 4*

• 28.10.2017  16:17
    Baby Driver (2017)

Taký pohodový akčný film s fajn soudtrackom. Lahôdkou je aj výborne namiešaný herecký kokteil (Elgort, Spacey, Foxx, Bernthal, Hamm, Lily James). Príbeh síce nemá nejakú väčšiu gradáciu a ta tá mi chýba hlavne v závere, ale dobre sa na tie akcie s trefnou hudbou pozerá. 75% - 4*

• 28.10.2017  00:13

Pekne natočené obrázky. To Snyderovi ide. Nič viac. https://www.youtube.com/watch?v=gX71P3R4smQ 60% - 3*

• 25.10.2017  23:04

Béčko ako vyšité, čo je škoda. Aj keď to nejakú väčšiu spojitosť s prvým filmom nemá a evidentne sa druhý diel chce zviesť iba na názve filmu, myslim si, že to mohlo byť aj lepšie. Za prvým dielom to zaostáva v každom smere. A keď je príbeh v podstate rovnaký, chýba mu spád, udernosť a dobre finále. To isté platí aj o postavách. Záporaci nula bodov, taký Henriksen bol o dosť výraznejší a čo sa týka Adkinsa tak ten ide v Žan Klódových šlapajach, pár filmov už spolu natočili a aj keď vie robiť rovnako dobre štvoritého odpichnutého kamzíka ako Žán, chýba mu trošku viac charizmy a lepšie herectvo. Chýbajú tu aj štýlové scény, ale Reiné nie je taký akčný mág ako Woo. Ako jednohùbka fajn, jedno pozretie vám neublíżi. 50% - 2*

• 24.10.2017  23:42
    Temná věž (2017)

Nebavilo ma to. Príbeh by aj ušiel, ale tie nezáživne postavy ma vôbec nebrali. McConaughey mizerný, Elba celkom v pohode, ostatný nula bodov. No hlavný problém vidím v režisérovi. Proste je to nezáživné natočené, slabá atmosféra, alebo napätie aj preto je sú tak postavy slabé a nezáživné. Občas to na lepšie svetlo vytiahne nejaká štýlová scéna kde sa strieľa, ale všetko podstatné sme videli už v trailery. Bieda a sklamanie, raz stačilo.40% - 2*

• 23.10.2017  00:57

Príbehom samozrejme Bčko ako vyšité, ale o to tu predovšetkým ide. Iba o primočiary príbeh a Adkinsové kopy. A znova ma to bavilo. Trojka Undisputed je vrchol serie a zrejme už prekonaná nebude a aj keď je toto pokračovanie slabšie a takmer úplne iné, civilnejšie, stále je na čo pozerať. Adkins síce nema charizmu ako Sly, Arnie, JCVD a podobne, čiže tu moc neuhrá, ale toto je jeho rola, ktorá ma pasuje a pokiaľ nič viac od neho nečakáte a zasa len štýlové kopy tak vás to nesklame. 75% - 4*

• 22.10.2017  12:30

Celkom ma to prekvapilo, ale mohlo to byť aj lepšie. Príbeh nebol úplne zlý, len škoda, že sa zatúlal v dome jednej Angličanky. Očakával som skôr nejaký akčnejší alebo zaujímavejší záver, toto mi prišlo také bez iskri. 70% - 3*

• 22.10.2017  00:05
    Živí mrtví - Série 7 (série) (2016)

7. Séria - 75% Každá séria mi príde síce dosť zaujímavá na to aby som sa nenudil, ale zároveň mi každá ďalšia príde o niečo slabšia. Veľké mínus je príbeh, ktorý sa znovu opakuje a nikam sa neposúva. Naťahuje sa aj dlžka niektorých časti až na hodinu a niekedy je to už fakt zbytočne naťahované. Na druhú stranu tu máme magora v podaní skvelého Jeffreyho Deana Morgana, ktorý jediný túto sériu robí zaujímavou a drží vás v napätí.

• 17.10.2017  19:57
    Živí mrtví - Série 6 (série) (2015)

6. Séria - 80% Viac menej rovnaké ako predošlé série. Stále je to zaujímavé, dobre akčné, krvavé, pekne zombícke a drsné, príbehom stagnujúce, ale aj nudné a zbytočne naťahované v niektorých častiach. Každopádne stále je to pútavo natočené a v závere až neskutočne šokujúce.

• 16.10.2017  00:01

Zabavný animák, bavil som sa. Skvelé postavy, príbeh, nápady, hudba a nechýba ani akcia či emócie. Disney opäť boduje. 85% - 4*

• 15.10.2017  23:59

Ani Scottov Blade Runner ma moc nebral, ale prišiel mi o štipku lepší a to z dôvodu, že Ford je lepší ako Gosling, čo ale neznamená, že Gosling je zlý, len nie je tak výrazný a na druhú stranu nemá proti sebe ani poriadeného oponenta akého mal Ford (Hauer). Tým pádom zaniká aj nejaká výraznejšia akcia alebo finále a aj keď je príbeh dobrý, chýba tomu tempo. Vizuál, dunivá hudba a podmanivá atmosféra sveta vás možno chytí, ale miestami je to zbytočne rozťahané a to je najväčšie mínus filmu. 70% - 3*

• 15.10.2017  23:58

https://www.youtube.com/watch?v=jP9FwuaI3aM 75% - 4*

• 15.10.2017  23:57

https://www.youtube.com/watch?v=5yE9LHNeUN8 75% - 4*

• 15.10.2017  23:48

https://www.youtube.com/watch?v=luNonv-X3Sc 75% - 4*

• 9.10.2017  15:52

Toto je presne to čo Rusom ide. Jednoduchý príbeh, postavy zaujali a bavili, slušná dobová atmosféra, výprava, kostýmy, ale predovšetkým tomu nechýbala atmosféra a napätie. Skutočne vydarený film, navyše s dobrou hudbou. 75% - 4*

<< předchozí 1 2 3 4 20 38 57 75