Elleannie

Elleannie

okres Karviná

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 12.11.2018  23:06

Nádherná pocta pro celou skupinu Queen, zvláště pak pro Freddieho. Byla jsem napjatá už dlouho předtím, než jsem vůbec měla jít do kina, a s první sekundou filmu začal nejlepší kinový koncert mého života, a to smrtelně vážně. Rami Malek, slovy to nejde správně popsat.. stačí se mu podívat do očí a jak někteří píšou - jsi jeho. Věřila jsem mu naprosto všechno, a ten jeho pohled, pohyby rty a pohyby těla.. byl neuvěřitelný.. Jsem moc ráda, že byl film natočen tak, jak je, je vidět dobré období, horší období a to nejhorší je taky nastíněno, ale nezabíhá do zbytečných detailů. Opravdu děkuji za tenhle film a možnost vidět ho v kině. Děkuji Queen.

• 18.9.2017  21:51

Tohle teda byla jízda! Už dlouho jsem se tak od srdce nezasmála. Film je našlapaný akcí a ironií, kterou miluju, a navíc se tady spojil nepřekonatelný smích Samuela L. Jacksona a všeříkající pohled Ryana Reynoldse, což společně s nevybíravými nadávkami Salmy Hayek tvoří velmi zábavnou podívanou. Rozhodně stojí za zhlédnutí. A rozhodně v originálním znění, ten smích je nakažlivý! Jsem ráda, že jsem ho viděla v kině.

• 30.12.2017  17:23

Dávám nejvyšší hodnocení především za poslední fázi filmu, která patří převážně Yossimu. Věděla jsem, že mě Daniel Radcliffe nezklame, líbí se mi, jak ztvárňuje své postavy, a proto jsem mu jeho nadšení, bolest i úlevu věřila. Filmu nechybí pár vtipných momentů, avšak převládá krutá realita džungle, která je skvěle nastíněna..

• 6.3.2018  19:29

Je mi lito, ze to musim napsat, ale tohle je nejhorsi film, jaky jsem videla. Vubec me to neoslovilo, spise me to trochu strasilo a dlouho jsem musela premyslet nad nekterymi nelogickymi scenami v zaveru filmu. Ano, dokoukala jsem to az do konce. V prubehu se na to jeste dalo divat, ale u konce jsem uz jen zirala..

• 1.4.2018  10:33

Všichni by měli povinně zhlédnout. Plasty jsou zlo.

• 1.3.2015  00:27
    Focus (2015)

Skvělý výběr všech ústředních hrdinů. Od prvního okamžiku, kdy se Will Smith a Margot Robbie potkali, mi k sobě neskutečně pasovali. Film je napínavý, příjemně překvapivý a nepředvídatelný. Scény jsou skvěle promyšlené.

• 27.12.2016  12:59

Takhle má podle mě vypadat drak. Film má perfektní smysl pro detail, vždy přesně v tu pravou chvíli se záběr zpomalí, aby se mohlo vychutnat prostředí, barvy, hudba.. Souhlasím s jedním z komentářů - je to jedna z nejhezčích zfilmovaných pohádek o drakovi.

• 20.3.2018  16:55

Nevím, jestli se mi hlavní hrdina líbil více jako nesmělý nebo jako frajírek, ale musím říct, že mě dostal, místy jsem se cítila stejně trapně, jako on, a místy jsem se smála tak moc, až mi tekly slzy.. Je to zábavné, praštěné - bavila jsem se.

• 14.2.2015  11:49

Krom dvou listů, které mi přečetla kamarádka, jsem se ke knize nijak nedostala a popravdě jsem ani neměla chuť ji číst, ale po zhlédnutí filmu se chuť ke čtení dostavila, takže možná jednou.. každopádně jsem tušila jen zhruba, do čeho jdu, k mému milému překvapení ve filmu byly taky vtipné scény, velmi podařené. Je všeobecně známo, že celý obsah nevímkolikset stránkové knihy nejde namáčknout do jednoho filmu, je to prostě o výběru, a mně se to líbilo (každému se líbí něco jiného, chápu, že někomu mohla nějaká scéna chybět). Četla jsem, že si fanynky představovaly jiného hlavního hrdinu, ale podle mě to Jamie Dornan zahrál skvěle, líbila se mi i Dakota Johnson, kterou jsem viděla hrát poprvé. Na jedné straně charisma, panovačnost a bolest, na té druhé stydlivost a nevinnost, oba to ztvárnili skvěle, chemie fungovala. Erotické scény nebyly lascivní a přespříliš detailní, ale zároveň dokázaly navést k další představivosti (klidně jich mohlo být více). Překvapivě byl celý film o trochu více romantičtější, než jsem čekala. BTW: Je opravdu velmi vtipné číst si některé komentáře, zvláštní, jak si někteří myslí, že čím více sprostých přívlastků použijí, tím budou asi zajímavější či co..

• 21.11.2014  20:33

Neskutečně dobře natočené, napínavé.. a takhle bych mohla pokračovat dále, jen v superlativech. Z filmů o vymítání mám respekt, děsí mě, ale zároveň nemůžu odolat tomu, abych se na ně nepodívala. A když je na tom ještě nějaký ten kousek pravdy, jsem ráda, že nebydlím sama..

• 11.4.2017  17:36

S lidmi s Alzheimerovou chorobou se v rámci své práce setkávám velmi často a musím říct, že Julianne Moore opravdu realisticky prožívá nástrahy nemoci a také snahu jí nepodlehnout.. Líbí se mi, že je ve filmu vidět pohled jak Alice, tak ostatní rodiny, převážně jedné z dcer, která s ní podle mého názoru jednala správně (ač to někteří nechápali), a se kterou Alice nakonec najde společnou řeč..

• 6.3.2018  19:48
    Zmatky jedné matky (TV film) (2014)

Moc prijemne prekvapeni, hlavni hrdinka je skvela, obcas ani nemusela nic rikat - hrala ocima. Navodila pocit, ze vsechno se da zvladnout, nekdy ne hned a presne podle nasich predstav, ale pozdeji se to prece nejak vyvrbi.. Zapletka mi prisla originalne ztvarnena, film je zabavny, mily, oddechovy. Doporucuji :-)

• 29.7.2013  00:12

Přiznávám, že jsem si film vybrala kvůli tomu, že jsou mi sympatiční hlavní hrdinové a měla jsem chuť na nějakou sladkost.. Trošku jsem se bála, že to bude kopie nějaké starší verze filmu s podobným námětem, ale naštěstí se to nestalo. Líbí se mi prostředí, kde se natáčelo, líbí se mi dialogy, chemie fungovala skvěle, trocha napětí se taky objevila, rozuzlení z části překvapilo a celkově jsem měla z filmu milý pocit, no paráda, co víc si přát.

• 17.4.2017  16:56

Přestože jsem tušila, kdo tohle "jádro pudla'" vymyslel, zdaleka ne všechny indicie mi došly. Bylo to promyšlené, napínavé a překvapivé od začátku až do konce, párkrát jsem se dost lekla.. Takže zhlédnutí určitě doporučuji.

• 20.3.2018  16:38

Vždycky se "rozčiluji", když je po celý horor pořád jenom tma, protože se o to více bojím.. Ale na druhou stranu, když je po většinu hororu světlo, něco je špatně - neříkám, že vždycky, ale v tomhle případě mi to nějak vadilo.. Jinak řečeno, nebála jsem se. Neříkám, že je film špatný, strašák vypadal opravdu strašidelně, sem tam jsem se lekla, ale "hororový účel" ve mně nevzbudil.

• 24.11.2013  10:09

Johnny by měl hrát už jen takovéto role, neskutečně mu to sedí a já se u toho neskutečně směju. Milé překvapení v podobě Armieho Hammera, kterého jsem viděla hrát poprvé a pro mě svou roli ztvárnil rovněž na jedničku. Je pravda, že bych film o trošku zkrátila, ale jinak mu nemám co vytknout. Podle mě jde o velmi originální pojetí spojené s vtipnými momenty, což dělá z tohohle filmu nadstandard. Klidně bych se na něj hned podívala znovu, hlavně na některé momenty, např. na záchranné akce se "Stříbrňákem" :-D

• 24.11.2013  10:01
    Turbo (2013)

Už od března, kdy jsem poprvé viděla trailer na Turba, jsem se na tuhle animačku těšila jak malá a musím říct, že mé očekávání se naplnilo. Film jsem si naplno užila, hodně jsem se pobavila a u konce jsem si málem začala kousat rty. Tohle mě prostě baví.

• 8.3.2012  09:01
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Zajímalo mě, jestli to bude aspoň trošku o něčem jiném, ale bohužel jsem se totálně sekla.. Mám pocit, že se tam kromě pomlouvání nic neděje, a pomlouvání já vážně nemusím. Buď je to tak špatně sestříhané nebo je opravdu baví jenom tohle. Pro mě nejhorší reality show, co jsem zatím viděla.. (Ale po pár dalších dílech přiznávám, že mě tahle blbost párkrát přitáhla k televizi. Pořád se totiž nepřestávám divit hlouposti některých účastníků a neměním názor, že je to nejhorší reality, co jsem viděla..)

• 30.12.2015  22:39

Poutavý příběh, v mnoha směrech velmi poučný a díky zpracování také snadno uvěřitelný (pro mě určitě) - zcela vás vtáhne do děje..

• 11.11.2012  20:26
    Skyfall (2012)

Na to, že Daniel Craig nepatří mezi mé nejoblíbenější Bondy, mile překvapil. Slyšela jsem pár výtek ve stylu "má to málo akce, první dva díly byly lepší", ale mě to plně vyhovovalo. Ze všech tří bondovek s Craigem se mi tahle líbila nejvíce. Asi už si na něj začínám pomalu zvykat :)

• 28.10.2012  19:43
    Talisman (2012)

Pěkné romantické drama, akorát na nedělní odpoledne, když se chci kapku odreagovat. Ústřední dvojice se mi líbila, vybrali opravdu dobře, pasují k sobě, jiskří to mezi nimi, a vůbec všechny emoce, které k tomuhle filmu patří, umí dát najevo. Přiznávám, že jsem nečekala, že se mi to bude až tak líbit, navíc prostředí, ve kterém se točilo, je opravdu nádherné - Zac Efron si teda umí vybrat role. No, co víc dodat :)

• 15.7.2013  16:45

Ty jejich dialogy jsou prostě boží, takové to mluvení/nemluvení, co teď jenom říct, co udělat, teď to bylo trapné, ach jo.... :D Chemie taky fungovala skvěle, až jsem z toho sama chvílemi byla nervózní za ně.. film se mi moc líbí, celkově na mě působí mile a nevinně (do určité chvíle), pak ale zabrousí do trošku větší intimity. Holt náhodně vybrané filmy jsou ty nejlepší, tenhle není výjimkou.

• 21.7.2012  17:34

No, na můj vkus trošku moc drsnosti jen v 10 minutách, ale líbí se mi námět, dává to smysl a těch pár minut jsem vnímala opravdu jenom tohle, takže na tom něco bude..

• 26.5.2012  19:08
    Vtip za stovku! (TV pořad) (2012)

Fajn pořad, ve kterém se sem tam objevují docela dobré vtípky. Vaška Vydru i Michala Novotného mám ráda, do toho tam občas něco plácne Ruda, a je to vcelku dobrá odreagovačka, když zrovna není co dělati..

• 28.2.2015  23:46

Místy se mi zdálo, že některé scény ve filmu jsou zbytečné, že mu akorát dodávají délku, ale nakonec jsem zjistila, že mělo tohle zpracování logiku, všechno do sebe zapadalo a navazovalo, film je tak krásně přirozený, veselý a zároveň smutný. Hlavní hrdinka hraje úžasně.

• 23.2.2012  16:06

Jeden z opravdu mála filmů, který jsem neviděla celý. Byla by to opravdu ztráta času, protože snad dvacetiminutová jízda autem, kdy se střídají záběry na oblohu a na cestující v autě, a na pár krátkých okamžiků se octneme v jiném městě, kde figurují podobné záběry, nějak jsem to nezvládla, takže jsem to přepla. Když jsem se s malou nadějí k filmu asi po dvaceti minutách vrátila, zjistila jsem, že se změnil akorát dopravní prostředek a znovu se střídají záběry na cestující a na oblohu. Takže asi tak....

• 19.1.2012  22:47

Já jsem asi takové dospělé dítě, protože animáky prostě miluju. Těchto několik příběhů mě moc pobavilo, u některých mi sice chybělo mluvení, ale na druhou stranu ono vydávání zvuků taky nebylo špatné:) Některé momenty byly překvapivé a opravdu zábavné. Prostě na pobavení a návrat do dětských let určitě super oddychovka:)

• 16.10.2011  23:55
    Jeden den (2011)

Nádherný film. Knihu jsem zatím nečetla, takže nemůžu srovnávat, ale i tak by se mi film určitě líbil, protože chápu, že ve filmu není tolik prostoru, kniha prostě vždy vystihne více. Anne s Jimem tvoří opravdu krásnou dvojici, hodně to mezi nimi jiskří, a co se týče konce - pro někoho možná trochu klišé, ale proč ne, brečela jsem jako malá holka, takže u mě to svůj účinek mělo.. V popisu filmu něco chybí - drama. Jedno malé, ale důležité slovo, takže jsem čekala trochu jiný konec. Asi jsem se na film až příliš těšila a jednoduše mi to nedošlo. Na druhou stranu jsem za to ráda, protože tím větší zážitek to byl. Opravdu velmi krásný film.

• 4.2.2012  20:16

Přestože mám podobné filmy ráda, tenhle mě až tak nezaujal, protože se mi vůbec nelíbil jeho začátek, a v podobném duchu se to táhlo zhruba až do poloviny. Film je opravdu zamotaný, a souhlasím s jedním uživatelem - kdyby byl rozdělený do několika dílů, bylo by to mnohem lepší. Ale samozřejmě své klady měl také, a když jsem se konečně vžila do děje, začalo to být trochu napínavé.

• 7.10.2011  20:11

Mila Kunis je prostě jednička, neumím si představit, že by vybrali někoho jiného. Je tak skvěle střeštěná, zároveň je milá a rozumná, a tahle role ji sedla jako dobře mířená facka. Justin mi do své role taky výtečně pasoval a pokaždé, když spolu vyvedli nějakou kravinku, tak mě to pořádně rozesmálo. Kdo se chce pobavit a zároveň trošku zapřemýšlet, měl by se na tento film určitě podívat.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8