Shakers

okres Bratislava
Filmy, Soundtracky, Hokej & Bodybuilding

<< předchozí 1 2 3 4 20 40 59 78
    • 15.4.2018  23:14

V tomto filme očividne na veľkosti zaleží. Nie len, že je tu veľký akčný hrdina, veľké monštra, ale vlastne je to aj veľká blbosť a miestami aj veľká sranda, keď si s toho sami tvorcovia robia srandu. A to je hlavne veľké plus, pretože taký film sa nedá brat vážne. Pokial si chcete užiť veľkú akciu, s veľkými príšerami, s veľkým hrdinom a na veľkom platne, tak ste tu správe. 65% - 3*

• 15.4.2018  14:41
    Team Darryl (2018)

No čo ja viem. Tretí Thor mi prišiel najslabší, Team Thor ma tiež nebavil a Team Darryl je rovnako na pousmiatie zbytočná blbina - https://www.youtube.com/watch?v=Nl3VkYkMa6Q 50% - 2*

• 14.4.2018  16:19

2. séria - 80%. Nebolo to zlé. Vlastne dosť podobné prvej série. Skoro každá epizóda priniesla inú dobu, lepší či slabší príbeh, lepšiu, či slabšiu postavu, akčnejší alebo humornejší ton, no a hlavne potešili zaporaci a ich Legion of Doom. Rovnako potešujúci je aj Crossover, ktorý sa nesie cez tri seriály.

• 12.4.2018  12:57

Pár reči o Arniem na place Predatora - https://www.youtube.com/watch?v=V7Y6z_TrO38 70% - 3*

• 8.4.2018  23:33

Nemám slov. Jeden s tých filmov, kde je film lepši ako jeho trailer. Steven Spielberg znova dokazuje, že vie sfilmovať každý jeden žáner. Ready Player One je film, ktorý je nie len nabitý bombardujúcou akciou, ktorá je plná (potešujúcich) odkazov hier a filmov a preto aj pri vyše dvoch hodinách film super plynie a nenudí, ale hlavne v ňom všetko funguje. Príbeh ma čo ponúknuť a čím zaujať, herci sú výborne obsadený a každému jeho úloha sedí až po slizkého Mendelsohna. Efekty sa doslova vylievajú s plátna pri tom množstve, ale nieje to nepriehľadný koncert jedničiek a núl, práve naopak, všetko tu má svoje miesto. Taktiež aj hudba od Alana silvestriho skvelo pasuje. Dávno som sa pri filme takto nebavil, technicky brilantne a zároveň Spielbergovsky dobré. Obľúbený soundtrack: Main Title, Looking For A Truck. 90% - 5*

• 29.3.2018  22:47

Oveľa slabšie ako prvý diel. Prvý diel bola doslova gigantická nalož príšer a robotov, kde všetko pekne fungovalo, postavy bavili a akcie mali dokonalo postavený ring. Väčšina toho mi tu chýba, postavy sú mdlé, nevýrazne, herci taktiež slabý a bez charizmy, príbeh nebol ani v prvom diely o niečom extra, no tu je to ešte väčšia nuda, príšery Kaiju nedostavajú vôbec toľko priestoru a ani roboty už nie sú tak zaujímave a cele mi to prišlo skôr ako ďalší diel Transformerov pre deti. Skratka sa ukázala absencia del Tora a post producenta to nezachráni, už iba úvodná akcia s Guillermoho dielu je lepšia ako celé pokračovanie. Každopádne záverečné finále ma čo ponúknuť, nie je to moc dlhé a ako jednohúbka je to vlastne celkom slušná jazda, ale ako pokračovanie je to slabé, obzvlášť pre mňa lebo jednotku mam veľmi rad. 60% - 3*

• 25.3.2018  23:30
    Arrow - Série 5 (série) (2016)

5. séria - 85%. Určite lepšie ako predošle dve série, obzvlášť kde bol záporák Damien Darhk strašne nevýrazný a nudný. Piata séria Šípa konečne vytiahla na svetlo (alebo skôr do tmy) ďalšieho zloducha, ktorý poriadne zatopí celému týmu Arrow a niektoré časti sú fakt luxusné. Samozrejme sa nájdu aj niektoré nudnejšie, kde sa riešia somariny, ale ako celok je to dosť dobrá séria, štýlová akcia tu ma zas svoje miesto, crossover parádny a nechýba dávka napätia, známe postavy a finále tiež stojí za to. Lepšie ako predošle dve série.

• 25.3.2018  20:12
    The Flash - Série 3 (série) (2016)

3. séria - 80%. Slabšie ako predošlá séria, stále však celkom slušná zábava, kde sa cestuje časom a navyše záporák ma čo ponúknuť a aj keď niektoré časti sú slabé, väčšine z nich nechýba slušná dávka napätia, dobré akcie, Ciscové hlášky, zvraty, len to finále sa moc nepodarilo a celkovo tam toho lúčenia bolo priveľa, keď beriem ohľad na celú sériu. Crossover s seriálmi Arrow a Legends of the Tomorrow sa podaril.

• 24.3.2018  23:26
    Tomb Raider (2018)

Vlastne až prekvapivo dobré a určite lepšie ako Tomb Raider s Angelinou. Nič proti nej, ta mi tam pasovala. Musím sa priznať, že Alicia Vikander vyzerá celkom drobnučká, ale casting sa vydaril, pretože postava Lary Croft jej perfektne sadla, dokázala predať nie len akčnú stránku, ale aj svoj sexepil. Čo sa týka samotného filmu, tak ten stojí celý na hlavnej hrdinke, ktorá je v podstate tak napol Indiana Jones a táto kombinácia je celkom zaujímavá, pretože v tomto v podstate "origine" Lara ešte nemá svoje klasické zbrane, takže prestrelky od nej nečakajte. Casting teda super, príbeh fajn pekne to odsýpa, akčná stránka ma čo ponúknuť a hudba od Junkieho to vie tiež zdramatizovať. Spokojnosť, teším sa na dvojku. Oblúbený soundtrack: Becoming the Tomb Raider. 75% - 4*

• 23.3.2018  00:27
    47 metrů (2016)

Nebolo to zlé, ten film ubieha rýchlejšie ako klietka medzi žraloky na dno, ale niečo mi k tomu chýbalo. Zrejme viac napätia alebo lepšie napísane postavy, ktorým by som viac fandil. Žraloky sú spravené dosť dobre, ale nečakajte nejakú krvavú divočinu typu čeľuste, tie sa tu vyskytujú len keď sú hladné a celý film hladne niesu ;) 65% - 3*

• 12.3.2018  18:04

Drsná dráma, ktorá predovšetkým stojí na výborných hereckých výkonoch, ktoré sú aj zaslúžene ocenené Oscarom. No ten záver ma trošku sklamal, pretože celý film ma bavil. 80% - 4*

• 9.3.2018  23:16
    Tvář vody (2017)

Som rád, že toho Oscara Guillermo nakoniec vyhral, prial som mu to lebo mám rád jeho tvorbu, no skôr by si to zaslúžil za ešte lepši Faunov labyrint. Čo sa týka The Shape of Water tak musím povedať, že sa jedná o dosť zaujímavý film, ktorý nemusí každému sadnúť, pretože aj keď je atmosféra filmu záhadná ako u del Tora býva zvykom, vizuál dokonalý ako vždy, Desplatová hudba trefne pasujúca, tempo sa celkom vlečie. No na druhú stranu fungujú tu postavy, ktoré sú viac ako zaujímavé a Michael Shannon je výborný záporák, ktorý dodáva filmu tu správnu šťavu, napätie a v podstate jemne brutálne či nechutné scény, čím film nespadá pod pomalý romantický slaďák. A nie, nie je to prequel k Hellboyovi, aj keď Doug Jones znova hraje rybieho muža. Obľúbený soudntrack: The Shape Of Water, Decency. 75% - 4*

• 9.3.2018  19:51
    Geometria (1987)

Zaujímavé a svojim prevedením pôsobivé - https://www.youtube.com/watch?v=K-kXjzssBaI 60% - 3*

• 8.3.2018  23:03

Originál som nevidel a možno je to aj dobre, pretože mám pocit, že by ma táto Willisová verzia moc nebrala. Každopádne ťažko povedať, pretože ma to bavilo a na to, že to bolo v réžii Eliho Rotha sa to prekvapivo držalo pri zemi a miestami sa film snažil o serióznu atmosféru, kde nechýbajú aj emócie, čo celkom oceňujem. Priamočiara, ale dobrá pomsta s konečne dobrým Willisom. 70% - 3*

• 7.3.2018  22:42
    Hra o smrti (2002)

Nebolo to zlé, ale chýbal mi k tomu lepší záver, pretože príbeh a atmosféra filmu bola celkom pôsobivá. Zaujímavá v podstate historická kriminalka s chladnou a studenou dobovou atmosférou, kde ani nie tak Paul Bettany, ale hlavne Willem Dafoe ťahá film dopredu. 65% - 3*

• 4.3.2018  18:19

Ako hokejista a fanúšik musím povedať, že sa jedna o výborný dokument nie len o legendárnej sovietskej 5ke, ale objasňuje aj veľa vecí čo sa týka tvrdého sovietskeho režimu, politiky za studenej vojny, či príchod ruských hráčov do NHL. 90% - 5*

• 1.3.2018  10:28
    Sněhulák (2017)

Príbeh nie je zlý, no je to zbytočne rozťahané, chýba tomu spád a lepšia réžia, ktorá by vymačkala trošku viac mrazivejších scén a napätia. 55% - 3*

• 27.2.2018  21:13
    Wind River (2017)

Taylor Sheridan ponuka skutočne mrazivý film. Predovšetkým atmosféra, napätie a herecké výkony robia s Wind River brilantný krimi thriller. Jeden s najlepších filmov roka. 90% - 5*

• 25.2.2018  11:49

Batman a jack rozparovač ? Skutočne zaujímavá kombinácie a aj temne londýnske prostredie k tomu sadlo. Pekný animák, ale pre ešte lepší zážitok mi tu chýba pútavejšia atmosféra. 75% - 4*

• 25.2.2018  11:48

Myslel som, že to bude aspoň dobrá komédia, kde sa zasmejem, ale nie je. Príbeh ma nebavil, Arnieho bolo málo a pár uškrnou čo som hodil na monitor pri vtipných hláškach tento film s biedy nevytiahne. Sklamanie. 35% - 2*

• 24.2.2018  17:11

Zaujímavo zostrihaný film, ale bavil ma. Niekedy som sa trochu strácal, pretože sa režisér trošku pohrával zo žánrami, ale nakoniec sa to všetko fajn uzavrelo. Dobrý herci, dobrý soundtrack (Coldplay, Mogwai) a..tiež by som ju asi miloval. 75% - 4*

• 18.2.2018  23:25

Musím sa priznať, že som trošku sklamaný alebo možno nie sklamaný, ale určite to nesplnilo moje očakávania. Príbeh je fajn, pekne pokračuje a veľmi dobre zapasoval ako záporák Michael B. Jordan, ale úplne ma to až tak nevtiahlo a v niektorých pasážiach nudilo. Tak isto ani akcia za veľa nestojí, čo ma vlastne sklamalo (miestami moc tmavá a nepriehľadná alebo zas nezáživne digitálna) a niečo poriadne sa rozbehne až na konci. Black Panther bol v Civil War oveľa lepší a zaujímavejší ako v samotnej solovke a po akčnej stránke nepredvádza vôbec také super akcie ako v tretom kapitánovi. Tak či tak sa jedná o fajn popkornovku, aj keď od Marvelu jeden s tých slabších filmov. Na druhú stranu Wakanda je spracovaná fakt super a je sa na čo pozerať a po hudobnej stránke aj čo počúvať. P.S.: pochopiteľne neodchádzajte a počkajte si na postavu s Civil War za titulkami. Obľúbený soundtrack: United Nations/ End Titles. 70% - 3*

• 18.2.2018  11:32
    Slepý (2017)

Moc na takéto filmy nie som, ale občas zablúdim a natrafím ako slepý Baldwin. Musím sa priznať, že ma to vlastne celkom bavilo. Príbeh je taká klasika, ale niektoré dialógy boli dobre napísané a mali celkom šťavu, no a predovšetkým herci dokázali zaujať. Nenáročný a pohodový film. 70% - 3*

• 11.2.2018  22:10
    The Batmobile (TV film) (2012)

Pekný prehlad všetkých Batmobilov, ktoré sa objavili na filmovom plátne. A keď už si každý vyberal svoj obľúbený aj ja si vyberiem...hmmm.. asi ten od Burtona. 80% - 4*

• 9.2.2018  12:34

Gotham (2005)

https://www.youtube.com/watch?v=pNYpfLrTF4E 80% - 4*

• 9.2.2018  12:14
    Na doraz (2017)

Pekná naháňačka, kde sa vlastne ani moc nemožne stažovať, že sa tu nič nedeje. Chcelo by to lepšiu atmosféru a napätie, ale vlastne ma to bavilo aj tak. Je to krátke, priamočiare a okrem Halle Berry to má čím zaujať. 60% - 3*

• 8.2.2018  12:48

Tak už ta Emmerichovská deštruktívna nákaza prešla ja na Deana Devlina, aj keď sa nad tým tak zamyslíme, vlastne to bol vždy Dean, kto vymyšlal pre Emmericha príbehy a zároveň mu ich aj produkoval. Očividne to Devlina už prestalo baviť sa len pozerať ako Roland točí väčšinu jeho scenárov a tak si chcel jeden vlastný natočiť sám. No a po skončení Geostorom vlastne zistíte, prečo jeho príbehu vždy točil Roland. No kto by nevedel, tak trošku napoviem. Roland tie štýlové výbuchy a hviezdne deštrukcie aspoň vie pekne natočiť. 55% - 3*

<< předchozí 1 2 3 4 20 40 59 78