V.N.

V.N.

Miroslav Dýmal

okres Teplice
Někdy činnost, někdy nečinnost.

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 20.1.2019  03:14

Bavil jsem se. Dědek který nemá většinu filmu absolutně žádný výraz ve tváři mě oddělal. Příběh je sám o sobě zajímavý a herci jsou překvapivě dobří. Citlivá režie a vtipně podaná Íránská kultura plusem.

• 20.1.2019  03:01
    Rallye smrti (2008)

Naprostá srágora. Statham se svýma dvouma výrazama komplet to nemůže zachránit. Divný béčko bez nápadu, srandovní dialogy a primitivní filmařina s nepochopitelně dobrou produkcí. Pro fanoušky Rychle a zběsile, dobrý, lepší a ještě lepší.

• 26.4.2015  20:33

Velice příjemná poválečná taškařice. Divný postavičky a naivnost hlavního hrdiny vytvářejí spoustu zábavných scének, a domorodá muzika , která je mimochodem důležitým zlomem v příběhu, je velice dobrá. Celkově film který rozhodně nezaujme masy, ale já být velice spokojen.

• 21.5.2014  01:26

To být přesně to co my potřebovat, aby jsme si uvědomovat, co být dobrá film. Já jásat!

• 2.3.2014  05:30
    Apokalypsa (1979)

Tak trochu jiný film o Vietnamu. Surfařská scéna mi nedá spát, a můžu se na ní dívat pořád dokola. Škoda že námět není tak úplně originál. Zpracování je unikátně Coppolovské, ale Srdce v temnotě mi přišlo více kompaktní a zasazené více do odpovídající doby. Český dabing filmu taky příliš neprospěl, ba naopak, dost ho potopil.

• 30.1.2014  02:07

Opravdu jsem čekal spíš velkej průser. Ten se však kupodivu nekonal, dokonce jsem se chvílema celkem dobře bavil. Malinko to celý sráží na můj vkus až příliš "happy" end. Další nepěkná záležitost jsou samotní dva hlavní HRDINOVÉ filmu. Ještě nedávno jsem byl přesvědčenej že S. Stallone je momentálně největší a nejstarší Hollywoodská obluda, ale můj herecký favorit De Niro, toho času pouze v trenclích, mě bude děsit ve snech ještě hodně dlouho. Naopak postava černošskýho žvanila ztvárněná Kevinem Hartem mi vůbec nevadila, dokonce mi přišel i dostatečně černej. Basinger neurazila, Tyson and Holyfield dobrý, Arkin taky OK a pár dobrejch hlášek plus odkazů navrch. Celkově bych to viděl na tři a půl hvězdy rudé jako krev prýštící z De Nirova ksichtu a veliké jako Stalloneho pěsti.

• 28.1.2014  02:27

Tahle sračka se tváří že smrdí méně než ta první. Já to vidím tak, že je to pořád neoriginální nudná taškařice, natáčená bez scénáře. Francis Lawrence do tohoto projektu sice vnesl jakési know-how, ale i tak je výsledek nahnědlá hrouda.

• 2.12.2013  00:46
    Hunger Games (2012)

Batlle Royale ač mnohem starší, mnohem lepší po všech stánkách. Šikmoocí perverzáci jsou totiž mnohem blíže realitě, než záoceánští pedofilové. A to nemluvím o tom, že je to film pro děti.

• 24.8.2012  00:52

Moc nescházelo a bylo by to za pět. Indiáni jsou v tomto filmu sympatičtější než v indiánkách, Melissa Leo je sympatická stařena a policisté si zde sympaticky dělají svou práci. Co kurva chcete víc?

• 24.8.2012  00:33

Rozhodně nesouhlasím! Angelina J. rozhodně není tak sexy jak se zde píše, ženská co má pysky jako havajskej domovník a celkově vypadá jako vylisovaná s plastiku, není tak úplně měřitelná pozemskými měřítky a já osobmě preferuju spíš přirozenost, než extravaganci. Film jako takový není žádné Béčko, ale hlavní roli zde hraje až okatá snaha autorů o zařazení do skupiny thillerů typu SEVEN a SBĚRATEL KOSTÍ, což dílo samotné přinejmenším sráží o úroveň níž . Hlavní představitelka hraje standardně křečovitě a scénář je předvídatelný až běda. Ethan Hawke to v tomto případě taky herecky nerozbil a snaha ostatních aktérů, ač se dejme tomu snažili, je ve výsledku nepřesvědčivá a polovičatá. Jako filmeček na sobotní odpoledne je to dobrý, ale vyloženě filmové kvality se u Zloděje Životů asi nedočkáte.

• 6.8.2012  01:41

Ne, ne ,ne, to není jen další Scorseseho film. Tohle je nejlepší remake jaký jsem kdy viděl. Nicholson je sice najslabší článek dílka, ale i tak má celý film neskutečný tah na branku a přirozený šlapálizmus. To vše také díky Dropkick Murphys, Leonardovi di céčko a Markovi Wahlbergovi, kterej si svojí roličku evidentně užíval. Volavka je divnej ptáček, ale Scorsese je rejža kterýmu bych rozhodně nevyčítal jeho věk. Naopak se tenhle starej prevít dokáže ještě stále velice přirozeně vsoukat do role nás mladých a neodolatelných multihrdinů, kteří téměř všude byli a téměř všechno viděli. Zde vykreslený hepík je přesně podle mýho gusta, a SI je pro mou bezvýznamnost etalon tohoto žánru.

• 13.6.2012  01:54
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Hovno se zlatou mašlí, zůstává hovnem.

• 11.6.2012  02:06
    9. rota (2005)

Zklamání po všech stránkách, ale největší průser je scénář. Postavy jsou naprosto nereálný i na tehdejší poměry v SSSR, a jejich kostrbatý dialogy vyloudí na tváři nejeden úsměv. Jestli se to takhle celý skutečně odehrálo, tak to teda potěš pánbůh. Celej film v podstatě ukazuje že v tomhle konfliktu na obou stranách válčil výkvět všeho dementstva, což samozřejmě není pravda. Tohle mi přijde minimálně o třídu lepší : http://www.csfd.cz/film/89065-afgansky-zlom/

• 10.6.2012  04:46
    Warrior (2011)

Ten kdo od tohohle filmu čekal něco víc než klišé a osvědčenou kostru příběhu, je buď idiot nebo mimozemšťan. Doufal jsem v dobré herecké výkony, solidní scénář a kameru, plus rozumnou hudbu. To vše jsem dostal. Hvězda navíc za navrátilce Nicka.

• 19.2.2012  04:30

Katastrofa podaná s klídkem a pohodičkou. Kevin Spacey neurazil, ale zároveň podal nečekaně průměrný výkon, stejně jako kolegius Bettany. Naopak Simon Baker působí ve své roli věrohodněji než kdy jindy a J. Irons je také pozitivně obludný. Celkově tahle num-erická žvanivka proti například Wall Street 2 ,evidentně vyhrává na body.

• 3.2.2012  01:58
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Vem ze stanice metra pět nejdivnějších ksichtů, napiš jim pět nejtrapnějších dialogů který si dovedeš vymyslet, dodej syntetickej smích a první díl sitcomu je na světě. Skutečně nechápu myšlenkový pochody a pohnutky lidí kteří se tímhle dokážou pobavit. Konkrétně tenhle seriál mi byl doporučován z několika stran jako náramná legranda a já tupec jsem několik dílů přetrpěl v domění, že už za chvíli přijde ten slibovaný humor. Nic takového se bohužel nestalo, a já mám takovej pocit že kdybych si z penisu vyřezal letadélko, tak bych strávil těch 23 minut užitečnějším způsobem než sledováním této pop slátaniny, která podobně nepřirozeně jako například komerční rádia, diktuje čím se máme bavit.

• 29.1.2012  02:57
    Slet bubeníků (koncert) (2009)

Pavel Fajt je showman a Velký Matador v dobrém i zlém. Zároveň je ale i dobrej muzikant, s citem pro inovativní prezentaci zdánlivě fádních bicích nástrojů. V tomhle projektu se mu podařilo dát dohromady několik funkčních part především bubenických es, s jejichž pomocí se Slet bubeníků se stále vyvíjí, překvapuje a má čím zaujmout. Jasným důkazem toho je i tento dokument, do kterého se ale zdaleka nevešlo vše co se v rámci zmíněného hudebního počinu událo.

• 16.1.2012  02:07
    Za kačku svlíkačku (TV pořad) (2009)

Tak tahle plate night show nestojí ani za zmíněnou kačku. Mám takovej pocit, že je asi problém v našich zeměpisných šířkách sehnat do TV svlíkavku, která by stála za svléknutí a zároveň by byla schopná vydat souvislou a smysluplnou větu. Uh-uh-hu-hu-húúúúúúúúúúúúúúúúú, jo!

• 15.1.2012  22:03
    Princezna ze mlejna 2 (2000)

Něco tak naivního a infantilního bych nečekal ani od doktora kudrnáče -Trošky. Kde jsou ty časy kdy se pan režisér snažil točit filmy a né bezduché patlaniny sázející na profláklý ksichty, infantilní odrhovačky a rozjeté barevné kamerové filtry. V případě že se rodiče chtějí na 111 minut zbavit svých, případně ukradených předškolních dětí to asi funguje, ale jako rodinný film je to vyložená průjemnice která nemá šanci zaujmout širší divácký okruh. PS: Doktor Kudrnáč je skutečná postava a Infantilismus je častým symptomem Turnerova syndromu, tzv. mongolismu.

• 15.1.2012  21:28
    Asteroid Kassandra (TV film) (2009)

Průjem není onemocnění, ale příznak chorobného stavu a vlastně i sebeléčivá (očistná) reakce organismu. Primárním úkolem je zákrok proti jeho příčině – léčba chorobného stavu, který ho způsobuje. Je třeba i doplňovat tekutiny, vyvarovat se sledování špatných filmových děl, zejména je-li průjem dlouhodobý či příliš silný. U silných průjmů nestačí voda a je třeba použít rehydratační roztok podávaný ústně, v těžkých případech i nitrožilně. Rehydratační roztok kromě vody doplňuje i potřebné ionty a energii (zejména díky obsahu glukózy). Při průjmu je dále třeba přizpůsobit stravu pacienta – vhodná je např. „suchá“ vařená rýže a mrkev, naprosto nevhodné jsou naopak tučné pokrmy. U krátkodobých nepříliš intenzívních průjmů způsobených televizním sitcomem, dietní chybou nebo slabou střevní infekcí, se obvykle postačí domácí samoléčba pomocí kloroxinu a živočišného uhlí (je potřeba podávat odděleně od ostatních léků, neboť může rušit jejich účinek). V případě silného či chronického průjmu je třeba urychleně vyhledat lékaře. (Léky používané proti průjmu souhrnně nazýváme antidiarhoika).

• 3.1.2012  03:49
    Bílá smrt (2009)

Většinu času jsem měl pocit, že sleduju pilotní díl k nějakému zámořskému krimi seriálu. A tak by to předpokládám být nemělo.

• 31.12.2011  02:07

Filmová hláška dvacátého století zní: Kdo spí, ten krade!

• 30.12.2011  00:31
    V očekávání zázraku (TV film) (2009)

Nechci za každou cenu někoho urážet, ale opravdu hloupý a předvídatelný scénář, Jason Priestley pohybující se téměř tak nepřirozeně jako animovaná postava a Teri Polo hrající neskutečnou nánu, jsou hlavním důvodem proč mi v tomto případě i odpad připadá jako příliš lichotivé hodnocení.

• 29.12.2011  22:18

Původně jsem to viděl na jasný dvě hvězdy, protože jsem se u toho nijak zvlášť nebavil a ani nápad s výměnou tělesných schránek, mi nepřipadá příliš originální. Dokonce i moje drahá polovice se sama rozhodla film nedokoukat a přepnula to na dokument, kde se nějaký domorodý sotvachodící děcka ládovaly obrovskejma tarantulema a náramně jsme se u toho oba pobavili. Jamie Lee Curtis je rozhodně sympatická herečka, ale z tohoto pro amerikánce tolik typického filmového žánru ani ona víc nevyždíme. S přihlédnutím k faktu že je tenhle typ komedií určenej především pro adolescenty, kterým já už dávno nejsem a tudíž tohle dílko nemůžu úplně objektivně posoudit, dávám hvězdici navrch.

• 2.12.2011  03:06
    Flákači (1995)

Ja niepanimáju éti ameryckye týnedžeri, to oni v magazíně pobihájut a někomsomolski gavariť. Što eto za zabávu? Ja tóže humórysta i karikatúrista, ale ja evropskyj málčik a vcelij živót svoj něpachópit´ amerikánskuju kultúru. To menjá pripadjájut kak kartínky maskvý s magazínom mekdonálda no bez mauzoléa Lénina. Celij film sa vypasenyj amerikáněc pokušájet pasmatrit´ imaginárnoju jolú, a jévo druzja padělájut pičovíny. Dlja menjá nieprospéšno smatrit´ film NIEMAKAČIENKY, a vyrazítělno doporučájut pravěrka etó filmá nězávislom kontrólnom ofísom.

• 29.11.2011  00:05
    Popravčí (2005)

Čekal jsem historický film a dostal jsem podivnou pohádku, lišící se od těch Troškových pouze useknutou hlávkou a trochou stříkající krve. Navíc je to celkově špatně zahrané a scénárista musel mít při práci na tomhle projektu permanentně čtyři promile alkoholu v krvi. Rejža nejspíš taky nebyl zrovna v dobrý náladě, protože takhle ploše a zkratkovitě vykreslený postavy jsem už dlouho neviděl.

• 28.11.2011  00:38
    Big Lebowski (1998)

Znám několik podobných postaviček z vlastního života, ale s tímhle chlápkem bych nechtěl jakýmkoliv způsobem sdílet tépich.

• 25.11.2011  02:02

Dialogy v tomhle fimu jsou zabijácká záležitost a scénárista musí chtě nechtě přiznat barvu se svým mimozemským původem. To že jsme jako lidská rasa ve vesmíru naprosto bezvýznamní, nemění nic na tom že bych já osobně potřeboval jednoho takovýho mravencoidního, technicky vyspělejšího kromzemšťana na pomoc s mým telefonem. Občas se mi totiž zdánlivně bezdůvodně rozbliká display a já ani povolaný opravář si s tím nevíme rady, jsme totiž pouze lidé.

• 16.11.2011  00:58

Naprosto věrohodý příběh jisté notoricky známé postavy světových dějin. Nebo si ho takhle nějak alespoň představuji.

• 11.11.2011  02:21

Tenhle kousek doplatil na nedotaženej scénář a podivně chladnou režii. Jako by režisér nevěděl že pro úspěch filmu je důležité aby alespoň jedna z představitelek ukázala " kmín".

<< předchozí 1 2 3 4 5