drankeryth

Velká Británie

<< předchozí 1 2 3 4 14 26 39 51
    • 24.2.2021  19:04
    Unnatural (2015)

Ten medved bol odflaknuty, vobec nevyzeral ako zivy:)

• 21.2.2021  23:39
    Platoon of the Dead (2009)

To bola teda megasracka:) Ukazka ako sa nema robit film:)

• 11.2.2021  17:28

Tristvrte filmu sa nic dokopy nedialo a posledna stvrtina tiez nestala za vela. Zombie vyzerali hrozne amatersky a celkovo vsetko stalo za hovno :)

• 10.2.2021  00:17
    Carnivorous (2007)

Jedna hviezdicka za to, ze sa tam stale nieco dialo, aj ked to bola sracka:) Dobra vec na zasmiatie.

• 22.12.2020  21:41
    Alien Reign of Man (2017)

Vynikajuci film, nemalo to chybu :)))

• 2.9.2020  21:00

To nie, ved sa tam dokopy nic nedialo, velka nuda, ktora nema daleko do sraciek.

• 28.8.2020  22:58
    Bloodz vs. Wolvez (2006)

To by nebolo, aby vo filme kde je vela cernochov, bieli nemaju sancu prezit dlho. Prislo mi to take rasisiticke zo strany ciernych ludi. Celkovo film mi ani nevadilo ze by tam boli len cernosi, ale film je uplna sracka vo vsetkych ohladoch. O hercoch sa ani neda hovorit, ze by oplyvali tymto umenim. A tie trapne pozy ze su to akoze vlkodlaci a upiri, ktori superia medzi sebou ma vobec nepresvedcili, ze by som ich chvalil, ako to zahrali. A ta akoze premena na vlka, len dlhe nechty a predlzene zuby ma vobec neoslovili. Bolo to ubohe a zbytocne natoceny ''akoze'' horor. Co ma najvac dorazilo bolo to vysratie jedneho typka na noviny, to som nepochopil, preco to tam dali. Bol to jednoducho velky bullshit.

• 26.8.2020  22:53
    Mr. Hell (2006)

Dalo sa to skuknut na jedenkrat, ale tie vykony hercov boli skor na urovni neandertalca, tie smiesne pohyby, ktore vobec nevyzerali ako od profesionalneho herca. Skvela groteska:) Hlavne ten zaporak bol hotovy neschopa a jeho spravanie bolo na urovni maloleteho dietata. Co ten vyvadzal na obrazovke, to sa tak lahko nevidi:)

• 25.8.2020  17:07
    Rapturious (2007)

Totalne nudna sracka, ktora ma vobec nezaujala a ked do toho este dali ten rap, mal som dost. A tak som si pokazil jeden pekny vecer tymto odpadom.

• 23.8.2020  23:51
    Den D (1956)

Skoda, ze sa tam tie boje moc neodohravali, az na konci aj to len par minut, co mi dost vadilo. Uz podla nazvu filmu sa to mohlo viac tocit okolo toho vylodenia na plazi, takto ma to dost nudilo a preto davam take hodnotenie, ake si zasluzi podla mna. Niekto ma rad romantiku, takze niekomu to sadne viac.

• 8.8.2020  11:39

Druhe pokracovanie bolo viac ponorene do komedie s obcasnymi zablesky duchov, ktori vobec nevyzerali strasidelne, ale o to asi ani vo filme nemalo ist. Vyzerali skor taki mierumilovni:) Aj v tomto filme sa jedna o celkom podareny film, kde sa nejako extremne nudit nebudete. Mna ten film bavil, ale druhykrat aby som si to pozrel znova, by som asi tak neurobil. Ale ako prijemna jednohubka to urcite je:)

• 6.8.2020  00:55
    Yin yang lu (1997)

Viac pribehov zmiesanych do jedneho filmu pekne zapasovali do seba, ako kocky lega:) Nepristihol som sa, ze sa nejako nudim pri tomto filme. Vsetky pribehy mali nieco do seba a boli asi na rovnakej urovni putavosti ku mne. Pekne to slapalo do zaverecnych tituliek a obcas bolo aj badat komedialne prvky, ktore vobec film neznizovali do minusu.

• 4.8.2020  10:31

Tomuto filmu sa neda jedno upriet, je to plne akcie, hlavne roznych zableskov. lietania, co mi fakt lezie na nervy v takychto filmoch a vsetko to pre mna vyznelo chaoticky nahromadene vo filme a celkovo ten dej bol pre mna plytky, pretoze film bol len o zapasenie dobra so zlom. KEd to zhrniem, film neni spatny,a le to poletovanie, dost casto nemam rad vo filmoch, aj ked to bolo fantasy. Viac mi vonia nejaky film zo zapadu na toto tema.

• 2.8.2020  23:01

Uff, to bola nepekna smrt:) Podareny kratas a kvalitne urobeny. Mne sa to osobne oacilo, len tak dalej.

• 2.8.2020  00:59

To bola skor komedia, ako horor a nebolo to zle. Ked uz ukazali tie upirie zuby, tak som sa zasmial ake boli smiesne:)Malo to spravne dialogy, co film obohatilo k lepsiemu sledovaniu.

• 1.8.2020  00:06

Priebeh tohoto filmu aj mohli lepsie prepracovat , pretoze mi to pripadalo take plytke a obcas prazdne. Dalo sa to celkom v pohode pozriet a to zabijanie bolo slabe a nedotiahnute do konca, aby som mal z toho pocit, ze to ten duch odviedol k dokonalosti:)

• 31.7.2020  22:05
    War of the Dead (2006)

Uz velmi davno som nevidel absolutne zly film a to sa mi prave podarilo s tymto filmom. Taku sracku akoze horor o zombikoch v tomto filme sa tak lahko nevidi. Tie divne spravania ohladom akoze hercov bolo absolutne amaterske a s herectvom to vobec nemalo nic spolocne. Ten akoze policajt nemal chybu, to co tam zahral, sa len tak lahko nevidi:) A samotni zombici strach a hroza ich vidiet, takych nepodarenych magorov som ani nemusel vidiet, co tam stvarali vo filme. Skoda casu straveneho pre tento film, to si uz radsej pustim reklamy v telke, tie su viac zaujimave nez tento odpad.

• 29.7.2020  05:40
    Tokyo Gore Police (2008)

Suhlasim sJ*A*S*Mom, ze je tento film strasna sracka a to pritom milujem filmy kde je gore, aj vela krvi a este amputovanie roznych casti tela. V tomto pripade to ale vyznieva nejako nijako pre mna. Cele to bolo bez ducha, gejziry krvi boli prehnane a az trapne a vsetko dookola tohoto filmu bolo take prazdne a nudne, ze som mal z toho pocit, ze to nevyznelo, ze by ma to bavilo pozerat. Bola to taka splatanina nazhromazdeneho odpadu, ktory vobec neposobil, ze by to bol skvely film a ani omylom vtipny pre mna, kde si mysleli, ze to ma tak byt. Velka trapnost plna bizarnych bytosti, ktore su vhodne pre uchylakov a od dobreho filmu to ma velmi daleko.

• 28.7.2020  01:30

S pribudajucimi dielmi tohoto Tomie sialenstva, samotna Tomie je cim dalej trapnejsia a v tomto diely ju moc neukazovali co je dobre, lebo pri kazdom zabere na nu to vyzeralo zalostne trapne a bolo to zahrane amatersky, nevyzarovalo z nej ani naznak strachu, ze ona je ta Tomie, ktorej sa maju vsetci bat.

• 27.7.2020  23:52

Tento diel filmu mi vobec nesadol. Tomie bola nudna, akoby sa jej ani nechcelo nic robit a to zaverecne finale, kde kamera zaberala miesta kde netreba ma vzdy vedelo pekne nasrat. Slaby film, kde sa skoro vobec nic nedialo a bolo to take plytke a nazazivne pre oko divaka.

• 26.7.2020  09:33

Occch nie, ako toto mohlo dostat vysoke hodnotenie, to vobec nepochopim. Strasne utahana blbost, kde to skripalo vsade naokolo nie hrozou, ale nudou, ktora ma skoro dostala do kolien. Vo filme je len minimum, co ma zaujalo, ktore nemalo daleko k odpadu.

• 26.7.2020  00:27

Tak ani tento Tomie zas tak nesklamal, to len prve dva filmy boli slabe. Je to cisty priemer, ako Tomie: Rebirth, nesie sa to v podobnom duchu. Keby sa to uberalo ako na zaciatku filmu pri tom chirurgickom zasahu, tak by som urcite dal vacsie hodnotenie. Vacsinou sa to vlieklo takym pokludnym tempom, kde obcas ste mali pocit na spanie, ale onedlho vas to prebralo nejakymi usekmi, kde sa to dalo aj oznacit za nejaky okamih,kde sa nieco dialo, ale bolo toho poskrovnu. Skoda, ze to bola taka polovicna praca, kde som citil, ze tomu nieco chyba, aby to film viac okraslilo. Aj zaver filmu bol taky odflaknuty. Zo zaciatku finale sa mi to zdalo trocha spomalene, ale neskor smyk a bolo po Tomie, ani som sa nenazdal. Na tom mohli viac zapracovat do napatia, ale ono to vyzeralo nie moc prepracovane, aby ma to ohurilo, ako to dopadlo.

• 25.7.2020  01:20

Konecne nejaky lepsi diel zo serie Tomie, uz som chcel tento film pochovat, ale dobre som urobil, ze som to pozrel. Konecne sa zbavili tej televiznej kamery a je to robene lepsim sposobom a konecne sa aj nieco deje vo filme, aby sa to dalo prirovnat k hororu. Trapne chichotanie ponechali a konecne sa to pohlo dopredu a aj nejaka atmosfera by sa vo filme nasla. Skoda, ze nepritlacili tvorcovia na pilu a nezakomponovali do filmu viac akcii a nie len take bezduche klabosenie o nicom, co obcas tiez postrehnut vo filme. Priemerny hororik, ktory nikoho neurazi.

• 24.7.2020  21:40

To bolo ako vystrihnute z telenovely. Tentoraz to bolo rozdelene na tri pribehy, takze ma to totalne nenudilo a jednoznacne posledny pribeh je z toho najlepsi. Tam sa aspon nieco dialo, to aj v druhych, ale tam toho moc nebolo k videniu ako v poslednom pribehu. Celkovo suma sumarum: zbytocny film k sledovaniu:)))

• 24.7.2020  01:27
    Tomie (1999)

Hrozne utahane a nekonecne susto nudy, ktore to troska zachranilo az koniec filmu, aj ked aj ten bol tiez utahany do nekonecnej rozpravy medzi tymi dvoma akoze kamaratkami. VHodny film pre ludi, ktori maju radi smutok a depresiu. Fakt nuda, ktora sa bolestivo zavrtava do mojho tela:(

• 22.7.2020  12:15

To bol teda film, som v soku:) Taku nudu som uz dlho nevidel. Mne to pripadalo, akoby to vsetko stalo na jednom mieste a nie sa pohnut dopredu. Az pri konci sa uz zacalo nieco diat, ale tiez to nie je ziadna slava. Ten vlkodlak mi pripadal ako nejaky klon Opicieho krala, tiez nic moc film. Vyzeralo to skor smiesne a vobec z neho nevyzaroval strach z jeho vyzoru. Aj ostatne groteskne postavy boli smiesne a skor detinske, ako vystrihnute z nejakeho detskeho programu:) Jednu hviezdicku davam za ten zaverecny boj plny absurdnosti, ktore vas rozosmeju. Preco tento film nema oznacenie parodia, ktora srsi trapnymi maskami z latexu, ktore je hanba zakomponovat do filmu.

• 21.7.2020  00:44

To bol takmer prepadak, k..va, malo to nadych takej kamery ukradnutej z telenovely. Najprv som si myslel, ze to bude dobry film. pretoze dostal vysoke hodnotenie. Ale bol to sok pre mna, ono to bolo nudne a ved ten horor tam ani nebol vidiet. Vacsinou to spadalo do zanru drama a este k tomu taka utahana s nekonecnymi dialogmi, ktore sa natahovali ako sopel v nose. To ma tak ponaralo do depresii, a nie sa skoro dokopat do zaverecnych tituliek. Pre mna urcite zbytocny film, ktory ani nemusel vzniknut.

• 20.7.2020  09:39
    Wild Zero (1999)

To co malo byt? Akoze, bolo to trocha od veci robene, co mi ani tak nevadi, ale mna to nejako zvlast neoslovilo. Ta hlasna hudba nahadzana vo filme, mi skor liezla na nervy, akoby tomu to malo dat nejaku specificku atmosferu film okorenit napinavym feelingom, co sa to deje vo filme. A popritom ja milujem gitarovu muziku, ale toto bol nejaky bordel vraj rock'n'rollu, mne to skor bolo hodene aj do punku, ale takeho lomozu a hluku:) A ti zombie, occh, neznasam len take natrete ksichty sedou farbou, to je fakt amaterske. Keby film nebol ponoreny do komedii, tak by to bol odpad pre mna. Co uz narobim, ved su to Japonci, ty maju radi take rozne uchylnosti vo filme, co niekedy fajn zapasuje, ale niekedy je to bieda. A to zaverecne znicenie mimozemskeho plavidla, bolo fakt jednoduche a od veci:)

• 20.7.2020  09:17

Toto bol nejaky klon filmu Tetsuo, ja tomu nemozem prist na chut. Je to pre mna trocha uletene a tie groteskne tvary co vzniklo s tym mutovanim mimozemskym parazitom vyzeralo skor smiesne pre mna. Hlavne ta zbran, ktora mu vyrastla priamo z brusnej oblasti ma totalne odrovnala k zemi. To bola teda pekna uchylnost. Celkovo to vsetko vyzeralo nie odstrasujuco, ale skor na zasmiatie, ako si dali zalezat s vyzorom tych ''necrocyborgov:)''. Dej bol o nicom, mne to pripadalo, akoby sa zasekli na jednej scene a nie a nie sa dostat von z nej a pokracovat, ako v takom pribehu.

• 19.7.2020  03:44

Huraaa, prave sme sa dostali na planetu Uran, pekna destinacia na dovolenku:) Dej filmu bol celkom zaujimavy o tom podivnom zivom ukaze, ktore ovplyvnovalo a hlavne zneuzivalo ich pamat ku ovladnutiu ich vnimania na svet. Zo zaciatku ma to troska nebavilo, ale casom som k tomu prisiel na chut a cakal som, ako sa to vyvinie az na koniec filmu. Obcas som sa prichytil, ako sa nad nejakymi vecami smejem, co tam dali do filmu. Najviac ma pobavili tie groteskne antenky na helme ich vesmirneho skafandru:) A tie zvukove efekty zbrani nemali chybu, nedalo mi to nesmiat sa:) Dokonca doslo aj na prisery, najlepsia z nich bola mutacia hybridu, vyzerajuceho ako chodiaci tyranosaurus s podobou potkana, ktory bol skrasleny jednym okom, ako nejaky kyklop. A ta ich tajna spackana zbran, ktoru vyrobili na Urane, skor vyzerala ako nejaky vyfuk, vyrvaneho priamo z auta:) To ma fakt pobavilo. Keby bol film dlhsi, ako 77 minut, tak by ma to urcite zacalo nudit a filmu by som dal mensie hodnotenie od troch hviezdiciek. Moje varovanie je: Nikdy necestujte na Uran, lebo to moze dopadnut velmi zle a vas pobyt na tejto planete vam urobi zo zivota blazna, ako to robil ten zaporak v podobe nejakeho vznasajuceho sa dymu, alebo hmly. Neustale sa vychvaloval ako kazdeho znici. Isiel mi totalne na nervy s takymi recami:)

<< předchozí 1 2 3 4 14 26 39 51