Nesmiřitelní (1992)

Kvalitní western , ale bohužel se zde vedou stále nekonečné rozhovory a i zápletka se mě nezdá až tak oscarová . Ale dominuje zde suverénní Gene Hackman .

Krokodýl 2 (2002) odpad!

Trosečníci putující močály po krkr ve vodě stále vykuřují nové a nové cigarety a doutníky , krokodýl vyskočí z vody a stáhne pod hladinu letící helikoptéru , benzin volně rozlitý na vodní hladinu ďábelsky mnohočetně explduje - prostě tvůrci tohodle " díla " z nás dělají totální idioty . Ale děti by se snad mohly bavit .

Pravda a lež (1997)

Je to solidní kruťárna o magorovi , který kolem sebe všechno likviduje . Má to spád, napětí - prostě budete se dobře bavit . Kief Sutheland je zde mimořádně přesvědčivý .

Taxi (1998)

Kdo miluje tupý seriál Kobra 11 , nebo Rychle a zběsile , ten si přijde na své . Ale zápletka je chabá , humor ubohý , ale hlavně že je plyn na podlaze , že .

Voodoo: Umění ďábla 2 (2005) odpad!

Thajská podívaná pro méně vyvinuté národy . První polovina filmu se motá mezi postpubertálními školáky vlastně bez děje , druhá polovina předkládá voodoo praktiky postrádající smysl . K tomu ochotničtí herci a trapný dabing - proč já si ten Film + vlastně platím !

Bumerang (1992)

Celá tato " komedie " je taková legrace asi jako nekrolog .

Venkovský učitel (2008)

Velký příběh o osamělosti . Jen se obávám , že zcela plně ho můžou chápat a prožívat pouze gayové . Nekonečně dlouhé kamerové záběry filmu na kráse nepřidaly , ale je zde vynikající Bydžovská .

Špatným směrem (2006)

Germánské ksichty a germánské hulvátství zlikvidovaly poměrně slušnou zápletku . Škoda . Film ztrácí na tempu a zajímavosti a ke konci ničím nepřekvapí .

Krutý sever (2006)

Dsná podívaná , která člověka zatlačí do křesla a nenechá vydeechnout . Jaký oddych od nekonečně stereotypních amerických akčňáků !

Slepá zuřivost (1985)

Je to pěkná nakládačka , která stále stupňuje tempo a nemá hluchá místa . Pro milovníky akčních flmů chutný bonbonek. A zaujme mladičký Charlie Sheen.