Fazy

Fazy

Študent

3 body

• 25.4.2011  14:53

Filmík, ktorý zaujal, ale neprekvapil. Dobrý námet a obsadenie tiež nesklamalo, ale cely čas mi tam niečo chýbalo, nejaká hlbšia zápletka.Myslím, že sa s neho dalo vyťažiť viacej.

• 23.11.2010  17:07

4* ale len preto, že som fanúšik kníh, inak by som jednu možno dve ubral hlavne kvôli scénam ktoré mali byť "emocionálne" ale boli na smiech.

• 19.8.2010  00:47
    REC (2007)

Aj keď nie som veľký fanúšik hororov bol som celkom zvedavý na tento filmík, lenže neviem či moje očakávania boli príliš vysoké alebo som sa nevedel tak vžiť do filmu. Príbeh sa mi zdal byť hlúpy a dokonca som sa niekde v polovici filmu prichytil ako smejem na tom čo sa deje. Jediná scéna ktorá ma držala v napätí bola posledná a keby bol celý film rovnako napínavý ako tato scéna určite by som pridal aspoň 2*.

• 10.8.2010  21:55
    Počátek (2010)

Tento film už bol toľko chválený až som sa bál, že od neho budem očakávať priveľa no aj napriek tomu to bol skvelý film, s dobrým obsadením a dobrým príbehom. Aj keď občas divák dávno vie, čo sa stane ďalej, ale to zas tak nevadí:) Kto to ešte nevidel neviem načo čaká.

• 10.8.2010  21:48
    Sám doma 4 (TV film) (2002)

Trápne scény, ktoré sa nasilu snažia byť vtipné, zle zahraté a blbý príbeh. Nemám slov.

• 19.6.2010  18:06

Aj keď je to o tom istom ako predtým, aj tak ma to nesmierne bavilo a aj musím sa priznať že aj dojalo. Nechcem to porovnávať s predchádzajúcimi dielmi, lebo si na ne teraz neviem dosť dobre spomenúť. Zatiaľ je to u mňa za 5*

• 16.6.2010  20:18
    Collapse (2009)

Dobre podaný dokument, ktorý určite odporúčam pozrieť. Aj keď mi občas prišlo, že až priveľmi preháňajú.

• 4.6.2010  10:32
    Matrix (1999)

Príbeh o tom čo je vlastne skutočné, ako je všetko premenlivé s skvelou akciou k tomu a neviem si predstaviť nikoho iného v hlavných úlohách. Jednoznačne 5*

• 4.6.2010  10:24
    VALL-I (2008)

Naprosto skvelý animák, ktorý ani po čase nestráca na čare. Nevinná tvárička walleho a krásne prostredie, čí efekty vedia spraviť svoje. K tomu príbeh o zaľúbenom robotovi, pohodlnosti ľudí, či objavovanie samých seba. Pre mňa pixar znova dokazuje, že vie robiť stále kvalitné filmy.

• 4.6.2010  10:16

Pre mnohých ľudí film stráca na kvalite oproti predchádzajúcim filmom. Mňa aj tak uchvátil natoľko, že som mu proste musel dať plný počet. Príbeh a celé to ukončenie ságy je skvelé a musím sa priznať, že mi behali aj zimomriavky po chrbte. Niektoré scény sú doslovne trápne a v takomto filme nemajú čo robiť, ale aj napriek tomu ma film o mnoho viac pozitívnych chvíľ ako tých negatívnych.

• 1.6.2010  16:02

Neviem či je to len mnou, ale pri tomto filme som sa strašne nudil. Pozeral som Director's cut verziu ktorá ma takmer 3 a pol hodiny a tom som film nedokázal dopozerať na prvý krát. Nieje to zlý film to nie, ale pre mňa nezaujímavý a to som fanúšikom rôznych komiksových hrdinov. Splietanie rôznych príbehov vyvolávalo vo mne skôr negatívny dojem. S prižmúrenými očami dávam 3*.

• 1.6.2010  15:56

Príbeh je predvídateľný a občas trocha pritiahnutý za vlasy. Ale kašlať nato, pri filme som sa výborne bavil a herecké predstavenie Steve Carella či pre mňa neznámej Tina Fey ma prijemne prekvapilo.

• 28.5.2010  16:19

Skvelý český film, ktorý ma neprestane baviť asi nikdy.

• 27.5.2010  14:25

Zas sa potvrdilo, že filmom podľa hier stále niečo chýba. Aj keď film ma bavil a zaujali ma aj výkony Gyllenhaala, autorom sa nepodarilo prekonať Piratov. Spracovanie po stránke efektov bolo zaujímavé a určite patrí k tomu lepšiemu vo filme. Tiež ma potešilo, že film nieje v 3D ako to zvykne byť dneska zvykom. Príbeh nebol zlý, ale zápletky sa dali často predpokladať dopredu.

• 27.5.2010  09:59

Aj po nevydarenej trojke som sa na nového Shreka tešil. Očakávania sa čiastočne naplnili. Nový Shrek má lepši príbeh ako jeho predchodca, ale aj napriek tomu stále stráca na kvalite jednotky. Celý film sa mi zdal príliš krátky a chýbali mi v ňom rôzne gagy, narážky na iné filmy a podobne. Aj keď som sa na film pozeral s úsmevom, veľa som sa na ňom nenasmial.

• 26.5.2010  17:17
    Futurama (TV seriál) (1999)

Futurama je ďalší skvelý animák od Matta Groeninga. Aj keď ťažko to nazvať rozprávkou a to hlavne nie pre malé deti. Svojskí humor, a rôzne narážky sú len kúskom s toho čo je na seriáli také dobré.

• 26.5.2010  17:11
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

Nikdy nekončiaci boj medzi myšou a kocúrom. Jednoduchý nápad a tak skvele spracovaný. Ďalšia srdcovka pri ktorej som "presedel" detstvo, a znova si ju pustil pred par dňami a stále nestráca na čare.

• 26.5.2010  17:02
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

TBBT prináša do amerických sitcomov konečne aj niečo iné ako vtipy o sexe a zlých zhôd okolností. Narážky na fyzikálne javy, a sem tam aj nejaký ten inteligentný vtip ktorému nie každý (americký) divák rozumie. A to ani nemusím spomínať skvele podanie Sheldona Coopra a celkovo všetkých postáv.

• 22.5.2010  23:13
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Skvelý seriál s dobrým obsadením. Neviem si predstaviť iných hercov k samotným postavám. Vzťah medzi postavami je úchvatný a pripadá mi to ako keby sa herci poznali už roky predtým. Ako verný divák sa neviem dočkať ako bude príbeh pokračovať a aj keď je piata séria troška slabšia ako tie ostatné, seriál stále nestráca na úrovni.

• 22.5.2010  22:57
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Simpsonovci boli, sú aj budú moja srdcovka. Na Simpsonovcoch som vyrástol a dokonca ovplyvnili aj môj typ humoru. Nevedel som si predstaviť deň keď prestanú vysielať tento skvelý seriál, ale posledné dve serie sú utrpeným. Rovnaké vtipy a problémy rodinky ktoré boli použite už predtým. Zdá sa že po tých 21 rokoch už aj Mattovi Groeningovi došli nápady.

• 22.5.2010  22:41
    Truman Show (1998)

Jim Carrey znova dokázal, že vie zahrať naozaj čokoľvek. Zobrazenie čoho je človek schopný len kvôli show je naprosto geniálne. Prelínanie skutočného sveta stým televíznym a ovládanie ľudského života ako keby bol nejaká hračka pre deti. Aj keď som film videl už dávnejšie ešte stále som ohromený.