Elleannie

Elleannie

okres Karviná

• 7.3.2012  20:57

Skvělý film, hned od začátku jsem se smála a věděla jsem, že tohle je přesně pro mě. Film mě prováděl krásným a příjemným prostředím, památkami a také životy "účastníků zájezdu" a hlavní hrdinky coby trochu konzervativní a trochu nespokojené průvodkyně, která právě díky tomuhle výletu najde něco, co už dlouho hledala a chybělo jí to (a teď možná budu trošičku spoilerovat, když řeknu, že tím nemyslím jen řidiče autobusu :). Tenhle nápad se podle mě vážně povedl - na jedničku.

• 28.2.2012  09:38

Ano, občas se tady našly nelogické věci a některé dialogy mě taky pobavily, ale nějak jsem nad tím moc nepřemýšlela. Přestože oheň v mnoha případech nevypadal jako oheň, některé scény se zase podle mě docela povedly, a bylo tady spoustu zvratů. Určitě jsem viděla horší filmy.. Někdy je prostě lepší zbavit se logiky a v tomhle případě mi to šlo bez problémů.

• 23.2.2012  16:15
    Víkend (TV pořad) (2005)

Některé díly jsou opravdu zajímavé, každý si z nich může něco odnést, přiučit se, připomenout nějaké významné události z minulosti či malinko "předpovědět" budoucnost. Líbí se mi to.

• 23.2.2012  16:06

Jeden z opravdu mála filmů, který jsem neviděla celý. Byla by to opravdu ztráta času, protože snad dvacetiminutová jízda autem, kdy se střídají záběry na oblohu a na cestující v autě, a na pár krátkých okamžiků se octneme v jiném městě, kde figurují podobné záběry, nějak jsem to nezvládla, takže jsem to přepla. Když jsem se s malou nadějí k filmu asi po dvaceti minutách vrátila, zjistila jsem, že se změnil akorát dopravní prostředek a znovu se střídají záběry na cestující a na oblohu. Takže asi tak....

• 23.2.2012  15:58
    Ostrov smrti (2007)

Přiznávám, že jsem se párkrát zasmála a párkrát znechutila, ale to je všechno. Nelíbilo se mi přehrávání některých herců, pár dialogů bych taky určitě vynechala a hlavní vrazi mě taky nijak neuchvátili. Bohužel, nemůže se mi líbit všechno, že..

• 18.2.2012  00:02
    Servírka (2007)

Moc příjemný film, který doprovází jak humor, tak i trocha smutku. Oba hlavní hrdiny mám moc ráda, takže o to víc milejší to pro mě bylo. Musím přiznat, že si moc nedovedu představit koláč s hermelínem, ale asi to budu muset někdy zkusit, protože kromě toho, že tenhle film ukazuje zklamání, vyzařuje z něj také touha a naděje a v neposlední řadě poskytuje taky pár zajímavých receptů:))

• 17.2.2012  23:51
    Pevnost Boyard (TV pořad) (1998)

To byly časy, kdy jsem tenhle pořad přímo žrala.. Bavilo mě to napětí při jednotlivých úkolech, nesnášela jsem onen tunel plný havěti (nejspíše od té doby nesnáším šváby, brrrr) a držela jsem pěsti týmům, které jsem si oblíbila při "hrabání" peněz. Dnes už to sice pro mě nemá takové kouzlo jako kdysi, ale to nic nemění na tom, že to byla a stále je jedinečná soutěž.

• 16.2.2012  10:40
    Maturiťák (2011)

Ze začátku se mi Prom moc nelíbil, protože mi až příliš připomínal jiný film s podobným námětem. Po chvíli jsem však zjistila, že to není až tak pravda.. Nevím, jestli to bylo herci (které jsem viděla snad poprvé), nebo jakýmsi kouzelným nádechem, ale filmu jsem se chytla - přestože měl (pro mě) divný začátek, nakonec se mi moc líbil.

• 16.2.2012  10:29
    Bambi (1942)

Jedna z nejkrásnějších pohádek mého dětství, jedna z prvních knížek, které jsem přečetla. Škoda, že v dnešní době už je takových vcelku nevinných pohádek méně, všechno je takové umělé a nemilé.. Ale samozřejmě výjimky se taky najdou:)

• 14.2.2012  23:52
    Nákaza (2011)

Na tomhle filmu jde nejspíše nejvíce vidět to, jak jsme zranitelní. Jak stačí jedna malá nepozornost a může se stát katastrofa takového obrovského rozsahu. Neskutečně mě tady vytáčela postava Juda Lawa, coby nezastavitelného novináře, který by pro vlastní slávu klidně nechal umřít milióny lidí, což asi dokazuje, jak moc dobře svou roli zahrál. Poutavý film, dobře sestavený, nezdlouhavý a zapamatovatelný.

• 14.2.2012  23:40
    Top Gear (TV pořad) (1978)

Nejspíše se nenajde nikdo jiný s větším nadšením jak pro auta, způsoby jejich demolování, tak i pro humor s kapkou nadsázky, jako jsou tihle tři.. Co víc na to říct, než to, že pobavení i poučení je zaručeno:))

• 14.2.2012  23:36
    Adela show (TV pořad) (2010)

Mám ráda jejich ironii, líbí se mi, že si umí udělat legraci nejen z ostatních, ale i sami ze sebe. Zdá se mi sice, že se humor někdy pohybuje až na příliš tenkém ledě, ale proč ne, dá se to snadno přehlédnout, když uvážím, jak zábavný celý pořad je, a zdravé upřímnosti spojené se zdravou a vtipnou ironií není nikdy dost. Celkově má tenhle pořad šmrnc.

• 14.2.2012  23:20
    Televarieté (TV pořad) (1970)

Jako malá jsem tenhle pořad ráda sledovala a dodnes si některé scénky a vtípky pamatuju. Jiřinu Bohdalovou jsem nikdy nijak neobdivovala, ale tady spolu s Vladimírem Dvořákem tvořili báječnou dvojici, která se doplňovala, podporovala a občas taky hádala.. Takže když to shrnu, byl to jeden z nejlepších pořadů té doby.

• 4.2.2012  20:16

Přestože mám podobné filmy ráda, tenhle mě až tak nezaujal, protože se mi vůbec nelíbil jeho začátek, a v podobném duchu se to táhlo zhruba až do poloviny. Film je opravdu zamotaný, a souhlasím s jedním uživatelem - kdyby byl rozdělený do několika dílů, bylo by to mnohem lepší. Ale samozřejmě své klady měl také, a když jsem se konečně vžila do děje, začalo to být trochu napínavé.

• 25.1.2012  15:11
    Kazatel (2011)

Nebylo to špatné, Paula Bettanyho mám ráda a podle mě se sem hodil. Upíři byli docela nechutní, takže taky svůj účel splnili (i když nesnáším to přehnané slintání..). Ale kdyby byl film zasazen jen do starší doby a nebyl by tak její kombinací s až příliš moderními prvky, líbil by se mi mnohem více.. (A ta animovaná vsuvka se tam taky moc nehodila..)

• 19.1.2012  22:47

Já jsem asi takové dospělé dítě, protože animáky prostě miluju. Těchto několik příběhů mě moc pobavilo, u některých mi sice chybělo mluvení, ale na druhou stranu ono vydávání zvuků taky nebylo špatné:) Některé momenty byly překvapivé a opravdu zábavné. Prostě na pobavení a návrat do dětských let určitě super oddychovka:)

• 15.1.2012  23:48
    Miss Březen (2009)

Střeštěná komedie s občasnými nechutnými scénkami, ve které se mi některé pasáže dost líbily, ale některé už moc ne.. Podobné komedie mám ráda, tahle nebyla špatná, ale taky ji neřadím ke svým nejoblíbenějším.

• 15.1.2012  23:35

Stále stejně skvěle praštěná Jennifer, perfektní škodolibý smích Gerarda, vtipné hlášky, štenkrování a jiskření téměř po celý film - o zábavu jsem měla postaráno:)) Pohodový film, ve kterém se ale pořád něco děje, takže přes svoji délku ani trochu nepůsobí zdlouhavě. A soundtrack je opravdu dokonalý, lepší už být nemohl, nádherně do filmu pasuje!

• 11.1.2012  00:14

Zajímavý film plný překvapení, ze kterého mám tak trochu rozporuplné pocity. Ze začátku se mi zdálo všechno zmatené, postupně to ale začalo dávat smysl. Hlavní hrdina byl opravdu duchaplný a očarující, věřila jsem mu jeho víru v dobro a spravedlnost. Konec filmu byl zvláštní, jako by mu něco chybělo. Každopádně zanechal dojem, a to je nejdůležitější.

• 8.1.2012  21:37

Snažím se najít slova, která by vystihla mé pocity.. Myslím, že mnohé tento film donutí zamyslet se, možná ze sebe konečně něco vymáčknout, protože někdy není dobré něco odložit na druhý den. Nevím, co bych dělala já, kdyby mi umřel někdo tak moc blízký, ale asi můžu předpokládat, že bych se chovala podobně, jako Holly. Hilary se mi moc líbila, zahrála skvěle jak nezkušenou a trochu praštěnou holku, tak dospělou (a trochu praštěnou:-)) ženu a Gerard Butler má podle mě neskutečné charisma.. Takže především tihle dva herci (i když i ostatní se mi líbili) dodali filmu na uvěřitelnosti, zábavě a také slzám..

• 7.1.2012  01:11

Jeden z filmů, kde vítězí atmosféra a herecké výkony nad dialogem. Kristen Stewart byla vážně přesvědčivá a zároveň tomuhle dramatu dodala jakousi jiskru. Příběh o pokusech o nový začátek a o tom, že vždycky je nějaká naděje, stačí jen věřit a možná být trochu popostrčen. Tohle byl můj šálek čaje..

• 7.1.2012  00:57
    Hon na myš (1997)

Tenhle film s chytrou myškou a dvěma bláznivými bratry mám moc ráda. Je to dokonale natočené, dokonale vtipné, nemám tomu absolutně co vytknout. Film jsem viděla už několikrát a vždycky se u něj nasměju, až mi tečou slzy. Doporučuji zhlédnout:-)

• 7.1.2012  00:35

Podle zdejšího hodnocení jsem asi byla na jiném filmu.. Podle mě skvělý nápad, dobře vybrané postavy, nic se neprodlužovalo, všechno mělo ten správný spád. Jelikož je to sci-fi, nemělo by se uvažovat ani tak logicky, ale s trochou představivosti a nadsázky (u takového filmu většinou nepřemýšlím, jestli by se zrovna tohle někdy mohlo stát nebo ne, protože v dnešní době už se nedivím opravdu ničemu). Efekty se mi moc líbily a vůbec mi to nepřišlo nudné.

• 6.1.2012  23:47

Zábavné a srandovní od začátku do konce, vážně mě to moc rozesmálo. Nejvíce mě pobavily "divoké" čivavy, které se přiřítily na pomoc Chloe (za tím rozprášeným pískem jsem čekala nějaké obrovské zvíře, a ono to bylo spoustu malých čivavek:-)). Prostě senzační komedie pro odreagování a chvilku nepřemýšlení.

• 23.12.2011  23:18
    Cirkus Humberto (TV seriál) (1988)

Vždy, když slyším tu překrásnou hudbu, zamrazí mě a srdce mi párkrát bouchne trochu rychleji.. Nejprve se mi v pár sekundách vybaví celý příběh Cirkusu Humberto a hned poté si vzpomenu na Karla Svobodu (jaká škoda, že už nemůže nic dalšího složit). Cirkus Humberto jsem sledovala jako malá a před nedávnem jsem opět na pár dílů narazila. Přestože mám raději první díly, líbí se mi i jako celek a patří k seriálům, na které nikdy nezapomenu.

• 18.12.2011  19:02
    Lví král (1994)

"Lví král" byla jedna z prvních knížek, které jsem jako malá četla pořád dokola, takže spolu s filmovým zpracováním, které se mi rovněž moc líbí, je pro mě určitě nezapomenutelnou a nesmrtelnou pohádkou.

• 18.12.2011  18:19
    Trust (2010)

Filmů zabývajících se tímto tématem by opravdu mělo býto více a měly by se na ně dívat především právě takové mladé dívky. Naivita Annie byla opravdu veliká, sice jsme ve 14 letech všichni trochu naivní, ale i tak bych určitě nešla hned s někým do motelu. Ale sama jsem tehdy neměla internet, takže chápu, že to je v něčem jiné a stává se to, někdy se prostě člověk nechá ovlivnit a ani neví jak. Nojo, chvíli šarmantní starší chlap, který využije situace a pak už prostě není úniku.. i kdyby chtěla, tak by se stejně neubránila. Pro takovou dívku to musí být strašný psychický nátlak (a nejen pro ni). Výkon hlavní představitelky byl opravdu ohromující a velmi přesvědčující.

• 18.12.2011  17:52

Z tohoto filmu mám rozporuplné pocity.. Trochu se mi nelíbil začátek filmu - až na vtipnou úvodní scénku se zbytečně dlouho mluvilo a nic se nedělo. Ale postupně se mi to začínalo líbit víc a víc, děj začínal být dějem, až nakonec přišla neskutečně skvělá scénka s "funny car" :-D Pak už to bylo jen lepší a lepší..

• 13.12.2011  15:36
    Válka Bohů (2011)

Nejspíše budu pro mnohé zaostalá, ale tohle byla moje premiéra ve 3D promítání:) Film se mi líbil, ale trochu na tom má svůj podíl právě ono 3D (přestože jsem ho nikdy nevyhledávala), protože v normální verzi by to bylo o trochu méně záživné.. Ale jinak jsem se nenudila, sice zrovna nejsem moc na "detailní zabíjení", ale přehnané to taky nebylo. Líbili se mi bohové a další plus v tomhle filmu byl Mickey Rourke - záporáka nemohli vybrat lépe. Akorát se mi nelíbil konec filmu, podle mě to divně "usekli", ale záleží samozřejmě na vkusu.

• 8.12.2011  18:44
    Modlitby za Bobbyho (TV film) (2009)

Tenhle film byl pro moje oči jako jedna obrovská nakrájená cibule.. Nikdy jsem nechápala, proč lidi odsuzují homosexuály. Některým je to divné, některým to možná přijde nechutné, mně osobně se zase nelíbí takoví lidé, kteří jiné odsuzují jenom proto, že jsou na něco zvyklí a plní předsudků. Ale tady byla hlavním problémem víra.. Fanatická víra, která nedovolila matce syna pochopit. Je škoda, že si svoji chybu uvědomila až po jeho smrti, no, alespoň pak dokázala podpořit mnoho dalších gayů na cestě k jejich svobodě. Moc zajímavá je scéna, kdy se Mary "dohaduje" s reverendem o pasážích z bible - dokazuje to, že stačí jen trochu otevřít mysl a vyložit si některé věci i z jiné strany.. Tento film bych pustila těm blbečkům, kteří si z gayů dělají srandu. Ale vlastně jsou to blbečci, takže by jim to stejně nepomohlo..