Shakers

<< předchozí 1 2 3 4 20 39 58 77
    • 24.2.2018  17:11

75% - 4*

• 18.2.2018  23:25

Musím sa priznať, že som trošku sklamaný alebo možno nie sklamaný, ale určite to nesplnilo moje očakávania. Príbeh je fajn, pekne pokračuje a veľmi dobre zapasoval ako záporák Michael B. Jordan, ale úplne ma to až tak nevtiahlo a v niektorých pasážiach nudilo. Tak isto ani akcia za veľa nestojí, čo ma vlastne sklamalo (miestami moc tmavá a nepriehľadná alebo zas nezáživne digitálna) a niečo poriadne sa rozbehne až na konci. Black Panther bol v Civil War oveľa lepší a zaujímavejší ako v samotnej solovke a po akčnej stránke nepredvádza vôbec také super akcie ako v tretom kapitánovi. Tak či tak sa jedná o fajn popkornovku, aj keď od Marvelu jeden s tých slabších filmov. Na druhú stranu Wakanda je spracovaná fakt super a je sa na čo pozerať a po hudobnej stránke aj čo počúvať. P.S.: pochopiteľne neodchádzajte a počkajte si na postavu s Civil War za titulkami. Obľúbený soundtrack: United Nations/ End Titles. 70% - 3*

• 18.2.2018  11:32
    Slepý (2017)

70% - 3*

• 11.2.2018  22:10
    The Batmobile (TV film) (2012)

Pekný prehlad všetkých Batmobilov, ktoré sa objavili na filmovom plátne. A keď už si každý vyberal svoj obľúbený aj ja si vyberiem...hmmm.. asi ten od Burtona. 80% - 4*

• 9.2.2018  12:34

Gotham (2005)

https://www.youtube.com/watch?v=pNYpfLrTF4E 80% - 4*

• 9.2.2018  12:14
    Na doraz (2017)

Pekná naháňačka, kde sa vlastne ani moc nemožne stažovať, že sa tu nič nedeje. Chcelo by to lepšiu atmosféru a napätie, ale vlastne ma to bavilo aj tak. Je to krátke, priamočiare a okrem Halle Berry to má čím zaujať. 60% - 3*

• 8.2.2018  12:48

Tak už ta Emmerichovská deštruktívna nákaza prešla ja na Deana Devlina, aj keď sa nad tým tak zamyslíme, vlastne to bol vždy Dean, kto vymyšlal pre Emmericha príbehy a zároveň mu ich aj produkoval. Očividne to Devlina už prestalo baviť sa len pozerať ako Roland točí väčšinu jeho scenárov a tak si chcel jeden vlastný natočiť sám. No a po skončení Geostorom vlastne zistíte, prečo jeho príbehu vždy točil Roland. No kto by nevedel, tak trošku napoviem. Roland tie štýlové výbuchy a hviezdne deštrukcie aspoň vie pekne natočiť. 55% - 3*

• 8.2.2018  00:29
    Ed Sheeran - I See Fire (hudební videoklip) (2013)

Skvelá skladba pre Hobita - https://www.youtube.com/watch?v=mllXxyHTzfg 100% - 5*

• 7.2.2018  12:53

Dokonalý príklad, že aj obyčajný film s dobrými dialógmi môže byť dobrý a zaujímavý. Billyho Crystala som síce nikdy v ničom nevidel čo je mi až divné, ale zahral to proste super a dobre s Ryankou dopĺňali. Jednoduchý a pohodový film, ktorých nieje veľa. 75% - 4*

• 6.2.2018  12:47

Nebolo to zlé, hlavne postavy dokázali zaujať, ale niečo mi k tomu chýba, inak povedané mám pocit, že sa tam nič nedialo. Don't you Forget About Me ale na konci potešil ;) 70% - 3*

• 3.2.2018  23:16

Nebolo to zlé, vlastne ma to celkom aj bavilo. Hlavne Garry Oldman ma zaujal, ktorý to nie len, že zahral vynikajúco (a toho Oscara proste musí dostať!), ale predovšetkým prešiel neskutočnou premenou! Film je to dobrý, niekedy sa kecá trošku viac a občas to nudí miestami, ale viac menej sa jedná o zaujímavé keci. Najviac ma sklamalo, že v tom najlepšom to skončilo. Chcel som vidieť Wintonové úspechy a nie si ich len v záverečných titulkoch prečítať. Každopádne Darkest Hour je dobrý film, ale chýbajú mu silnejšie momenty aj keď hudba Marianelliho to občas potiahla. Obľúbený soundtrack: Where Is Winston, Dynamo, We Shall Fight. 70% - 3*

• 31.1.2018  20:35

Som trošku sklamaný. V prvom Kingsmanovi nám Vaughn ukázal ultra špičkový, akčný a štýlový film, kde všetko fungovalo tak ako malo. Tu v Zlatom kruhu ma to už toľko nebavilo. Mal som pocit, ako keby sa to viac snažili tlačiť na vtipnejšiu notu a celý film oproti predošlému trochu odľahčiť a to mi tak celkom nesadlo. Napríklad tie robo-psy a Elton ma vôbec nebavili a navyše ani Colin Firth nie je tak výrazný a ostatný zas toľko priestoru nemajú aby zaujali. V dvojke je toho rozhodne viac aj čo sa akcie týka, úvodná naháňačka je super, tak isto znova aj hudba, ale už ma to toľko nebavilo. 75% - 4*

• 29.1.2018  23:14

Vlastne som až prekvapený s toho ako je to dobré a ako ma to bavilo, aj keď sa celý film sedelo iba kuchyni. Výborne dialógy, nápady, prekvapivé zvraty a v podstate aj záhadne postavy robia tento film skutočne zaujímavým. Navyše záver slušne graduje a nie jeden krát prekvapí. 85% - 4*

• 26.1.2018  19:38

Nepamätám si kedy som sa naposledy pri filme takto nudil. Pôvodných hráčov zo smrťou z roku 90 som nevidel, ale mal som si radšej pozrieť ten film, pretože toto je strašná nuda. Mám chuť to neskutočne skritizovať a zanadávať si, ale ten film je tak slabý, že ho neviem ani uraziť. 20% - 1*

• 25.1.2018  19:37
    Uteč (2017)

Takže toto je ten uznávaný horor, ktorý každý vychvaľuje. Toto je ten film, ktorý je dokonca nominovaný za najlepší film, réžiu scenár a herca! Váľam sa od smiechu. Podobných filmov som videl už kopu, ale musí sa nechať, že ma Get Out dobrú a záhadnú atmosféru, ale neskôr ten ťažký zvrat prekuknete aj zo zavretými očami. Keby som bol černoch, tak sa mi to určite páči viac a tie nominácie neriešme radšej, všetci vieme, že tam tento film natlačili len kvôli utláčaným černoškom. Ach jaj, smutné. 60% - 3*

• 25.1.2018  13:00

Videl som všetky dokumenty o Titinicu s Cameronom a mám pocit, že ich ešte pár uvidíme. Celkom sranda ako sa v tom James šprtá, ale na druhú stranu porovnanie s filmom, že koľko vecí je presne postavených, či rozhovor o tom ako sa páčil film rodinám, ktorý mali predkov na Titanicu, alebo výpočet či by sa zachránilo viac ľudí, ak by bolo viac záchranných člnov, to sú všetko zaujímavé fakty, no a nakoniec sa samozrejme rozoberá potopenie Titanicu, ktoré Jamesovi nedáva spať. Videl som už veľa dokumentov o Titanicu, ale Jim nám zas všetkým ukázal, že je stále o čom hovoriť. Celý dokument môžte vidieť tu: https://www.youtube.com/watch?v=zaR_h23R-pQ 90% - 5*

• 22.1.2018  13:30
    Okrsek 49 (2004)

Dobrý film, fajn herci, príbeh a pohodová atmosféra príbehu požiarnika, ale ten záver, respektíve strih filmu mi pokazil záver. Na konci to akosi nefungovalo, tak ako to malo a prišlo mi to bez nejakých emócii. Škoda. každopádne hudba sa vydarila a podtrhla dramatické pasáže. Obľúbený soundtrack: Main Title. 75% - 4*

• 19.1.2018  00:34

Jaume Collet-Serra a Liam Neeson, movie number four. Chvíľu som mal pocit, že či to nie je nejaké pokračovanie s ich predošlej spolupráce, ale nie je. Každopádne Neeson a Serra sú vo svojom a táto záhadná atmosféra thrilleru im sedí. Nie je to také strhujúce ako ich predošlé filmy (Non-Stop, Neznámy), ale príbeh a vlastne aj prostredie je celkom šikovné zakomponované a hlavne zaujímavé, čiže muž vo vlaku ani moc nenudí, kedže Liam musí pátrať po záhadnom cestujúcom, aby zachránil svoju rodinu. Záver je trošku predvídateľný, ale kašlať na to keď to baví a hlavne plynie ako voda. Za zmienku stojí aj dobrá hudba, ktorá pekne doplní atmosféru filmu. Obľúbený soundtrack: A Commuter's Trip, The End Of The Line. 80% - 4*

• 15.1.2018  13:32
    To (2017)

Vlastne je to až prekvapivo dobré na to, že tam hrajú taký sopliaci. Bavil ma príbeh, hororová atmosféra, klaun a je to aj pekne krvavé, ale niekedy mi to prišlo zbytočne rozťahané. Každopádne jeden s tých lepších hororov. 75% - 4*

• 11.1.2018  23:40

Prometheus mal výživnejšie dokumenty, tu sa až tak do hlbky nejde čo je škoda, no aj tak sa jedná o zaujímavý dokument, ktorý nás zasvätí do príprav filmu Alien: Covenant. 80% - 4*

• 11.1.2018  23:30

Asi najzaujímavejší dokument, ktorý ukazuje Davidove výtvory a jeho "kuchyňu". V upravenej podobe sa to vidieť aj tu - https://www.youtube.com/watch?v=xVqd3Q1m5wo 80% - 4*

• 11.1.2018  23:23

Príprava posádky Covenant na ich misiu. Celý dokument nájdete v bonusoch k filmu tu je aspoň mala ochutnávka - https://www.youtube.com/watch?time_continue=11&v=Zy-W3P0UOig 75% - 4*

• 11.1.2018  23:21

Výroba Androida Waltera - https://www.youtube.com/watch?v=Ckst-p0c4ZU 60% - 3*

• 10.1.2018  22:46

Muzikály moc nemusím, taký La La Land ma napríklad vôbec nebavil, ale toto áno. Neviem prečo. Príbeh je v podstate jednoduchý, ale bavil ma hlavne Hugh Jackman, ktorého je že vraj toto vysnený projekt a musím povedať, že mu to sadlo. Niektoré skladby sú celkom chytľavé a ten cirkus okolo Huga je celkom zábavný. 80% - 4*

• 10.1.2018  16:44

Skutočne výživný a zaujímavý dokument, ktorý mapuje všetko do každého detailu od scenára cez casting, kulisy, produkciu, efekty, výtvarne návrhy a kopec ďalších vecí, ku ktorým sa vyjadrí aj sám stvoriteľ Scott. 90% - 5*

• 8.1.2018  20:53

Vlastne celkom fajn, nemal som nejaké očakávanie od toho, pretože trailery nič moc nesľubovali, ale nakoniec ma to prekvapivo bavilo. Jumanji nakoniec ponúkne slušný príbeh a predovšetkým dobrý humor a hercov, to je to na čom stojí Jumanji. A je to sranda. 75% - 4*

• 27.12.2017  14:40
    Castlevania (TV seriál) (2017)

Takéto temné príbehy môžem, je to drsné, krvavé, temné, kostolné, vampirovské len škoda, že to v tom najlepšom skončilo. Som zvedavý ako to bude pokračovať. Ľúbi sa mi aj dabing, Richard Armitage dobre nadaboval Trevora Belmonta a tak isto aj Graham McTavish Drakulu. 75%

<< předchozí 1 2 3 4 20 39 58 77