Příběh opravdového člověka (1948)

Na tento film jsme museli chodit s celou třídou, ba dokonce do kina cestovaly celé školy. Pak následovaly nekonečné besedy a diskuse. Všichni jsme museli mít na krku pionýrské šátky. A hnusili se nám ti fašisté a fandili jsme hrdinným sovětským lidem. .......Dnes je z toho člověkovi poněkud nevolno, jak nás ta dřívější demagogie dovedla zpracovat a drtit. Ale při tom všem je tento film natočený sice režimově podbízivě, ale zajímavě. Rozhodně nepatří do odpadu . Je to tak nějak pamětnické.

Max Payne (2008) odpad!

Počítačová digiální debilita. Ubohé klišé s nesmyslným neustálým střílením. Odpad !

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Obludný hnůj, odpornost a primitivita ! Je to bordel podívaná, kde každý leze na každou a čím je kdo hnusnější, čím debilněji mluví, tím má větší úspěch. Copak neexistuje postih proti reprodukování takových sviňáren ??

Klub hrůzy (2004)

Podbízivý sex, pomatení zhulenci, zbytečná krvavá nuda a děj o ničem. Pro puberťáky snad přijatelné . Pro ostatní primitivní debilita . .....Budete zívat .

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Totální tupota, která pouze inzeruje naivní sexualitu Angieliny Jolie, která navíc všechny semele, nad všemi vyhraje a na konec schizopferennně zvítězí. .......Oslovina, která upoutá jen puberťáky.

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Romantická " komedie " pro puberťáky a psychicky nezralou mládež. Trapná reminiscence na Sheakspeara, debilně pomatení mládežníci a všichni zde milují všechny. Ztopoření a zvlhnutí sálá z každého záběru. .....Sexuální tupost !

Murphyho válka (1971)

Průměrný snímek v omletou tématikou ponorek v 2. světové válce . Nic nového, hrdina se zachrání, naši vyhrávají.....prostě klasika v oblbování mladistvých, kteří nemají tušení, co se v této válce odehrávalo.

Soumrak dne (1993)

Je to anglicky a šlechticky stavovské, oscarovými nominacemi ověnčené , ale zoufale pomalé a postupně nudné. Snad ten konec zaslouží nějaké hvězdičky. Je to sice prý fimařský klenot, ale jen pro diváka k tomu disponovaního a patřičně naladěného. Pro ostatní únavné.

Královna a kardinál (2009) (TV film)

Historická freska s velmi věrným zobrazením královny Anny a kardinála Mazarina / - víte Vy, že nikdy nebyl vysvěcený na kněze ? / ..... Nečekejte třaskavou akci, či dobrodružství. Je to ale přesný obraz francouského kompromitujícího dvora ve výtečném kostýmním provedení. Pohoda, napětí, ale i laskavost.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Film pro okrajové a primitivní publikum, které se vyžívá v akčních debilitách, které postrádají smysl. Navíc létající kamera- t.zv. bolehlav- tomu dává suterénní úroveň. .....Ale možná se to bude nějakému pomatenému puberťákovi zamlouvat.