Shakers

• 17.6.2017  22:59

A tak vznikli Lietadla. https://www.youtube.com/watch?v=4tM6Ow2rLaM 65% - 3*

• 17.6.2017  22:28
    Lou (2017)

Kraťas, ktorý sa vysielal pre animákom Auta 3. Nie je to zlé a za tu krátku dobu to ma fajn poitnu. 75% - 4*

• 17.6.2017  21:02
    Auta 3 (2017)

Bavil som. Prvý diel bola fajn zábava, dvojka o chlp zaostala za kvalitami prvého dielu, no a trojka sa vracia znova späť na vrchol. Príbeh sa pekne posúva dopredu, nové a lepšie autá sa už doťahujú na bleskového McQueena a to je na tom to najzaujímavejšie. McQueen sa s touto výzvou musí nejako vysporiadať a je to natočene celkom zaujímavo, pohodovo a vtipne a aj závody majú čo ponúknuť. Bavil som. 80% - 4*

• 15.6.2017  22:08
    Mumie (2017)

Nebolo to zlé. Celkom som sa bavil a moc som sa nenudil. Tom Crusise a jeho akčné kúsky aj tu patria medzi to najlepšie a naozaj je na čo pozerať, ani príbeh nebol zlý. No najviac mi nepasoval ton filmu. Je tu dosť vtipov (niekde celkom dobrých) na odľahčenie filmu, ale na druhú stranu tie vtipy zabíjajú napätie a žáner horor, ktorý tu skoro vlastne ani nie je a samotná Múmia moc rešpektu nebudí. Škoda toho nevyváženého tonu. Viac menej sa jedna o dobrodružný film, ale niekdy to sklza skoro až do komédie. Napísané je to celkom dobré, vyložená nuda nehrozí a par prvkov ako aj samotný záver poteší alebo aj prekvapí. 70% - 3*

• 13.6.2017  20:53

To, že je Batman najlepšia komiksová postava vie každý. Alebo aspoň väčšina a v tomto vydarenom bat-animáku je pekne zachytené prečo je to tak. Bavil som sa kráľovsky. Fakt som nečakal takúto srandu. Tým, že poznám svet Batmana a DC komiks ma to bavilo oveľa viac, možno viac ako niektore deti ;) 80% - 4*

• 13.6.2017  18:13

2. séria - 85% Fantázia! Prvá séria bola trošku dosť mimo, ponúkla iný príbeh a iné postavy, od polky síce ponúkla niektoré výborne časti, ale to pravé Star Wars dobrodružstvo je až v druhej sérii. Nie len ja, ale aj ostatný a aj sám tvorca Clone Wars Dave Filoni bol s toho celkom smutný keď mu zrušili klonove vojny. Bolo tam dosť veci otvorených a nevieme ako skončili niektoré postavy. A presne toto je na druhej sérii to najlepšie. Vracia sa spať ku klonovým vojnám a privedie spať postavy, ktorých osud sa ešte neuzavrel a týmto šikovným premostením sa posúvame pekne dobre, v novom seriáli a aj zo starými postavami. Tlieskam, Darth Vader a záver druhej série je neskutočne luxusný!

• 12.6.2017  20:41
    Smrt ve tmě (2016)

75% - 4*

• 12.6.2017  18:07

Hodnotenie je tu skutočne mizerné, ale pri tom to nie je až také zlé. 45% - 2*

• 12.6.2017  18:05

• 10.6.2017  12:38
    La La Land (2016)

Nebavilo ma to, fakt nie. Proste mi to nesadlo a vôbec som tomu neprišiel na chuť. Herci fajn a natočene je to pekne, oceňujem hlavne kameru, ale toto asi nie je moja šálka kávy. 40% - 2*

• 9.6.2017  23:33

1. séria - 75% Ja som celkom spokojný, na Clone Wars to nemá, ani príbehom ani animáciou a akciou sa tiež nechytá. Prvé epizódy vyzerajú len vďaka pár prvkom, že je to seriál zo sveta Star Wars, pretože veľa svetelných mečov, akcie, či známeho príbehu sa tu nenájde a postavy tiež úplne nedokážu upútať. Na druhu stranu, kto prekusne prvú polku seriálu sa dočká vytúženej odmeny, pretože od polky je to znova ten starý dobrý svet Star Wars. Príbeh ma spád, postavy sú zaujímavejšie a nechýbajú dokonca svetelné meče, či štýlový záporák. Pokial vás sila sprevádza a vydržíte prvú polku, dočkáte sa tej pravej zábavy v preďalekej galaxii.

• 6.6.2017  23:09

50% - 2*

• 5.6.2017  13:14

Slušný akčňák bavil som sa, bavil ma hlavne Idris Elba, ktorý tu výborne zapasoval a ktorý to drží nad vodou, ale pre lepší zážitok by to chcelo niečo pútavejšie, akčne scény potešili, rozhodne bolo na čo pozerať, ale moc ma ten príbeh nestrhol. 70% - 3*

• 4.6.2017  21:25
    Wonder Woman (2017)

Ja som spokojný. Wonder Woman ma bavila už BvS a tu je ešte lepšia. Príbeh sa pekne ponorí do minulosti cez fotku ktorú Diane pošle Bruce Wayne, fotku, ktorú poznáme už s BvS. Na to, že ma film skoro dve a pol hodiny som sa skoro vôbec nenudil. Úvod patrí ostrovu Amazoniek, kde spoznáme detstvo malej Diani, ale aj jej tréning, schopnosti, či príbeh o ostrove a bohoch. Prostredná časť sa zaoberá príchodom do Londýna, kde príde aj na porciu vydarených scén Wonder Woman v civilizácii. Musím sa priznať, že záver nie je zlý, ale až príliš sa rozhadzuje efektami a všetko letí až príliš zbytočne moc do vzduchu. Inak nie je moc čo vytknúť. Navyše Gadotke a Pineovi to celkom klape, bavia, nenudia a ťahajú to vpred, proste všetko prečo by ste im mali fandiť. Cele je to natočene dosť dobre od vizuálnej stránky, po príbeh až po akciu s lahodnými spomalovačkami. Na záver by som ešte vyzdvihol hudbu od Ruperta Gregson-Williamsa, ktorá k filmu výborne sedí. Jeden s najlepších DC filmov! Obľúbený soundtrack: Amazons of Themyscira, Angel on the Wing, No Man's Land, Lightning Strikes. 90% - 5*

• 3.6.2017  18:43

Pohodový film so sympaťákom Yelchinom, krásnou Bérénice Marlohe a príbehom, nad ktorým sa oplatí trochu pozastaviť. Chcelo by to trošku zručnejšiu réžiu a vyžmýkať s toho viac, ale aj tak sa jedná o fajn film. 70% - 3*

• 28.5.2017  20:29

Pôvodná trilógia, ktorú natočil Verbinski ma bavila, štvrtý diel s názvom V neznámych vodách mi prišiel dosť neznámy a doteraz je to najslabší článok série, no a Salazarova pomsta je vlastne prekvapivo celkom dobra. Poteší hlavne to, že séria vracia trošku späť ku koreňom, navyše záporáci na čele s kapitánom Salazarom (výborný Bardem) sú celkom štýlovo spravený (aj keď na Davyho Jonesa nemajú). Samotný príbeh síce nie je nič extra, ponúkne vlastne fajn dobrodružnú zábavu, ale o tom, že by mal čím pripútať a zaujať, sa moc nedá hovoriť a cele to naháňanie za bájnym Poseidonovým trojzubcom stojí hlavne na postavách aj keď akcie tiež nie sú zlé. Jack Sparrow opäť ponúka svoj štandard, vie byt zábavný, ale aj otravný. Zaujímavejší je skôr kapitán Salazar, ktorý Jacka naháňa kvôli pomste, medzi to sa primieša aj starý známy Barbossa a nova mlada dvojka, ktorá vlastne ani moc neprekáža a neotravuje. Vizuálne je to stále oslnivé ako predošlé diely, sem tam niektoré scény nudia, ale inak sa jedna o ďalšiu fajn pirátsku zábavu. Poteší aj hudba, kde nevýrazného Zimmera, ktorý sa stratil v neznámych vodách vystriedal Geoff Zanelli, ktorý na hudbe k pirátom spolupracuje už od čias čiernej perli. Zanelli okrem pôvodných starých a zaručene dobrých pirátskych melódii ponúka aj novú hudbu, ktorá je ako vítaný vietor v plachtách. P.S.: nezabúdajte na scénu za titulkami. Obľúbený soundtrack: The Brightest Star in the North, My Name Is Barbossa, Beyond My Beloved Horizon. 80% - 4*

• 22.5.2017  12:54

Vo filme sa síce dozvieme čo sa stalo, ale je viac fajn to vidieť. https://www.youtube.com/watch?v=Wj5NAaHkK7I 90% - 5*

• 22.5.2017  12:52
    Kruhy (2017)

Toto teda fakt nebolo treba. Kedže už dlhšie som nevidel Kruh s Naomi Watts a toto mi skočilo po ruku, tak som sa na to pozrel. Keby som vedel, že je to strata času, tak si radšej pozriem ten starý. Toto je len taký nudný kruhový výplach pre mladých. Slabé príbehom, nezaujímavé postavami, proste slabota. 45% - 2*

• 21.5.2017  20:34
    The Visit (2015)

Nenechajte sa odradiť nezaujímavým úvodom, toto je jeden s tých filmov, ktorý postupne graduje. Úvod mi prišiel taký nemastný neslaný, postavy ani príbehom to moc nevedelo upútať, ale ako náhle M. Night Shyamalan spustí svoje hororové lakačky a rozbehne v pozadí aj zaujímavý a trošku šokujúci príbeh, tak si poviete, že Night je späť. 75% - 4*

• 18.5.2017  23:42

Ja ako veľký fanúšik tejto vesmírnej a uslintanej ságy som spokojný a bavil som sa. Aj keď rovnako ako Prometheus aj toto ma svoje muchy a nepribližuje sa to kvalitám prvým trom dielom. Ale nepozerajme sa späť, ale dopredu. V rámci sci-fi hororu je to stále to najlepšie a do ságy Alien to nie je vôbec zlý prírastok. Už som si tak trochu zvykol, že Scott v Prometheovi udal trochu iný smer. Rovnako ako v predošlom diely aj toto ma výborne a nádherne spracovanie (kulisy, masky, kostýmy, vizuál, kamera). Herecké obsadenie nie je nič moc a je slabšie ako v predošlom filme. Najviac tu vyčnieva znovu fantastický Fassbender, ktorý hraje skvelú dvoj rolu a všetkých schová do kapsy. Ostatný sú tu viac menej mäso do mlynčeka, na ktorých vám zaležať ani moc nebude, ale okrem Fassbendera aj Katherine Waterston a sympaťák Danny McBride tu majú svoje miesto. Čo sa týka celkového filmu, tak aj keď úvod bol síce dlhý a nie až tak zaujímavý, predstavil aspoň postavy. Trošku treba úvod pretrpieť, ale potom vám Ridley naservíruje scény s votrelcami, ktoré majú čím zaujať a krvou sa vôbec nešetrí. Postavy mi neprídu, že by sa správali až moc nelogicky ako sa všade píše. Jasne občas sú tu veci, ktoré bijú do očí, ale dá sa to vysvetliť a zhltnúť. Príbeh neponúka odpovede s predošlého filmu, čo je škoda, ale je tu pár vysvetlení, ktoré potešia a na ktoré sa teším aj do ďalšieho filmu. Scott sa tento krát viac inšpiruje svojím prvým kultovým dielom a pomaličky prepája túto preqelovú sériu s tou pôvodnou. Či už cez kostýmy a grafické spracovanie v počítačoch a na paneloch alebo samotným záverom, kde sa mi opäť potvrdilo, že Aliena mám najradšej vo vesmíre a v uzavretých priestoroch. Potešila aj hudba a pôvodné tony Goldsmitha, ktoré k Alienovi jednoducho sedia. Trošku zamrzí, že Scott nedokáže ponúknuť tak hutnú atmosféru ako v prvom filme. S votrelca už nejde ten strach, za to Ridley stále vie namiešať zaujímavú atmosféru. Nie je to horšie ako Prometheus, ale ani lepšie. 85% - 4*

• 18.5.2017  00:10
    Rozpolcený (2016)

Chvíľu som sa v tom strácal a fakt som si nevedel čo si mám myslieť o režisérovi, ktorý natočil také pecky ako napríklad Vyvolený. No postupne mi to začalo dávať čoraz väčší zmysel, keď sa odhaľovalo čoraz viac a viac a záver bol skutočne hororový a atmosferický. Za to úplný záver s vyvoleným bola výborná čerešnička na torte. M. Night Shyamalan dokázal všetkým, že to stále ešte nezabudol. 75% - 4*

• 15.5.2017  23:29

Takýto film som chcel vždy vidieť keď som bol malý chlapec. Príbeh je jednoduchý ako facka, ale o ten tu ani tak nejde, toto je predovšetkým nefalšovaná, uletená, drahá, štýlová, nápaditá a akčná zábava. Toto môžu natočiť proste iba šikmáči. Matt Damon výborne zapasoval a aj keď to už bolo v závere čoraz viac uletené, bavil som sa. 80% - 4*

• 15.5.2017  00:11

Oproti predošlým dvom mizerným dielom, som si tento záverečný, ale stále slabý, aspoň trošku užil a môžem povedať, že som spokojný. Samozrejme s tým, že táto série už končí. Anderson sa nikdy nenaučí točiť dobré filmy, sem tam sa mu niečo podarí, nejaký dobrý nápad alebo akcia ako v tomto filme, ale ako celok je to slabé. No na druhú stranu lepšie a hlavne zaujímavejšie ako predošlé dva. Posledná kapitola sa vracia späť ku koreňom čo je fajn a našťastie aj akcia sa zlepšila a už to nie je taký digitálny bordel, ale predovšetkým čo poteší je príbeh, ktorý predošlé diely moc neposkytovali. Nie je to nič extra, ale celkom ma bavil záver. Možno aj tým, že som sa konečne tešil na koniec, pretože mám pocit ako keby som túto skoro nekonečnú sériu pozeral celý život. 55% - 3*

• 13.5.2017  13:55

Podla mňa je úvod až zbytočne dlhý. To je podla mňa najväčšie mínus. Strašne pomaly sa ten film rozbieha, ale inak je to celkom dobrý válečnák, ktorý by bol ešte lepší keby mal lepšie napísané postavy, ale viac menej všetko stojí na fantastickom Lee Marvinovi. Plus je aj dobra výprava, kostýmy a a akcia. 80% - 4*

• 11.5.2017  23:10

Nič zaujímavé sa tu síce neudeje (ako v prologu The Crossing), ale aspoň tu uvidíme na chvilku toho Franca. https://www.youtube.com/watch?v=EkXgRlRao5I 60% - 3*

• 10.5.2017  23:06

Celkom fajn Disneyovka. Fajn postavy, fajn príbeh, fajn animácia, dobre postavy, hudba a aj tie spievané pasáže sa celkom dajú. Úvod ma bavil viac ako záver, škoda, že to v závere nebolo trošku viac strhujúce alebo proste niečim zaujímavé. 75% - 4*

<< předchozí 1 2 3 4 19 37 55 73