Zdrojový kód (2011)

Filmík, ktorý zaujal, ale neprekvapil. Dobrý námet a obsadenie tiež nesklamalo, ale cely čas mi tam niečo chýbalo, nejaká hlbšia zápletka.Myslím, že sa s neho dalo vyťažiť viacej.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 1 (2010)

4* ale len preto, že som fanúšik kníh, inak by som jednu možno dve ubral hlavne kvôli scénam ktoré mali byť "emocionálne" ale boli na smiech.

REC (2007)

Aj keď nie som veľký fanúšik hororov bol som celkom zvedavý na tento filmík, lenže neviem či moje očakávania boli príliš vysoké alebo som sa nevedel tak vžiť do filmu. Príbeh sa mi zdal byť hlúpy a dokonca som sa niekde v polovici filmu prichytil ako smejem na tom čo sa deje. Jediná scéna ktorá ma držala v napätí bola posledná a keby bol celý film rovnako napínavý ako tato scéna určite by som pridal aspoň 2*.

Počátek (2010)

Tento film už bol toľko chválený až som sa bál, že od neho budem očakávať priveľa no aj napriek tomu to bol skvelý film, s dobrým obsadením a dobrým príbehom. Aj keď občas divák dávno vie, čo sa stane ďalej, ale to zas tak nevadí:) Kto to ešte nevidel neviem načo čaká.

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Trápne scény, ktoré sa nasilu snažia byť vtipné, zle zahraté a blbý príbeh. Nemám slov.

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Aj keď je to o tom istom ako predtým, aj tak ma to nesmierne bavilo a aj musím sa priznať že aj dojalo. Nechcem to porovnávať s predchádzajúcimi dielmi, lebo si na ne teraz neviem dosť dobre spomenúť. Zatiaľ je to u mňa za 5*

Collapse (2009)

Dobre podaný dokument, ktorý určite odporúčam pozrieť. Aj keď mi občas prišlo, že až priveľmi preháňajú.

Matrix (1999)

Príbeh o tom čo je vlastne skutočné, ako je všetko premenlivé s skvelou akciou k tomu a neviem si predstaviť nikoho iného v hlavných úlohách. Jednoznačne 5*

VALL-I (2008)

Naprosto skvelý animák, ktorý ani po čase nestráca na čare. Nevinná tvárička walleho a krásne prostredie, čí efekty vedia spraviť svoje. K tomu príbeh o zaľúbenom robotovi, pohodlnosti ľudí, či objavovanie samých seba. Pre mňa pixar znova dokazuje, že vie robiť stále kvalitné filmy.

Matrix Revolutions (2003)

Pre mnohých ľudí film stráca na kvalite oproti predchádzajúcim filmom. Mňa aj tak uchvátil natoľko, že som mu proste musel dať plný počet. Príbeh a celé to ukončenie ságy je skvelé a musím sa priznať, že mi behali aj zimomriavky po chrbte. Niektoré scény sú doslovne trápne a v takomto filme nemajú čo robiť, ale aj napriek tomu ma film o mnoho viac pozitívnych chvíľ ako tých negatívnych.