Good Taste Made Bad Taste (1988)

Toto ma bavilo oveľa viac ako samotný film Bad Taste. Zatiaľ čo film vyzerá (pochopitelne) amatersky a lacno, čo aj je, samotný dokument, kde sa pozrieme do zákulisia Jacksonových podomácky vyrábaných vecí, masiek alebo kde nám predstaví triky s kamerou, replikami a vyhodeným domom do vzduchu, to ma skutočne bavilo oveľa viac ako celý film. Práve tu sa ukazuje Jacksonová genialita a zmysel pre detail. Na youtube zahliadnete celý dokument a aj kúsok s jeho prvého filmu The Valley. 90% - 5*

Rozkaz zabíjet (2016)

Jedine čo tento film zachraňuje je krátka stopáž a akcie, ktorých je aspoň dosť. Príbeh mi príde doslova odnikiaľ nikam a herci sú na tom podobne. Ten film nemá pevne základy, nemá na čom stáť. Okrem humanoidného robota, nie je žiadna postava zaujímavá, takže je vám vlastne jedno kto, kedy a ako zomrie. Rozpočet je síce malý, ale aspoň sa pohrali z dizajnom. Škoda, zaujímavý nápad, ale keby Steven Gomez bol lepší scenárista alebo aspoň režisér, mohlo by to byť zaujímavejšie. Takto len priemer. 50% - 2*

Zapomenuté stříbro (1995) (TV film)

Čím viac pozerám Jacksonové filmy, tým viac mi prídu bláznivejšie. Ale oceňujem ten nápad. 60% - 3*