Otýlie a 1580 kaněk (1965)

Animace trochu slabší, ale plnící pero, kaňky a zmizík mi připomněl 1 stupeň na základce :-)

Čtvrtý druh (2009)

Nečtěte komentáře a koukejte na hezky zpracovaný film. Nepíšu snad dost jasně? Nečtěte komentáře! No tak nic, no. Tak alespoň toto: Nestarejte se o důvěryhodnost a snažte si nalhat, že je to podle skutečnosti. Nehledejte chyby a nesrovnalosti (protože je jich tam hodně) a takhle film potom shlédněte. Ucházející, že? :-)

Údolí krásných žab (1973)

Trocha nostalgie - pionýrský tábor,koupací čepice, žádnej mobil :-). Jandák hrozně nesympatickej. Celkově byl film trochu mravokárnej (jak už jsme s této doby zvyklí) a zvrat v hodnou holku byl ubohej. Měla horečku a bylo to veliký pozdvižení. Věruška u ní seděla celou noc. Ona se z toho opravdu dostala a úplně jí to změnilo: ,,Kdo udělal čaj? To byl Jany nápad!" No tyvole, tak to jsem si říkal, že je fakt úžasná :-) Zároveň si, ale matně vzpomínám, že se na táboře takhle vážně bralo všechno a vůbec mi to nepřišlo, když jsem v tom vyrůstal - hold jiná doba.

Horší než smrt (2010) odpad!

Dostalo se mi do ruky tohle a já na to čumim a snažim se v tom najít něco vtipnýho. Pořád nechápu, co se lidem na tom tak líbí a já kokot čumim na nějakej zasranej remake !!! A to se ještě o tom bavíme s kámošem, že tam hrál ten liliput, co hraje ve Hrách o trůny - jenomže on hraje v obou filmech ! Já mu říkám, že ten film jsem ani nedokoukal a on, že se mu docela líbil. Jenomže on viděl originál. Nechápu, proč furt dělaj ty podělaný rímejky. Jako tuším asi proč, ale přijde mi to úchylný. Podívám se na Horší než smrt 2007 a jsem zvědavej, jak to dopadne

LEGO: Clutch Powers zasahuje (2010)

Dítě se bavilo, já to nevydržel a věnoval se jiným věcem. Tak, ale když je to pro ty děti, tak to nemůžu objektivně hodnotit. Bylo to pro mně asi tak zábavný, jako koukat na velmi dloooooooouhou reklamu