Angelic-77

Angelic-77

okres České Budějovice

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 6.1.2017  20:24

Film i knižní předloha (Tony and Susan od Austina Wrighta) mě oslovily naprosto stejně, film možná paradoxně o trochu víc. Tom Ford a jeho styl, kterým je film natočen a jenž bych označil jako "beautiful but cold" mnozí zdejší uživatelé hodnotí jako snobský, mě osobně skvěle sednul a je to podle mě právě TO, co dělá atmosféru snímku jedinečnou a přitažlivou. Krásný vizuál Toma Forda a vynikající příběh z pera Austina Wrighta rovná se tenhle film. Dokonalost :) 5/5

• 1.10.2016  09:01
    Neon Demon (2016)

Podle komentářů a zdejších hodnocení jsem čekal skutečně to nejhorší, nicméně jsem v tento okamžik rád, že jsem se nenechal odradit. Film se mi moc líbil, po celou dobu jsem s každou ubíhající vteřinou se zatajeným dechem čekal, co přinesou další okamžiky filmu. Elle Fanning je zde naprosto dokonalá a nemohl jsem z ní celou dobu spustit oči, i kdyby vám snímek nesedl, tak co by heterosexuálnímu muži by mi stačilo dívat se jenom na ni. Elle zde představuje étericky krásnou dívku Jesse a já jí to po celou dobu stoprocentně věřil. Celkově jsem si z Neon Demona odnesl silný zážitek, tak jako už dlouho z ničeho jiného.

• 29.10.2015  10:12

Pátá série je vážně TOP přátelé! Už první díl mě nadchl explicitními krvavými scénami, podobné pocity jsem zažíval naposledy při prvním shlédnutí úplně první série AHS, která pro mě byla do teď nepřekonatelná. Bizarní, perverzní, hororový drive, kterému nic neshází. V době, kdy už se točí především jenom trapné fantasy s digitálními strašidýlky, vydávající se za horory, typu Purpurový vrch či Paranormal Activity, je tohle vážně skvělé zpestření.

• 18.10.2015  20:34

Většinou se k filmům, které se mi nelíbí, snažím vyjadřovat slušně, ale tady se předem omlouvám za případné hrubší výrazy, ale už jsem se trochu uklidnil, takže na ně možná ani nedojde :). Na Purpurový vrch jsem se celkem těšil, říkal jsem si "super, nový horor, navíc s dobrým hereckým obsazením". No...horor to v první řadě není, ty rádoby hororové pasáže bych spíše přirovnal k "děsivým" scénám z Harryho Pottera či posledním pokusům o horory/filmy Tima Burtona. Příběh je tak předvídatelný, až to bolí, charaktery jsou prázdné, nedodělané, nepromyšlené, působí hloupě...postavám zkrátka nevěříte absolutně nic. Už dlouho se mi nestalo, že bych chtěl v polovině filmu odejít z kina, tady mě ale vážně drželo jen ošklivé počasí venku a vlastně i tak trochu zvědavost, jak jen takový hloupý film může asi skončit. A tipujete správně - konec byl stejně hloupý a nesmyslný jako celý film. Jedna hvězdička jen za kostýmy a kulisy. Guillerma del Tora si nově připisuji na seznam odepsaných režisérů hned za zmiňovaného Tima Burtona.

• 28.6.2015  21:00

Dvě hodiny dlouhá hloupost, u které jsem se maximálně tak občas zasmál a to při přehlídce těch nejprovařenějších a nejhloupějších klišé, jaké si jen dovedete představit. V tomto veledíle totiž najdete ty největší kýče červené knihovny, všechny pěkně pohromadě. Jelikož nejsem dívka/žena/gay, podléhající důkladně promyšleným marketingovým lákadlům, tak jsem nečetl knihu a po tomhle filmovém zážitku bych si dal facku i za to, že bych si troufl na něco takového jen pomyslet. S klidnou duší mohu prohlásit to, o čem jsem se do teď mohl pouze domnívat - 50 Shades of Grey je nemožně bezduchá, hloupoučká soap opera. Hodnotím jí jednou hvězdičkou pouze za úsměvné momenty, jež popisuji na začátku svého komentáře a možná taky trochu z úcty k těm milionům žen na celém světě, které tenhle primitivní ohňostroj kýče a klišé tak strašně z nějakého logicky nevysvětlitelného důvodu milují :-).

• 14.5.2015  22:53
    Kmeny - Meatheads (E10) (epizoda) (2015)

Kultura okolo jedinců, kteří mají rádi fitness, toho má mnohem víc co nabídnout. V tomto případě jde podle mého názoru především o hodně špatně zvolené dva hlavní protagonisty. Pak to celé působí na nesportovce a ostatní nenávštěvníky posiloven tak, že lidi, co posilují nebo jinak cvičí jsou v podstatě osamělí, smutní podivíni a tak to rozhodně vůbec není. Když už chtěl režisér tuto dvojici do dokumentu zařadit, měl se poohlédnout i po někom akčnějším, kdo by diváky mezi tento kmen lépe zasvětil.

• 2.5.2015  11:03
    Frajeři ve Vegas (2013)

Zhodnocení filmu ve zkratce? 105 minut trvající HLOUPOST...čekal jsem možná aspoň něco málo ve stylu Pařby ve Vegas s trochu staršími týpky, zábavu, vtipné scénky, ale místo toho jsem se dočkal pouze hodiny a tři čtvrtě dlouhé přehlídky ztrapňování se jinak výborných herců. Odpadem hodnotím filmy opravdu zřídkakdy, ale tenhle si ho bez diskuze rozhodně zaslouží.

• 28.4.2015  22:14

Nebojím se už nyní prohlásit, že spolu se Samotáři tenhle film patří mezi to nejlepší, co v české kinematografii za posledních minimálně 20 let vzniklo. Naprosto skvělé herecké výkony, (ne)uvěřitelně realistická dějová linie a celkově Kobry a užovky nabízí postupy, které se v českých filmech jen tak nevidí a to včetně pro mě famózního zakončení, z kterého jsem měl skoro husí kůži.

• 15.4.2015  22:02
    Kmeny - Rainbow (E06) (epizoda) (2015)

Přemýšlím co napsat...asi jen, že tohle byl zatím nejzábavnější díl :-D

• 22.3.2015  22:21
    Sharknado 2 (TV film) (2014)

Celkově to bylo sice mnohem slabší než jednička, ale díky tomu grandióznímu finále prostě nemůžu jít s hodnocením níž :D.

• 18.3.2015  22:33
    Kmeny - Rap (E03) (epizoda) (2015)

Třetí díl, tentokrát o rapu, mám shlédnutý a musím říct, že byl...o hovně :/. Těšil jsem se na něco zábavnějšího, na nějaká zajímavá setkání, příběhy atd., místo toho jsem viděl vyřízenýho Oriona, který působí, jako že na tom zřejmě za chvíli bude podobně jako Hošek z Plexis v prvním dílu o punku. Zrovna PSH mám rád, ale prostě tohle mě zklamalo no, co dodat....

• 11.3.2015  22:36
    Kmeny - Hooligans (E02) (epizoda) (2015)

Očekával jsem celkově komplexnější pohled. Zatímco punk a jeho hodnoty jsem - i přes celkovou nesdílnost těchto hodnot - tak nějak pobral, subkulturu hooligans asi nepochopím nikdy, na to jsem zřejmě moc primitivní buď já nebo dotyční... :).

• 7.3.2015  00:24
    Kmeny - Punk (E01) (epizoda) (2015)

Já teda punker nejsem, nikdy jsem nebyl a ani nikdy nebudu, takže se ve smyslu tohohle životního stylu a postoje nebudu nijak konkrétně vyjadřovat, nicméně kontrast dvou představitelů známých českých punkových skupin a to sice pánů Hoška a Vincoura, mi přišel rozhodně zajímavej, ale i tak mi přijde, že druhý jmenovaný patří spíše do sféry Straight Edge, která z punku sice vychází, ale s jeho původními hodnotami a tím spojeným životním stylem toho moc společného nemá, spíš naopak. Tím pádem se pak nedivím zde zveřejněným názorům typu "jak si někdo takovej vůbec dovolí říkat punker". Jinak ale rozhodně zajímavej počin, uvidíme, jak budou vypadat další díly o vybraných subkulturách. P.S.: Hoškovi dávám tak maximálně rok života, vlastně se vůbec divím, že je někdo takovej ještě naživu :))).

• 1.3.2015  21:45
    Žralokonádo (TV film) (2013)

Od společnosti Asylum to byl dosud nejzdařilejší a "normálnímu" filmu nejvíce se podobající snímek. Opět spoustu hlášek, laciné počítačové triky pobavily tak jako vždy, díry ve scénáři opět nechyběly stejně jako celá plejáda béčkových herců, takže spokojenost. V tomhle asi v jako jediném případě si dokonce i troufnu říct, že pokud by se Žralokonáda ujalo nějaké profi filmové studio s podstatně větším rozpočtem a vyměnili se zde účinkující (ne)herci, mohlo by jít dle mého názoru o vcelku poživatelný horor i pro normální publikum. Jak už jsem ale poukazoval na začátku komentáře, v rámci filmů od Asylum je to i tak skutečně masterpiece :).

• 27.2.2015  23:25
    Oživlá mumie (TV film) (2005)

Arabsky vyhlížející padlý anděl a jeho syn - třináctimetrová mumie, vyprahlá poušť s ideálními podmínkami pro zachování mumifikovaných, v níž je ale - jak se později dozvíme - zároveň obrovská přehrada s tisíci hektolitry vody a kdybyste náhodou nepostřehli scénu, ve které padá počítačové kamení, upozorní vás na to cedule ,,Pozor, padá kamení". Prostě luxus :D

• 24.2.2015  22:40
    Skeleton Man (TV film) (2004)

Nelogičností se v tomto béčku opět nešetří a tak to má být :D. Nejvíc mě dostal konec - ,,Je po všem, je po všem..." a hned titulky :D.

• 23.2.2015  23:00

Perfektní déčková zábava na pondělní večer :-). Jedna z mnoha hlášek filmu by Lorenzo Lamas: ,,Kdo ovládne oceán, ovládne svět." :D

• 13.2.2015  15:52

Protože knižní předloha patří mezi má nejoblíbenější díla, zdráhal jsem se roky podívat na film, abych si nezkazil celkový dojem. Nyní jsem se k tomu konečně odhodlal a absolutně toho nelituji - ve filmu se podařilo v rámci možností naprosto důvěryhodně zachytit prostředí i charaktery jednotlivých postav. My děti ze stanice ZOO je pro mě jedna z nejzdařilejších adaptací, nejen všem fanouškům knihy tedy film vřele doporučuji.

• 8.2.2015  23:13
    Slídil (2014)

Velmi povedený instruktážní film pro všechny nezaměstnané/kariéristy :-))

• 1.1.2015  15:03

Jedna velká, dlouhá N-U-D-A ....

• 23.11.2014  12:26

To, co film nabízí ve dvou hodinách, by se krásně vešlo tak do 15-20 minut. Producenti se sice slušně napakovali podle v poslední době osvědčeného receptu - nesmyslné roztahování jednoho filmu na dva, ale jinak je to dá se říct zbytečný díl. I tak se ale jedná o dobře natočený film, který překvapivě svižně ubíhá a dá se na něj koukat.

• 31.10.2014  23:21
    Annabelle (2014)

Tu jednu hvězdu dávám jenom za první cca půl hodinu, kdy proběhlo alespoň pár dobrých "lekaček", jinak je film naprosto stereotypní, nezajímavý, nudný béčko, který nestojí za povšimnutí. Měl jsem takový dojem už z traileru, ale i přesto jsem to kvůli absenci nových hororů v posledních letech s Annabelle zkusil, čehož teď celkem lituju, protože je to opravdu ztráta času...

• 25.10.2014  23:41

Nového Drákulu stoprocentně nejde hodnotit lépe než průměrně - film je totiž naprosto průměrný ve všech ohledech. Spíš než v kině bych ho tak viděl rovnou na DVD, případně jako TV film. Doporučuji pouze v případě, že (stejně jako já) nebudete vědět, jak zabít dlouhé a chladné víkendové odpoledne.

• 14.9.2014  11:56

Nějak stále ani s odstupem času nerozumím těm 81%...já si trvám na tom, že to byl pouze slabý odvar a hlavně 100% kopie prvního dílu, který řadím rozhodně výš než naprosto průměrné 22 Jump Street :)

• 14.9.2014  11:51

První díl Sin City patří dodnes k mým nejoblíbenějším filmům a tak jsem s napětím očekával jeho pokračování. Nicméně i když to jako celek nebylo špatné, něco tomu zkrátka chybělo. Jako by se skutečně úplně někam pryč vytratilo to kouzlo, jiskra, kterou v sobě měla jednička. Bylo to tak nějak bez života a vůbec nic to se mnou nedělalo. Jinak z pohledu dnešních diváků musím závěrem konstatovat, že udělat pokračování takovéhoto filmu až po dlouhých osmi letech byla pravděpodobně chyba, čemuž odpovídá i celkový nezájem(=tržby) o film ve srovnání s prvním dílem.

• 16.6.2014  22:00
    Ex na pláži (TV pořad) (2014)

Tak nízké hodnocení...já se náhodou stejně jako u většiny ostatních MTV´s reality show skvěle bavil každý díl :D

• 8.5.2014  22:01

Kniha je absolutní top a proti ní je film absolutní shit. I tak dávám 3 hvězdy, takže si dovedete jistě představit, jak moc je úžasná knižní předloha :).

• 24.3.2014  13:29
    Všemocný (2011)

Nebýt nezáživného a nanicovatého konce, šel bych s hodnocením o něco výš, ale takhle bohužel. Chytlavý, napínavý, zábavný thriller, který ale ve výsledku zas až tolik neuchvátí.

• 24.3.2014  11:26
    I'm Waiting Here (hudební videoklip) (2013)

Nádherný song a videoklip s typickým rukopisem Davida Lynche. Btw...19.4.2014 vychází remixovaná edice Davidovy desky - The Big Dream Remix EP 12" s remixy od Mobyho, Hot Since 82 atd., doporučuji ;-). K poslechu i na jeho youtube kanálu DAVIDLYNCHSUNDAYBEST.

• 5.3.2014  23:02
    Život Adele (2013)

Někdy slova zkrátka nestačí a tohle je přesně ten případ. Nádherný, emotivní film. Tímto také děkuji své přítelkyni za skvělý filmový tip :).

<< předchozí 1 2 3 4 6 7