bobin

Občas střízlivý senior.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 9.6.2014  13:50
    Škola hada (1978)

Souboje a souboje a souboje a souboje a kugf-fu a kung-fu a stále dokola. Únavné a stereotypní.

• 19.4.2014  16:27
    Souboj národů (TV pořad) (2014)

Prima naštěstí už tuto debilitu přesouvá na noční vysílání. Už bylo načase ! Totální trotlovina s hulákajícím Dejdarem je bez vtipu, bez nápadu a v ničem neupoutává. Tomuto trapasu předpovídám bleskový konec.

• 22.3.2014  20:38
    Cotton Club (1984)

Skvělé retro. Pro mě, jako pro muzikanta, velmi blízké. Výborný Gere a zajímavý mladý Cage. Film má sice pomalý rytmus, ale dobrou zápletku a výstižné dobovém prostředí. Bavil jsem se.

• 14.12.2013  15:05
    Safe (2012)

64 procent je podle mne zde nízké hodnocení. Ale jsem možná ovlivněný Jasonem Stathamem, kterého obdivuju. Safe je akční klasika vyplněná ruskými gangy a mafiánským podsvětím a Statham zde kraluje. Milovníci akcí nebudou zklamáni.

• 20.10.2013  17:43

Skvělé drama z doby okupace. Viděl jsem ho jako student a kromě Ivana Mistríka mě v paměti nejvíce utkvěla skvělá a půvabna Dana Smutná. Film je to ale pochmurný a depresivní.

• 27.8.2013  18:01
    Poslední výkřik (2012)

Jou, jou, jou - ti hrajou ! ....Odpadová příšernost s Ivetou Bartošovou a Miro Šmajdou vejde do dějin kanálových filmečků. Nelze rozpoznat, kdo si tu dělá větší legraci. Zda režisér, nebo herci. Tento " krimihoror " Vás příjemně obveselí. Nevím ale, zda vydržíte do konce.

• 11.5.2013  19:40
    Meč a váhy (1963)

Vynikající drama, které jsem viděl v kině začátkem šedesátých let . Silně mě poznamenalo a dodnes na to vzpomínám. Od té doby se, bohužel, ani v kinech ani v televizi neobjevilo. Škoda.

• 9.4.2013  16:05

Jim Carrey - už to samo o sobě je odpad. Navíc zde blázní nakvadrát. Tupý herec, supertupý film. Bez vtipu, invence a nápadu. Trapnost.

• 16.3.2013  18:11

Výcvikový tábor záchranářů, mezi nimi jeden namachrovaný a to se vleče v pomalu se plížící t. zv. akci. Nakonec to digitálně doklopýtá k upocenému finále. Není to ani akční, ani dobrodružné, nekonec ani nějak dramatické. Akorát Kevin Kostner se neustále tváří velmi zarputile ve snaze udělat se srágor chlapy.

• 7.2.2013  17:46

Byl jsem natěšený, ale jsem zklamaný. Překombinovaná kriminálka je zmatená a nezáživná ,s nudným Dustinem Hoffmanem.

• 5.2.2013  15:21
    Ztracenci (1983)

Poněkud až vysoké hodnocení. Je to jednoduchý , přímočarý a primitivní příběh o pomatenosti dospívajících. Zarámováno do padesátých, let působí výchovně a moralisticky. Trochu křečovitá snaha o umělecký dojem. Je to zklamání.

• 2.12.2012  19:58

Napřed se cestuje, pak se souloží a pak se to všechno sadisticky vyvraždí. Je to k uzívání. Milovník hororu musí být otrávený a unuděný. Je to tuctové, levné a hloupé.

• 30.11.2012  21:55
    Jeskyně smrti (2007)

Kdo to vydrží sledovat, toho to bude ještě dlouho strašit. V prostoru několika metrů se ve tmě cosi pohybuje, kamera pomateně kmitá a nikdo neví, která bije. Odpudivé, trapně primitivní a člověka to totálně znechutí. Nechápu, kdo do toho něco investoval.

• 30.11.2012  21:41

Toto drama je sice oscarově oceněné, ale na hony z toho čouhá divadelní předloha. Kdo alespoň trochu zná historii monarchie, tomu se to bude po právu zdát málo zajímavé.

• 10.11.2012  19:44

Já tyhlety Dudikoffovy kreténismy mám docela rád. Můžu si při tom vařit večeři, kávu, dopřávat si slivovičky a o nic nepřijdu. Děj to totiž nemá. Stále se někdo mlátí, střílí, něco exploduje a devastuje.....prostě večerní pohoda. Akční odpadlík Dudikoff totiž nikdy nezklame. Skončí nezraněn a zlosyna potrestá.

• 27.10.2012  14:23
    Rallye smrti (2008)

Je to určitě akční, zběsilé, rychlé a destruktivní, jenže z té pomatené podívané jaksi bolí oči. Je to totiž také stereotypní , předvidatelné a bolí nejen oči, ale i uši. Snad to ale ocení ti patnáctiletí.

• 19.10.2012  20:06

Kdo nečetl Stoneův román, nebude filmem zklamaný, kdo ho četl, tak rovněž. Natáčení prý bylo mnohokrát odloženo, ale nakonec ho MGM přijala a s Kirkem Douglasem natočila. Naštěstí. Douglas je navíc i malíři vizuálně podobný. Je to brilantní životopisná podívaná.

• 16.9.2012  15:31

O ničem. o ničem. Akce žádná, krimi už vůbec ne a thriler ani náznakem ! Navíc trapný Travolta. Všechny varuju !

• 7.9.2012  17:51
    Strašáci (1971)

Pomalý rozjezd, zpočátku nudný Dustin Hoffman a jako by se nic nedělo. Jenže postupně film nabírá na obrátkách, zápletka se dramatizuje, začne přibývat násilí a krve a končí to masakrem. Mrazivá podívaná.

• 20.7.2012  16:38
    Cesta hrůzy (TV film) (2006)

Nenechte se zmást hodnocením. Je to totiž výborný thriller se stupňujícím se napětím. Rodina s dětmi je pronásledována magorem , který je velmi vynálézavý. Konec vše napraví. Velmi dobrý zážitek.

• 3.7.2012  18:12
    Modrý samet (1986)

Modrý samet je kultovní film, něco jako klasika a také jako klasika vypadá. Prostě zajímavé, oscarově nominované, ale přece jen poetická rozprávka. Žádné překvapení.

• 30.6.2012  20:41
    Westernstory (2011)

Tzv. česká komedie .........je to odpad na zvracení. K smíchu je akorát produkce filmu, kterou by za toto veledílo měli zavřít. Rozum nad tím škvárem zůstává stát. Líp už se pobavím při čtení Práva. To je na blití o něco méně.

• 30.6.2012  00:14
    Bestie (2003)

Seagal měl zase své vítězné dny. Pistolkou s jedním zásobníkem zlikvidoval rotu žoldáků, zásahy samozřejmě všechny na komoru. A vítězil opět ve svém tradičním černém kaftanu, ve kterém jí, spí, zápasí- ale pozor- nikdy nesouloží !

• 25.6.2012  17:43
    Irina Palm (2007)

Mě už ta dětská utrpení jaksi neberou. Drama.....stále drama ..... slzy a trápení ....chápu, že to musí být smutek, ale já ve své zbývající dekádě života se na těchto dramatech odmítám účastnit. Už i bez toho je život neradostný.

• 29.5.2012  16:45
    Kennedyové (TV seriál) (2011)

Je to sice poněkud zdlouhavý seriál, ale historii kopíruje celkem věrně, výběr a stylizace herců je na výbornou a celé to má spád a gradaci. Výborný zážitek, který překvapuje. Rozhodně Vás upoutá.

• 29.5.2012  16:24
    Závěť (2007)

Opět Kusturicova debilita. Není to ani k smíchu, ani k pláči. Prostě venkované jen tak vegetují a to jako má být umění. Navíc příšerná hudba. Takhle ujetou oslovinu může vážně natočit jen Kusturica.

• 28.5.2012  20:26
    Mangler 2 (2002)

Už začátek Vás bude nudit, pak si uvaříte kávu,....stále se nic neděje, tak si dáte kotel. A pak ještě jeden a další. Jedině tak se tahle pomatenost dá přežít. Zoufalá tupá nuda !.

• 18.5.2012  15:17

Tupá, červená knihovna.

• 17.5.2012  15:28
    Chřestýši (TV film) (1999)

Televizní kanály, včetně satelitních, teď neustále reprizují tupé hovadiny. Nezbývý, než se dívat na dokumenty.

• 14.5.2012  17:48

Opět nudný Jackie Chan. Všechno už dávno předvedl, svou artistikou ve všech svých filmech už nás unudil a v tomto stereotypním komediálním repete už zase nic neukázal. Stejné, k uzívání chaoticky zmatené a hong-kongsky naivní. Divím se vysokému hodnocení, které zřejmě vyplývá s celkovým nezájmem k současné filmové produkci. Ta je nechutně katastrofální.

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13