• Krátkometrážní

Bloodz vs. Wolvez (2006) odpad!

To by nebolo, aby vo filme kde je vela cernochov, bieli nemaju sancu prezit dlho. Prislo mi to take rasisiticke zo strany ciernych ludi. Celkovo film mi ani nevadilo ze by tam boli len cernosi, ale film je uplna sracka vo vsetkych ohladoch. O hercoch sa ani neda hovorit, ze by oplyvali tymto umenim. A tie trapne pozy ze su to akoze vlkodlaci a upiri, ktori superia medzi sebou ma vobec nepresvedcili, ze by som ich chvalil, ako to zahrali. A ta akoze premena na vlka, len dlhe nechty a predlzene zuby ma vobec neoslovili. Bolo to ubohe a zbytocne natoceny ''akoze'' horor. Co ma najvac dorazilo bolo to vysratie jedneho typka na noviny, to som nepochopil, preco to tam dali. Bol to jednoducho velky bullshit.

Mr. Hell (2006)

Dalo sa to skuknut na jedenkrat, ale tie vykony hercov boli skor na urovni neandertalca, tie smiesne pohyby, ktore vobec nevyzerali ako od profesionalneho herca. Skvela groteska:) Hlavne ten zaporak bol hotovy neschopa a jeho spravanie bolo na urovni maloleteho dietata. Co ten vyvadzal na obrazovke, to sa tak lahko nevidi:)

Rapturious (2007) odpad!

Totalne nudna sracka, ktora ma vobec nezaujala a ked do toho este dali ten rap, mal som dost. A tak som si pokazil jeden pekny vecer tymto odpadom.

Den D (1956)

Skoda, ze sa tam tie boje moc neodohravali, az na konci aj to len par minut, co mi dost vadilo. Uz podla nazvu filmu sa to mohlo viac tocit okolo toho vylodenia na plazi, takto ma to dost nudilo a preto davam take hodnotenie, ake si zasluzi podla mna. Niekto ma rad romantiku, takze niekomu to sadne viac.

Yin yang lu zhi wo zai ni zuo you (1997)

Druhe pokracovanie bolo viac ponorene do komedie s obcasnymi zablesky duchov, ktori vobec nevyzerali strasidelne, ale o to asi ani vo filme nemalo ist. Vyzerali skor taki mierumilovni:) Aj v tomto filme sa jedna o celkom podareny film, kde sa nejako extremne nudit nebudete. Mna ten film bavil, ale druhykrat aby som si to pozrel znova, by som asi tak neurobil. Ale ako prijemna jednohubka to urcite je:)

Yin yang lu (1997)

Viac pribehov zmiesanych do jedneho filmu pekne zapasovali do seba, ako kocky lega:) Nepristihol som sa, ze sa nejako nudim pri tomto filme. Vsetky pribehy mali nieco do seba a boli asi na rovnakej urovni putavosti ku mne. Pekne to slapalo do zaverecnych tituliek a obcas bolo aj badat komedialne prvky, ktore vobec film neznizovali do minusu.

Xin shu shan jian ke (1983)

Tomuto filmu sa neda jedno upriet, je to plne akcie, hlavne roznych zableskov. lietania, co mi fakt lezie na nervy v takychto filmoch a vsetko to pre mna vyznelo chaoticky nahromadene vo filme a celkovo ten dej bol pre mna plytky, pretoze film bol len o zapasenie dobra so zlom. KEd to zhrniem, film neni spatny,a le to poletovanie, dost casto nemam rad vo filmoch, aj ked to bolo fantasy. Viac mi vonia nejaky film zo zapadu na toto tema.

T is for Tiles (2011)

Uff, to bola nepekna smrt:) Podareny kratas a kvalitne urobeny. Mne sa to osobne oacilo, len tak dalej.

Yi wu shao ya gui (1993)

To bola skor komedia, ako horor a nebolo to zle. Ked uz ukazali tie upirie zuby, tak som sa zasmial ake boli smiesne:)Malo to spravne dialogy, co film obohatilo k lepsiemu sledovaniu.

The Seamstress (2009)

Priebeh tohoto filmu aj mohli lepsie prepracovat , pretoze mi to pripadalo take plytke a obcas prazdne. Dalo sa to celkom v pohode pozriet a to zabijanie bolo slabe a nedotiahnute do konca, aby som mal z toho pocit, ze to ten duch odviedol k dokonalosti:)