Shakers

okres Bratislava
Filmy, Soundtracky, Hokej & Bodybuilding

<< předchozí 1 2 3 4 20 38 57 75
    • 17.10.2017  19:57
    Živí mrtví - Série 6 (série) (2015)

6. Séria - 80% Viac menej rovnaké ako predošlé série. Stále je to zaujímavé, dobre akčné, krvavé, pekne zombícke a drsné, príbehom stagnujúce, ale aj nudné a zbytočne naťahované v niektorých častiach. Každopádne stále je to pútavo natočené a v závere až neskutočne šokujúce.

• 16.10.2017  00:01

85% - 4*

• 15.10.2017  23:59

Ani Scottov Blade Runner ma moc nebral, ale prišiel mi o štipku lepší a to z dôvodu, že Ford je lepší ako Gosling, čo ale neznamená, že Gosling je zlý, len nie je tak výrazný a na druhú stranu nemá proti sebe ani poriadeného oponenta akého mal Ford (Hauer). Tým pádom zaniká aj nejaká výraznejšia akcia alebo finále a aj keď je príbeh dobrý, chýba tomu tempo. Vizuál, dunivá hudba a podmanivá atmosféra sveta vás možno chytí, ale miestami je to zbytočne rozťahané a to je najväčšie mínus filmu. 70% - 3*

• 15.10.2017  23:58

https://www.youtube.com/watch?v=jP9FwuaI3aM 75% - 4*

• 15.10.2017  23:57

https://www.youtube.com/watch?v=5yE9LHNeUN8 75% - 4*

• 15.10.2017  23:48

https://www.youtube.com/watch?v=luNonv-X3Sc 75% - 4*

• 9.10.2017  15:52

Toto je presne to čo Rusom ide. Jednoduchý príbeh, postavy zaujali a bavili, slušná dobová atmosféra, výprava, kostýmy, ale predovšetkým tomu nechýbala atmosféra a napätie. Skutočne vydarený film, navyše s dobrou hudbou. 75% - 4*

• 8.10.2017  23:09
    Rošťáci (1985)

Donner, Columbus, Spielberg a perfektný mladý a krpatý herci v dobrodružnom príbehu o poklade. Musím povedať, že ma to zaujalo, ale prišlo mi to také nevyvážene, niekedy až vážne seriózne s dobrou atmosférou a inokedy zas detinské a hravé. Každopádne fajn pohodový film. 70% - 3*

• 7.10.2017  21:52

4. Séria - 75% Pre mňa o niečo slabšie ako predošlá séria. Úvod je síce zaujímavý, pretože prichádza na scénu Ghost Rider, no napriek tomu v prvej polke nie každý diel dokáže zaujať a zbytočne je to rozťahané. Od polky série, keď sa seriál zmení na Agents of H.Y.D.R.A. je to skutočne zaujímavé a zábavne sledovať čo bude ďalej.

• 26.9.2017  22:18
    The Circle (2017)

Po dlhej dobe som sa fakt, ale že naozaj nudil. Netvrdím, že je ten príbeh zlý, ale prišlo mi to strašne, nudné, pomalé a nezáživné a to dokonca s dobrým castingom. Velke sklamanie a ešte väčšia nuda. 25% - 1*

• 26.9.2017  12:37

Zaujímavé, pútavé, mrazivá atmosféra, skvelé obsadenie, dobre lakačky, len škoda toho záveru. Ten mi nesadol. 75% - 4*

• 25.9.2017  11:38

Niečo mi to mu chýbalo, aby som mohol zdvihnúť hodnotenie, celý film sa nesie v jednej rovine, no napriek tomu ma to zaujalo a obzvlášť ma bavil skvelý Fassbender na ktorom stojí celý film. Žáner je trochu zavádzajúci, pretože sa jedna prevažne o drámu, tak pozor na to prečo sa na to pozriete. 70% - 3*

• 23.9.2017  20:25

Zo začiatku ma to moc neoslovilo, ale neskor som sa vlastne aj začínal celkom baviť, keď som si zvykol na postavy a sem tam som sa aj zasmial. Velmi tomu pomohla aj dobra hudba a taktiež aj skvelý slovenský dabing. Príjemná farebná oddychovka. Obľúbený soundtrack: Symphony in Oh, Running Towards the Danger. 65% - 3*

• 22.9.2017  21:19
    Hra o trůny - Série 7 (série) (2017)

7. séria 90% Siedma séria má síce iba sedem dielov, čo je škoda, ale aspoň sa to zbytočne nenaťahuje. Ťažko povedať, či je tato séria rovnako dobra ako tie predošlé. Mňa to zaujalo rovnako, akurát sa nad cely seriálom uzatvára slučka a všetko sa chystá na veľké finále a tým pádom tu už nie je toľko zvratov, ale viac akcie a viac hrdinov po kope. Pár dielov je tu síce slabších a aj keď seriálu už chýba to napätie, kto prežije, kedže všetci sa musia dostať do finále, stále je na čo pozerať, obzvlášť keď sa koniec a nepriateľ za stenou blíži. The End Begins.

• 18.9.2017  23:17
    Max Manus (2008)

Občas je fajn pozrieť si niečo aj od severanov, kedže ich vo filmoch v druhej svetovej malo kto rieši. Aj keď nespravili velku dieru do sveta v druhej svetovej, za to zo svojimi sabotérskymi činmi spravili väčšiu dieru. Zaujímavý a pútavý film, možno by to chcelo trošku viac napätia. Každopádne Max Manus bol frajer. 75% - 4*

• 17.9.2017  23:38

Brestská pevnosť je asi jeden s najlepších vojnových ruských filmov. Skvelá výprava, kostýmy, akcia, fakt pútavo a drsne natočene, kde je doslova vidieť prečo je vojna peklo. Trošku mi chýbali lepšie napísané postavy, ktoré by si divák trošku obľúbil. 85% - 4*

• 16.9.2017  23:46

Som spokojný, aj keď to mohlo byť aj lepšie. Ale kedže to točili nejaký týpci za pár rubľov, bavil som sa lebo druhu svetovú mam rád a hlavne veľa dobrých filmov s ruskej strany až tak nie je, kedže všetko vznika u Amíkov. Na scenár či dobre postavy tu zjavne každý kašlal a išlo tu predovšetkým hlavne o akciu. V takýchto vojnových príbehoch mi akčný bez príbehový príbeh nevadí, len ma trošku mrzelo, že v záverečnom finále sa to už moc nestupňovalo. Akcia je takmer identická po celý film a to je trošku škoda. Užil som si to strieľanie, výbuchy, ruskú zimu, Špagin, Tokarev, guloment Maxim, 45mm protitankové delo, nemecké MPčka, MGčka, Panzer III a IV a kopec ďalšej krásnej dobovej techniky, ale chýbalo mi tu niečo čo by ma zdvihlo zo sedačky. 80% - 4*

• 14.9.2017  20:50
    Úkryt v zoo (2017)

Vlastne ani neviem, čo mám k tomu napísať. Dobová atmosféra fajn, Jessica tiež, ale niečo mi tu chýbalo v tom príbehu, možno trošku viac napätia by som privítal, tu mi ty nemci prišli nejaký moc dobrý. Aj keď zrovnali celú Zoo. Ale inak fajn film, dal sa pozrieť, akurát ma moc nestrhol. A to ma vojna bere. 65% - 3*

• 13.9.2017  20:55

Tu štvrtú hviezdičku dávam iba za Woodyho Harelsona, ktorý je bohovský v tomto filme. Ani neviem prečo som si to vlastne pozrel, ale nakoniec som to prežil a vlastne ma aj tato jednoduchá a obyčajná viac komédia ako dráma bavila. Jeden s tých pochodových filmov, kde mi ani nevadí, že sa ten príbeh ani moc neposúva, pretože hlavne ale aj vedľajšie postavy dokázali zaujať. 75% - 4*

• 13.9.2017  17:45
    Black Sails - Série 4 (série) (2017)

4. séria - 90% Štvrtá a záverečná séria mi prišla podobne dobrá ako ta predošlá. Rovnako aj tu som mal pocit, že sa tu niekedy až zbytočne keca, ale niektoré diely boli zasa neskutočne dobre a pútavé. Ako celok ma to bavilo, ale prišlo mi to dosť nevyvážené čo sa týka tempa, ale záverečné diely to zas rozbalili naplno, aj čo týka akcie. U niektorých postav ma mrzelo ako skončili, ale tak nieje to podla môjho scenára. Každopádne som spokojný s celým seriálom a mam pocit, že narozdiel od niektorých, skončil v právu chvíľu.

• 7.9.2017  23:09

Vlastne ani neviem ako to hodnotiť. Raz ma to bavilo raz nie, niekedy mi to prišlo zaujímavé inokedy zas prehnané. Casting a príbeh fajn, celkom sa mi páčil tento zrod strážcov vesmíru, ale keď prišlo v závere na akciu, tak už mi to moc nesedelo s atmosférou, ktorú ponúkala prvá polka. Efekty ušli a hudba od Briana Tylera je fajn. 50% - 2*

• 7.9.2017  12:51
    The Defenders (TV seriál) (2017)

Nie som sklamaný, ale myslím, že to mohlo byť aj lepšie. Bez znalosti predošlých seriálov do tohto ani nechodte, pretože každá postava pokračuje vo svojom príbehu a zhodou okolností sa všetci stretnú s rovnaký problémom, respektíve zaporakom, proti ktorému spoja svoje sily. Daredevil je znovu najlepší a najzaujímavejší, nestratí sa ani Jessica Jones ale Luke Cage a Iron Fist sa hodia hlavne iba ako vedľajšie úlohy. Možno preto ma Luke Cage a Iron Fist bavil viac tu ako v samotnom seriáli. Akcia ujde, je na čo pozerať, súhra hrdinov baví, ale bolo jej málo podla mňa, alebo nebola správne vyvážená lebo niektoré scény nudili a až priveľa sa kecalo. Každopádne stretko 4 hrdinov pokope bavilo a zaujalo, ale kvalitu akú ma samotný Daredevil nečakajte. 85% - 4*

• 4.9.2017  12:54
    Iron Fist (TV seriál) (2017)

1. séria - 65%. Myslel som, že Marvelovky s Netlfixu si budu držať podobný ton a pokiaľ možno aj kvalitu Daredevila, ale mýlil som sa. Jessica Jones ešte ušla, Luke Cage bol slabý a Iron Fist je ešte horší. Prvá polka ma fakt nebavila a konečne sa niečo začalo diať až pred koncom. Príbeh ma nezaujal, tak som čakal, že ma vtiahne samotná postava Iron Fista, ale je to proste nesympatický obsadený pako. Nič proti Finnovi Jonesovi, ale fakt mal mizerne napísanú postavu. Až posledné diely tento nekonečne dlhy, kravatový a politický seriál vytiahol na lepšie svetlo. Nemal som to v pláne pozerať, ale kvôli Defenders som si to pozrel.

• 28.8.2017  19:31
    Z ohnivé výhně (TV pořad) (2015)

Nie som moc na súťažné tv reality, ale toto ma dokázalo zaujať. Je fakt radosť pozerať na niektoré vytvori a navyše sa aj o tých zbraniach niečo dozvieme. 80% - 4*

• 28.8.2017  12:44
    Mlha (2007)

Zaujímavý príbeh, dobre postavy, výborný Thomas Jane, skvelá a až mrazivá atmosféra a šokujúci záver. To všetko Frank Darabont skĺbil v tomto filme s vlastne jednoduchým príbehom, ale funguje to výborne. Škoda len tých slabých efektov, ale v rámci rozpočtu fajn. 85% - 4*

• 27.8.2017  01:21
    Star Wars: Síly osudu (TV seriál) (2017)

Fakt zbytočnosť. Oceňujem, takýto doplnok, ale je to až neskutočne krátke na to aby sa tam niečo stalo. Prečo to nemohlo mat aspoň 10 minut ? 55% - 3*

• 26.8.2017  22:38

Musím sa priznať, že som celkom sklamaný. Keď som videl tie známe mena tvorcov, tak som sa najskôr potešil, ale potom som rýchlo vytriezvel. Batman a Nightwing fajn, ale ta Harley Quinn mi tam moc nepasovala. Nie v tejto polohe. Úvod mi prišiel zaujímavý a aj záver, ale inak ma prostredná časť nebavila. Škoda. DC malo voľakedy namakané animáky, ale tento je ďalší z nich čo ma nebavil. A inak, skôr by som to premenoval na Nighwing a Harley Quinn ;) . P.S.: za titulkami vás čakajú dve scény. 65% - 3*

• 21.8.2017  00:05

Tento retro Batman ma teda vôbec nezaujal a to animáky s Batmanom mam fakt hodne rád, ale tento retro štýl mi vôbec nesadol. Sú tu síce super zaporáci, ale ani jeden z nich nedostane poriadne priestor. Dosť som sa nudil. 50% - 2*

• 19.8.2017  23:29

Trailery ma navnadili, dokonca až tak, že som kvôli The Hitman's Bodyguard nakopol svoj dieselový motor, zaradil jednotku, nechal doma frajerku a vyrazil smer kino lebo toto vyzeralo fakt ako štýlová jazda, ale ako už vieme presne toto ukážky za úlohu majú. Určite to poznáte, že po namakanej ukážke ste nadržaný na film, prídete do kina a zrazu zamrznete. Mne sa to nestalo a nebolo to tým, že by nebola zapnutá klíma, ale kvôli tomu, že ten film si drží tu kvalitu s ukážky a ste doslova v jednom ohni (aj vďaka svižnému strihu). Fakt som sa už dávno nepristihol rehotať sa v kine nahlas, ale toto ma prekvapilo, bavilo, dostalo, ale nie až tak, že by ma brucho bolelo. Stručne a jasne od akčnej komédie zamotaný príbeh nečakajte, ten je dobrý a hlavne priamočiary ako od Ingy Lindströmovej, ale narozdiel od starej dobrej Ingy toto baví svojou kadenciou hlášok. Občas sa tu nejaký zásobník vystrieľa a akcie je prekvapivo dosť a je efektívna, ale to čo rozohrá Nick Fury (Jackson) a Deadpool (Reynolds), na to je radosť pozerať. Ešte by som spomenul aj hudbu, pretože ta to vie tiež dobre podporiť. Dlho som sa pri akčnej komédii takto nebavil. Obľúbený soundtrack: Hitman's Bodyguard, Broken Wing. 80% - 4*

• 19.8.2017  13:56
    Zlato (2016)

Príbeh je to zaujímavý na to aby zaujal, navyše aj Matthew McConaughey spoľahlivo film potiahne, len by to chcelo trošku lepšie tempo nech je to strhujúcejšie, ale inak fajn film o hľadaní zlatej bani v Indonézii. 70% - 3*

<< předchozí 1 2 3 4 20 38 57 75