rob_troy

muzikant, spisovatel

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 6.7.2013  15:25

Jako kdybyste strávili hodinu v dívčím pokoji s malejma holkama.

• 2.7.2013  15:36

Neočekávané překvapení, které by měl každý vidět!!!

• 1.7.2013  18:41

LÁSKA.

• 4.5.2013  19:59

Od začátku nebylo nic, co by mě zaujalo. Nudný prostředí, nudný postavy, nudnej děj, nedělo se tam nic, co by mělo. Ve dvacátý minutě už mě film otravoval a dokonce jsem nechtěl (SPOILER), aby se ten blbej čokl vrátil, už kvůli tomu dlouhýmu rypáku. Bohužel. sešívanej čokl mě opravdu nebavil, ať cucal dudlík nebo se flákal po venku. Tim Burton mě neudělal vůbec radost, když mě nutil koukat 80 minut na sešitýho ufuněnýho psa, kterej nic pořádnýo ani nedělal. Sbohem.

• 4.5.2013  18:15
    Velká ryba (2003)

Ewan McGregor!

• 3.5.2013  18:57
    Snílci (2003)

Snímek s opravdovým příběhem, až na přeslušnělou roli Michaela Pitta, která mi zrovna nesedla (jemu možná taky ne). Francouzi uměj, když chtěj.

• 3.5.2013  13:02

Naprostá trefa do mých dnešních chutí. Kombinace ujetýho Buscemiho a skvělýho Michaela Pitta, tomu snad nemám ani co vytknout. Jelikož jsem začal ráno s Lynchovou Babičkou a dále pokračoval tímto skvělým snímkem, dávám plný počet a rozhodně se k tomu dostanu později znovu.

• 30.4.2013  23:23

Vynikající scénář, vynikající doplněk příběhu, vynikající atmosféra a efekty a do toho všeho ještě 1080p BluRay kvalita, která tomu nasadila korunku. I když je pravda, že celkový čas mě poněkud znepokojil a do filmu jsem se natlačil skrze slunečné a únavné odpoledne, kdy 3 hodiny u filmy se zdály jako nadmíru nudná věc, nakonec jsem opravdu mile potěšen, že jsem sám sebe překecal a udržel se u toho. Sice by takový snímek seděl více do zimního počasí, ale co už. Peter Jackson připravil skvělou podívanou. Rozsáhlejší komentář si ponechám pro film, který mě donutí k většímu rozboru, což zde není zdaleka nutné. Proto svou slastnou večerní náladu zakončuji plným hodnocením a se šťastným pytlíkem odcházím onanovat do kupy zlata za nadrženým drakem.

• 30.4.2013  12:28
    Lesní duch (2013)

Kladu si otázku, co se tady podělalo, že štítek "Nejděsivnější FILM", který tvůrci práskli na obal filmu, je pouze hypem. Beru, že nástileté kikiny, který navštívěj kinosál a bouřlivě hulákaj a zakrejvaj si oči, jsou ideálním terčem plátna, ovšem proč Alvarez nezkusil brát ohledy i na část publika, která chce v týhle době pořádnej film a ne jenom bububu, svítíví oči a démonický hlasy, který doprovází bouřka, rozrážení dveří, spousta krve a šeď. Nejspíš se spojili Japonský temný síly s Americkým talentem 21. století na remakové kurvení klasických filmů. Opravdu jsem se snažil na film koukat celou dobu a občas to neposunout, ale působily na mě síly, se kterými jsem se nemohl utkat a nutily mě to občas posunout a nejspíš jsem za to rád, jelikož bych místo psaní tohohle komentáře ještě sledoval tu uřvanou slátaninu a předstíral zájem o zjištění toho, jak film skončí. Věrnost předloze vidím pouze ve znásilnění dívky lesem a chatkou, ve který je super podzemní spíž, kam se dá zavřít posedlá holka. Tentokrát se účel splnil jen v místech, kdy byste měli na film jít do kina se svou přítelkyní, která se nejspíš posere strachy, obmotá se kolem vás a Vy máte popcorn sami pro sebe. Slabý 2*.

• 30.4.2013  00:10
    Maniak (2012)

Nejzajímavější na snímku byl pohled first person, kterej vás dostane za oči sériového vraha a přiblíží vás to více k vraždám a šmírování svých obětí, což jsou z větší části nějaký děvky. Atmosféra tuhne bez jakýchkoliv přehňácaných efektů a klidný pohyby kamery působí mnohem lépe, než kdyby sebou házela sem tam. Můžete si taky díky tomu vychutnat krásný krvavý efekty z vlastního pohledu, jako by jste ty prasárničky dělali vy sami :-) A Elijah Pytlík Wood se konečně předvedl taky v jiný tváří a nabitej skvělou negativní energií s patologicky narušenou hlavou, kterou co chvíli zasahuje silná migréna a chuť odpravit nějakou ženskou. Za rok 2012 vynikající dílo, které si zaslouží velikou diváckou pozornost. A pokud by se ženská strana publika odvracela od Maniaka pryč, určitě se mezi muži najde veliká většina, která si snímek užije a potečou jim sliny. Jen škoda, že do filmy nebyly vybrány kozatější herečky a znovu se odhalily jenom plošiny s jahodama. Snad se režiséři poučí a začnou používat i víc svůdnějších hereček, které vypadají dobře nahé i skalpované. Pro tentokrát prominu a dávám plný hodnocení. S pozdravem.

• 29.4.2013  20:37
    Proutníci (1996)

Vince Vaughna jsem do teď viděl jen ve filmech, kde byl o minimálně 10 let starší a najednou bum, změna a je z něj mladej kluk, kterej hraje čistě a užívá si. Jen přemejšlím nad tím, zda je lepší ten mladší nebo starší Vince. Ačkoliv se jeho hereckej talent posunul mnohem dál, je zjevný, že předpoklady pro to měl a takovýho bych rád viděl i dál a v lepších snímcích než v běžných béčkových komediích, který je zvyklej točit.

• 27.4.2013  21:32

Film, kde se snaží jen Bill Murray.

• 15.3.2013  19:48

Pohádka na silný dávce lsd.

• 10.3.2013  00:24
    Jednorozený (1990)

Je na čase naučit se posuzovat stav, kterýmu říkáte deprese. Begotten posunul hranici deprese a temný ponurosti na úplně jinou úroveň. Audiovizuální zážitek byl poněkud chaotický. Alespoň já bych to popsal jako opravdový chaos mezi tím, co vidíte a tím, co si myslíte, že vidíte. Prakticky jsem očekával opravdovou explozi nechutnosti a překročení hranice toho, co normální člověk zvládne vidět, ale myslím si, že se nejedná o tak těžkej hardcore. Obraz je dost similární k původnímu filmu Upíra z Nosferatu, přičemž se mi tohle zdá jako adoptivní syn, kterej se od táty něco naučil. Je pravda, že úvodní scénka si s vámi dost pohraje a než zjistíte, co tam opravdu vidíte, nebo co jste viděli, udělá vám to dost guláš. Nelze srovnávat s filmy jako například Snuff 102, kdy se jedná o opravdu možná nejzvrhlejší kousek všech dob. Begotten bych spíše zařadil k Nosferatu, jen v nechutnější a depresivnější podobě. Pokud se má jednat o žánrovou nechutnost, brutalitu, či dokonce filmovej extrém, nechal bych na trůně sedět ne tak znamý, ale za to audio-vizuálně opravdu kvalitní a zničující zážitek Snuff 102, kdy bych opravdu nastolil maximální zákaz vybrané hrstce diváků (99,9%), kteří nejsou stavěni pro takový zážitek. Begotten je spíš pokus než noční můra, experimentální kousek, kterej se snaží působit o 50 let starší, než opravdu je. Nerad bych byl kritickej, ale nedostal jsem tolik, kolik jsem čekal. Nicméně je zcela jisté, že film přinesl někomu radost či inspiraci (M.Manson), a proto bych jej nerad zavrhoval. K filmu bych nasadil štítek Satirické básně s poselstvím, proč raději nezemřít, případné doporučení těm, kteří se chystají k seberaždě, nebo si neváží života. Odstrašující příklad a zpráva s tím, proč zůstat naživu.

• 3.3.2013  10:37

Ztráta hvězdy do plného počtu kvůli mainstreamově přetvořenému konci pro silně retardované party-boye, justiny biebery a jiný vykalený teens.

• 2.3.2013  15:28
    Tetsuo (1989)

Shinya Tsukamoto vyzkoušel více než halucinogenní dávku tripu a kvůli šílenému badtripu šel spát a ZDÁL SE MU SEN. Potom natočil Tetsuo.

• 14.2.2013  23:15

Trochu vyspělejší filmová tématika, která je na solidní úrovni v rozumu a jednání lidí v současnosti na vyšší pracovní úrovni. Působí dost chytře s obsazením na jedničku a naprosto přirozené hraní skutečných lidí. Jako komediální drama působící opravdu pravě a drama na úrovni. Byl jsem potěšen Georgem Clooney, který nepřekvapí nikdy svou připraveností pro každou roli.

• 13.2.2013  23:38
    (1998)

Ty střihy, záběry, hudba, efekty, celej audiovizuální zážitek je ultrasilnej a buďto diváka znechutí a umučí svou naléhavostí, nebo ho pohltí a stane se z toho černobílý zážitek na dlouhou dobu. Najednou si připadám chytřejší než všechny učitelky matematiky, který jsem kdy poznal. Přítomnost pravdy je děsivá a forma jejího podání je silně dramatická a pokud celá realita funguje dle matematických vzorců, jen těžko by s tím člověk bojoval, aniž by zešílel. Celý snímek včetně teorií čísel, Vesmíru a vzorců, to vše mě ovlivnilo nejpozitivnějším způsobem, a to včetně úžasnýho OST. Ovace za mistrovské dílo, které si někdy rád dopřeji znovu a znovu. Herecký výkon Seana Gullette byl naprosto špičkový a bezchybný. Prakticky se jedná o film jediného herce, což zvedá úroveň dokonalosti ještě výš.

• 12.2.2013  22:58
    Snuff 102 (2007)

JEN PRO NEJOTRLEJŠÍ DUŠEVNÍ PSYCHOPATY A NEJSILNĚJŠÍ ŽALUDKY MEZI DIVÁKY!!!! Pokud vás neodradila první věta, tak si stejně rozmyslete, jestli chcete tento komentář číst, neboť obsahuje hodně spoilerů a popisů EXTRÉMNĚ NECHUTNÝCH scén z filmu. Pořád čtete? :-) Ihned pro začátek byste si měli říct, zda opravdu stojíte o to, abyste se postavili před film s podobnou tématikou. Je to ta nejdůležitější věc. Jestli vaše psychika (a že se o ní jedná v tý nejpodstatnější části) není dělaná pro podřezávání jateční zvěři, krájení lidských těl pilkou, zarážení hřebíku do ženských prsou, přímý prořezání hrdla chlápka a sledování, jak se z toho velkýho otvoru valej litry krve, nebo na týpka, kterej sváže 3 holky a všechny je postupně zlikviduje, tak film vynechejte, protože tohle všechno tam je. Rozepisovat všechny další odpornosti, který tenhle OPRAVDU BRUTÁLNÍ a NECHUTNEJ film obsahuje, by bylo jen zhoršení stavu, ze kterýho se ze sledování nacházím. Na sledování by vám nepomohlo ani celý plato antidepresiv, jelikož tohle má jedinej smysl, najít vaše nejhlubší pocity a totálně je zlikvidovat. Nerad bych vám před sledováním cokoliv znechutil, ale rád bych jen připravil NEPŘIPRAVENÉ diváky a že to jsou nejspíš všichni. ŽENY by si film ROZHODNĚ NEMĚLY POUŠTĚT. Dívat se na neukojenýho týpka, kterej těhotný ženský obříma štípačkama stříhá prsty na rukou, těžkýma botama jí šlape (spíše dupe největší možnou silou) na těhotný břicho, dokaď ho nesrovná a nevytečou z ní sračky, no, s tím se člověk hned tak nesrovná. Při některých sestřihlých scénách jsem měl opravdu velikej problém koukat dál, nebo nepřivřít oči. A nestyděl jsem se za to, jelikož to není žádnej lacinej horror, u kterýho zavírá oči vaše holka. Kdyby viděla něco alespoň z 10ti% podobnýmu tomuhle, seřve vás, uteče od vás a zbytek života stráví s post-traumatickou psychickou poruchou na nějaký klinice. Je docela dost závažná věc, že se někdo vůbec pokusil splácat něco takovýho dohromady, jelikož je hranice všech extrémů, odporností a necenzurovaném násilí na bezbraných lidech tímto dávno překonána a to MAXIMÁLNÍ silou. Pokaď někdo psal, že film nedokoukal do konce, tak ho samozřejmě nikdo nemůže považovat za sraba, protože málo je někdy hodně a tady se jedná o MAXIMUM všeho (ne)lidsky možnýho. Pokud na konci tohoto filmu někdo skončí s úsměvem, nebo dokonce řekne, že se mu to líbilo, měl by zvažovat co nejrychlejší možnou hospitalizaci v ústavu pro duševně chorý a nemocný lidi. Hodnocení je ovšem věc druhá a jestli dá někdo 1 nebo plný počet hvězd, to je na něm, o jeho úchylkách to (doufám) nic vypovídat nebude. A jelikož je v současný době film hodnocen 116ti uživateli, nejspíš o něm větší část populace neví, nebo si na něj netroufla. Na závěr lze jen řici, že slovo ODPORNÝ, ZVRÁCENÝ a ÚCHYLNÝ nabrala naprosto jinou váhu než doposud a že byla tak na úrovni 0,01%. Pokud se teď chvějete nedočkavostí a kapou vám z pusy sliny, tak jen do toho, nebudu vám bránit. Film je místy faktická nuda, ale v některých byste to za tu nudu radši vyměnili mrknutím oka. Film po dodívání úspěšně mažu a už ho NIKDY nechci vidět. To si radši najděte sólo video z ruských piteven a ty vás snad uspokojej, protože tenhle "snímek/film" nemá žádný význam, tudíž není nutno o jeho existenci vědět. Jdu si dát čaj s mlíkem a pokusím se změnit tu nicotu v hlavě, kterou momentálně mám.

• 12.2.2013  22:19
    Kanibalové (1980)

Píseň téma Na jaký způsoby se dá umučit, nakrájet a sežrat člověk. Jestli nemáte sebemenší důvod se pouštět do filmu s autentickými záběry s kanibalskými záchvaty zábavy, tak si ho ani nehledejte a udělejte sami sobě dobře. Je lepší nepoznat takový ty hnusný a tísnivý pocity na dně našich srdcí a těl, které tyhle filmy probouzí. Lovu zdar.

• 12.2.2013  17:03
    Srbský film (2010)

Do chvíle, kdy se představila scéna s rodící ženskou, jsem si myslel, že to zvládám dost dobře. Potom to začlo nabírat úplně jinou hloubku. Atmosféra houstla rychlostí Nascar závodů a temnota v mý duši začala nabírat pravý odstín ryze černý barvy. Pro tuhle chvíli se může zdát několik desítek chlapů znásilňující menstruující puberťačku jako nejjemnější druh porna. Je jasný, že žádný "obyčejný" úchylky nemůžou bojovat se Srbskou těžkou zbraní na dně patologicky vymytých mozků pro nezvladatelnou touhu sexu s čímkoliv, jen ať to pořádně krvácí a trpí všemožnou bolestí. Nejlíp, aby to při sexu zemřelo bolestí a stejně budete slintat dál, protože je to pro vaše nezvladatelný touhy málo. Jste-li jeden z takových případů, tak víte, do jaký země odcestovat, abyste přišli na svý, ale varuju. Vaše touhy musej minimálně zahrnovat sex s čerstvě mrtvou holkou s useklou hlavou nebo chuť udusit svým ptákem ženskou, který jste chvíli před blow-jobem vylámali všechny zuby kleštěma.

• 12.2.2013  14:59

Tak skvělá a nefalšovaná napínavá horrorová atmosféra se poctivě držela snad jen před devadesátými lety a dřív. Když člověk dostane Remake, vzejde z toho často těžká faleš bez nádechu toho pravýho strachu a emocí. Skvěle jsem se bavil a hrůzná denní atmosféra byla naprosto senzační. Člověk se pak víc bojí přes denní dějovou část, což je příjemnější než ohraný noci a schovávačky pod stolem. Dokonalá temná hudba a skvělé záběry. Nefalšovaný texaský masakr. A přiznám se, že jsem se občas usmál, nebo dokonce zasmál.

• 12.2.2013  14:44

Markýz de Sade byl naprosto zvrácený hovado, který si libovalo v sexuálních úchylkách, nejlíp znásilňování, a pojídání lidských fekálií. Kniha ani film není nic geniální, je to jako festival na téma odpornosti a zvrácenosti a sám Pasolliniho měli za režírování toho hnusu narvat pod gilotinu.

• 11.2.2013  22:26
    Bereavement (2010)

Přece nebudete takovejhle libovej žánrovej horror hodnotit jako čistej průměr. Kterej kluk by nechtěl bejt jako malej unešenej a vychovanej patologickým psychopatem s poruchou, která se odráží na lidských jatkách ve sklepě svý barabizny. Záporák bez větší osnovy, dobrá muzika a kosení lidí. Řezník si jen chtěl vychovat vlastního Michaela Myerse a do toho není prsatá puťka z Chicaga spokojená s životem v křupanově a s kámošem svýho zesnulýho otce jako dozorem. Samý vyšinutý palice, ale atmosféra dobrá. Jenom by se hlavní postavy mohly chovat trochu inteligentně a nechodit v místě, kde je 1 dům po 10ti kilometrech do zapadlýho domu, kde ve vymláceným okně zahlídnou člověka. NEJVĚTŠÍ PLUS bylo v tom, že většina potencionální záchrany zklame. VELIKÝ MÍNUS - proč ve filmech často svlíkaj holky bez prsou a tady hlavní herečka, která vám v mrazáku na zvěř ukazuje ztuhlý bradavky na svejch velikejch prsách bez podprsenky svý prsa neukáže :-( Tak blízko k tomu bylo a prostě NE! Rád bych Remix verzi bez cenzury, ale nikoliv na míchání lidskýho salátu, ale na odhalenou Alexandru Daddario! A dost! Nevidím důvod, proč nenasadit hodnocení nad průměr. Člověk se jen musí přenést přes vysoký nároky a povrchnost v béčkovém výběru. Krev na zemi, zdech a v nádobách, nástroje na popravu jateční zvěři. S chutí do béčkový řežby, protože rok 2010 nepřines tolik nadějných horrorů.

• 11.2.2013  15:30

Omylem jsem zaměnil tenhle díl za původní z roku 2007 s Joshem. Tak naivně jsem si říkal, že vysoké hodnocení podporuje trapnej hereckej výkon Diory Baird, idiotský ksichty upírů a rádoby fiktivní upírskej jazyk, kterej zněl teda nechutně uboze. Snesl jsem necelou půl hodinu a potom jsem si říkal, že Josh nikde, tak je asi chyba. Díky Bohu, že jsem zjistil ten omyl a film vypnul. A pak, že člověk používá jen 10% svýho mozku. Negativy jsem zmínil, všechno se odráží do hodnocení, jelikož jsem film bral jako více než 70ti%.

• 11.2.2013  13:45
    Orphan (2009)

Zde je očekávání od thrilleru na plný rychlosti, kterou chytíte ihned na začátku a nejlíp, pokaď jste žena, která čeká dítě. To si smlsnete mnohem víc než kterýkoliv z jiných druhů diváků. Ovšem co mi vadilo, byla až moc inteligentní Ester, ale to jsem byl schopnej přejít, jelikož to nepůsobilo tolik falešně. Když opomenu, že jsem netušil, do čeho jdu. Šťastní rodiče, žárlivej sourozenec a provokativní spolužáci. Konec naprosto dramatická špička celýho snímku. Orphan si může připadat šťastně se štítkem thriller. Napínavý, mrazivý a ke všemu hluboká atmosféra zimy a velkýho domu. Briliantní.

• 10.2.2013  23:01

Hned po Veřejných nepřátelích přichází další gangsterka, která se chlubí výborným obsažením a statickou akčností. Bez překvapení se nesnaží získat stejnej nádech jako Coppolův Kmotr nebo Mannův John Dilinger. Skvěle využitej hereckej výkon Joshe Brolina a celkově rychlý dějový tempo, kde se střílí, umírá a to bez zbytečnejch řečí. Je to jako nově zabalenej dárek pod stromeček, kterej tiká a bouchne dřív, než na něj sáhnete. Gangster Squad si drží po celou dobu poctivou atmosféru 50.tých let a neremakuje scény jiných gangsterských filmů, což je hromada kladných vlastností pro začátek roku 2013. Jestli měl Fleischer zkusit svý štěstí na týhle ruletě bojů mezi policií a kriminalitou, vybral si dobře. Navíc se skvěle dívá na zpomalený efekty doprovázený temnou hudbou a skvělejma akcema. Přijde mi jako hloupost tvrdit, že film se měl snažit dostat na gangsterskou špičku a trumfnout Corleonovu trilogii, to jsou jen povrchní názory. Lovci Mafie si zaslouží plný počet za 100 minut skvělé podívané. A závěrečná přestřelka byla klasa! Doporučuji.

• 10.2.2013  20:27

Zhruba hodinová dramatická nuda, kde se španělskej vošoust snaží působit jako největší romantik a tajemník. Sledovat tohohle dirigenta začínalo bejt opravdu únavný, než se objevila první známka žánrového štítku Thriller se skvělou hudbou. A potom jsem se zase začal nudit, což je neskutečně štvalo, dokonce jsem film v jednu chvíli i přepínal, ale dodíval jsem s tím, že jsem viděl všechno podstatný. No, jestli si film pustit někdy znovu, nejspíš ne. Jednorázový a tichý drama, kde je hlučná jenom bouřka. Bohužel za 3 hvězdy.

• 10.2.2013  12:41

Drag Me to Hell na mě od začátku působilo jako obyčejná béčková kopie dalších levných filmů. Měl jsem chuť si za ten neobjektivní názor nafackovat, tak moc mě Sam Raimi překvapil. Alison Lohman vám dokonce tu cestu do pekla zpříjemní a zároveň vás udrží s očima dokořán. Skvělé napětí vystupňované až na hodnocení 4 hvězd, kde by si to zasloužilo i plný počet, ovšem to bych se musel podívat znova :).

• 10.2.2013  00:04

OBSAHUJE SPOILERY! Všichni odevzdat drobné předměty, šperky, mobily a kabelky. Začínáme! Film dbá na zasedací pořádek, společenské chování a samozřejmě zábavu. Dáte si něco k pití? Nejlíp whisky. Jste-li vegetarián/ka, máte smůlu, protože pro Vás v kuchyni nic nemáme. Hra je ovšem hra a má různá pravidla pro různé druhy lidí. "You have your price. Ten thousand dollars for eat your steak." - "Just close your eyes, its a lot of money." John Heard, kterej abstinuje. "I'd give you ten thousand dollars if u'll drink that glass of wine." Zakladatel "hry" si pohrává s myšlenkou a vlastně i skutečností, že balík peněz, zde se jedná o deset tisíc dolarů a víc, změní lidský charakter či zvyklost. Že nekouříte? Vykuřte tuhle cigaretu a dám vám 10,000$. Že nejíte ryby? Snězte tuhle rybu a dám vám 20,000$. A k celkové hře? Would you rather... Vyberte si A nebo B, to je všechno. Postupně budeme vyřazovat, než se dostaneme k vítězi. Máte 15 vteřin na volbu, jinak budete vyřazeni. A jak těžký a šílený rozhodnutí budete muset podstoupit, to pro Vás zůstává překvapením. Máte jedinou možnost odejít a to teď. Nikdo? Tak fajn. Dialogy v samotném ději nejsou zas tak důležitý, jelikož se hraje na rozhodnutí, která vedou k vizuální zábavě ve formě ubližování sobě nebo jiným. John Heard: "You wanna hurt us!" (Boom) Nastavit si lidi tak, aby se rozhodovali v několika vteřinách o važných věcech, to chce někoho šílenýho. Opravdu se mi nezdá, že by zde šlo o tzv. SAW. Nápady ve filmech se samy sobě často podobají, ale jen o málokterých se dá řict, že by kopírovaly některý jiný. Muselo by jít o polemika a stejně by se nedošlo k závěru. Osobně jsem viděl všechny díly SAW a nepřišlo mi, že bych ho tady viděl. Díval jsem se na úplně jiný film s dobrým nápadem, nikoliv kopií několika dílové brutality. Některé postavy se chovají tupě a mají tendenci o faleš sebe sama. Někdo se chce vzdát, někdo ze sebe dělá hrdinu, někdo se obětuje čistě pro empatie a někdo je čistě hajzl. Pot, krev, řev, smích. Jako hrnec s vodou, kterej se postupně uvádí do varu. Těšil jsem se na každou další Would you rather, protože to mělo správnou šťávu a Sasha Grey se chovala jako správnej záporák a určitě se by v takovou chvíli našel opravdu někdo podobnej, jen míň sexy. Vlastně jsem jim tu účast na natáčení chvílema záviděl, zdálo se to opravdu zábavný. Taková větší pošťuchovačka pro dospělejší. Další příjemná věc byla, že jsem měl možnost si po dlouhé době užít film v čisté angličtině bez zkaženýho českýho dabingu nebo s titulky. Ještě příjemnější na tom byla Blu-Ray kvalita v 720 pixelech, místo který Vám například normální 700MB AVI sebere požitek z větších detailů. Zábava je přeci jen zábava, ať je jakákoliv. Někdy si jí vybíráme sami a někdy ona nás. Stačí dostat možnost výběru, jestli chcete hrát, nebo odejít před zahájením. A jestliže máte možnost podívat se na Would You Rather, tak do toho jděte. Pusťte si to a vyhrajte! Za rok 2012/13, současný filmový náměty a že mi dotyčnej snímek dal chuť se více rozepsat, vlastně pro celkovou zábavu, dávám 5 hvězd. Hodnocení je přeci jen věc individuální a každý k němu přistupuje jiným krokem. Stejně jako chutě v jiných věcech, i názory a pohledy jsou jiné. Would You Rather se může zdát sebevíc béčkové nebo neoriginální. Atmosféra se držela perfektní.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13