drankeryth

drankeryth

Velká Británie

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 37 49
    • 26.9.2017  00:44

Mal som co robit zo sebou, aby som to ako tak prekonal az do konca. Fakt zbytocny film, kde to vsetko stalo s prepacenim za hovno.

• 30.1.2017  21:30

Pri dobrom pivecku a chipsoch je to super zabava, ale celkovo je to amaterske ale to mu vobec neubera na krase, aby som sa pri tom filme bavil, ale len v pritomnosti chlastu, lebo to inac stoji za prd.

• 14.7.2016  22:37

Film nestal za vela, ale ako parodia s kopou absurdnosti to hodnotim za ovela viac ako odpad. A pri dostatocnom mnozstve piva pri sledovani tohoto filmu to len dopomoze k pozitivnemu hodnoteniu. Ale celkovo film stoji za velke smradlave hovno.

• 1.3.2016  21:37
    Blood Widow (2014)

Nikto neprezil vo filme, co je super. To sa tak casto nevidi vo filme. Pre mna osobne to bol taky priemer, co je dost malo, aby sa mi tento film zaryl do pamate na dlhu dobu.

• 26.1.2016  20:24

Och nie, taku skaredu zensku a uplne kostnatu som uz dlho nevidel vo filme. To uz fakt nenasli niekoho lepsieho, kto by sa hodil do tej roly ? Na moj vkus to bol az prilis dlhy film, co zas nebolo zrovna spravne riesenie pre tento dramaticky snimok.

• 2.1.2016  21:01
    Lovecká sezóna (2003)

Filmovy unikat, ktory sa len tak lahko nevidi. Taku zlataninu, akoze hororu ma vobec tento film neoslovil a ani ma to moc nebavilo pozerat. Musel som sa premahat, aby som pri tom nezaspal. Hrozna nuda, kde napatie z filmu, co sa skryva za kazdym stromom niekde vyprsala do neznama a tym aj film utrzil hroznu amatericnost a nezaujimavost, co sa tam vobec deje.

• 23.12.2015  21:15
    Žraločí masakr v Jersey Shore (TV film) (2012)

Tento film bol vo vsetkych smeroch absolutna sracka. Herecke vykony o nicom, co by sa ani nedalo povedat, ze by to boli talentovani herci, ale skor idioti, ktori nemaju ani paru, co je to hranie vo filme. O zralokoch, ktory zabijaju nema ani zmysel pisat, lebo to bola katastrofa. Najviac zo vsetkeho, co ma vo filme zarazilo, bolo likvidovanie zralokov bandou dementov. Pouzivanie petard a roznej pyrotechniky, ma fakt dostalo. To nemalo chybu, to bolo fakt originalne a zaroven aj trapne. Bitie zraloka veslom ma fakt pobavilo a dokonca od jedneho dostal zralok do drzky nohou. To bolo fakt uletene. Na com asi ficali tvorcovia filmu, ked taketo absurdnosti dali do filmu?

• 18.12.2015  21:27
    Ragnarok (2013)

Ten prastary had vobec nevyzeral zle, len bola skoda, ze sa viac nevyblaznil na civilistoch v tom lese :) Film mal pekny spad a vobec ma nenudil, co je pozitivum pre film. Je to taky priemer, ktory cloveka neurazi a ani nejako specialne nenadchne, aky je to skvost vo filmovom zanri.

• 18.12.2015  21:13
    Oživlá mumie (TV film) (2005)

Occhhh, to neni mozne, co som to za sracku videl. Mumia obrovskej velkosti, ktoru ani poriadne neukazali, ma vobec nevystrasila a ten jej otec, akoze padly anjel bol naozaj k placu. Hotova katastrofa, co i len na to pozriet jednym okom.

• 9.12.2015  22:01

Tak z tohoto filmu som bol milo prekvapeny, co vytvorili Slovaci. To som vobec necakal, ze to bude dobry film a este o zombikoch, ktorych mam fakt rad:) Aj ked to bolo site amaterskou ihlou, tak tomu na krase neubralo a vysiel z toho solidny zombie masaker.

• 7.12.2015  22:06
    Tajuplný ostrov (2012)

Megasracka, nemam k tomu slusnejsie slovo. Taku ubohost som uz pekne dlho nevidel. Toto, ze je horor? A to vlastne preco? Mysleli tym tych ludi oblecenych do travy? Sracka, ochh fuuuj.

• 5.12.2015  21:11
    Obří vosy útočí (2012)

Velmi nudne osy, ktore dokopy nic neurobili zle, len par unosov a to bolo vsetko. Hnus a odpor k tomuto filmu mam. Jedine pozitivum vidim v obale, co je dost malo na uspesny film u mna.

• 5.12.2015  21:00
    Duchotřesení (TV film) (2012)

Duchovia nemali vobec talent na strasenie, skor sa strapnovali, ako im to vobec nejde. Vo filme boli z nich vsetci posraty, ale pre mna boli skor na smiech, ako to bolo ukazane vo filme. Zbytocny film pri ktorom som stravil strateny cas, ktory som aj mohol lepsie vyuzit, ako pozerat tento akoze horor.

• 15.11.2015  21:24
    Exterminátor (TV film) (2013)

Bomba film, ale vazne. Jasne, ze sa nic vynimocne nekona a film trpi slabostou na kazdom kroku. Hlavne tie zbrane vysluzilcov, vzbudzujuce scifi arzenal, akoby z oka vypadli nejakemu detskemu tvorcovi, ktory by to sam vytvoril doma. Ale to je vedlajsie, hlavna vec, ze dochodci zachranili svet od skazy sveta:)

• 13.11.2015  21:02

Velmi slaby film na temu duchov. Neustavicne lakacie sceny mi liezli na nervy a nie ze by som sa bal, ale to ich prevedenie do finalnej podoby, co som mal moznost vidiet, bolo len na zaplakanie. Duchovia nestali za nic, skor mi liezli na nervy. Ved tie ich masky boli ubohe a moc prace v maskerni s nimi nemali. Takto ducharsky film vobec nefunguje, ale ako parodia by aj ostala, len toho humoru tam nebolo nikde nic. Jeden z dalsich zbytocnych filmov, ktory ani nemusel vobec vzniknut.

• 11.11.2015  20:06

Tie upirske zuby vyzerali fakt komicke, he he. Take dlhe som este nevidel vo filme, ved sa to skoro podobalo na slonie kly, he he.

• 22.10.2015  22:15
    Vierges et vampires (1971)

Jednoducho povedane, to bola pre mna velka sracka a velka urazka na cti pre ine upirske horory. Hanba takemuto nepodarku, ktory ani nemali vobec vypustit do sveta.

• 9.9.2015  23:01

S hororom to nemalo nic spolocne. Nic vo filme nebolo naznacene, ze by to bolo ovplyvnene hororom.

• 7.9.2015  21:15
    Bílý pes (1982)

Krasny pes, ktory by sa hodil aj proti ciganom, he he. Ja som s filmom spokojny.

• 7.9.2015  21:12

Totalna sracka, ktora ma dostavala do sialenstva, co som to vlastne videl. Od hororu to ma strasne daleko a ti upiri? Hroza, ved ani nic neukazali, ze by vyzorovo vyzerali, ako upiri. Skor sa mi podobali na dvojicu homosexualov, ktory by si zasluzili uz pri prvom zabere na nich kol priamo do ich srdca.

• 24.8.2015  20:47
    Popkorn (1991)

Priemerny horor, ktory ma celkom zaujal a hlavne ked ukazali tvar zabijaka, tak vobec nevyzeral zle, ale pekny sympatak medzi znetvorenymi tvarami v inych filmoch. Aj vrazdy boli pestre a ani jedna sa neopakovala rovnakym sposobom zlikvidovania obeti vo filme. Ja som sa pri filme dobre pobavil a ten ich hororovy festak bol pekne urobeny.

• 7.8.2015  22:16
    Vlkodlak (1981)

Je to skor komedia, ako horor. Podoba vlkodlaka v tomto filme bola skor na zaplakanie, ako dostat z neho strach.

• 5.8.2015  21:26

Ako maly chlapec som tento film videl naposledy a dnes ked som ho pozrel znova po dlhej dobe, uz to neni ono. Teraz mi z toho vyliezol taky priemerny film, ale urcite nie zly film. Ako dobrodruzny zaner filmu urcite sedi, ale ze by bol na samotnom vrchole, to sa urcite povedat neda. Chyba tomu toho viacej, aby ma to chytilo za pacesy a nepustilo von zo zovretia.

• 28.7.2015  21:05
    Svítání (2009)

Nooo, mohlo to byt aj lepsie, som z toho troska sklamany. Ocakaval som tam toho viacej zo strany upirov. Akcii by bodlo aj castejsie vidiet vo filme, ale bohuzial sa tak nestalo. Nejake akcie su vo filme a nevyzeraju zle. Trosku roztiahnute dialogy ma obcas nudili a film tak u mna potopil do hlbociny, kde nie je skoro sanca na vynorenie. Celkovo je film na hranici priemeru a tak k filmu sa uz urcite nebudem vraciat v buducnosti, aby som si zopakoval pozriet tento film.

• 25.7.2015  20:47
    Halo 4 - film (TV seriál) (2012)

Prva polovica filmu bola prilis zdlhava a nic sa tam vobec nedialo, az nabehnutim druhej polovice filmu to uz bolo ine kafe a takto by mala vyzerat prva polovica filmu, potom by to bolo urcite ovela lepsie hodnotenie, ake davam teraz.

• 24.7.2015  21:01

Milujem Starship Troopers a ani tento animak mu nerobi hanbu a je fakt urobeny na skvelej urovni. Dobra pozeratelnost je odo tohoto filmu urcite zarucena. Kto miluje tuto odnoz filmov, ten urcite nebude sklamany, tak ako ja.

• 22.7.2015  20:59
    Nurse 3D (2013)

Az na konci filmu sa to ako tak rozbehlo, ale zvysok filmu bola trosku nuda. A ta zdravotna sestra postihnuta psychopatickymi sklonmi zabijat, bola podla mna skareda, az hroza. To uz fakt nenasli niekoho krajsieho na zvadzanie chlapov vo filme?

• 21.7.2015  21:16
    Hra na vraha (2009)

Priemerna vyvrazdovacka nicim prekvapujuca, ale ani zahanbujuca. Ako jednohubka tento film urcite stoji za to pozriet si ho.

• 17.7.2015  21:27

Zo vsetkeho najviac ma oslovil samotny obal DVD, ktory fakt stoji za to, ale kvoli nemu kupovat film, by bola uplna blbost. Film ma sklamal a osobne ho radim medzi sracky, nie odpad. To je az prilis pekne slovo pre tento film. Taku ubohost na temu carodejnic som uz dlho nevidel. Ved samotny reziser je toho dokazom, na jeho konte je takychto atrap neurekom. Ruky prec od tohoto filmu, ja som sa pri nom riadne spalil a lutujem cas, ked som obetoval moj volny cas pre tento akoze dobry film.

• 17.7.2015  21:20
    Monstrum (2008)

Tak takymto sposobom sa robia kvalitne filmy, kde to cloveka bavi pozerat od zaciatku az do konca. Aj ked ten zaciatok bol troska nudny, ale to zas netrvalo prilis dlho, aby sa na scene ukazala nejaka zaujimava scena s poriadnou davkou napatia, co sa to deje vo filme.

<< předchozí 1 2 3 4 13 25 37 49