Shakers

<< předchozí 1 2 3 4 19 38 56 74
    • 21.8.2017  00:05

50% - 2*

• 19.8.2017  23:29

Trailery ma navnadili, dokonca až tak, že som kvôli The Hitman's Bodyguard nakopol svoj dieselový motor, zaradil jednotku, nechal doma frajerku a vyrazil smer kino lebo toto vyzeralo fakt ako štýlová jazda, ale ako už vieme presne toto ukážky za úlohu majú. Určite to poznáte, že po namakanej ukážke ste nadržaný na film, prídete do kina a zrazu zamrznete. Mne sa to nestalo a nebolo to tým, že by nebola zapnutá klíma, ale kvôli tomu, že ten film si drží tu kvalitu s ukážky a ste doslova v jednom ohni (aj vďaka svižnému strihu). Fakt som sa už dávno nepristihol rehotať sa v kine nahlas, ale toto ma prekvapilo, bavilo, dostalo, ale nie až tak, že by ma brucho bolelo. Stručne a jasne od akčnej komédie zamotaný príbeh nečakajte, ten je dobrý a hlavne priamočiary ako od Ingy Lindströmovej, ale narozdiel od starej dobrej Ingy toto baví svojou kadenciou hlášok. Občas sa tu nejaký zásobník vystrieľa a akcie je prekvapivo dosť a je efektívna, ale to čo rozohrá Nick Fury (Jackson) a Deadpool (Reynolds), na to je radosť pozerať. Ešte by som spomenul aj hudbu, pretože ta to vie tiež dobre podporiť. Dlho som sa pri akčnej komédii takto nebavil. Obľúbený soundtrack: Hitman's Bodyguard, Broken Wing. 80% - 4*

• 19.8.2017  13:56

25% - 1*

• 15.8.2017  12:42

50% - 2*

• 15.8.2017  12:41
    Seal Team 6 (TV seriál) (2017)

85% - 4*

• 12.8.2017  17:35
    Team Thor (2016)

Co dělal Thor během Občanské války? Klilk sem https://videacesky.cz/video/co-delal-thor-behem-obcanske-valky 70% - 3*

• 10.8.2017  20:52
    Balerína (2016)

Celkom fajn animák na to, že to nevyprodukovalo nejaké velke známe štúdio. Fajn príbeh, dobra hudba, animácia a prijemne postavy, ale chýba tomu väčší spad, väčšia hravosť pre lepší zážitok. 60% - 3*

• 9.8.2017  17:58

Šmolkov som mal rád ako krpec, tých nových filmových, som moc nemusel, ale toto ma bavilo trošku viac. Animácia celkom pekná, je to fajn pestrofarebne, ale chýbajú tomu zaujímavejšie postavy v takomto príbehu. Na jedno pozretie fajn a Gargamel v podaní Petra Marcina v slovenskom znení je skutočne dobrý. 60% - 3*

• 6.8.2017  12:46

Pôsobivo natočene, príbeh nestrhne, ale Peter Berg vie vymačknuť slušnú atmosféru s tých prestreliek, takže miestami je to fakt napínavé, ale aj zaujímavé a viac menej smutne, aj keď sa jedna o Amíkov, ktorý sa chvália do nebies. Každopádne to čo sa stalo je skutočne sila a nechcel by som to zažiť a tento film mi to v dravom štýle od Berga s dobrým Wahlbergom výborne pripomenul a zároveň bavil a zaujal. 80% - 4*

• 3.8.2017  07:45

Skutočne obdivujem, že sa Guy Ritchie drží svojho štýlu aj pri takomto žánri, ale musím povedať, že o to je to zaujímavejšie. Charlie Hunnam aj keď nie je bohvie aká herecká hviezda tu mi fakt zapasoval. A dokonca aj ten Beckham ušiel. Na oko je to fakt pekne, vypráva, kostýmy či efekty majú čo ponúknuť a je vidno každý dolár, jediné čo mi trošku nesadlo bol príbeh, ktorý ma akosi nie úplne zaujal v tomto podaní, akoby sa strácal medzi tými štýlovými scénami a v tom strihu, ale postavy ma bavili, takže ma bavil aj film. Každopádne na toto sa treba mrknúť ešte raz. Obľúbený soundtrack: The Born King, Legend Of The Sword. 80% - 4*

• 1.8.2017  23:46

Šikovne zostrihané, dobre obsadené, ale hlavne pútavo natočené. 80% - 4*

• 28.7.2017  11:47
    Rockeři (1994)

Ja som tiež rocker, ale toto išlo úplne okolo mňa. Známe xsichty mi prekvapivo nič nepovedali a vôbec ma nebavili, ani príbeh ani nič. Cele to išlo tak na pol plynu a navyše sa to odohráva skoro cele v jednej nezaujímavej miestnosti. Tuším som sa ani nezasmial, fakt bieda. 50% - 2*

• 28.7.2017  11:46

Niektoré Tarantinové filmy ma bavia a niektoré zas nie. A tento je niekde uprostred. Vlastne by to ani nebolo zlé, keby úvod nebol taký dlhý, lebo od polky sa to pekne rozbehne a všetko začne dávať zmysel. Pekne natočene, dobre obsadene a super zostrihané, len keby to bolo kratšie. 70% - 3*

• 27.7.2017  15:35

Nepoznám predlohu a vôbec som netušil o čom to ma byť, iba že tu bude robotická sex bomba v podaní Scarlett Johansson. Príbeh ma úplne nezaujal, skôr niektoré postavy ponúkli zaujímavú zmenu vo filme. Každopádne vizuálna stránka je nádherná. Možno na druhý krát ma to viac chytí, zaver bol fajn. 70% - 3*

• 27.7.2017  02:11
    Mimi šéf (2017)

Nebolo to zlé. Celkom fajn sranda, zaujímavé postavy a príbeh, len mi tam chýbala taká iskra, ktorá zdobila predošlé animáky tohto režiséra (Madagascar, Megamozog). Niekedy to úplne nemalo čím zaujať. Slovenský dabing opäť fajn. 70% - 3*

• 26.7.2017  12:57

Nebolo to zlé, hlavne luxusne namiešané obsadenie starých pák stojí za to, ale niečo mi k tomu chýbalo. Nejaký lepší príbeh, lebo moc ma to nevtiahlo, aj keď potenciál tam bol. Záver sa podaril, ale dlho trvalo kým k tomu došlo. Inak celkom fajn pohodová komédia. 70% - 3*

• 24.7.2017  21:35
    Dunkerk (2017)

Nolan je macher. To vieme už dávno, ale to, že dokáže natočiť film takmer bez príbehu, tak aby pripútal do sedačky nie len Toma Hardyho, ale aj mňa som netušil. Je to natočene skutočne pekne a hlavne realisticky a to je práve ten najväčší ťahák celého filmu. To atmosféra a to napätie. Hlavne zvuková stránka vás dostane do kolien a ocitnete sa pod paľbou neviditeľného nepriateľa. Nolan opäť používa svoje obľúbené čary zo strihom, čím vyvolá dojem zaujímavého príbehu a vlastne to aj funguje. Jedine čo tu trošku drhne sú postavy, žiadna nemá dostatočný priestor, že by to trošku pozdvihla, alebo potiahla, čo je trošku škoda. Ale inak je to skutočne prvotriedne natočená vojnová dráma o záchrane britských vojakov s francúzskeho prístavu Dunkerque. 85% - 4*

• 17.7.2017  22:50

Neviem sa rozhodnút, či je lepší prvý diel alebo tretí. Každopádne sa jednu o fakt vydarenú trilógiu, ktorá si drží úroveň celý čas. Znova ma bavil Ceasar, opice, príbeh, ale hlavne Woody Harrelson, ktorému to neskutočne sadlo v roli plešatého nesympatického hajzla, proti ktorému by ste nechceli isť. Musím ale priznať, že ma trošku sklamala akčná stránka. Na to že sa tretí film vola Vojna o planétu opíc, moc tej vojny tu teda nie je. Akčných scén by som privítal viac (finále je ale fajn) a tak trochu to drhne v tempe, no ma to aj svoje plusy a to tie, že Matt Reeves sa vie povenovať aj emociam a postávam. Pekný záver trilógie, ale ja chcem pokračovanie. 89% - 4*

• 12.7.2017  10:59

3. séria - 80% Druhá séria mi prišla lepšia. Viac menej je cela séria rovnako zaujímavá ako ta druha, príbeh s Ezrom sa posúva dopredu a je to aj vidieť, stále si to však drží svoj štandard zaujímavých dielov a aj niektorých menej zaujímavých. Na malom priestore poteší Darth Maul a Obi-Wan Kenobi, akcie stále majú čo ponúknuť, ale slabý záporák je to najväčšie mínus celej série. Akcia a príbeh fajn v rámci celej série ako som spomínal, ale záverečný dvoj diel mi prišiel len ako lepšia epizóda a nie ako finále. Každopádne finále druhej série sa bude ťažko prekonávať.

• 11.7.2017  12:46

Prekvapil ma príbeh, ale hlavne ma prekvapil celý ton tohto animáku a a ta atmosféra. Tak isto aj postavy mi sadli a dobra hudba, no na druhu stranu čo mi úplne nesadlo bol úvod, ktorý mi prišiel nemastný neslaný a grafické spracovanie. Síce som si na tu animáciu zvykol nakoniec, ale trošku mi to nesadlo a rád by som to videl v inom grafickom spracovaní. Ale to je iba taký detail čo mi uviazol v oku. Viac menej sa jedna o fakt vydarený animák. 75% - 4*

• 10.7.2017  00:22

Vlastne ma to celkom prekvapilo. Spider-Man nikdy nepatril medzi mojich obľúbených zošitových hrdinov, ale toto ma fakt bavilo, pretože to ani taký čistokrvný Spider-Man nebol. Našťastie sme sa nemuseli pozerať na zas ten istý príbeh, ale dostali sme Spidyho zakomponovaného do sveta Avengerov a to je to čo ma vlastne bavilo. Už od začiatku ma to chytilo, kde sa predstavil Keaton ako zaporák a kde sa vysvetlil Spideyho príchod do občianskej vojny. Bavil ma Tony Stark, Happy a narážky na Avengerov, ale predovšetkým Spider-Man a jeho oblek, ktorý ponúkol niečo nové a zároveň zábavné. Dosť dobre zapadol aj Tom Holland, ktorý mi úplne v občianskej vojne nesedel, no teraz ukázal svoje pavučie kvality. Bolo fajn, že Peter Parker moc nesedel v škole a nemusel baliť lásku svojho srdca, navyše to vždy trvalo iba par minút a zároveň to bolo celkom vtipne, potešilo, že namiesto toho Spidey lietal po vonku a naháňal Keatových zločincov. Navyše Michael Keaton mi prišiel ako jeden s tých lepších záporakov od Marvelu. Stručne a jasne je to vtipne a úderne, miestami mi prišli efekty slabšie a akcie tiež neboli najlepšie s MCU, ale ako celkom to výborne šľape a hlavne baví. A po-titulkové scény sú dve. 85% - 4*

• 9.7.2017  12:34
    Beetlejuice (1988)

Stručne a jasne nebavilo ma to. Nebavil ma ten príbeh ani postavy proste vôbec nič, okrem Keatona ten bol super. Fakt by som ani nepovedal, že to točil Tim Burton. 30% - 2*

• 2.7.2017  19:25

Vlastne prečo nie ? Fajn zostrihaná akčná pochúťka dvoch plecháčov, ktorých ja osobne milujem. https://www.youtube.com/watch?v=Az8cOVAEwmM 60% - 3*

• 1.7.2017  22:59

V Transformers: Zánik som akceptoval nový smer a zmeny, ktoré prišli aj keď to od trojky nie je to čo bolo. Autoboti a ani Decepticoni vôbec nemajú taký priestor na rozvoj svojich postav ako v prvej Witwicky trilógii, no dôvod prečo ma to stále baví je ten, že Michale Bay proste nedokáže spustiť tlačítko s výbuchov a ta military akcia (za doprovodu Jablonskeho hudby) je proste božská a aj keď to nedrží príbehom po kope, cítil som sa proste ako malý chlapec a užíval si tu pekne natočenú akciu a vizuálnu baštu, ktorá je skutočne až vynikajúco trailerovo natočene a každý záber sa hodí na tapetu či plagát. Keď už som spomenul ten príbeh musím povedať, že tu v poslednom rytierovi ma zaujal trošku viac ako v predošlom diely, fakt mi to prišlo zaujímavé, no veľká škoda, že je to také chaotické, inak by to mohla byť fakt pecka keby sa k tomu pristupovalo trošku serióznejšie ako prvému dielu. Tak či tak som sa nenudil. Vedľajšie postavy ma moc neotravovali, ale práve že naopak. Anthony Hopkins so svojím transformerým komorníkom sú fakt veľké plus a zábavná sympatická dvojka. Rovnako aj Wahlberg a sexi Laura Haddock výborne zapasovali. Je to taký guláš, postavy bavia, transformery by miestami mohli dostať viac priestoru, príbeh zaujme tak na pol plynu, akcia opäť uchváti, ale rovnako ako v predošlom diely aj tu je to v závere už vyčerpávajúca jazda, ktorá by mohla byt údernejšia a lepšia pri kratšej dĺžke. Obľúbený soundtrack: Sacrifice, Purity of Heart, Cogman Sings. 80% - 4*

• 26.6.2017  23:01

Pekne natočení hafani, dobre sa na to pozerá, ale akosi ma to príbehom nezaujalo a všetko stojí iba na roztomilých štvornohých maznáčikoch. Keby som doma nejakého mal, tak dám aj o hviezdičku navrch, ale nemám tak nedám ;P. 70% - 3*

• 23.6.2017  18:48
    Zpívej (2016)

Mám pocit, že sa točí čoraz menej a menej zaujímavých rozprávok. Pár scén a vtipov poteší, je to pekne rôznorodé kedže je to tu toľko zvierat a postav, ale ani jedna ma moc nezaujala a ani tak príbeh. Každopádne tieto scény sú pekne hudobne štýlovo zostrihané. 65% - 3*

• 21.6.2017  20:52

Moc s pobrežnej hliadky to teda nemá, ale ako komédia je to celkom fajn. Bavil som sa až do konca. Príbeh nič moc, ale všetko tu ťahajú postavy, ktoré majú nielen fajn hlášky ale aj casting. Dwayne je štýlová a zábavná hora svalov ako vždy a aj ten frajer Efron tu celkom dobre zapadol. Tak isto aj kočky, hlavne Alexandra Daddario s jej neuveriteľnými zvodnými dvojičkami. Myslím oči samozrejme ;P 65% - 3*

• 20.6.2017  12:31
    Zakladatel (2016)

Celkom to bolo zaujímave sledovať ako sa Mekáč rozrastá, ale niečo tomu chýbalo. Celý film ako keby sa držal v jednej rovine. Michael Keaton ako Ray Kroc fantastický. 70% - 3*

<< předchozí 1 2 3 4 19 38 56 74