TMNT

okres Ilava

<< předchozí 1 2
    • 12.10.2019  22:40
    Joker (2019)

spoiler wau oni tam ukázali mladého brucea waynea. To bolo tak super ze tomu musím dať 5*

• 12.10.2019  19:00

Seriál sa skončil perfektne. Naučte sa pochopiť kedy je koniec. Takto to dopadne keď si fanúšikovia naozaj vyplačú pokračovanie. SPOILER -> Čo bude následovať? Rodinný sitcom ako Jesee Pinkman žije nový život v malomeste? koniec spoileru Ja osobne by som bral hentai anime verziu zmiešanú s ..... napríklad star wars alebo nejakou inou p***nou od marvelu. Tam vám spi***ený fanúšikovia určite zaistia 10000000000 pokračovní a vy budete môcť ukájať svoje pudy až pokial to skončí ako simpsonovci. Ako som mohol do kopy spojiť el camino, star vars, marvel a spimsponovcov? pretože som predsa najmúdrejší človek na svete a viem čo je pre vás ostatných najlepšie. Už len čakám kedy bude na youtube paródia s tým ako jesee láme vyklápačky ked dovolá. A nesmiem zabudnúť na tie nádherne biele zuby čo má po tom ako ho držali ako zviera v klietke. Ano už aj takéto bezvýznamné detaily tomu vyčítam, pretože to bola fakt k*************tina a ja som fakt dosť mudry a isto viem poradiť tvorcom aby to spravili ešte lepšie. Tento komentár je dlhý a zbytočný a nepotrebný (ako celý tento prij*******aný film) a mal sa skončiť.... teda nemal sa ani začať, stačilo iba hodnotenie.

• 12.9.2019  22:21

Idi i smotri bolo lepšie Keď už nedokážeš udržať moč a odídeš z kinosály na hajzel a tam ťa napadne: prečo si toto robím? A tak sa tam už nevrátiš, len aby si si na druhý deň v novinách čítal o tom aké je to brutálne, že ľudia to nedokážu dopozerať do konca. P**u viete.... P**u viete. ....

• 30.8.2019  09:45

Videné, nehodnotené. Ak chcete pochopiť ako moc je tento film špatný, pustite si po ňom rovno Straight outta Compton.

• 1.5.2018  20:26
    Metanol (TV film) (2018)

Klobúk dole pred Davidom Májom, zahrať niekoho tak kurevsky tupého až ma to nasieralo je perfektný výkon.

• 23.2.2018  10:30
    Hora (2017)

V poslednej dobe som pozeral často filmy od Barabáša a preto som musel porovnávať Horu s jeho filmami po celý čas. Hora padá na hubu práve v tom čo si režisérka myslela, že bude asi na ňom to najlepšie. A to sú tie silené "nádherné" zábery, ktorými je film preplnený, a ktoré sa neustále menia a sú nasekané a nahustené do sedemdesiatich-štyroch minút. Je to ako keď sa prežeriete dobrého jedla, lenže v tomto prípade som bol vyžratý už od začiatku. Zhrnúť vizuál, musím povedať, že je to proste nepodarené. Čo sa týka hudby, spoznal som niektoré známe melódie a celkovo je film plný klasickej orchestrovej hudby. Ktorá vôbec nezapadá do filmu. Ďalší aspekt je rozprávač Willem Dafoe, neveril som mu ani slovo. Proste mám toho herca rád, ale nemám rád patronizujúce hlasy v dokumentoch, ktoré sa snažia natlačiť do nás určitý spirituálny presah. Je to tak protivné, že aj keď možno hovorí pravdu, odmietam to proste počúvať. V skratke, Hora má 3 aspekty, o ktorých by jeden mohol povedať, že sú predpokladom dobrého výsledku, ale jedna vec je mať základný materiál a druhá vec je správne ho skombinovať a dávkovať tak, aby bol výsledok dobrý. Scény, zábery a činnosti ľudí sa striedajú príliš rýchlo aby hlbšie zaujali a celé je to tak len plytký "try hard" dokument.

• 28.9.2017  08:27
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Seriál o múdrych ľuďoch pre tých blbých.

• 7.4.2017  16:22

SPOILER! Po týždni od zhliadnutia som stále nerozhodnutý, či 5* je správne hodnotenie. Ako už Cival spomínal, CGI efekty sú miestami príliš umelé. 3D sa mi moc nepáčilo a začínam sa podozrievať, že som jedným z ludí ktorý ho nedokážu vidieť. Celkovo sa mi to však aj napriek tomu páčilo (okrem patetických momentov s matkou Motoko na cintoríne v ktorých sa mohol film skončiť a rovno pokračovať ako rodinná romantická komédia o matke s dcérou ako spolu prežívajú zmeškané chvíle). Film je pravdepodobne vo veľkej miere "dumbed down" pre masové publikum, teším sa teda na director's cut (ak nejaký bude) a potom konečne utvrdím svoje hodnotenie.

• 5.2.2017  11:19
    Přátelé (TV seriál) (1994)

dve veci čo sa mi nepáčili: 1.) Zmena Chandlerovho dabingu na ten bezcharakterný nasilu cool reklamný hlas 2.) Pustite si 6 sériu v slovenčine, zamerajte sa na úvodnú pesníčku

• 12.1.2017  20:37

Týmto filmom je dobré si pripomenúť aká je to hnusná a špinavá zberba, ktorá sa nám v Európe a hlavne u nás na Slovensku, opäť začala predierať z kanálov. Holohlavý sprostí degeneráti mastiaci si svoje čuráky a egá nad osobnosťou Adolfa Hitlera, mentálny bezdomovci, ktorí v škole nedokázali pochopiť ani malú násobilku sa nám tu snažia nahovoriť, že to práve ich pohľad na svet je ten jediný a správny a že ak s nimi nesúhlasíme, zaslúžime si znásilnenie a smrť. Dúfam, že čoskoro príde čas keď zalezú naspäť do kanálov a dajú nám pokoj a prestanú hyzdiť našu krajinu a náš svet. "Kto môže a to že tu máme toľko kokotov čo majú radosť z toho, že sa ľudia trasú hrôzou..."

• 17.9.2016  16:48
    American Gothic (TV seriál) (2016)

zo začiatku mal ten príbeh pekný potenciál, ale potom prišli tie zvraty ktoré by ani M.N. Shalmamadingdong nedokázal vytiahnuť z rukáva a to prekvapenie, ktorého mal/chcel seriál dosiahnuť šlo preč a moja vlastná reakcia bola typu: "aha, hm ok, a čo akože?" . Podobný osud malo aj spracovanie, kde zábery z uhla a s postavami postavenými mimo stred vypadali najskôr zvláštne, nie zlé ale zvláštne. Po pár dieloch už boli na smiech rovnako ako fotky v Mentalistovi, ( videl som 1 a 2 diel ) z ktorých mentál posudzoval ľudí. Rovnako ako v poslednej časti, kde to už absolútne bez hanby vypadalo ako v nejakej 10000 sériovej telenovele. Čo sa týka dialógov, prechodov medzi scénami, rozuzlenia + ĎALŠÍ ZVRAT ABY NÁM NEBOLO MÁLO.

• 13.8.2016  17:30
    Pokémon (TV seriál) (1997)

"som (alebo chcem byť) vážený filmový kritik a moje názory sú určite dôležitejšie než tie vaše a práve preto chodím hejtovať do komentov na rozprávku pre decká"

• 5.3.2016  19:45
    Deadpool (2016)

Poskladané z vtipov, ktoré som počul, čítal už 1000x a už po 2x boli o ničom. Rovnako ako tento film.

• 12.9.2015  20:19
    Kmeny (TV seriál) (2015)

parafráza: "já nosím brýle, vlastně proto, žeee se mi hodne líbi transparetní materiály". 10/10 najlepšia hláška (alebo aj najblbšia) aká môže opísať tento "kmen" ostatné diely priemer, hlavne diel o tuningu bol dosť slabý. [nespojitý, akoby rozhádzaný, chce niečo povedať ale vlastne povie niečo úplne iné čo nechcel (ako tento komentár)]

• 16.12.2014  00:10

[SPOILER] Keď som včera stál v laboratóriu a bola mi predčítaná komunistická recenzia na Pána prsteňov, http://nd01.jxs.cz/046/274/def849ad2a_39250655_o2.jpg ani trocha som nepredpokladal aký mi kádinka rumu pripraví sled udalostí. O 12 hodín a desiatkach poldecákov neskôr som sa zobudil z opileckého bezvedomia a prvá vec ktorú som počul nebola ani len moja myšlienka ale pieseň z Pána prsteňov ozývajúca sa zo spolubývajúceho notebooku. To spustilo reťazovú reakciu a v mojej mysli nachádzajúcej sa v predopičnom stave počas ktorého inklinuje k nostalgii skrsla táto veta: [(alebo aspoň nejak podobne.) Teraz už viem, že je to maximálne subjektívny názor a že film, ktorý má predurčené byť zapísaný v kanóne filmov a jeho referenčným bodom a referenčným bodom aj pre celú trilógiu je trilógia Pána Prsteňov, potrebuje čas.] „ Bol aj okolo Pána prsteňov taký ošiaľ ako okolo Hobbita? A keď je už okolo toho Hobbita taký ošiaľ, prečo o ňom takmer nič neviem a prvé dva diely si už vôbec nepamätám? ( pravdepodobne žijem už dlhšiu dobu v informačnej dobe kamennej)“. Tak som sa rozhodol, že si si zhrniem prvý diel, skončilo to tým, že som si ho pozrel celý a povedal si, že by bolo dobré ísť na 3ku do kina, a tak som mal menší Hobbití maratón. Tento komentár dopisujem po 2 dňoch a po druhom premietaní. Ak by zhoda okolností vtedy neudala tej noci smer Hobbitín a keby som napríklad šiel na 2D verziu ako na prvú, možno by bolo moje hodnotenie nižšie, 4* alebo 3,5*, čo je vlastne po zaokrúhlení 4* . 3D HFR – asi jednu hodinu pred premietaním som ani len nevedel čo tá skratka znamená, „3D čo to je??“ ( no robím si troška srandu ). 48 FPS, neviem sa rozhodnúť či to bolo dokonalé alebo nie. Určite to malo svoje chyby, isté scény vypadali ako vystrihnuté z videohry a vzhľadom na všetko to čo bolo robené na zelenom plátne to vlastne ani od hry nemalo ďaleko. Avšak, v bitke ktorá trvala prinajmenšom 1 hodinu to pôsobilo perfektne. Čo sa týka samotného filmu, tak ten je tak neuveriteľne deravý a plný absolútne nevysvetliteľných momentov a tiež tak patetických momentov, že popri druhom premietaní som vyprskol pri Tauriel nariekajúcej nad Kiliho telom. Taktiež by som si to vedel celé predstaviť bez scén so slizkým Alfridom a s väčšinou scén, ktoré vo filme pôsobili len na silený smiech a možno na to aby sa to páčilo o niečo viacej širokému hľadisku. Aj po tomto všetkom však nemôžem povedať, že to bol zlý film, vizuál, hudba, zvuk, herci, efekty, efektné bojové choreografie boli viac než dobré a v spojení s 3D HFR umocnené na druhú. Aj keď samotné HFR ešte čaká nejaká tá cesta pokiaľ bude vyladené k perfektnosti. Keď si to všetko zhrniem tak to vydá na hodnotenie 4*čkami, tá piata tam však je pretože som ten film proste žral očami a ústami. Hobbit pôsobí ako mladší pubertálny brat Pána Prsteňov a strčiť doň poriadnu dávku temna a pochmúrnosti by nepadlo na škodu. Takisto vystrihnúť úplne zbytočné scény ako napríklad v prvom diely „Neočakávaná cesta“ kde museli vymenúvať všetky elfské meče,( to bolo tak dementné pretože vynechali Gandalfov plášť od Tommyho Hilfigera a doplnkovú kúzelnickú palicu od G-staru! ) by celkovo vylepšilo dojem z filmu. To je asi tak všetko k tomuto komentáru ktorý vypadá ako sloh zo základnej školy. Po dlhej dobe ma však niečo donútilo napísať k filmu komentár.

• 4.9.2013  21:05
    Top Gear USA (TV pořad) (2010)

odpad udeľujem za tú otrasnú kópiu. Ani by som necekol keby je to proste americká verzia, lenže oni sa ešte snažia mať rovnaké scény, vravia rovnaké vtipy a majú podobné hlášky ako originál. A tiež, snažiť sa správať a mať podobné vlastnosti ako J.M. , J.C. a R.H.??.....

• 19.4.2013  20:29

ako som videl, tak videohry to dotiahli konečne na plátno. Ale prvky videohier sú to čo robí videohry videohrami a prvky filmu sú to čo robí film filmom a nemožno pchať efektíky spomalené zábery a dofiltrované farbičky do každého záberu s tým, že sa na to bude dať dívať bez napínania. Celkovo som tých 1:45 mohol stráviť aj nejako inak....

• 10.2.2013  23:15

a ako sa teda volá tá ruža???!!??!

• 17.6.2012  09:23
    13 samurajů (2010)

velmi dobrý film ale politické úzadie v japonsku mi prišlo príliš komplikované a viedlo ma to k menšej dezorientácií ale tá nehrala žiadnu zásadnú rolu pri hodnotení, top scénou bola záverečná bitka ktorá však strácala po pár minútach dych.

• 7.8.2011  15:20
    Partička (TV pořad) (2009)

hm, myslím, že ak by tam vystupovali neznámi herci tak by sa na tom nikto nesmial............. nemyslíte? ak neznámy človek robí niečo šialené, nikto sa nesmeje iba sa čuduje čo je to za hlupáka, ale ak to robí Peťa Polnišová tak všetci hneď vedia že sa majú smiať, aj keď to nie je vtipné. Ja proti nej nič nemám ale je to tak.

• 17.7.2011  00:18
    Profesionálové (TV seriál) (2008)

v podstate je to dosť trápne ak založíte na jednom vtipe celý seriál, ono to proste fungovať nebude keď tam stále nejaký chlapík opakuje Ty si debil šaňo ty debil! + dalšia postava furt žerie klobásy + dalšia je utiahnutá a taká tichá + atď. ved viete ako to vypadá.

• 5.6.2011  18:41
    Avatar (2009)

Viete čo? ...................................................................... Ja mám Šmolkov rád!

• 25.4.2011  22:08

oblúbený film Johnnyho Deppa

• 10.4.2011  20:48

budem parafrázovať jedného recenzenta s ktorým sa absolútne stotožňujem: " nemôžeme to volať predkom sci-fi žánru pretože sci-fi je o tom ako by mohla budúcnosť vypadať a hovorí o technologických pokrokoch, tento film je však iba neškodná zábava..." a áno, aj mne sa velmi páčili mesačníci ktorý zmizli po údere dáždnikom.

• 23.3.2011  20:24
    Persepolis (2007)

Satrapiovej silne subjektívny pohľad na Iránsku kultúru a spôsob života, ktorý vás dotiahne k tomu, že budete s hlavnou hrdinkou sympatizovať, radovať a smiať sa s ňou smútiť tiež. Štýl rozprávania vás však nenechá na jednom mieste pridlho pretože postupuje rýchlo dopredu.

• 19.3.2011  18:06

Tento film, dokáže rozplakať aj Chucka Norrisa.

• 14.2.2011  14:46

Po toľkých rokoch možno už nie je taký desivý ale na druhú stranu, čím je starší tým je pútavejší, aspoň pre mňa. Pre mňa najpeknejšou vlastnosťou tohto filmu je fakt, že aj keď si ho pozriem 10 krát tak ma bude baviť stále rovnako.

• 4.1.2011  14:09

Nobody, Ras-g, Daedalus, J-Rocc týtok štyria kúlový maníci sa vrhli na ochranu životného prostredia a preto recyklujú, z 20 treťo-triednych brakov vytvoria štyri megagigaextra kúlové mixy.

• 3.1.2011  00:52

Na tomto filme sa mi ľúbi, najmä jeho strihová skladba kde počas neakčných scén strih funguje prakticky normálne ale počas akčných scén sa strihu nedočkáme žiadneho.

• 25.12.2010  21:47

dokonalý film pred spaním, avšak čosi tomu chýba niečo ako to čarovné kúzlo ktorým sa vyznačovala cesta na mesiac

<< předchozí 1 2