Akira777

Akira777

okres Brno
muž

• 13.10.2019  16:58

Hra je o dost lepší, je tam silnější atmosféra a ta depresivní hudba, i když hra vypadá jak vypadá, je prostě děsivá. Opravdu doufám, že se udělá remake, s tím že by to byla plnohodnotná série. Tím chci říct, že OVA se mi prostě nelíbilo, podle mě vsadili jen na tu brutalitu těch her.

• 28.7.2019  16:19

Vlastně 40 minutové OVA ve kterém se setkáme asi s nejvíce oblíbenými postavy, které Tezuka vymyslel (Black Jack, Atom, Sapphire.....), jinak jsou tam skoro všechny postavy v pár záběrech. Postavy se svým stvořitelem chtějí oslavit příchod 21 století. Avšak Tezuka zmizí a tak Atom se snaží zjístit co se stalo a kdo Tezuky unesl, celkem pěkné detektivní zápletku udělali. Konec je dosti emotivní, musím říct že se mi velice líbilo jak se snažili autoři vzdat hold Tezukovi a jeho práci. Takže doporučuji shlédnout, pokud se vám něco od Tezuky líbilo.

• 30.5.2019  22:39

Jako co říct..... tohle je fakt hodně pro fanoušky Japonské Godzilly, bylo tam mnoho pěkných odkazů. Jediný s čím jsem měl problém byla jedna ze záporných postav, která zřejmě moc inteligence nepobrala (ne nemyslím Kinga Ghidoraha). Jinak film stál opravdu za to čekání i za ty peníze. Bitva monster stála za to, pro mě je rozhodně tenhle film lepší než ten z roku 2014. Jinak nemám důvod psát o tom, že příběh stál za nic - ano, ale to se mělo čekat, ten kdo čekal složité postavy a příběhy asi moc filmů o Godzille neviděl.

• 26.4.2019  00:42

Když se v prvním díle nic moc nedělo, tak jsem to tak nějak bral, jenže druhý díl je v podstatě remake prvního jen s tím rozdílem, že je tu ještě fanservice pro Shippaře. Sice se píše že to má být rozlučkový díl, ale nějak přestávám scénaristům důvěřovat, že tomu tak doopravdy bude. No uvidíme co přinese třetí díl.

• 17.4.2019  09:39
    Dororo (TV seriál) (2019)

Původní Dororo vzniklo v roce 1967, avšak tohle je v podstatě remake, taky na to vychází manga remake. Snad se ještě něčeho dočkáme dalšího od Tezuky. Anime je velice dobré, Hyakkimaru je v podstatě hlavní hrdina, který zabijí démony, aby získal zpět části svého těla. Avšak mi ho sledujeme spíše očima Dororo, který s nim cestuje. Musím říct, že jediný co jsem ze světa Dororo viděl, bylo před tímhle to Dorama, takže jsem věděl, už předem kdo je Dororo a pár dalších věcí, tak nejspíš vím dopředu. Anime má však mnohem ponurejší atmosféru, dobrý souboje, hlavní postavy si člověk může jen oblíbit.

• 16.4.2019  18:20

Tenhle Transformers je hodně akční a to se ne každému může líbit. Má však svoji temnou atmosféru, což je fajn. Mezi fanoušky světa Transformers je právě tenhle film považován za nejlepší. Musím říct, že to nejlepší na filmu je určitě Unicron, který požírá živé světy, hlas Orsona Wellese mu dálo velké charisma. Dobrý též byl Leonard Nimoy jako Galvatron. No a Optimus Prime jako Peter Cullen je vždy dobrý.

• 16.4.2019  18:07
    Vetřelec (1979)

Taková stísněná atmosféra, tu už jsem nikde neviděl, je tomu bohužel tak. Pro mě nepřekonaný hororový snímek. Tomuhle filmu v podstatě nemám co vytknout. Má vše co by měl horor mít. Jedná se opravdu o mistrovské dílo.

• 16.4.2019  18:01

Od první slabé série To Love-ru udělal velký pokrok a to hlavně v rozvoji postav, tak i v příběhu. Zatímco někomu může chybět, to že hlavní hrdinka již není Lala, ale její mladší sestra Momo, mě to až tak nevadí. Je totiž vidět, že každá s postav má co nabídnout. Druhá série Darkness ze světa To Love-ru, nám ukáže hlavní zápornou postav Master Nemesis, a tak se dočkáme další slečny do Harému. Též hodně zjístíme o Yami, Navíc se ukáže jak silné je přátelství mezi živou zbraní Meou a dvojčetem Momo - Nanou. Někdo může však nadávat na opakující se Ecchi scénky, ale co by bez nich Rito byl.

• 16.4.2019  17:49
    Bumblebee (2018)

Konečně dobrý Transformers film, sice je to o mém nejmíň oblíbeném Cybertroňanovi, ale lidé ho mají rádi, tak proč ne. Pokud očekávate jen akční příběh, tak tady je to trochu jiné, přesto tu akce je a je přehledná. Musím říct, že na filmu byli nejvíc povedený postavy a atmosféra, bohužel co se týče příběhu.... tak to už bylo slabší, ale co chtít po novém rebootu, kde se začíná ve světě Transformers znovu.