Infantryman

Martin Rozumek

okres Uherské Hradiště

<< předchozí 1 2
    • 22.7.2018  23:26

Audiovizuální porno na plátně. Spielberg prostě umí! Klidně bych zkousnul i hodinu navíc z toho, co z knihy chybělo.

• 19.2.2018  18:01

Tak odchází Logan, poslední z X-Menů. Odpočívej v pokoji!

• 3.2.2018  10:51
    Firebase (2017)

No sakra! Tihle borci zahambili i mou sbírku vietnamové výstroje...

• 28.1.2018  14:26

Dost oceňuji, že se tvůrci nespolehli pouze na digitální triky, ale využili i starých dobrých loutek. Tohle mi v současných, v podstatě digitálně vytvářených filmech dost chybí.

• 14.1.2018  15:05

Porce příjemné lehké zábavy a lehké děvy. Málo nahoty a lesbických scén, takže za tři hvězdičky :-)

• 12.1.2018  01:53
    Wonder Woman (2017)

Sexy Gal Gadot v sexy oblečku se sexy dlouhýma nohama až po zem mastí fricka jak na běžícím páse. Super vizuální jízda z komiksové dílny DC a podpisem Zacka Snydera. Za mě 80%.

• 3.9.2017  01:59
    Útok žraloka (TV film) (2009)

Na celém filmu byl nejdražší závěrečný přílet vrtulníku...

• 2.5.2016  18:56

Natočit film, který se z půlky odehrává na skládce, a snažit se z toho vytřískat děj, to chce celého chlapa... Byly tam kozy, a to je ta jedna hvězdička, kterou jsem ochoten dát.

• 7.3.2016  14:39
    Jenin, Jenin (2002)

Propalestinská propaganda. A nakonec vyšlo najevo, že mrtvých Palestinců bylo 54, z nichž jen 7 bylo civilistů.

• 8.7.2015  16:41

Pobavilo a to je hlavní :-)

• 1.3.2015  11:12
    Botostroj (1954)

Nechutná bolševická propaganda 50. let! Celý film je až do očíbijící svou snahou očernit J. A. Baťu. Ne bezdůvodně při premiéře ve Zlíně začali diváci na protest demolovat kino a rozehnala je až přivolaná SNB. Soudruzi nějak zapomněli, že si zlíňáci dobře pamatují, jaký Baťa opravdu byl.

• 4.2.2015  14:29
    Everly (2014)

Hromada mrtvých Japonců, o něco menší hromada mrtvých štětek, jedna mrtvá matka, furt sexy Salma Hayek, malá dcerka a na konci samurajský meč vražený v pajšlu. Kill Bill odehrávající se v jednom pokoji luxusního bordelu. No nepodívejte se na to a nepobavte se :-)

• 1.1.2015  23:01
    Atlas mraků (2012)

Věřte tomu, že je lepší si nejprve přečíst knihu než se vrhnete na film :-)

• 6.8.2014  23:02

Pokud vám doma říkávali, že ženu ani květinou neuhodíš tak vězte, že tady to opravdu neplatí. Smrt žehem, čtvrcení a dekapitace postihne každou která se dá do spolku s ďáblem. Příjemná oddechovka na motivy klasické pohádky, kterou by asi její původní tvůrci nepoznali. Mařenka je velmi sexy, Jeníček je diabetik, ale oba zatraceně dobře střílí a likvidují čarodějnice.

• 13.7.2014  23:08

Audiovizuální masturbace! Více netřeba dodávat.

• 7.7.2014  19:37

Oproti knize je film slabší, ale i tak se jedná o zdařilou a vtipnou komedii, sledující eskapády 100-letého geronta Allana Karlssonova, který se rozhodl nezůstat v čůracích bačkorách a penzi si ještě řádně užít. Jediné co Vás při sledování napadá jsou jména Mistra Járy Cimrmana a Forresta Gumpa :-)

• 13.3.2014  16:52
    Jurské komando (2008)

Tento film snad tvůrci nemysleli vážně???Nejdražší na něm byl myslím pronájem toho druhoválečného half-tracku.Jinak to byla jen laciná šmíra!

• 11.8.2013  18:56

Být to bráno alespoň trochu s nadhledem a ne tak smrtelně vážně,byla by to větší zábava s vyšším hodnocením.

• 31.1.2013  22:36
    Papíry (2012)

Srdce romantika a milovníka animáčů plesá :-)

• 26.1.2013  04:40

Moskvu napadnou neviditelní marťani a parta přeživších amíků si snaží zachránit krk a dojít do bezpečí dřív,než se z nich stane součást rozptylové loučky.Prochází městem,postupně hrdinsky umírají,ale nakonec natrhnou vetřelcům řitní věnec. No jo,mělo to své mouchy,ale neotřelý nápad s neviditelnými emzáky,kteří z lidí dělají posyp na zledovatělý chodník mě zaujal.Asi by se ze scénáře dalo vymáčknout víc,ale rozpočet byl zřejmě našponovaný. Shrnuto,nenáročná zábava na sobotní večer.Pro fandy nechybí ani ruský patriotismus :-)

• 27.9.2012  13:36
    Prometheus (2012)

Po trikové stránce není co vytknout.Ale po skončení filmu mi v hlavě zbylo mnohem víc otazníků.To o čem jsem se domníval že vím,zjistil jsem že nevím :-)

• 9.9.2012  23:05
    Slzy slunce (2003)

Realita dnešního světa.Multikulti,potřeste si rukama. Emotivně velmi silný film.Nehleďte na klišé,vžijte se do děje.

• 9.9.2012  02:01
    Avatar (2009)

Vykradená Pocahontas,ale krásně vykradená ;-)

• 31.8.2012  21:41

Sága se uzavírá,hrdina se vrací domů...

• 31.8.2012  21:29

Vítejte na párty akčních "staříků" kteří nám neustále dokazují,že ještě nepatří do starého železa.Pokud si chcete připomenout atmosféru filmů let 80. kdy zásobníky zbraní byly napojeny přímo na výrobní linku ve zbrojovce,mrtvolama se daly dláždit chodníky a humor byl trapně vtipný,jsou Expendables 2 tou správnou volbou ;-)

• 22.6.2012  23:00
    Zomblies (2010)

Docela slušná krátkometrážní zombie jízda britské provenience ;-)

• 12.6.2012  17:21

Neskutečná hovadina plná toporných neherců a se špatnou kamerou.

• 12.6.2012  16:06

Nevím,měl jsem jiné očekávání.Přes pěknou vizuální a trikovou stránku mě film zárážel svými 100x ohranými klišé.Copak se takový nápad nedá zpracovat líp? Obsazení neokoukaných tváří byl dobrý počin,pár humorných scén pobavilo,ale toť vše.Světová invaze mě bavila víc. Jediné co nechápu je to,proč si amíci zvali ufouny,aby je následně na to rozstříleli...inu jiný kraj,jiný mrav.

• 22.2.2012  22:43

Po Princezně Mononoke další skvělý Japonský animáč.Nikdy mě nepřestane udivovat fantazie tvůrců anime filmů :-)

• 29.1.2012  22:13
    Kadetka Kelly (TV film) (2002)

Hilary Duff v kanadách?Pekelná kombinace...

<< předchozí 1 2